Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#311) thomas92 válasza *RLaci* (#310) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem a hangszórója sajnos gyengének tűnik, ez eléggé zavar, mert sokat nézek videót telefonon. Illetve nekem a képernyő is gyengének tűnik (igaz nálam S10+-t váltana, lehet a Samsung után tűnik csak így). A képernyő közepén üregesen kopogó hang van, akár akkor is ha csak tapicskolom a képernyőt, a szélek felé haladva ez a hang megváltozik, nincs ilyen ürességtől kongó hang (másképp nem tudom leírni :D) . Ez nem tudom, hogy normális-e, hogy ilyen a kialakítása, de nagyon fura. A hardveres gombok is nagyon hangosak, ha lenyomom őket, ez nekem elég olcsónak hat. :(

A kamera valóban jó, de olyan nagy mértékű a szoftveres utómunka, hogy kicsit tartok tőle, hogy nem tudhatom, mire számítsak majd egy kattintás után, olyan lesz-e, mint amit én akarok vagy sem. Elég sokat fotózok telefonnal.

A rendszer is gördülékeny, jó a 90 hz, az akku is valóban jónak ígérkezik. Nekem a zöld van, külsőre nagyon baró.

Szóval nem azt állítom, hogy rossz a készülék, de lehet nem éri meg mégsem váltani nekem S10+-ról egyelőre. Meg biztos szokatlan is Galaxy után, de így hirtelen megijedtem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.