Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) xhege válasza dlaj (#100) üzenetére


xhege
addikt

Most épp kezdek rájönni, hogy hogyan lehet feloldani fólián keresztül is az ujjlenyomattal. 5/10 kb most az arány. ;) Jelenleg a Vodafone 4G nem jön össze. Egyelőre csak 3G van. A feleségem telefonja itthon szintén tudja a 4G-t. Lehet valahol aktiváltatnom kell, mert ma új simet kértem a vodától

(#102) bloggiold válasza xhege (#101) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Már írtam, a 39-es hozzászólásom a megoldás 4G ügyben.

https://fontecone.blog.hu/

(#103) xhege válasza bloggiold (#102) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm! Az APN-t átállítottam, mert azt tudtam. Adatforgalmam van is, de csak 3G. Helyben 4G van, mert a feleségem telefonja az enyém mellett jelzi a 4G-t.

(#104) xhege


xhege
addikt

Egy teljesen láma kérdést engedjetek meg. Hol tudom a gyári kamera alkalmazásban kikapcsolni a hangot?

(#105) dlaj válasza xhege (#104) üzenetére


dlaj
őstag

Video-ra állítod, 3 pöttyre nyomsz, majd a mikrofon ikonra!

(#106) xhege válasza dlaj (#105) üzenetére


xhege
addikt

Öö nem erre gondoltam, hanem arra, hogy mikor fotózol ne legyen hangja a fénykép készítésének. Nem tudom hogy hívják ezt :) zárhang vagy ilyesmi.

(#107) dlaj válasza xhege (#106) üzenetére


dlaj
őstag

Ha némitod a telefont, vagyis fent a "Ne zavarjanak" módot kapcsolod, akkor nem lesz hangja.

(#108) xhege válasza dlaj (#107) üzenetére


xhege
addikt

Értem. Azt hittem van valami "normális" módszer is erre. Eddig az összes telefonom kameráján simán ki lehetett kapcsolni.

(#109) dlaj válasza xhege (#108) üzenetére


dlaj
őstag

Ez egy túl egyszerű kamera app. Nincs benne kikapcsolási lehetőség. Én azért nem ragaszkodom a gyárihoz, mert exponálas előtt nem fókuszál. Ezt sem lehet beállítani. Úgyhogy néztem más alkalmazást.

(#110) xhege válasza dlaj (#109) üzenetére


xhege
addikt

Akkor gondolom sokat megnéztél. Mi lett a kiválasztott? Egyébként launchert használsz? Ha igen melyiket? Nekem most Nova Prime van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#111) dlaj válasza xhege (#110) üzenetére


dlaj
őstag

Én is a Nova Prime-ot használom és a Snap Camera-t. Ez teljesen magyar nyelvű, nagyon sok mindent lehet benne állítani, többek között a hang is kikapcsolható.

[ Szerkesztve ]

(#112) xhege


xhege
addikt

No megoldódott a Vodafone 4G problémám. Az istennek sem tudtam beállítani (mindig csak 3G volt), így bementem a Vodafone-ba ma. Ott mondták, hogy hívjam fel a 1270-et. Megtettem, és ott ők állítottak valamit át a rendszerbeállításokon, és úraindítást követően megjött a 4G :)

(#113) rzoli válasza dlaj (#111) üzenetére


rzoli
senior tag

A két kamerás rendszerek miatt a custom camera app-ok vajon fel vannak készülve ezek használatára, kihasználására?

Egyáltalán tudja valaki, hogy a második kamera mit csinál? Csinál e bármit?

Ha csinálsz a gyárival is és a választottal is képet látsz különbséget?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#114) dlaj válasza rzoli (#113) üzenetére


dlaj
őstag

A külső "kamera", az nem kamera. A gyári kamera app-ban bármelyik módra állítva és letakarva a fake kamerát, nem történik semmi. Nem is véletlen, hogy a Maze Alpha X már egy kamerát kapott. Gondolom rájöttek, hogy nem kifizetődő a vásárlókat hülyíteni.

A Snap Camera-val jobb képeket lehet csinálni. De szerintem csak akkor, ha a jpeg minőséget felveszem 100 %-ra, és az élesítést is feljebb veszem.

(#115) Dexter68 válasza xhege (#108) üzenetére


Dexter68
addikt

Nnna. Kamera-ügy
1. a gyáriban nincs kikapcsolási lehetőség - viszont volt már ilyen telóval dolgom. Mindenféle automatikus beállítgatásra, profilozásra amúgy is használom az e-robotot, ott simán csináltam egy ilyen batchet, hogy ha a kamera app kerül a fókuszba (ráadásul így hívják, amikor előtérbe kerül), akkor lenémítja, amikor meg átváltok másra, vagy bezárom (azaz elveszti a fókuszt), akkor meg visszatekeri a volumét. Működik.
2. OpenCamerát használok, abban ki lehet kapcsolni és jó képeket lő.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#116) xhege válasza Dexter68 (#115) üzenetére


xhege
addikt

Köszi!

(#117) rzoli válasza dlaj (#114) üzenetére


rzoli
senior tag

Én is próbálgattam, csináltam fotót letakarva a külsőt, meg szabadon is, de különbséget nem láttam. De mondjuk nincs "sasszemem" :) Ezért is vettem ekkora telefont...

Az open camera-t használom én is, egész jól be lehet rajta állítani a dolgokat.

A kamera hangra én egy egyszerű, "célszerszám" programot használok. App Volume Control Annyit tud, mint a neve is elárulja, beálílthatod, hogy melyik programba belépve mi legyen az alapértelmezett hangerő(k).

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#118) dlaj válasza rzoli (#117) üzenetére


dlaj
őstag

Ezért is vettem ekkora telefont...

Valamikor én is a gyengülő látásom miatt fordultam a nagy kijelzős telefonok felé. Aztán rájöttem, hogy 6"-oson is akkora a betű, mint egy 5"-oson, csak több fér el rajta. Nekem mindkettőhöz ugyanúgy szemüveg kell. Ezért lehet visszaváltok 5" körüli méretre. Azokat legalább könnyebb egy kézzel kezelni.

(#119) xhege


xhege
addikt

Ma teszteltem a kamerát. Sajna azt kell mondjam, hogy a Xiaomi Redmi 3 a gyári kamera szoftverével agyonveri ezt a telefont. Megnéztem a gyári appal, a Snap camera és az open camera alkalmazással is. :(

[ Szerkesztve ]

(#120) Dexter68 válasza dlaj (#118) üzenetére


Dexter68
addikt

Dlaj: Egész halkan jegyzem meg, hogy be lehet állítani a betűméretet :D
Ehhez nekem nem kell szemüveg, pedig már szinte a pisiléshez is :DDD
Xhege: mondjuk az nem meglepetés, hogy nem a kamera a legerősebb pontja a telefonnak, de nem is azért szeretjük.

And now for something completly different:
Autós tartó. Ti találtatok olyat, amibe belefér és elbírja? (A másik nyűgöm, hogy abba a qrva kocsiba nincs hova tenni, de ezügyben az autó topikjában sírok) :D

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#121) rzoli válasza Dexter68 (#120) üzenetére


rzoli
senior tag

Én két tartót használok:

Vagy ez: ebay - főleg télen, ha nem akarom, hogy a befújt meleg levegő útjában legyen. A három közül a legelső, a hosszú, karos az.

Illetve egy mágnesest. Itt féltem, hogy nem fogja elbírni a súlyát, de nincs vele gond szerencsére.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#122) xhege válasza rzoli (#121) üzenetére


xhege
addikt

Nekem ez a mágneses nem túl bizalomgerjesztő, de elhiszem neked ha azt mondod, hogy működik.

(#123) xhege válasza Dexter68 (#120) üzenetére


xhege
addikt

Tudom, hogy nem a kamera a legerősebb pont, csak gondoltam összehasonlítom.
Nekem van hová tennem a kocsiba szerencsére. Nincs mese cserélned kell a kocsit! :DD

(#124) dlaj válasza Dexter68 (#120) üzenetére


dlaj
őstag

Persze, de a nagy betűket is homályosan látom. 😀 Legalább +1-es szemcsi kell már nekem, de sokszor a +2-est kapom fel.

[ Szerkesztve ]

(#125) Dexter68 válasza dlaj (#124) üzenetére


Dexter68
addikt

nekem is +1,5-ös korrekció kell a -4-eshez, úgyhogy most már ott tartok, hogy se messzire, se közelre :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#126) Dexter68 válasza xhege (#123) üzenetére


Dexter68
addikt

Ehhh... egy hónapja vettem, nem akarnám cserélni :D
a légbeömlő lamellák viszont függőlegesek, és nagyon vékonyak, úgy csusszan le róluk minden, hogy öröm nézni. A szélvédő kurvamessze van, a műszerfal-borítás meg ragyás és nem ragad rá semmi. Ebbe fogok beleőrülni :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#127) rzoli válasza Dexter68 (#126) üzenetére


rzoli
senior tag

Sikerült root-olni a telefont. Ennyit még soha nem vesződtem a dologgal :)

Ha még találok hozzá működőképes xposed-et is, akkor nem adom el.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#128) dlaj válasza rzoli (#127) üzenetére


dlaj
őstag

És hogy jött össze a root?

(#129) xhege


xhege
addikt

Én a mai nappal eladtam a vasat, és más telefon után nézek. Minden szuper, de ez a kamera nekem sajna nem volt elég. :U

(#130) dlaj válasza xhege (#129) üzenetére


dlaj
őstag

Akkor egy százast tegyél hozzá, vagy használtba kell nézned valamit.

(#131) rzoli válasza dlaj (#128) üzenetére


rzoli
senior tag

Az xda három különböző leírását és módszerét egyesítettem, illetve a twrp-n belül kísérleteztem sokat, hogy a system partíció maradjon e érintetlenül, meg szintén a system partíció mountolásával. Ez a rész sajnos nincs kifejtve, illetve pongyola a leírás. Ha van érdeklődés, írok majd egy részletest magyarul.

Arra fel kell készülni, hogy az első lépés, a bootloader nyitás után teljes factory reset a válasz a telefon részéről.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#132) xhege válasza dlaj (#130) üzenetére


xhege
addikt

Nem akarok vitát generálni, de 60-70 ezer közötti kategóriában ennél sokkal jobb kamerák vannak sajna. A régi Xiaomi Redmi 3 pro kamerája is szebb képeket készít.

(#133) rzoli válasza xhege (#132) üzenetére


rzoli
senior tag

Nézd meg a Xiaomi Mi A1-et. Páromnak ma hozta a postás, holnap leteszteljük :-) igaz a képernyő kisebb, 5.5 a telefon viszont magasságban, szélességben nem sokkal marad el az alphatól.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#134) dlaj válasza rzoli (#133) üzenetére


dlaj
őstag

A Mi A1 nagyon jó fényképezésben, azzal már elégedett lennék én is. És valóban az nem drága, csak sajnos nekem kicsi.

A root pedig annyira nem fontos, ha ennyire macerás. Lehet, meg tudnám csinálni a leírásod alapján, de én ahhoz vagyok szokva, hogy rádugom a kábelt és megnyomom a pc-n a gombot. Azt hiszem utoljára a 4-es droiddal ment ez, és talán 1-2 ötössel is sikerült még.

(#135) rzoli válasza dlaj (#134) üzenetére


rzoli
senior tag

Hát igen a mérete... Pedig egyebekben nagyon tetszik az A1.

A Doogee X5-t, vagy a Verne Thor-t, sem volt különösebben nehéz root-olni. De ez az első telefonom ami zárt bootloaderrel érkezett.

Igazából a leírások trehánysága volt, ami miatt sokat vacakoltam vele, és pár bootloopba belefutottam, de végre működik. És tegnap óta a BT sem szakadt meg... Szép napunk lesz érzem... :D

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#136) xhege válasza dlaj (#134) üzenetére


xhege
addikt

Igen nálam most az A1 lett a kiválasztott. :K

(#137) dlaj válasza rzoli (#135) üzenetére


dlaj
őstag

Nekem a root csak a reklámok blokkolása miatt volt mindíg fontos, de azt már az Adguard megoldja szépen root nélkül.

xhege, Jó is az A1! A "kis" méretét leszámítva, csak a duplakoppos feloldás hiánya a negatívum.

(#138) rzoli válasza dlaj (#137) üzenetére


rzoli
senior tag

Azzal az a bajom, hogy csak két böngészőt támogat ha jól láttam.

Egyrészt chrome-ot használok, másrészt van pár app, ahol le szoktam tiltani, mert idegesítően sok a reklám.

Viszont amióta megvolt a root és jegeltem pár dolgot, azóta egyszer sem dobta el a BT a kapcsolatot (48+ óra). Ez volt a telefonnal a legnagyobb bajom. :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#139) rzoli


rzoli
senior tag

Közben egyszerűbbé vált a root és van már telepíthető twrp is. :)

Saját felelősségedre!!!

Csak akkor kezdj bele, ha bootloop-ból (nem indul) ki tudod hozni a telefonodat a gyári rom telepítésével, vagy kézi bootloader, recovery indítással!!!

Ha zárt a bootloader a telefonon, akkor nyitás után automatikusan factory reset-et csinál a készülék! MENTSD az adataidat!

Csak 4GB-os verzióhoz!

Ami szükséges hozzá:

- adb pl. Minimal ADB and Fastboot
- root-olt ROM Maze_Alpha_4GB_v08_20180102
- TWRP recovery recovery_maze_alpha_4G_twrp-321.zip
- MagiskManager a Downloads szekcióban.

- Installáld a adb-t!
- Másold be a letöltött, kicsomagolt recovery image file-t az adb könyvtárába!
- A letöltött ROM-ot másold fel az SD kártyára! Ennek hiányában szükséged lesz egy pendrive-ra és otg átalakítóra.
- A letöltött MagiskManager apk-t másold fel az SD kártyára!
- A fejlesztői menüben engedélyezd az USB hibakeresést és az OEM-feloldás-t
- USB kábel segítségével kösd össze a számítógéped és a telefonod.
- parancssorból az adb könyvtárból indítsd a következőket:
- adb reboot bootloader
- Ha ezt a parancsot kiadod, factory reset / teljes gyári visszaállítás lesz az újraindítás után! fastboot flashing unlock
- fastboot reboot - Itt factory reset / teljes gyári visszaállítás következik!!!
- újra belakod a telefonod, vagy sem, szabadon választható :)
- adb reboot bootloader
- fastboot flash recovery recovery_maze_alpha_4G_twrp-321.img
- Kapcsold ki/indítsd újra a telefont - recoverybe - bekapcs gomb + hangerő LE
- Elsőként válassz nyelvet!!! Van magyar is, egyébként OROSZ lesz az alapértelmezett
- "mégse" - nem állítunk be jelszót
- "Telepítés" majd válaszd ki a tárolót, sd vagy otg
- keresd meg a korábban felmásolt rom-ot és telepítsd! Maze_Alpha_4GB_v08_20180102.zip
- újraindítás után már csak a korábban felmásolt MagiskManager.apk-t kell installálni - Engedélyezd a külső programok telepítését az telefon-menü, biztonság almenüjében!
- a program indítása után elérhető lesz a root jogosultság, illetve pár kiegészítő telepíthető a segítségével.

Ha vissza szeretnél térni a gyári ROM-ra, innen is tölthető: Maze Alpha stock rom, illetve az első XDA linken találhatót, egy SP Tools segítségével telepíthető verzió.

Ha nem megy és debreceni vagy szoboszlói vagy, egy csésze kávéért megcsinálom neked :)

A felhasznált xda fórumok:
[ROM][7.0]Complete rom Maze Alpha 4GB based on official V08 20180102
[ROM][7.0] Maze Alpha V05_20170816 [STOCK] 4. hozzászólás

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#140) dlaj válasza rzoli (#139) üzenetére


dlaj
őstag

Nagyon jó összefoglaló, köszönöm szépen a nép nevében! :)

Viszont nekem nem jó, mert 6 GB-os a telefonom.
De biztosan lesz, aki hasznát veszi!

(#141) rzoli válasza dlaj (#140) üzenetére


rzoli
senior tag

Az utolsó linken lévő leírás II. pontja elvileg ahhoz is használható, kiegészítve a bootloader nyitással.

Ott ha minden igaz csatolni kell külön a system partíciót is.

Ha gond van, a gyári rom a 6 GB-os verzióhoz itt érhető el: Maze Alpha stock roms A B-s kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#142) dlaj válasza rzoli (#141) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm! :)

(#143) Dexter68 válasza rzoli (#138) üzenetére


Dexter68
addikt

miket tiltottál le, amitől megjavult a BT?
Kb. egy hete kezdte eldobálni, amitől nem vagyok túl boldog.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#144) rzoli válasza Dexter68 (#143) üzenetére


rzoli
senior tag

Csak tippelni tudok, hogy a hot knot letiltása segíthetett. A többi, beautySnap, Baidu, gyári browser, gyári naptár, duo, music fx, talk back, nem valószínű. Esetleg az FM rádió...

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#145) Dexter68


Dexter68
addikt

Na valakinek wipe cache partition-ra lenne szüksége (pl megőrül a Bluetooth), de frissítések előtt is célszerű:

1. - Telefon kikapcs.
2. - Bekapcsoló gomb és hangerő fel gomb egyszerre nyomva tart kb. 10 másodpercig.
3. - Hangerő fel gombbal fel léptetni a "Recovery Mode"-ra
4. - Hangerő le gombbal kiválaszt.
5. - Megjelenik a halott droid "Nincs parancs"-al
6. - Hangerő fel és bekapcsoló gomb benyom. Ez nem mindig sikerül elsőre, szükséges többször is próbálkozni vele (ha picit előbb a bekapcsoló gombot nyomod és utána vele együtt a hangerő fel-t, akkor tuti)
7. - Bejön a rendes Recovery menü
8. - Hangerő le gombbal "Wipe Cache partition" kiválaszt
9. - Bekapcsoló gombbal futtatni.
10.- Reboot system now - bekapcsoló gombbal.

Telefon újraindul - boldogság

(nagy része a Vernee Thor topicból)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#146) dlaj válasza Dexter68 (#145) üzenetére


dlaj
őstag

És ettől jó lett a Bluetooth-od?
Nekem állandóan eldobja, majd újra csatlakozik. Kb 5 percenként. És ez így megy mióta megvan a telefonom, 3-4 hónapja.
És még annyi, ha ezt megcsinálom, akkor legyalul mindent, vagy maradnak az alkalmazások? :R

(#147) rzoli válasza dlaj (#146) üzenetére


rzoli
senior tag

Ez csak a cache partíciót törli, a data partíció érintetlenül marad.

Próbáld ki ezt:

Beállítások,
Biztonsági mentés és visszaállítás
Hálózati beállítások visszaállítása

Ezzel alaphelyzetbe áll a mobilnet, BT és Wifi

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#148) dlaj válasza rzoli (#147) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, megcsináltam! Holnap tesztelem!

(#149) dlaj válasza rzoli (#147) üzenetére


dlaj
őstag

Nem bírtam holnapig, kipróbáltam. Sajnos semmi változás. Negyed óra alatt 2x csatlakozott le és fel. Ezt már így kell szeretni! 😁

(#150) Dexter68 válasza dlaj (#146) üzenetére


Dexter68
addikt

Nekem ettől megjavult a BT

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#151) dlaj válasza Dexter68 (#150) üzenetére


dlaj
őstag

Nálam sajnos továbbra is 10 percenként eldobja, majd magától csatlakozik. De ez mindig ilyen volt. Ezen felül még sokszor elhallgat 1-1másodpercre.

(#152) andrasc


andrasc
újonc

tokot keresek kitartóan, éééés úgytűnik valamit találtam.
De, mert van de, Ukrán webshopban fedeztem fel.
[link]

nem is akármilyen tokok, de csak ukrajnán belül szállitanak.
Valakinek van tippje hol gyárthatják? Vagy ukrán felmenői valakinek?
Bármi megoldás érdekelne , 2 darab oldalt nyiló tokra vevő lennék.

Oké , közben jobban ránéztem "egyedi gyártás" . Valakinek ötlete? :-)

[ Szerkesztve ]

(#153) Dexter68 válasza dlaj (#151) üzenetére


Dexter68
addikt

volt factory reset?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#154) dlaj válasza Dexter68 (#153) üzenetére


dlaj
őstag

Most, hogy kérdezed, nem volt. De éppen ideje megcsinálni, mert más probléma is adódott! :R

(#155) Dexter68


Dexter68
addikt

Jött ma egy frissítés... most töltöm

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#156) rzoli válasza Dexter68 (#155) üzenetére


rzoli
senior tag

Le a kalappal, hogy egy ilyen kis példányszámban eladott telefont is támogatnak.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#157) Dexter68 válasza rzoli (#156) üzenetére


Dexter68
addikt

Hát, az lehet, hogy Kínában eladtak belőle négymilliót... :D de örülnék egy nyócas droidnak... hamár

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#158) rzoli válasza Dexter68 (#157) üzenetére


rzoli
senior tag

Legyen igazad... :) De fél évvel később megjelent az utóda.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#159) Dexter68


Dexter68
addikt

Ezügyben mi a pálya? Tapasztalat? Elgondolás?
A google letiltja a szolgáltatásait egy rakat készüléken

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#160) Surplus


Surplus
tag

Van-e olyan lehetöség a stock recovery-ben, hogy ott nagyobb betük lehessenek, mert hogy nagyitoval kell nézni a lehetöségeket?

(#161) Dexter68 válasza Surplus (#160) üzenetére


Dexter68
addikt

Hát magában a recovery menüben már rendesek a betűk, csak az első, ahol választani kell, az ilyen bolhafasza...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#162) Gladon válasza BlueAthlon (#43) üzenetére


Gladon
csendes tag

Sziasztok!

Nálam rendesen be van állítva a hozzáférési pont (Telenoros vagyok), a preferált hálózattípus a 4G, de csak 3G-n kapcsolódik a telefon. Valakinek van ötlete, mi lehet a gond?

(#163) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Sziasztok!
Én is beszereztem egyet a 4/64 verzióból. Eddig (két hét) elégedett vagyok vele. Amit elvártam tőle sebességben és tárhelyben, hozza. A GPS-re leszek még kíváncsi főleg offline módban, azt kipróbálni még nem volt lehetőségem. A Digi APN beállításhoz van valakinek tippje, tudása?

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#164) brsanya


brsanya
csendes tag

Rendeltem egy üveg fóliát a telefonomon, de nem azt kaptam amit kértem. Alpha X fólia érkezett, akinek szüksége van rá vagy ismer valakit akinek kellene kérem jelezze. Ja és ha van valakinek felesleges alpha fólia az érdekelne. 70 366 6365

(#165) novinyul


novinyul
veterán

Esetleg ha valakinek van fölösleges tokja a telefonhoz, az dobjon egy privátot.
Előre is köszönöm!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#166) Laca2001


Laca2001
újonc

Üdv mindenkinek!

Engem az érdekelne, hogy hol lehet az értesítési LED (ami a jobb alsó sarokban van), visszajelzést bekapcsolni és hogy hol lehet átlátszó szilikon tokot, illetve üvegfóliát kapni, lehetőleg Pesten...?

Köszi: Laca

[ Szerkesztve ]

Laca

(#167) fejesg2 válasza Laca2001 (#166) üzenetére


fejesg2
aktív tag

A jobb alsó sarokban az előlapi "szelfi" kamera van.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#168) rzoli válasza Laca2001 (#166) üzenetére


rzoli
senior tag

Leginkább sehol nem kapsz ilyet. Egy alacsony szériás, különlegesnek mondható telefon volt ez. Ebay-en találsz üvegfóliát, Németországból ide is ér pár nap alatt. Tokot már nem nagyon kapsz hozzá szerintem, de keresgélj. Valami általános, ragasztható flip tokot még lehet is találni talán. Amire vigyázz, hogy a Maze Alpha X, az utód, annak a dolgai nem jók rá. Más a méret, mások az arányok.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.