Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FID


FID
őstag

Kinyírtál egy asrock lapot :Y :( :DD

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#2) Hannibhál válasza FID (#1) üzenetére


Hannibhál
őstag

gratula a teszthez a többihez részvétem:D

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#3) M0ng00se válasza FID (#1) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

nem volt nehéz... egyébként vicces hogy nem oldott le a lap hogy túlmelegszik vagy ilyesmi. anno amikor a socket 478-as p4-et húztam és nem raktam az északi hídra ventit akkor kikapcsolt a gép. ez azért kiábrándító ilyen alapdolog nincs. pedig nemhinném hogy drága lenne...

V6

(#4) FID válasza M0ng00se (#3) üzenetére


FID
őstag

Nem vagyok biztos benne de szerintem csak procinál kapcsol le minden lap.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#5) M0ng00se válasza FID (#4) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

mármint am3-mon?

V6

(#6) FID válasza M0ng00se (#5) üzenetére


FID
őstag

Mindenen. Soha nem találkoztam olyan biosal amiben a cpun kívül meglehetett volna adni mást is mikor kapcsoljon le.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7) M0ng00se válasza FID (#6) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

hát biosban nem is volt ilyen beállítás, csak ha nem raktam ventit az északi hídra akkor mindig kikapcsolt. aztán ki tudja... :) lényeg hogy a következő amd proci érkezésekor már nem lesz ilyesmi gond :D

V6

(#8) CJ4567


CJ4567
veterán

Az 1.75V elírás vagy tényleg annyi? :Y

No Sana No Life

(#9) Chaser válasza CJ4567 (#8) üzenetére


Chaser
titán

"4,2Ghz-n 1,75V körül eszik a proci, ami tudom hogy halálos neki, de ez már nem fog máshol működni, nem célom megóvása, mivel jobb esetben majd összeáll a nagy konfig."
Szerintem nem elírás ;] Filléres jószág, jó hűtéssel stabil táppal elketyeghet pár évet kényelmesen. Ha meg nem nem nagy kár érte.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) M0ng00se válasza CJ4567 (#8) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog


stimm

V6

(#11) CJ4567 válasza M0ng00se (#10) üzenetére


CJ4567
veterán


;]
1.120-on megy általában, csak nem tudtam rendesen elkapni

Mivel hűtöd?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12) M0ng00se válasza CJ4567 (#11) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Alpenföhn K2, itt vettem aprón 8 ezerért... Két venti van rajta, egyik egy CoolerMaster Sickeflow 12cm-es a másik egy 2000 évek körüli delta tápból való szintén 12-es venti :D

V6

(#13) ambipur


ambipur
tag

Asus M2N-E alaplapom van és a tárgybéli processzorom. A szorzót nem tudom ténylegesen 16 fölé állítani. 16 - nál nagyobb szorzók esetén a CPU-Z azt írja ki, hogy a szorzó csak 8 szoros és az órajelet 1600 MHz-re állítja, amivel lassabb, mint az eredeti. Az FSB - t nem tudom 210 MHz fölé állítani. Sajnos a memória órajele is növekszik. Ti hogy értetek el 240 körüli FSB - ket? Jobb alaplapotok van, ami támogatja az FSB és a memória órajelének független beállítását, vagy speciális memóriákkal dolgoztok, amik annyival nagyobb frekvenciákat kibírnak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.