Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

Jobb, ha visszaadod a lopott cuccot önként.Kontra rendőrségi eljárás, erkölcsi bizonyítvány ugrott + felfügesztett nagy értékű lopásra.

XXX

(#2) Mateo97 válasza Freiherr (#1) üzenetére


Mateo97
friss újonc

Szép és jó, csak tényleg semmi közöm ahhoz az eltűnéshez, már mikor bementünk számolni hiányzott... jelentettük is.... Épp ezért "fosok", hogy bevihetnek egy olyan felvétel alapján amin úgy tűnik... Pedig tényleg vissza lett rakva az összes amit a hátam mögött lévő polcra tettem amíg számoltunk.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

a börtönbüntetés előtt azért van egy csomó másik fokozat, legrosszabb esetben kirúgnak, meg valami polgári per vagy ilyesmi alapján kártérítést fizettetnek.

de amúgy hova raktad a cuccot? onnan hová lett? az nem látszik egy másik kamerán?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Freiherr válasza Mateo97 (#2) üzenetére


Freiherr
őstag

Egy rutinos kihallgató 5 perc alatt beforgat, pláne kamerafelvétellel.
Add vissza holnap a górénak, zéró veszteséggel ki tudsz jönni a dologból, többit rádbízom.

XXX

(#5) Mateo97 válasza Lenry (#3) üzenetére


Mateo97
friss újonc

Köszönöm a választ :R

Hát kolléga adta nekem én raktam arrébb de csak mögöttem egy polcon volt hely, oda lett rakva, majd miután realizáltuk, hogy van egy hiány vissza pakoltuk szintén mögülem vettem el vissza a dobozba és mentünk szólni, hogy van egy hiány belőle. Ennek kb egy hete. Most elvileg ez alapján a felvétel alapján biztosak benne, hogy az az egy hiány én voltam.(legalábbis ahogy kolléga mesélte)De 100%, hogy nem én voltam! Tényleg attól fosok leginkább, hogy holnap bemegyek és a rendorok már ott várnak és őket csak az fogja érdekelni, hogy azon a felvételen mi látszik és az nem, hogy tényleg semmi közöm a dologhoz. :(

(#6) Lenry válasza Mateo97 (#5) üzenetére


Lenry
félisten

"és a rendorok már ott várnak"

ettől tényleg fölösleges fosnod.
egyrészt mert igen valószínűtlen, másrészt mert semennyire nem segítesz magadon hogyha hülyeségeken parázol, ez nem egy hollywoodi film.

bemész, a főnököd fog várni, megkérdezi, hogy szerinted mi volt, szerinted hova lett a cucc, mi volt leltár közben, volt-e más a raktárban, stb, stb.
te meg elmondod

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Lenry


Lenry
félisten

Kérdeztem kollégától, mi a helyzet. O azt mondta, hogy ennek az eszköznek a hiányával én vagyok gyanúsitva

na ha ez a kolléga ugyanaz, akivel együtt pakoltátok a szajrét, akkor pont ugyanannyira gyanús a vezetőség szemében mint te vagy, tehát pont halvány lövésének kellene lennie arról, hogy kit mivel gyanúsítanak.

jogilag egyébként nyilván senkit semmivel, mert ez nem úgy működik, hogy kijön a TEK egy leltárhiány miatt. oldja meg a cég, rendőr maximum akkor fog kijönni, ha nekiálltok verekedni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Mateo97 válasza Lenry (#7) üzenetére


Mateo97
friss újonc

Nem, ő egy másik kolléga volt aki mesélte nekem, mint akivel a leltárt csináltuk. Aki mesélte csak onnan tudja, hogy jóban van az őrökkel és mesélték neki, hogy mi jött le a felvételből.

(#9) 8th válasza Mateo97 (#5) üzenetére


8th
addikt

Ha nem te voltál felesleges paráztatnod magad. Ameddig nincs egy konkrét felvétel a kezükben amin TE kiveszed a dobozból a terméket és konkrétan zsebre vágod addig feldughatják maguknak a vádaskodásukat. Ha feljelentés is lesz belőle beidéznek majd tanúként kihallgatásra ahogy a többi kollégádat is. Felvesznek egy jegyzőkönyvet és annyi. Max. egy óra az egész. Legrosszabb esetben ha rajtad vagy a kollégádon akivel együtt leltároztatok akarják elverni a port kirúgják egyikőtöket vagy mindkettőtöket, de ennyi.

Freiherr: Elég gáz, hogy kapásból elkönyveled tolvajnak az illetőt.

[ Szerkesztve ]

(#10) kuntics válasza Mateo97 (#5) üzenetére


kuntics
aktív tag

Gondolom a videón látszik az is,mennyit pakolsz a polcra,meg mennyit vissza. Ez alapján kiderül,hogy te voltál ;] vagy sem :) aztán mehet tovább a keresgélés. (Ha lezárul az ügy akkor csapd ki a balhét a gyanusítás miatt. Utána szabad a vásár,többször csak nem vádolnak meg lopással) egyébként milyen teló volt es mennyiert adod? :D

(#11) rgqjx


rgqjx
aktív tag

Csak darabot számoltatok, vagy a sorozatszámot is ellenőriztétek? Az a sorozatszámú telefon tűnt el, amit a polcra raktál?

(#12) Lenry válasza Mateo97 (#8) üzenetére


Lenry
félisten

Ami nekem nem egyértelmű, hogy lett a hiány? A készlet szerint 10-nek kellett volna lennie, de csak kilenc volt, vagy 10-et vettetek le a polcról, de kilenc került vissza?

Előbbi esetben mi közöd hozzá hova lett? Utóbbiban meg mennyinek kellene lennie a készlet szerint?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Mateo97 válasza 8th (#9) üzenetére


Mateo97
friss újonc

Köszönöm neked is a választ :R

Jelenleg a kirúgás érdekel a legkevésbé, szeretném tisztázni magam és nem én lenni az, akin ezt el meszelik.

Lenry: Igen úgy volt ki volt adva a papír, xy készülék 8 darab, mi kivettuk mindet és 7 volt. Ezt jelentettük is. És most azt hiszik, hogy azért van csak 7 mert én akkor elraktam egyet.

[ Szerkesztve ]

(#14) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ó igen, a leltárak. Soha többet nem megyek kiskerezés másik oldalára, az MM még hagyján, ahol szerviz is van, ott 5-10-20 tétel sem volt meglepő és indult a csiki-csuki, hogy ki fizet, mit fizet és miért fizet. Undormány.

Te tudod mi volt. Alapból úgy megy a sztori, hogy bizonyítani kell, hogy te bármit elloptál. Nem láttam a felvételt, de azért na, ilyenbe ha nem cáfolhatatlan a dolog, nem nagyon kéne beleállnia egy munkáltatónak, mert az minden lesz, csak szép nem. Sztorit elmondod, ha van más aki bármit látott-hallott-tapasztalt elmondja, megnézitek a felvételt és ha nem egyértelmű, story end, legyen bármi is a valóság. Rendőr, meg böri meg ilyesmi :B Az fentebb kezdődik, első körben legyen elég stabil a dolog.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15) Freiherr válasza Mateo97 (#13) üzenetére


Freiherr
őstag

Megfognak fingatni te fiú.
Haver is maga mögé rakott 1000 liter gázolajat a polcra, aztán kapott 1 évet függőben + kártérítés ;]
Nem én voltam, mielőtt valaki..

XXX

(#16) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

azért én megfirtatnám, hogy milyen alapon videóztak.
meg azt is megfirtatnám, hogy egy fél misis műszaki eszköz hiányt akarnak benyelni, vagy egy pár misis adatvédelmi bírságot.

arra azért készülj fel, hogy vagy eljössz magadtól, vagy kirúgnak, mert ezek után a haragos viszony garantálható.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17) Picco válasza Freiherr (#15) üzenetére


Picco
addikt

Taplosag level 9000+ az megvan latom
Nem biztos hogy mindenki olyan mint a ""baratod"" nem kell a ""baratodbol"" kiindulni

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#18) snecy20 válasza bambano (#16) üzenetére


snecy20
veterán

Átlag magyar munkavállaló ennyire sajnos nem felkészült a saját jogaiból - illetve hogy munkáltató mit tehet meg és mit nem, meg hogy a saját helységeit figyeltetheti-e kamerával. :)

Egyébként ha már ide leírta a sztorit, akkor csak nem ő volt. :P

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#19) bambano válasza snecy20 (#18) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyrészt ezért írtam.
másrészt ezért kell azt csinálni, hogy elmenni, semmit nem aláírni, semmibe bele nem egyezni, ha nem tetszik, amit mondanak, majd ügyvéddel visszamész és megnézi ő is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) Tamás88 válasza bambano (#16) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Arról nem is beszélve, hogy kb. 1-2 éve van, hogy ki kell írni, hogy kamerázva van a hely.

Egyébként ha van rá lehetőség, akkor meg kell kérni, hogy mutassák meg a felvételt.

(#21) bambano válasza Tamás88 (#20) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

úgy érted, hogy a 2011. évi CXII-es törvény megjelenése óta eltelt "1-2" éve?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) kemotox válasza Freiherr (#15) üzenetére


kemotox
addikt

Madarat tolláról

(#23) janeszgol


janeszgol
félisten

Dehogy csuknak le. Még nem. Max kihallgatnak, megnézik a felvételt, és majd döntenek. Letöltendő nem jár érte, csak ha büntetett előéletű vagy. Már ha bűnösnek találnak.

Ha kiderül az ártatlanságod, akkor beperelheted a munkaadód.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) janeszgol válasza Freiherr (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Te mi alapján vádaskodsz? Ennyi eszed van?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) janeszgol válasza Tikakukac (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Amúgy ezt tök jól látod. Szerintem csak ki akarják rúgni a posztolót, és kerestek egy indokot. Ma reggel megkapja a papírjait, és nem szólnak senkinek, ha megegyeznek. A posztoló meg beszari fajta, aláírja. (Bocsánat.)
De csak tippelek, remélem leírja majd a történet befejezését!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ma elseje van.
Akár átverés is lehet a bejegyzés. Első írása a regisztrálónak.
Amúgy egy üzletben "kamera szokottak" a dolgozók. Nem jelent nekik nagy meglepetést. Jelzik a vásárlóknak is, a kamerás megfigyelés tényét.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#27) mephi666 válasza bambano (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nálunk a pénztár van bekamerázva és papírt is írtunk alá, hogy tisztában vagyunk ezzel, stb...

Lopási ügy pár éve volt a cégünknél: van egy termékfajtánk, amit tömegre vételezünk be és ismeretlen megbontás nélkül a darabszám... ha egyben eladjuk, tömegre megy, de megbontva általában többlet jött ki a végén (2500kg-s kötegnél ilyen 20-30kg pluszok) ...ezekből év végi leltárra simán több mázsa, ami fedezi az esetleges hiányokat... sajnos a régi raktárvezető meghalt, aki jól végezte nagyon a dolgát (köztudottan lopott ő is, de ügyesen és csak keveset, ami nem zavart senkit) ...az új raktárvezető meg elkezdte pofátlanul csinálni, az összes többletet lenyúlta, kamionosokkal seftelt gázolajat a cég telephelyén, őröket fenyíteni akarta (akik más céghez tartoztak, de mi alkalmaztuk őket), hogy ha pofázni mernek, kirúgatja őket, mert a mi nagyfőnökünknek valami óriási cimborája (NEM!) ...az lett, hogy egyik őr nem adott a zsarolásra, felnyomta :) volt cimborája is tőlünk, az is repült, de vele volt cégen belül egy beszélgetés, amit végigültem tanúként (meg +1bizonyítéknak nekem kellett alátámasztani a készletadatokból, hogy az ő idejében eltűntek szépen ezek pluszok) ...kötni akarta az ebet a karóhoz nagyon, de meg lett neki mondva, hogy egyik lehetőség, ha azonnali hatállyal felmond, másik pedig hogy rendőrségi ügy lesz belőle, amivel rosszabbul jár, mert többen is vallani fognak ellene (ezen bekussolt, felmondott)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) Lenry válasza Mateo97 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

akkor meg tényleg, mi közöd az eltűnéshez? a te dolgod az volt, hogy számold meg. megszámoltad: 7.
hogy a készletnyilvántartóban mennyi van, az egy más dolog. ez a lényege a leltározásnak, hogy kiderüljön ha eltérés van.
az az egy tétel az előző leltár óta akármikor eltűnhetett.

másrészről simán lehet hogy megvan, vissza lett küldve, selejtes volt, oda lett adva valakinek, vevőnek ki lett cserélve gariban, stb. csak valaki baszta rendesen lepapírozni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) mephi666 válasza Lenry (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

Az a baj, hogy a nyilvántartással a többletnek lehet jól utánajárni, ami nem is akkora probléma az eladó részéről, mint a hiány :D megvan, hogy kinek kellett volna odaadni... hiány esetén pont az a baj, hogy úgy ment ki a készlet, hogy nem lett lekönyvelve... másból nincs esetleg többlet? Erre jó a leltár, hogy az ilyenek kiderüljenek: lehet hogy valaki kiadásnál benézte a típust és igazából el sem tűnt semmi

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) #56573440


#56573440
törölt tag

de hogy én mennyire gyűlöltem ezt az egészet annó... A főnök mindig a leltárnál folyamatosan hisztizett, nyilván volt néha hogy oka is volt, de általában (99.9%) csak az elbszott rendszerben kavarodott el a cumó. Az első leltárnál a rangidős kolléga első dolga volt, hogy megmutatta hogy megy ez szakszerűen... Eleve olyan nadrágban jött, hogy minden zsebe még a hátsó is kiforgaható volt, póló begyűr a nadrágba, minden zseb kiforgat, és végig úgy mozog, hogy a lehető legtöbb kamera lássa végig, kipakolni is csak úgy, vissza dettó. Zseniális volt...

(#31) twollah1976


twollah1976
őstag

Nalunk altalaban kaosz van bent, kb. minden ugy megy a cegnel, hogy ahogy esik ugy puffan.

A mult evi (2020) leltarnal kb. 4 millio forint hiany volt.
Akkor ki is fakadt, hogy az egy komplett kamionnyi aru, meg ellopni is lehetetlen, annyi kamera van a raktarban.
A vegen arra jutott a vezetoseg, hogy az ahogy esik ugy puffan hozzaallas eredmenye a hiany, ettol fuggetlenul szinte minden ugy ment tovabb ahogy eddig ment.

Most tavasszal az egyik szallitmanyozasi cegnel eltunt?, elveszett? egy raklapnyi arunk amit az egyik kulfoldi megrendelonek kuldtunk ki.
Biztositas van rajta, igy eddig nagyon, nagy gond nincs a dologbol.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#32) Syl válasza Mateo97 (#5) üzenetére


Syl
nagyúr

> Ennek kb egy hete

Leltár, szóltok, hogy hiány van és egy hét után kitalálják, hogy elloptad? WTF?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33) janeszgol válasza twollah1976 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez jellemző a magyar KKV-ra. Nulla hozzáértés, nulla igény, nulla informatikai rendszer, nulla elvárás, utána meg óbégatnak, ha baj van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) Narxis válasza janeszgol (#33) üzenetére


Narxis
nagyúr

Magyar kkv-któl ments meg Uram minket, szól a mondás. Sajnos tényleg igénytelen egy banda aztán ha baj van akkor az alkalmazotton akarják elverni a port. Én biztos oda mennék a főnökhöz, beleállnék az arcába aztán mondanám mi a probléma? De így tényleg nagyon közel állva hozzá. Tudja meg, hogy nem szórakozhat veled.

Thanos was right.

(#35) janeszgol válasza Narxis (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is ettől tartok. Most megint álláskereső lettem. Egy tök jó multinál dolgoztam. Most ha rágondolok, hogy leginkább a KKV vár, elkap a hányinger, és összeszorul a gyomrom.
Sokszor váltottam munkahelyet, annyira nem félek a váltástól, szóval picit többet megengedek magamnak, nem aggódom, ha kirúgnak vagy lelépek, de a nyugalmas és jó melóhelyet szeretem.
Szóval leginkább óvatosan szoktam, ha megaláznak, akkor kicsit visszaveszek cserébe (lógósan dolgozok, nem vállalok túlórát), de egy ilyen lopásos dolog után a főnököt elküldeném a... igen oda.

A magyar KKV-ról mindent elmond az, hogy a Telekom és a T-Systems egymás között passzolgatta a csóró, igénytelen és buta KKV szektort, mert annyira nem lehet nekik eladni semmit.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) #56573440 válasza janeszgol (#35) üzenetére


#56573440
törölt tag

"A magyar KKV-ról mindent elmond az, hogy a Telekom és a T-Systems egymás között passzolgatta a csóró, igénytelen és buta KKV szektort, mert annyira nem lehet nekik eladni semmit."

Nem igazán csóró, nem igazán igénytelen és buta kkv-nál dolgozok jóideje már. Westel idők óta ott volt a cég mindene is nettől kezdve az összes telefonig. Soha nem volt fizetési probléma vagy más, nem keveset fizetett a cég soha havi szinten. Mégis annyira le van/volt szarva az egész szektor, hogy pl a szokásos két éves telefon csere periódus során SOHA nem tudtak kompetitív árakat mondani a SAJÁT lakossági ügyféláraikhoz képest se. És akkora mondás a havidíjakban van a hozzá csatolt szolgáltatásokban se volt, jó, egymás között ingyen beszéltünk, de lakosságiban már akkor is volt ilyen csomag, és se netből se percdíjból nem valami gigaflottás árszintről beszéltünk, hanem nagyságrendileg lakosságiról. Ehhez képest ha én mint Jóska Pista bemegyek ma a t-hez és aláírok egy évre, radikálisan, kb 30-40%-al olcsóbban kapom meg ugyanazt a készüléket, mint cégesen az üzletkötőnkön keresztül, a 25+ éves, leigazolható számlatörténetes pertneri viszony mellé... Értem én hogy nem minden kkv ilyen, de azért ez vicc.

(#37) lolller


lolller
tag

ha ez nem egy április eleji szopatás és mondjuk véletlen egy MM-ről Euronicsról van szó akkor azért felmerül a biztiszolgálat felelőssége is. Ugyan is minden kilépéskor ellenőrzés van, ha ott nem derült ki. Akkor kivégzi szarul a munkáját?

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#38) alcsa válasza lolller (#37) üzenetére


alcsa
senior tag

Ha csak szopatás, akkor a kérdés, hogy ki kit? A blog író minket, vagy őt, hogy ilyennel szórakoznak, pont a szabadnapján.

(#39) nemlehet válasza lolller (#37) üzenetére


nemlehet
őstag

Erről az jut eszembe, hogy a MM-ben dolgozott az egyik barátom még diákmunkásként. Volt egy nagy lopási hullám amit leginkább a diákmunkásokon próbáltak leverni... Amikor elkezdték pedzegetni, hogy egyrészt semmi bizonyíték nincs, másrészt mindent ki kell pakolni és táskát bemutatni kilépéskor akkor hirtelen nagyon ellenségesek lettek a biztiőrök egyből elindult a k*rvaanyázás, majd másnap hirtelen minden diákmunkás szekrényében lettek SD kártyák, USB drive-ok és minden olyan lapos termék ami hogy-hogynem pont átfért a réseken....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#40) janeszgol válasza alcsa (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Elég szomorú, ha idáig jutottunk, hogy egy cég ilyen "poént" találjon ki.
A legközelebb valami gyilkosságot varrnak a nyakába?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) mephi666 válasza nemlehet (#39) üzenetére


mephi666
nagyúr

Diákmunkán 15 éve a baumaxban volt egy farokarcú őr, akinek ez volt a mániája, hogy mindig az összes diákot berendelte kilépésnél a bódéjába és kipakoltatott mindent... ismerősnek pl volt 1 szétrongyolt rágóscsomag a zsebében 1szem rágóval és azonnal ment a pénztárhoz ellenőrizni, hogy lehet-e olyat kapni és ellophatta-e...(épp nem lehetett, így onnan nem lophatta) fenyítette, hogy legközelebb belépésnél pecsételtesse le... megkérdeztem, hogy "az emeleti öltözőben van egy cola automata... abban minden félliteres palack le van pecsételve, vagy mi van ha onnan veszünk egyet és azzal akarunk kimenni?" ...erre kicsit lefagyott :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) Tikakukac válasza janeszgol (#25) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezer másik indok lenne, ezt egy ilyen multi nem fogja a semmire bevállalni.

Tegyük hozzá: anno nálunk is ment orrba-szájba a lopkodás, és ez általános az országra is, szóval annyira nagyon nem vág meg egy olyan sztori, hogy az alkalmazott benyúlt valamit és megy a matek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#43) lolller válasza nemlehet (#39) üzenetére


lolller
tag

Ez csak azért érdekes, mert amúgy minden szekrényhez van kulcsuk. Ebben azért is vagyok biztos, mert mikor ott dolgoztam azt hiszem második harmadik héten a semmiből egyszer bemondták a hangosba 3-4 ember nevét köztük engem akik frissek voltak. Ellenőrzés nem-e lopunk szekrényeket nyissuk ki. Nem is Én lettem volna, ha nem hagyom otthon a kulcsom... Mondom sorry, de otthon maradt... Mondták is semmi gond, hozzuk a pótkulcsot, nem úszod meg. :C Utána később már nem Médiásként, de munkakapsolatban voltam velük rá egy 4-5 évre, akkor szintén láttam egy hasonló akciót.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#44) lolller válasza Tikakukac (#42) üzenetére


lolller
tag

Hacsak nem a saját munkatársai szívatják ezzel... Egyébként is a főnök ezt miért nem tudta elmondani telefonban? Miért vár 2 napot? Azonnal is behívathatná... Mi is csináltunk hasonló szemétségeket, bár azért ilyet nem..., de simán mondtuk egymásnak, hogy Figyelj már keresett a főnök, hogy menj már fel hozzá... Persze felmentél hozzá aztán kérdezte: Na, mondjad? Mit szeretnél? - Hát szóltak, hogy hívtál... - Ne hagyd magad szopatni legközelebb... :))

Szóval, ha nem már eleve a posztoló szívat minket akkor valami ilyet tudok elképzelni. Bár ez kicsit erős ilyennek...

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#45) bambano válasza janeszgol (#35) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"A magyar KKV-ról mindent elmond az, hogy a Telekom és a T-Systems egymás között passzolgatta a csóró, igénytelen és buta KKV szektort, mert annyira nem lehet nekik eladni semmit.": veretes marhaság.
a kkv szektornak nem azért nem lehet eladni semmit, mert igénytelen, hanem azért, mert nem vesz meg minden marhaságot, amit az ilyen tsystemek el akarnak adni. meg a kkv szektorban elég gyakori, hogy olyan kicsi a cég, hogy mindenről a tulaj dönt, így egy fokkal nehezebb átverni.

fenti állítás nem jelenti azt, hogy a kkv szektorban ne lennének trógerek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#46) Tikakukac válasza lolller (#44) üzenetére


Tikakukac
titán

Büdös a sztori, de sajnos mindkét oldalról.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47) lolller válasza Tikakukac (#46) üzenetére


lolller
tag

Mondjuk az is érdekes, hogy valaki pont a logout-ot szemeli ki reg nélkül, hogy elmondja ezt. Ennyi erővel miért nem a gyakorikérdések? Vagy valamelyik haverja. :DD

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#48) nemlehet válasza lolller (#43) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem voltam ott, szóval nem ismerem a részleteket. De mondjuk amikor én dolgoztam egy másik áruházban ott nem a biztiboyok kezelték a kulcsokat hanem a HR (vagy legalábbis az az irodista aki a legtöbb HR jellegű ügyet intézte) és tőlük tudta kikérni a hurkástarkójú is amit a kis Margitka szépen felkörmölt mindig, hogy ne vesszenek el a kulcsok.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#49) janeszgol válasza bambano (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Aha. És a tulaj annyira ért hozzá, hogy majd ő megmondja mi a jó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) LK


LK
addikt

Ha a blog írójának a poénja, vesztettem az életemből 30 másodpercet, de ha őt verték át a kollégái, akkor én ilyen munkahelyről biztosan lelépnék ahol ilyen gyökerek vannak. Ha komoly a dolog, azonnal el kell menni egy ügyvédhez, az ismeri a jogszabályokat. Ha biztos az ártatlanságában akkor olcsóbb is mint a telefon kifizetése.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.