Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Azt hittem sokkal drágábban jöttél ki a dologból, nagyon dicséretes és igényes munka :R :Y

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) pointer4


pointer4
tag

Köszi :) De gyorsan olvasol :D

Na, szóval ez nem lett rövid, remélem annál érthetőbb :D

(#3) CocooN-z válasza pointer4 (#2) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem tudtam abbahagyni, nagyon tetszik a kézifék :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Zseniális, gartulálok!

(főleg azért, hogy ennyiből sikerült kihoznod)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#5) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

nagyon király a cucc :C :DDD

PS4

(#6) Straw


Straw
senior tag

Ez nagy királyság, minden tiszteletem a kitartásodért, és gratulálok hozzá.
Lesz majd video róla, teljes pompájában működés közben? Én szívesen venném.

42

(#7) pointer4 válasza Straw (#6) üzenetére


pointer4
tag

Mire gondolsz? :D

(#8) Enton


Enton
addikt

Sikerült a végére érnem, de még mindig vannak részek amin csak átsuhantam. És még vannak részletek amik éppen eléggé homályosak ahoz, hogy nem értsek meg dolgokat.

Ami nagyon feltünt, hogy rögtön van ezen az új széken már könyöklő is a komfortérzet növeléshez, hosszabb versenyeken jól tud jönni biztos.

Ami nagyon tetszik az igazából most a Tika féle ülésen az index(Ladában vagy skodában láttam hasonló indexpálcát) és a kormány mögötti kis kijelző.
Ezeket nem tudod külön hol beszerezhetőek, vagy pontosan milyen gyártmányú akármik is lennének ezek?
Mert a videója elején kivan írva sokminden de hogy abból mi micsoda hát az szinte megfejthetetlen.

Viszont nem kis mértékben volt türelmed ezeket az apró kis szöszmötöléseket megcsinálgatni.
Az előző verziós székkel mi lett? Ha szabad érdeklődni?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) pointer4 válasza Enton (#8) üzenetére


pointer4
tag

Könyöklőt szét lehet nyitni, ott a helye a kesztyűnek :D

A régebbi szim a szomszéd szobában van besuvasztva a szekrény mögé. Nincs neki jobb helyem épp. Gondoltam rá hogy eladom, de csak szigorúan hozzáértőnek merném.

Tikát megtalálod az SG/cockpit fórumban. MSN-en évente egyszer jár fel, majd szólok neki. Amúgy szinte tuti skodából van, Szlovákiában a bontókban sok ilyet talál :D

[ Szerkesztve ]

(#10) a2d2


a2d2
addikt

Az asszony is örül gondolom az új kütyünek :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#11) frescho


frescho
addikt

Egyszeruen fantasztikus. :R

https://frescho.hu

(#12) pointer4 válasza a2d2 (#10) üzenetére


pointer4
tag

Igen, isszonyat :D
Amúgy az asszony 1 hét múlva (állítólag) szüli meg a lányomat :D
Na arról viszont nem írok cikket :D

Panna lesz a neve :D Szóval ez egy jó időszak :D

frescho: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13) giigz


giigz
veterán

Ez durva. :R :C

(#14) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

atya isten :Y

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#15) .bableWes


.bableWes
őstag

nagy szép munka és leirás! de szerintem a jogsi olcsobb, meg a gép árábol már veszek egy kocsit :DDD - nem megkövezni :R

egy kérdés: mivel láttam, hogy 3 pedál van. a játékokban ugyan ugy le lehet fulladni mint a valo életben a kocsival?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) mmdms


mmdms
addikt

Szerintem ezzel nem lehet jó codozni...

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#17) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Az első próbálkozások nem jöttek be annyira, mert vagy késett a szerkezet, vagy túlozva dőlt ide-oda, de a végső szerkentyű már valóságszerűbben mozog. :K

(#18) hatesz


hatesz
tag

Respect!

Hogy mire való a nyomtató? Lassítja a papír haladását a szemetes felé...

(#19) Giot


Giot
addikt

Ez igen!
Élmény lehet!
Grat!

(#20) NoroKings


NoroKings
csendes tag

Gratulálok az ötlethet és a kivitelezéshez! UP!

(#22) petervsp válasza Enton (#8) üzenetére


petervsp
csendes tag

Hogy egyatalan valaszolni tudjak megvolt a kotelezo regisztracio, na mindegy...

Enton: Szia. Én vagyok Tika, csak az még a nagyon régi nickem az SGn, most már mindenhol PeterVSP vagyok. Pointer szólt az SGn hogy van itt egy érdeklodo illeto :) Amúgy alapossan meglepett ezzel a cikkel, de jó olvasmány. Grat Poi :) A kézifékem az Skodaból van, de a kormány koruli cuccok azok nem Skodássak. A DISPLAY az original FREX SimConMETER de a tavalyi típus (most már nem kapható, mert ujabb fajta van, TouchScreenMeter), az kb 370 Euró volt nettó, meg az uj is anyi. Indexnek meg hoztam bontóból a legkisseb kapcsolót, de sajnos az se fért a G25 re a ház és kormány kozé, így az ami ott van, az egy sima átkapcsoló és egy pálcika ami rá van szerelve a kapcsolóra. Valójába úgy is csak indexet akartam, és az ezzel teljesult, így nem kellet bonyolítanom a Ford index kapcsolóval ami nem paszolt. így most megfelel, nagyon jó.

(#23) Bib


Bib
őstag

Gratulálok! Zseniális!

(#24) szatocs


szatocs
őstag

Hát Poi, kedves egészségedre! :D Legalább 1s mínusz lesz körönként, majd figyeld meg! :D
Jók ezek az ablaktörlő motorok.

Szerk.: Ezért jó a BMW ülés, azt gengszterekre tervezték, az nem süpped meg. ;]

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#25) szatocs


szatocs
őstag

Már nem tudtam szerkeszteni, de most jutottam a végére, bakker, csak ennyibe került az alapanyaga? :Y

Jóféle.

=== Szatocs ===

(#26) zazahoho


zazahoho
őstag

Le a kalappal :R ,egyszer lesz hely a szobában valami hasonlót szeretnék :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#27) neilszab válasza pointer4 (#12) üzenetére


neilszab
őstag

De ugye nem azért lesz Panna, mert ott dógozól, ahol... :B

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#28) Enton válasza petervsp (#22) üzenetére


Enton
addikt

Mert nemsoká veszem a G25-öt és jó lenne hozzá egy ilyen index.
Nincs erről a részről valami világosabb képed, mert amiket Pointer is linke azokon elég sötét az a rész mert minden fekete és melette rögtön ott a doboz sok gombal így még a fény sem jut oda rendesen.
Nekem valahogy a tied jobban bejön, ez az új touch-os verzió már nagy böszne valami meg a videójában olyan vakítóan világít a ledje, de gondolom az is kikapcsolható.
Lényeg a lényeg a tied jobb pont odaillik a G25 mögé egy az egyben. :K
Gyorsan szét is nézek az ebayen egy ilyen sima nem touch-osért.

(#27) neilszab:

Csak nem a panaszkodik gyárról volna szó?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#29) neilszab válasza neilszab (#27) üzenetére


neilszab
őstag

Szerencsétlen kiscsaj...

...boldogan tengeti majd gyerekéveit, abban a naív hitben, hogy egy kedves mesehősről kapta bájos kis nevét szerető atyjától és anyjától... ....aztán telnek-múlnak az évek, a lányból lassan nővé cseperedik, és egyszer csak rájön a lesujtó igazságra: az apja egészen más ember, mint eddig hitte ...átértékelődik benne a múlt és a jelen ...és többé már soha sem fog tudni ugyanúgy nézni rád... :N

:DDD

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#30) menalcas


menalcas
őstag

Gratulálok nagyon jó a cikk, és hát maga a technika sem semmi grat hozzá, illetve a Wanek bácsi-nak is gratulálnék hát az ő vasa sem piskóta :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#31) aram01


aram01
nagyúr

gratulálok fasza lett :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Respect. Az anyagköltség nincs egyensúlyban a ráfordított idővel és szaktudással. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#33) Solten


Solten
addikt

:R

Saor Alba

(#34) rori


rori
csendes tag

Gratula Pointernek!!
Mindezt ugy hozta össze,hogy közben a kislánya szobáját kitapétázta,padlószönyegezte,berendezte és megvett mindent ami a babának kell!!!
És el kell árulnom ANNA lett volna a várva várt kislány neve csak mi elkezdtük Pannázni egy idö után.Végül rájöttünk ez huncutabb név és különben is egy kicsit lököttek a szülök is igy a Pannusnál maradtunk!!
Nem,nem vagyok elfogult...nagyoon.....de annál büszkébb a páromra!!
(Bocsi,elhallgatok végre!)

(#35) neilszab válasza rori (#34) üzenetére


neilszab
őstag

No, Pointi koma, megmentették a böcsülülted! :D

Csók a családnak, kint és bentlakóknak egyaránt! ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#36) pointer4 válasza neilszab (#35) üzenetére


pointer4
tag

Látod látod, milyen harciasak a nők a családban :D
Mindjárt megvédenek :D

Köszönöm mindenkinek!

(#37) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hát bakkR, én szó szerint nem találok szavakat, nem semmi munka... :Y

Örülök, hogy folytattad, mondjuk ez a 3 monitoros téma nem semmi, bár ugye autós gémekhez nem jön rosszul. Gyönyörű, és legalább, tényleg egyedi. :) Minden elismerésem. :R

A legdrágább dolog a 3 monitor.. :D:)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#38) pschio


pschio
őstag

aztakurva. nagyon durva! maxi respect! :Y

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#39) $lim*$hady


$lim*$hady
csendes tag

Gratulálok!!!Ez nem semmi.Nagyon durva cucc.Nekem a sima kormány-pedál van és az is jó volt...eddig:D.Am melyik játékkal játszol rajta?

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#40) hfrankee


hfrankee
senior tag

Beszarás,nagyon nagy respect a melóért és,hogy megosztottad.A videók is pöpecek :C :R

(#41) infectedmann


infectedmann
őstag

Bár csak egyszer én is eljutnék ide, hogy egy ilyen cockpitben ülhetek. Sajnos a tudásom és a rendelkezésre álló eszközök miatt kétlem, hogy saját erőből valaha is építhetek egy ilyet.

Gratula a munkához :)

[ Szerkesztve ]

(#42) pointer4


pointer4
tag

:R

(#37) hackeeeee:
"A legdrágább dolog a 3 monitor.. "
Áááá neeem, dehhooogy, tök olcsó volt. (legalábbis otthon így lett jóváhagyva :D)

(#39) $lim*$hady:
A videón épp LFS van, de azt inkább csak tesztelésre szoktam használni (szégyenletes tőlem tudom), mert könnyű állítgatni, hamar indul, nagyon jó a fizikája, ablakba is könnyen elfut.
Amúgy a játékok amikkel játszom, ha erre irányult a kérdés: iRacing (amikor épp online az előfizum), rFactor, GTR-EVO, ..... és amivel sajna nem, de ajánlom bárkinek: LFS, NetKarPro, GTR2, GTL.

[ Szerkesztve ]

(#43) Sh4rKy válasza pointer4 (#42) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

rfactor milyen modjával játszol? csak mert én próbáltam egy csomót, de egyik se jött be... a driftes modoktól egyszerűen hányingert kaptam... :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#44) hackeeeee válasza pointer4 (#42) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah. Az király. :) Mondjuk egy ilyen cucchoz már min. 2 monitor, vagy több... Úgy az igazi. :) Kéne még hátra is, hogy legyen holt tér. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#45) pointer4 válasza Sh4rKy (#43) üzenetére


pointer4
tag

Nehéz ügy, mert nagyon nagyon sok jó van, ami csak 1-1 autó akár.
Ami nagy csomag, és nekem bejött, az a GTL és a RACE07 átirat, (HistorX,RaceX). F1 ben az F1RFT meg FSONE sorozatok.
Az elmúlt időben csak a SIMCO-ban játszom, az ottani módok mind jónak számítanak! Derby, GP2, Megane Trophy amit csináltak, és sok jó amit használnak...

(#46) $lim*$hady válasza pointer4 (#42) üzenetére


$lim*$hady
csendes tag

Biztos nagy élmény főleg hogy tudod TE csináltad és ez a legjobb az egészben.Most probálgatom azt a Delcam programot amit láttam hogy te is használtál, háát mit mondjak nagyon nem könnyű.Főleg hogy én azon autót próbálok csinálni de lehet hogy maradok a kézi rajzolásnál egy ideig amig nem lesz muszáj ilyennel... de mégegyszer grat mert innen nekem nagyon nehéznek tűnik az egész elkészítése ilyen minőségben.Én Shifttel meg Dirttel játszottam kormányon főleg.

[ Szerkesztve ]

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#47) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Azt a mindenit, ez nagyon komoly!

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#48) kpal


kpal
veterán

Grat nagyon király cikk. :R :R

(#49) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

te még nálam is jobban ráérsz :DDD
Gratula a cikkhez, meg a cockpit-hez nem semmi :R :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#50) KG.


KG.
tag

Neked aztán van eltökéltséged :C , grat hozzá, használd egészséggel!

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#51) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hát ez brutális lett :D

(#52) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

nem tudom mit mondjak rá...egyszerűen qurva jó lett!

nagyon igényes munka, minden elismerésem! a cikk is nagyon jó lett.

köszönöm.

Aurea mediocritas

(#53) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Szép munka. :C Az emberi elme legújabb remekműve. :D

[ Szerkesztve ]

Egy pingvin mindenek felett...

(#54) #21346560


#21346560
törölt tag

nemtom mi tartott tovább, leírni a cikket vagy összerakni a cuccot....
mindegyik jó lett! grat! :C

(#55) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez egyszerűen lélegzet elállító. Nagyon szép munka, Grat hozzá és köszönjük a cikket. :R

(#56) DerDer


DerDer
tag

eladó? :DDD

(#57) balu72


balu72
tag

Azért ez nem semmi! :Y Grat! :R

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#58) Djuree


Djuree
félisten

na ez durvásnak tűnik. jó cikk lehet, érdekesnek néz ki. el fogom olvasni ha lesz egy kis időm. az ilyenekre érdemes időt szánni :K nem is a végeredmény, mint inkább a folyamat érdekel ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#59) boypapa


boypapa
csendes tag

Hatalmas up a munkádért!!!!!
Esetleg kivitelezésben tudnál segíteni?

(#60) Tolkarius


Tolkarius
tag

iszonyat jó, nem egyszerű emberek vannak itt :R

(#61) capulet75


capulet75
addikt

Ez remek példája tisztelt kollegák annak, ha a kockaság alkotó elmével párosul. :C
:R és mégegyszer: :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#62) keldorn69


keldorn69
csendes tag

akarok egy ilyet :C :C

Ha valami kérdésed van, elérsz üzenetben! :)

(#63) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Hát ez nem semmi, gratulálok! A végén kedvet kapok ebből diplomamunkát írni, ha már az automatika szakot választom :-)

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#64) pointer4 válasza capulet75 (#61) üzenetére


pointer4
tag

Ezen igen hangosan felnevettem :D

(#56) DerDer:
Az kéne még, örülök hogy kész lett :D

(#59) boypapa:
Szóban és írásban bármit, a többi már nehéz dió, idő hiányában.

Mindenkinek köszönöm a szép szavakat! :R

[ Szerkesztve ]

(#65) Atis707


Atis707
tag

,,Azért van a FET csere is, mert a régi elektronika "csak" 45 ampert bír, cserébe az új 95 ampert is."

Lehet nálam maradt ki valami, de sokkalom a 95 ampert... :D

A munkához meg riszpekt, rengeted szaktudás van benne :R

(#66) pointer4 válasza Atis707 (#65) üzenetére


pointer4
tag

Ez számomra is hihetetlen első ránézésre, sőt még másodikra is.
Mint autószerelő tudom, hogy egy önindító képes kikapni az aksiból 180A-ert is, bár az egészem ás üzem.
Viszont cserélgetni nem lenne kedvem az alkatrészt egy problémásabb pillanat után, az az lakatrész meg filléres tétel :D
Ha jól emlékszem, ennél a szimunál jött először jól a csere, bár az a doboz nem kicsi. :D

(#67) capulet75 válasza pointer4 (#66) üzenetére


capulet75
addikt

A váltó szekvenciális? Nekem úgy tünt a videó alapján... :K Szerintem lenne igény ilyesmire a hardverpiacon,én legalábbis karácsonyra bírnék egy ilyet.Csak hogy viszem fel a negyedikre?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#68) cselt


cselt
senior tag

Na végre volt egy kis időm, hogy elolvassam az írást, grat a cockpithez, megint nagyot alkottál :D

(#69) Dark Archon válasza capulet75 (#67) üzenetére


Dark Archon
addikt

Csináld alumíniumból, "lapraszerelt" verzióban... kicsit drágább lesz persze. Meg alumíniumot hegeszteni sem egyszerű, de csak pénz kérdése :-)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#70) razorbenke92

Grat hozzá!

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#71) Duree


Duree
veterán

Gratulálok hozzá,én is vágyom egy ilyenre.Azért irigyellek

duree54

(#72) oxox


oxox
addikt

grat...az elsonel azt irtam, lattam az olvasmany alatt, hogy hatalmasodik el rajtad....azt hiszem csak alabb merultel a betegsegben....szep munka! :C

volt szerencsem egy 747-es szimulatort latni nagyon kozelrol...varom, hogy mikor mutatsz valami hasonlot :DDD (olyan volt mint egy labakon allo....ize)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#73) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Szia.

Szeretnék csinálni egy egyszerű kezelő panelt. F9-F12, horn, világítás, önindító, index.
Van valami infód, vagy ötleted hogy lehetne ezt megcsinálni? Addig oké, hogy megcsinálom a gombokat, de hogy kötöm pc-re, és hogy beszélem rá a lfs-t, hogy ezeket használja?
Gondoltam rá, hogy egy usb-s gagyi bill-t szétkapok és rákötöm a saját gombjaimat, de előtte kérdezek, mert nincs kedvem potyára megkeresni melyik kötés variáció 1-1 bizonyos gomb.

Előre is köszi.

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#74) neilszab válasza ZeUS2140 (#73) üzenetére


neilszab
őstag

Szia... szerintem vegyél egy olcsóbb gamepadot, majd belezd ki és kösd rá a gombokat a nyákra. Ez azért nagyon jó így, mert egyszerű megoldani, kicsit kell csak forrasztgatni (vagy ragasztani, ha meg tudod úgy is oldani) és USB-én simán fel fogja ismerni a gép, mind gamepad és még driver is lesz hozzá... ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#75) ZeUS2140 válasza neilszab (#74) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

hát akkor marad az usb, de bill, mert pár játék nem enged pár gombot újra konfigolni.
Pl lfs-ben sem találtam egy cfg-ben sem az F9-F12 gombokat.
Köszi.

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#76) neilszab válasza ZeUS2140 (#75) üzenetére


neilszab
őstag

De a gamepad driverében lehet hozzárendelni keystroke-ként billentyűket a gombokhoz. Én direkt egy Logi gamepad-ot vettem, amit tud kezelni a profiler, így minden egy helyen van...

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#77) ZeUS2140 válasza neilszab (#76) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

meggondolom, de egy bill-t megúszom 1.300-ból, egy logi pad meg többszöröse.
Ha meg már úgy is forrasztgatok, akkor már majdnem mind1, hogy mit.
De köszi. Megnézem azért a logi pad-om profiler-ét.

Üdv

neilszab: GTL magyar bajnokságot nem közvetíti véletlen a simsporttv ?

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#78) neilszab válasza ZeUS2140 (#77) üzenetére


neilszab
őstag

Logitech Precision Gamepad

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#79) pointer4


pointer4
tag

De ha valami gagyi gamepadot is veszel, a JoyToKey programmal, bármilyen játékvezérlő gombjait billentyű gombokként is belehet állítani.

(#80) neilszab válasza ZeUS2140 (#77) üzenetére


neilszab
őstag

Uhh, ezt nem vettem észre.

Nem, a GTL-re nincs közvetítés, viszont a replayeket le lehet tölteni a honlapról, illetve futam/időmérő/edzés alatt a honlapon élőben nyomon követhetőek a köridők és a aktuális pozíciók.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#81) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Nem gyengén nyomatja az úriember...]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#82) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

GRATULA!!!! ORIGO hír lettél!!!!

ITT A HÍR

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#83) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Itt egy eladó cockpit 25ért!

[link]

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#84) Nyom191


Nyom191
csendes tag

grat az Aktívhoz, jó volt nézni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.