Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Sok sikert.
+1 tapasztalat volt.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Luck Dragon válasza Klaus Duran (#1) üzenetére

Köszönöm , tapasztalatnak az biztos , hogy jó volt . :)
De ameddig nem vág bele az ember , nem tapasztalja meg.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) pusszycat válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én nehezen váltok, kényelemből. Persze ha menni kell, akkor megyek.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Luck Dragon válasza pusszycat (#3) üzenetére

Ezek szerint te már rég ott dolgozol a mostani munkahelyeden. :)


Következővel hosszútávon szeretnék majd én is gondolkodni, tervezni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Hieronymus válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nekem a hónap végével jár le a felmondásom. Én óvatosabb voltam. Már megvolt az munkahelyem, amikor felmondtam.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) Luck Dragon válasza Hieronymus (#5) üzenetére

Már nekem is meg van. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ahol én vagyok munkahely ott ilyen dolgokat lehet:
-Zene hallgatás fülön, fülben vagy külső hangszórón. (elég hangosan is főleg éjjel)
-Kaja idő akármennyi lehet ha megy közben a géped és akárhol lehet. (kivétel az irodában)
-Telefonozás minden formája megengedett akár főnök jelenlétében is. (ha közben megy a géped)
-Átöltözhetsz munka idő vége előtt és a kilépést már átöltözve teheted meg.
-Ha a géped megy nem muszáj a munkaterületeden tartózkodnod.
-Cigi szünet bármennyi lehet és bármilyen hosszú. (ha közben megy a géped)
-Normaidő van de nem baj ha túlléped. (persze megfelelő indokkal)
-Nem szólnak azért ha kevesebb db-ot csinálsz mint a többiek. (persze megfelelő indokkal)
-Szabadságot akár 1 órával munkába menetel előtt is kérhetsz a főnöktől akár Messengeren is.
-A késésért nem jár bünti ilyenkor ledolgozás van.
-Műszakokat csereberélhetsz kedvedre.
-Túlórázni szinte akármennyit lehet DE NEM kötelező. (én nem is voltam évek óta)

Viszont nem versenyképes a fizetés és nincsen 13. havi na meg fizu emelés sincs minden évben.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#8) Freiherr válasza AuraSync (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem semmi, már- már szabad ember vagy, ahogy így leírtad.

XXX

(#9) AuraSync válasza Freiherr (#8) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

És ez tényleg így van semmi kamu sőt ennél durvább dolgokat is szoktunk tenni.
Van hogy műszak kezdés után 1 órával állunk neki dolgozni.
Egyik munkatársam rekordja, hogy munka idő megkezdése után kb 3 órával nyúlt hozzá a gépéhez persze úgy hogy azok már órák óta álltak és persze a kutya nem szól érte.

Volt hogy már szégyelltük a pofánkat, hogy egész nap alig csináltunk valamit. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#10) Luck Dragon válasza AuraSync (#9) üzenetére

Ritka az ilyen munkahely , talán 1000-ből az a bizonyos egy . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) AuraSync válasza Freiherr (#8) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Az én rekordom pl hogy lazán megnéztem telón egy 12 részből álló anime évadot. :D
Tehát kb 4-5 órát csak telefonozással töltöttem aznap. :K

Igen ritka az ilyen munkahely az biztos azért is vagyok ott már 15 éve és nem is tervezek váltani mert plusz 50k-ért a 8 órából 8-at le kéne dolgozzak máshol.
Itt legjobb esetben is max 5-6-ot dolgozok egy nap.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#12) Gave válasza AuraSync (#11) üzenetére


Gave
addikt

Szvsz a 8 óra mindig is inkább a kontrollról szólt, plusz arról, hogy ne keressenek "másodlagos" lehetőségeket az emberek. Effektív output 4-5 óra talán, utána még top körülmények között is fárad az ember, ahol meg ennél szigorúbbak a körülmények- ott még gyorsabban pusztul a hatékonyság.

Alapvonalnak jó ahogy leírtad, így 2023-ban kb.

(#13) Hieronymus válasza Gave (#12) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A BMW egyik üzemében jártam néhány éve üzemlátogatáson.
Az autók összeszerelésének egy részét még mindig a hagyományos "futószalag" szerűen végzik.

A brigádnak 55 másodperce volt egy munkafolyamat sor elvégzésére. Ebben már a pihenőidő is benne van.
Ha valaki megakad, felemelt kézzel jelzi és a többiek rohannak segíteni. Ha nem megy, akkor az autót ledobják a "szalagról", aztán majd valaki, valamikor javítja a hibát, ha lehetséges.

A brigádnak teljes autonómiája van, Azt vesznek fel és azt rúgnak ki, akit akarnak. A brigádvezető mondja meg. A cég csak csak adminisztratív munkát végez.

Ott kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtanak a dolgozók, a teljes munkaidőben. Igaz, meg is fizetik őket.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#14) pusszycat válasza AuraSync (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs felvétel nálatok? Azt hiszem ez menne nekem is. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) AuraSync válasza pusszycat (#14) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem minden területen van ennyi szabadidőd és függ a munkadarab megmunkálási idejétől is az egész. Az én területemen fix 2 gépe van mindenkinek és ha mázlid van minimum 1 órás idők vannak, ha pedig nem akkor akár 30 percenként is mehet a db csere.
A leghosszabb db idő nálunk kb 2 óra más területen van 8-20 órás db idő is.

De taktikázni is lehet a gépek indításával, hogy egyszerre álljanak meg vagy egymás után.

Felvétel jelenleg nincs, nem sokan akarnak innen elmenni miután megtapasztalják a munkahely lazaságát. Aki meg elment is pár hónap múlva visszajön mert rájön, hogy máshol nem éri meg a +50k-t az a sok munka amit mellé le kell tenni.

Volt olyan aki már 3x-orra jött vissza. Ja és igen az a jó még ebben a cégben, hogy vissza lehet jönni akkor ha te mondtál fel.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#16) Luck Dragon válasza AuraSync (#15) üzenetére

Ha ilyen sokáig készülnek dolgok és megmunkálás , gondolom fémipar, CNC gépek stb-ről van szó . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Hieronymus válasza AuraSync (#15) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ilyen 8 - 20 órás megmunkálási ciklusok nagy méretű munkadaraboknál vannak. Utoljára ilyet nagyon nagy kaliberű fegyvercső megmunkálása esetében láttam.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#18) pusszycat válasza AuraSync (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a vicces, h én is cnc gépen dolgozom a programokat is én írom, a sablonokat is én. Csak mi fával dolgozunk, valahogy úgy érzem, h ti fémmel. Csak nem alu felniket csináltok?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Luck Dragon válasza pusszycat (#18) üzenetére

Mint sablon , mit kell érteni ? Rajz készítés , skiccek, vagy program ami valamin készül és hozzá kell állítani egy adott géphez ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) pusszycat válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem mindent tudsz lefogni az asztalon, ezért kell valami amire ráteszed a darabot, mert a kés megy kívül, belül , gumival elszigeteled és a kompresszor le szívja a darabot meg sem lehet mozdítani. Ha nem használsz sablont akkor legonak nevezet kis kockákra teszed ezek is gumírozott légmentesen elszigetelt darabok amire rácuppan mondjuk egy ajtó vagy betét.
Ez az a gép. Bele tudom rajzoltatni a portrédat egy falemezre. :D

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) Luck Dragon válasza pusszycat (#20) üzenetére

Ohh! Ma is megtudtam valamit :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Regényt tudnék írni a munkahelyeimről, és hogy hol hibáztam... :D

Főiskola után egyből felvettek egy céghez programozóként, pedig mondtam, hogy én láttam már ilyet... De nem tudok programozni.

Mégis másfél évig küzdöttem, halogattam, csináltam is valamit, de kínlódás volt... Közös megegyezéssel befejeztük a munkát.

1 évig "szabadúszó" grafikusként ismerkedtem a PS csodáival, meg mellette rádióztam is ( teszem a mai napig)

Majd nyomdai másodgépmesterként dolgoztam 2,5 évet, életem legsötétebb időszaka, semmi előrejutás, monotonitás... Onnan pattantam meg egy rendszergazdai munkakörbe, ahol 6 évet húztam le, mellette már elkezdtem a mostani munkámat is csinálni. 8+4 órában dolgoztam két munkahelyen, ami kicsit felőrölt.

Covid megadta a lökést... Kötelező szuri nem jött be, így végkielégítéssel eljöttem... Majd visszahívtak, de már nemet mondtam.
Azóta a mostani munkámat csinálom már 7. éve. Feleannyit dolgozok, ugyanannyit keresek, mint előtte 12 órával... Érthető, hisz a rendszergazdai állás nettó 160-at tudott... De jól éreztem magam.

Szeretek több lábon állni, így mellette grafikázok néha még, meg rádiózok a saját kis stúdiómban.

De már agyalok mit lehetne, mert kell a kihívás, de az állandóság is jó. :D

Viszont ebből én azt tanultam meg, ha egy munkahely szar, nem kell ragaszkodni hozzá. Egyik főnököm mondta, hogy a kapu előtt vár 15% munkaerő... Én meg erre azt tudtam mondani, akkor be kell engedni, mert én megyek...

Jelenleg szerencsés helyzetben vagyok, saját magam osztom be az időmet valamelyest, emellett elkezdtem felpörgetni egy Youtube-csatornát is, hátha onnan is leesik valami passzív-szerű jövedelem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) zolikaDB válasza AuraSync (#7) üzenetére


zolikaDB
veterán

CNC :DDD Me too.

Luck Dragon: kifizeted a lakáshiteled, és szarsz a világra. Csövesnek is elmehetsz, vagy fid.....es képviselőnek. Nem tudom, melyik a szarabb, de majd kiderül :DDD

(#24) Luck Dragon válasza zolikaDB (#23) üzenetére

Hát ez fantasztikus :C
Majd megírom melyik a rosszabb . :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) zolikaDB válasza Luck Dragon (#24) üzenetére


zolikaDB
veterán

Helyes.
Asszem én meg lassan azt írom meg, milyen Norvégiában, vagy a rothadó nyugaton
favágónak lenni, netán bárhol bármit csinálni ami Hegyeshalmon túl van vagy ilyesmi... :))
Nekem van erős tapasztalatom abban, hogyha vmi xar, akkor onnan gondolkodás nélkül menekülni kell. Gondolkodás nélkül, fejvesztve, nagy gázzal.
A lelki békédért nem tudnak eleget fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#26) Luck Dragon válasza zolikaDB (#25) üzenetére

Kíváncsian várom az írásodat .
( Mint Norvég favágóként vagy menekülő 007-ént)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Phülöp válasza AuraSync (#7) üzenetére


Phülöp
addikt

hasonló itt is, de

- a bér jóval a versenyképes fölött van,
- évente emelés van,
- bónusz van (ettől az évtől),
- norma nincs,
- a főnököt nem lehet messengeren elérni (whatsapp van)

cserébe nem élek vissza a helyzettel, "odafent" tudják, hogy lehet rám számítani

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#28) zolikaDB válasza Phülöp (#27) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na jó, ha nem Norvégia, lehet Finnország is "megteszi" :DDD
Műszak végén én még fel is sepregetek :D
(Bár WhatsApp-om nincs)

[ Szerkesztve ]

(#29) Hieronymus válasza Graphics (#22) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Covid megadta a lökést... Kötelező szuri nem jött be, így végkielégítéssel eljöttem... Majd visszahívtak, de már nemet mondtam.
Azóta a mostani munkámat csinálom már 7. éve. "

Te melyik bolygón élsz, nálatok mikor kezdődött a járvány? :Y :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#30) Graphics válasza Hieronymus (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Párhuzamosan két munkahelyet csináltam, de ezt picivel fentebb írom is :K .

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Luck Dragon válasza Graphics (#30) üzenetére

Mi a neve a csatornádnak :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha menni kell, akkor menni kell, különben nem lesz változás. Nem régen egy másik blogposztnál leírtam, hogy nekem sok munkahelyem volt, sokszor voltam munkanélküli is. Igaz te most kész helyre mész, de ez nem mindig ilyen egyszerű.

Én a munkanélküliségre lehetőségként tekintek. Ekkor van lehetőséged váltani, változtatni az életeden.
De azt is tudom ,hogy az emberek több mint fele a munkanélküliséget kudarcként, elesettként, depressziós gondolattal éli meg.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Annyira tudlak csodálni titeket, akik mernek váltani. :) Én ugyanott vagyok mint ahol kezdtem a munkát 2014-ben, pedig papíron megtehetném hogy váltok máshova (+150k kb fizu, Medicover, 13. havi bér, ilyenek) de eddig rohadtul nem vitt rá a lélek.

Talán jövő tavasszal lépek (oda ahova tehetném már évek óta), de csak azért mert valahogy össze kell hozni hogy barátnőmmel össze tudjunk költözni. Ez a hely Veszprémben van, ő se vesztené el a "jól fizető" (közszférában kiemelkedőnek számító) munkahelyét, nekem meg ténylegesen anyagi előrelépés lenne, pont akkora amit az albérlet+rezsi vinne el, gyakorlatilag ugyanazt az életszínvonalat tudnám fenntartani mintha itthon maradnék a saját, hitelmentes házamban. Csak hát a szorongás, meg az ADHD-m ami erősödött az évek alatt belefosik a tervekbe...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34) Graphics válasza tDr1v3r (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha van lehetőséged mindenképp válts, szerintem még lehet fel is szabadítana.

Én szerettem új helyre kerülni, új emberek, stbstb.

Eljönni nehéz, mert mindenhol búcsúztatás meg minden, mondjuk a legutóbbi helyen, ahol a legjobban szerettem lenni, mocskosul elbántak velünk, amilyen megaláztatásban volt részünk... pufff...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) Luck Dragon válasza tDr1v3r (#33) üzenetére

Szerintem sem olyan egyszerű , de magamból kiindulva , most vagy soha . Híd el eljön az a pillanat amikor tudod most kell megtenni .

Nálam ezt nagyon sok minden szinte egyszerre váltotta ki és nem csak a mostani váltásra gondolok , mert ezt alapból itt hagytam volna .

De ahhoz , hogy ezt leírjam egyáltalán egyszer , ülepednie kell bennem .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) Mr X


Mr X
veterán

11 éve vagyok ugyanannál a cégnél. Mikroelektronikai gyártó cég. Jópár éve vezető pozícióban. Embertelenül stresszes, sokszor eljátszom a gondolattal, hogy itthagyom a francba. Két dolog tart vissza. Az első a fizetés, azzal elégedett vagyok. A másik az, hogy ennyi idő után baromira nincs kedvem új környezetet megszokni, újra bebizonyítani a képességeimet, új emberek új hülyeségeit megszokni.

Persze nekem is megvan az a pont, ahol azt mondom, eddig, és nem tovább. De eddig még mindig a "kényelem" kerekedett felül.

(#37) Phülöp válasza tDr1v3r (#33) üzenetére


Phülöp
addikt

Most leültem és számot vetettem: 32 év alatt 14 munkahely + 4 olyan, aminél nem vártam ki a próbaidő végét (munkahelyváltás szempontjából akár számíthatnak ezek is). A leghosszabb 6 év volt egyhelyt.

A mostani helyemen kifejezetten jól érzem magam, és - úgy tűnik legalábbis - ragaszkodnak is hozzám. Jövő hónapban itt is meglesz a 3 év, és nem érzem, hogy váltanom kellene.

Az első helyemről lelépni könnyített pálya volt, mert onnan főiskolára mentem, nagyon indokolnom se kellett. Utána meg lassan hozzászokik az ember. :)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#38) pusszycat válasza Mr X (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még nem találkoztam olyan emberrel aki ne akarna több fizetést mert elégedett azzal amit kap. Te vagy az első. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) Graphics válasza pusszycat (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

6 evig dolgoztam egy olyan munkahelyen, ahol leszartsm a fizetest, mert jól ereztem magam, és nettó 160-ert dolgoztam,es kozben csinalhattam a maszekot is, meg ha kellett barmikor elmehettem melo kozben mást intezni, sose eltem vissza vele.

De szerettem ott lenni. Ez elmúlt sajnos. :DDD jelentkezek akkor másodiknak.

( De tény,🥹 hamarabb lenne Porsche-m, ha a fizura is koncentrálnék)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) pusszycat válasza Graphics (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha csak nincs egy jól menő céged, nehezen fogsz összehozni egy porschét. Egy újat, nem 20 évest. Hacsak, hacsak nem mész külföldre.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) Graphics válasza pusszycat (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gyűjtögetünk. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) Luck Dragon válasza Graphics (#41) üzenetére

[kép] csak neked :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) Graphics válasza Luck Dragon (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oh van már egy Stuttgartból is, GT3-as. :DDD
Az a legkomolyabb a " gyűjteményből".

Nagyjából 40 eves koromban tervezem. Vagy autó vagy badacsonyi nyaraló. Porsche esélyesebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Luck Dragon válasza Graphics (#43) üzenetére

De ez én adom neked :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) Mr X válasza pusszycat (#38) üzenetére


Mr X
veterán

Megélek belőle, kis luxusra is jut, több nekem nem kell. Persze egy adott esetben nem utasítanék vissza magasabb fizetést, de a pénz nem motivál munkahelyváltásra. :)

(#46) zolikaDB válasza Graphics (#43) üzenetére


zolikaDB
veterán

"r/kiszamolo IT-s vagyok" subról teccett érkezni? Ott divat ez a flex, azaz a ki nem mondott "nem érzem meg az inflációt" önigazolás :U :DDD

(#47) Graphics válasza zolikaDB (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

What? :DDD
Nem IT-s vonalon mozgok. Vállalkozó, annyit keresek, amennyit dolgozok. Az inflációt megérzi mindenki, de alapvetően kis fogyasztású család vagyunk.

Nincs hitel, nincs extra kiadás, nagyvonalakban tervezett kiadások vannak, így kb tervezhetőbb realitások vannak.

Bebiztosítva, kiesés minimalizálva.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) zolikaDB válasza Graphics (#47) üzenetére


zolikaDB
veterán

Akkor respect :R
A what kérdésre válaszolva:
a reddit magyar részlegén leginkább az r/kiszamolo "topik" lett a gyűjtőhelye a nettó 2 milliót keresek hóm ofisszal IT-s kör gyűjtőhelye. És hol kell hitelt felvenni 300 milliós lakásra, ha 3 év múlva végtörleszteni akarok stb posztok is gyakoriak.
De biztos csak sok a troll. És hirtelen azt hittem, onnan jöttél :DDD

(#49) tDr1v3r válasza Graphics (#34) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Van pár mentálhigiéniás dolog amit meg kell tennem váltás előtt (szorongás és ADHD nagyon sokat hátráltat a mindennapi életben), most azokon próbálok dolgozni - csak hát a magyar egészségügy is olyan amilyen, főleg kisvárosban...

Szerencsére a mostani munkáltatóm tapasztalatilag elég sokat adott, sokan mentek el jóval jobban fizető helyekre innét, legyen az management, mérnöki vagy bármilyen más pozíció. Ezeken "kapaszkodok fel", egyrészt több helyen is vannak ex kollégák, másrészt az iparág (EMS ipar) egyik nagy gépes szolgáltatójánál szervízmérnök lett az egyik ismerősöm, rögtön mondta a legutóbbi látogatásánál hogy tud segíteni bejutni oda ahova tervezek. :)) De tényleg sokat kell még fejlődnöm, egyszerűen jelenleg nem tudok annyira sem koncentrálni hogy pl. egy munkahelyi tesztet megírjak, nemhogy egy állásinterjút végigvigyek.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#50) pusszycat válasza tDr1v3r (#49) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Volt ilyen kérdés, h mond el egy napodat. Megpróbáltam logikusan válaszolni, munkanap vagy hétvége? :D A lényeg nem kell túl izgulni. Ha tud valaki hasonló hülye kérdéseket ne tartsa magába.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.