Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) szab.tam


szab.tam
nagyúr

megláttam a szerszámok közt a piros nyelű csípőfogót. azt akkor is használtam, amikor a vásárlás után a cm690 házának a tetves kék fényei a pofámba világítottak éjszaka. azzal véstem ki.
ezzel kb. el is mondtam a világító gépekről a véleményem. gondolom ezzel itt nem leszek túl népszerű.... :D

de azért azt is hozzáteszem, hoy nagyon hasznosak az ilyen irások, mert ezekből lehet a kedvet, ötletet és bátorságot meríteni a barkácshoz.

nem olyan régen még egy csavarhúzót is 2x körbejártam, mire a kezembe fogtam. az első reszelőimet is pár hónapja vettem emg. azóta már kicsit elvetemültebb lettem.... :U
és ebben sokat segítettek a vállalkozóü kedvűek, akik így megosztották a barkácsot.

grat a (rajtam kívül sokaknak) hasznos íráshoz! :R

(#10) Speeedfire
ááá. már én is tettema kicsibe ventit. ugyan nem hallható, azért arra vigyázok. de a zen nem bírja a 30 fokot, és kilővi a hővdelme. seasonic x400-460 meg nem mehet mindenhová, drága...
egyébként fanless, sötét gépről is tudni, megy-e. meleg van fölötte... :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.