Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) siposz


siposz
aktív tag

Tetszetős nagyon, várom a teszteket. Ha árulják Magyarországon, és 250 alatt lesz az ára, akkor esélyes hogy ez a következő monitorom.

(#2) Khelben


Khelben
nagyúr

Talán ebben nem cseszik el a szoftvert, mint az összes többi cuccukban ;]

(#3) monchichi20 válasza siposz (#1) üzenetére


monchichi20
aktív tag

Már elő lehet rendelni [link] 200 ért Nov 10-es szállítással.

(#4) siposz válasza monchichi20 (#3) üzenetére


siposz
aktív tag

Megvárom a Jan 1-et mindenképp, ha már megszűnik az EVA, akkor érdemes némi költséget generálni.
Másrészt jobb szeretnék magyar számlát, nem tudom a NAV mit szólna egy kínaihoz.
Harmadrészt a teszteket megvárja az ember. Kíváncsi vagyok, hogy QLED-es samsung panelt kapott, vagy nem.

(#5) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

A specifikációt elnézve esélyes, hogy itthon GABA márkanév alatt lesz kapható.

(#6) Picco válasza Feketelaszlo (#5) üzenetére


Picco
addikt

ezt a kovetkeztetest mibol vontad le? :Y

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#7) Komplikato válasza Feketelaszlo (#5) üzenetére


Komplikato
veterán

Hasonló áron itthon az LC Power csodája kapható, ami én nem mernék megvenni, mert kezdetekben a cég kiegészítőket és tápokat gyártott ótvar szar minőségben. A Xiaomit meg merném venni 310 dollárért, de 200K forintért száradjon a boltosra. ;]
A hírből hiányoltam a kisebbik monitort, ha jól rémlik 27" FHD 144hz.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#8) Feketelaszlo válasza Picco (#6) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Férfi megérzés, hogy ugyanannál a gyártó partnernél készül. ;)

(#9) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Hogy a fa...ba lett ebből 200k? Én ha jól emlékszem egy cikkben azt olvastam hogy most előrendeléssel olyan 85-90e-nek megfelelő USD az ára. Hát ez nagyon nem annyi.

(#10) siposz válasza Gabesz87 (#9) üzenetére


siposz
aktív tag

Kínában 90ezer forintnyi yuanért megveheted. Olyan cikket én nem olvastam, hogy nálunk is ennyi lesz.

(#11) Komplikato válasza siposz (#10) üzenetére


Komplikato
veterán

Jó, de az 1999 Yuan sem 200.000 forint, még tréfás magyar ÁFÁ-val SEM. Kezd kissé idegesítő lenni, hogy itthon a 169 euros monitort is 280-300 euros áron kapod meg.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#12) siposz válasza Komplikato (#11) üzenetére


siposz
aktív tag

ÁFA + VÁM + szállítási költség + kiskereskedelmi árrés + gari

Evvan, ezt kell szeretni. Vagy behozhatod Kínából személyesen, de az se lesz egyszerű.

(#13) AxBattler


AxBattler
félisten

Pedig mindig várom, hogy elmozdulnak a gyártók az enyhébb (pl. 3800R) körív/sugár felé.... de nem, egyre durvább a hajlítás... 1500R, pff.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) Sinesol válasza Komplikato (#11) üzenetére


Sinesol
veterán

Igazából elég hasonlóak az eu-s árak, mostanában tv-ket nézegettem és vegyesen van olcsóbb/drágább, de nincs jelentős különbség, többnyire még itthon olcsóbbak.

[ Szerkesztve ]

(#15) hypno skate válasza Komplikato (#7) üzenetére


hypno skate
senior tag

Az LG meg Gold Star néven kezdett vitézkedni - lássuk be nem az akkori műszaki színvonal csúcsán - aztán mivé ki nem nőtte magát.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#16) Gabesz87 válasza siposz (#10) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én nem azt mondtam hogy nálunk ennyi lesz, hanem hogy kintről ennyiért lehet megrendelni:
A monitor Kínában október 21-én kerül piacra 2499 jüanos, azaz nagyjából 105 ezer forintos áron. Az előrendelőknek 500 jüanos kedvezményt biztosítanak, azaz 2000 jüanos, vagyis nagyjából 84 ezer forintos áron tudnak hozzájutni.

(#17) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

hát ez hogy a franba lett majdnem 200.000ft :F amikor 310dodo kb 87.000ft :Y jó rámegy a kis hasznuk a gyökereknek meg az áfa de az akkor se lehetne több mint a duplája :((

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#18) Depression válasza Komplikato (#11) üzenetére


Depression
veterán

Egyrészt itthon nem tudod előrendelni, azaz marad a 2500 Yuan-os ár, mint kiindulási alap. A másik oldalon meg ott van, hogy pont annyiba kerül így is, mint a mi 9t pro, ami itthoni hivatalos viszonteladónál 145k Ft. Szóval nagyon nem kell pánikolni, legfeljebb a szállítás miatt lesz egy kicsivel drágább. (Nem mindegy, hogy 10k telefon fér el egy kamionon, vagy ezer monitor) De erre meg nem kell artisjust fizetni. Szürkén meg már 120k környékén is kapható.
A banggod meg csak lehúzza azokat, akik türelmetlenek, és karácsonyra már nagyon akarják.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) Crytek


Crytek
veterán

Következő körben jöhetne majd valami értelmes felbontású monitor is tőlük... Várjuk, hátha

Next PC Upgrade: 2022

(#20) siposz válasza Crytek (#19) üzenetére


siposz
aktív tag

Semmi baj a felbontásával, 110 ppi, mint egy 20 colos full hd.

Ez meg egy gamer monitor, ha ennél sűrűbb lenne, akkor nem hajtja ki semmilyen kártya.

(#21) Crytek válasza siposz (#20) üzenetére


Crytek
veterán

4k alatt én már nem akarok venni semmit főleg nem ilyen felbontásút. Oda kéne valami olcsó megoldás.. de ahogy látom még bőven várat magára.

Next PC Upgrade: 2022

(#22) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Azt akarom kérdezni, hogy: egy színteret hogyan lehet 100%-nál jobban lefedni? Több megjelenítőréteg van a kijelzőben, és átlapolja? Vagy hogy? Ezt sosem értettem az ilyen cikkeknél-teszteknél.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#23) dargelot


dargelot
senior tag

Cikket lehet frissíteni, itt a specifikáció, s a kábel bemenetek: [link]
Illetve előrendelés Nov 11-ig van, itt a hivatalos bolti oldala a monitornak: [link]

Aki meg szeretné venni annak pedig nem a banggood-ot javaslom, hanem ezt az oldalt, itt olcsóbb.: [link]
Itt dollár középárfolyamon számolva 135k a monitor, ami már jobb képet fest.
Persze az lenne a jó, ha Mi Store-ból lehetne megrendelni, de nem hiszem, hogy sokunknak van kínai barátja kínai lakcímmel. S akkor még jön a adó+vám.

Egyébként gari-hoz bárhol rendel az ember az eladónál kell érvényesíteni. Banggood állja a visszaküldés árát is. Hazai hivatalos Mi szerviz nem fog vele foglalkozni garanciában.

(#24) Predatorr


Predatorr
őstag

Részemről a széles képarány nem „van támogatva” (egyszer sikerülne magyarul :((( ), mert egy rakás játék nem szélesíti, hanem levágja a képet, filmet meg 4k monitoron is nézhetek szélesben.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#25) dargelot válasza Predatorr (#24) üzenetére


dargelot
senior tag

Egyébként 32" 16:9-ben nagyobb felületet ad mint 34" 21:9-ben.
~70cm2-vel nagyobb a 32"-es felülete átlagosan.

(#26) siposz válasza Predatorr (#24) üzenetére


siposz
aktív tag

Én meg pont azt néztem, hogy minden játék amit az utóbbi időben játszottam, vagy támogatja, vagy pár dolgot kell àtirni. Doom, Witcher 3, dark souls 3.

A következő az új Doom és a cyberpunk lesz, azok is támogatni fogják.

(#27) dargelot válasza siposz (#26) üzenetére


dargelot
senior tag

Új játékok biztos támogatják, sőt a pár éveseknél is van mod hozzá, avagy csak ini fájlban kell átírni valamit. Viszont a régebbi játékok általában nem támogatják ezt a képarányt.

(#28) Predatorr válasza dargelot (#27) üzenetére


Predatorr
őstag

+1
Oblivion, Skyrim még a menüket is levagdalja, hiába támogatja a felbontást. Ha a fájlokban írogatom át, akkor is. A támogatás annyi, hogy elfut széles monitoron, de sztem mind ismerjük sztechben a „támogatás” jelentését. Valamihez próbáltam modot, az is vágott.
3840*2160-ban meg elfér a kisebb, ált. olcsóbban. Amúgy amióta nagy méretű monitorom van, még kevésbé vágyom a szélesre, mert a 16:9 tölti ki a látóteremet teljesen. Úgy rémlik, anno eleve ezért indult a széles arány. :U

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#29) Ribi válasza LamerGyuri (#22) üzenetére


Ribi
nagyúr

sRGB a teljes színtér csak egy szelete. Ennél nyilván ha többet tud a monitor akkor többet tud.
Van olyan monitor is ami 4 pontból állítja elő a színeket, hogy nagyobb felületet lefedjen.

[ Szerkesztve ]

(#30) LamerGyuri válasza Ribi (#29) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Jaa, hogy ez is a marketing része? Csurig töltött 3dl pohár (kb.3,5dl) vs. majdnem tele 5dl pohár ugyanannyi folyadékkal. :D Így már vágom :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#31) Ribi válasza LamerGyuri (#30) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nyilván vannak szabványok, ehhez szokták mérni, kell egy mihez képest. 3dl is 3 valamiből.

(#32) Predatorr válasza Ribi (#29) üzenetére


Predatorr
őstag

Úgy bírom ezt a sok kamu színteret. Valami vagy visszaadja a valósat, vagy nem, a többi parasztvakítás.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#33) dargelot válasza Predatorr (#32) üzenetére


dargelot
senior tag

Valahol meg kell adni a határértékeket. Ez most ilyen. Ne azon agyalj hogy 100% fölé hogy mehet. 120%-os naracslé is létezik...
A parasztvakítás az lenne, ha nem számmal írnák ki, hanem idéznének egy szakértőt aki azt mondja: "Ennél szín hűbbet még nem látott a világ."

(#34) Depression válasza Predatorr (#32) üzenetére


Depression
veterán

Van Gogh se adta vissza a "valósat", mégis vagyonokat ér minden, amihez hozzáért.
Témához meg úgy kapcsolódik, hogy a legtöbben csak szép képet szeretnének, szebbet, mint a valóság, a valóság meg maradjon meg a designereknek, meg hasonlóknak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#35) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Bangod amit lentebb linkelve van kész rablás, 650 dollárért adják az amúgy 350 dolcsi monitort. A magyar keselyűk is rá fognak ugrani az amúgy 100.000 forintos monitor (+ legyen 10.000 a szállítási költség de akkor nagyon drágán számoltam) megkapja a maga 27% rablóköltségét állambácsi felé és puszta haszonként rá fognak dobni még vagy 70-80 rugócskát, hát így lesz mesés kis hazánkban 200+ ez a monitor is köszönhetően az undorító hiénáknak és mesés országirányítóinknak. :)
Akinek van egy csepp esze megvárja míg Priority Line-al okosba berendelhető legyen és beveheti tövig az összes hiéna (akik egyébként hasonlóan szerzik be olcsón a motyit). Az egyetlen ami rizikó az nyilván a pixelhiba ami elég kellemetlen lehet ha küldhetjük vissza a cuccot. Vajon milyen panel lesz benne..? AUO? GABA? BOE?.. Sajnos egyik gyártó sem a minőségről híres, nekem is egykor heteket kellett várnom Oázisból egy Acer monitorra mert a készleten lévő 10+ monitor között egy sem volt pixelhiba mentes (szép munka AUO)....

(#36) MeszesKPT válasza BusinessGuy (#35) üzenetére


MeszesKPT
őstag

"a Gizmochina forrásai szerint a 2 milliméteres kávák közé bepaszírozott 34 hüvelykes, 21:9 képarányú megjelenítő egy Samsung által készített VA panelre épít."

Ezt az 1500R-t tényleg hanyagolhatnák már.

(#37) Shkiz0 válasza Predatorr (#28) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én igazából már annak örülnék, ha végre megoldott lenne így a második ezredforduló után kicsivel, hogy az alaplapok biosa is támogassa a nagyobb felbontásokat. Nekem pl a 34"-os LG 34UC79G is, 2560-as felbontású és mivel a lap csak annyit ellenőriz FHD e, és mivel úgy érzékeli, hogy nem valami moslék alacsony felbontást állít neki.
Persze relatív az ember nagyon kevés időt tölt el a biosban, de nem hiszem, hogy annyira nagy szám lenne a gyártóknak azt a manapság elterjed pár szabvány megoldást is hozzáírni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#38) dargelot válasza BusinessGuy (#35) üzenetére


dargelot
senior tag

Samsung panel van benne s linkeltem oldalt ahol 135k. Ne abbol az arbol induljunk mar ki amit valaki az elso webshopban talalt. Visszaolvasni sem bun, a samsung panel mar le lett irva.

(#39) Ribi válasza Predatorr (#32) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lehet ez most sokkolni fog, de nincs monitor ami visszaadja a teljes színteret.
De mint írták, meg kell adni valamilyen számot arra, hogy milyen a szín viszaadása.
Ha tudsz jobbat, nosza.

(#40) Fryskitt


Fryskitt
addikt

300 dollárból megint hogyan lett 200e forint....?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#41) Duree


Duree
veterán

Ide vele, megvenném ha jönne hozzánk. Gyanítom ez egyenlöre tabu.

duree54

(#42) Ribi válasza Fryskitt (#40) üzenetére


Ribi
nagyúr

De minek kérdezel, ha nem olvasod el a többi hszt? :F

(#43) Hopkins95 válasza siposz (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pontosan, én is azt figyeltem meg, hogy milyen jól támogatják főleg az új játékok a 21:9-es képarányt! Még az indie játékokban is van a menüben ilyen opció, amelyikben meg nincs, azt megbütykölöd és menni fog.

Amúgy csak hogy két ősi játékot is említsek, amiben szintén be lehet állítani:
Return to Castle Wolfenstein - tökéletesen működik, venom mod felrak és lehet állítani a menüben
Battlefield 1942 - tökéletesen skálázódik, viszont az FOV-ba nem szabad belenyúlni, mert akkor lod pop-in-t okoz a széleken meg tankban ülve kilátsz a lövegtorony két szélén.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#44) Fryskitt válasza Ribi (#42) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem kérdés... inkább felháborodás. De valóban. Elkezdtem írni egy kérdést, elhívtak a géptől, nem olvastam vissza, csak leírtam. Bocsi.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#45) Predatorr válasza Depression (#34) üzenetére


Predatorr
őstag

Nem értitek a problémát. Marketpólósok kitalálnak valami kamu színvilágot, aztán a mafla lúzerek elhiszik, hogy színhű a monitor (fogyasztók megtévesztése), otthon meg lesnek, hogy akkor biztos a világnak szar a színbeállítása. :Y Sehol nem közlik, hogy az ilyen-olyan RGB hogyan viszonyul a valósághoz.
Persze az Euro NCAP is működik. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#46) Ribi válasza Predatorr (#45) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ahh mami...
Most belekevered a színhűséget is ami csak részben kapcsolódik ide.
Az, hogy nem kalibrált a monitor az nem függ össze a a megjeleníthető színekkel.
Inkább hanyagolom, mert úgy tűnik csak hőbörögni akarsz utána olvasás helyett... :(
Euro NCAP tesztben sem csak az összesített csillagot kell nézni, de gondolom ott se jutottál túl a hőbörgésen...

[ Szerkesztve ]

(#47) Varázslóó válasza Crytek (#21) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Nem tudom, te milyen gépen akarsz 4K val játszani, és hogy ilyen kényes vagy :D de a profilodban szerelő géppel tuti nem ;] ;] ;]

Amúgy elég jó monitor :C

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#48) Hopkins95 válasza Varázslóó (#47) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nyugi, ő már elmondta nekünk a Red Dead 2-es topikban, hogy ő csak régebbi játékokat meg fillérekre leakciózott játékokat vesz meg, azok el fognak neki futni 4k-ban is simán. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#49) kiiso


kiiso
tag

Ilyen monitort miért nem csinál senki?

- kisebb mint 27"
- 1440p
- IPS panel
- több mint 60Hz
- HDR
- NEM gémer külső
:O

(#50) Hopkins95 válasza kiiso (#49) üzenetére


Hopkins95
addikt

A 27 colos mérettel mi a probléma?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#51) kiiso válasza Hopkins95 (#50) üzenetére


kiiso
tag

Apple "retina" kijelzőkhöz szokott szememnek kevés az 1440p felbontás 27"-en. :B
Egy Dell P2418D ~450 nit fényerővel, ~100Hz-el maga lenne a tökély nekem.

(#52) Hopkins95 válasza kiiso (#51) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jaj így már értem.
Túl sokat akarsz, egy paraméterben legalább kompromisszumot kell kötnöd. A HDR-rel az a baj, hogy nincs nagyon elterjedve a nagy képfrissítésű monitoroknál.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#53) dargelot válasza kiiso (#51) üzenetére


dargelot
senior tag

Telefonhoz hasonló ppi-t az életben nem fogsz találni monitorban.

(#54) Komplikato válasza dargelot (#53) üzenetére


Komplikato
veterán

Orvosi, katonai rendszerekben de. Csak azok ára egy számjeggyel hosszabb, akár csak egy sav, lúg, víz, por és ütésálló ipari/katonai tablet vagy laptop.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#55) Komplikato válasza Hopkins95 (#52) üzenetére


Komplikato
veterán

HDR-rel az a baj, hogy 800 alatti fényerővel dísznek van, ami még tud annyit azok a legdrágább OLED és QLED monitorok. Most már van olcsó HDR400-as 144hz monitor, de a HDR dísznek van csak. Viccesebb, hogy kapni olyan monitort, ami tud emulálni HDR-t a gyártó szerint.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#56) kiiso válasza dargelot (#53) üzenetére


kiiso
tag

Nem is ezt írtam. :F

(#57) dargelot válasza kiiso (#56) üzenetére


dargelot
senior tag

A retina kijelző lényege, hogy mint a mobiloknál a sűrű pixelsűrűséget kompenzálja, s ne folyjon össze pl a szöveg a kijelzőn. Avagy rosszul tudom? Tehát ha nincs akkor ppi mint egy mobilnál akkor nem is kell retina kijelző.

(#58) Depression válasza dargelot (#57) üzenetére


Depression
veterán

A retina szó csak marketing, ami 300ppi feletti kijelzőt jelent az apple-nél, semmi mást.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#59) #72042496 válasza Predatorr (#45) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az sRGB éppenséggel 20 éve IEC szabvány, szóval de, igencsak pontosan közlik, hogy az mi. De szerintem előbb a színtér fogalmának nézz utána.

(#60) Malák válasza monchichi20 (#3) üzenetére


Malák
aktív tag

200k nem kicsit vastag árcetli egy 310$-s monitorért? Valahogy indokolatlanul soknak tűnik még azzal együtt is, hogy itthoni ár

(#61) Malák válasza Depression (#58) üzenetére


Malák
aktív tag

*300ppi kartávolságra, ahogy normálisan a 3.5"-os telefont tartod.
a macbooknál már kevesebb a ppi, mert azt meg átlagosan messzebbről nézed. (egyébként ez full jogos)

(#62) dargelot válasza Malák (#60) üzenetére


dargelot
senior tag

Olvass vissza, s láthatod, hogy 135k-ért is van webshopban.

(#63) BerserkGuts válasza Malák (#61) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Azért mert az arcomba nyomom a telót sose fog olyan élményt nyújtani mint egy mozi vagy 55" TV

Talán az szemüveggel occulust rift lehet csalni és átvered a szemed.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#64) dargelot


dargelot
senior tag

[link] Videó a monitorról.

(#65) INGJOKE válasza dargelot (#64) üzenetére


INGJOKE
veterán

Basz**i pedig ilyen monitort akartam venni, de hogy ennyi pénzért nekem kell összerakni és még kell hozzá szereznem egy embert (autentikusan kínait) aki segít... hát ez botrány. :D

Nah de hogy komoly legyek, ha újra gémerkedni akarok tuti lesznek xiaomi cuccaim. :D

(#66) Depression válasza dargelot (#64) üzenetére


Depression
veterán

Ez olyan görbe, hogy megáll állvány nélkül is. :C

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.