Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Comic válasza loosht (#50) üzenetére


Comic
aktív tag

Az alap gond az, hogy egyszerre két project-et futtatsz. Szerintem bőven jobban járnál, ha először a GB-set fejeznéd be 100%-ig és csak utána kezdenél az ICS BL-en dolgozni, mert ha az is kész, akkor beledobni a készbe már bőven egyszerűbb és gyorsabb...

(#52) loosht válasza Comic (#51) üzenetére


loosht
senior tag

Az alap gond az, hogy el vagyok havazva melóval és nincs időm androidozni. Amúgy a GB-s már kész, a bootloader is kész van, csak nincs időm teszteléssel foglalkozni. Az aroma telepítő is már majdnem kész.

(#53) Comic válasza loosht (#52) üzenetére


Comic
aktív tag

Na akkor dobd fel privátban. Először végigfutom a GB-set. Aztán, ha sikerál frissíteni hivatalos ICS-re, akkor azt is...

(#54) loosht válasza Comic (#53) üzenetére


loosht
senior tag

A GB-s már elérhető egy ideje, az ICS bootloader-t kellene letesztelni. Az aroma telepítővel elvileg kész vagyok, gyakorlatilag egy apró hiba van, amit nem találok. Ha az ICS bootloader működik és megtalálom az aromában a hibát, akkor egybegyúrom és úgy teszem fel.

(#55) bonej


bonej
csendes tag

Amit feltettél bootICS.img-t, restore előtt azzal kell felülírni az eredeti boot.img-t ami a backup-ban van?

(#56) loosht válasza bonej (#55) üzenetére


loosht
senior tag

Úgy nem fog menni md5 mismatch miatt. Ha feltetted a backupot, utána fastboot módban kell feltenni. Ha nem tudod hogy kell, érdemes várnod egy kicsit, mert fel fogok tenni egy telepítős verziót, amiben ki lehet majd ezt is választani.

(#57) bonej válasza loosht (#56) üzenetére


bonej
csendes tag

Igen ezt én is tapasztaltam. :) A fastboot mód alatt a fasboot recovery-t érted? Egyébként írhatod nyugodtan, ha elmondod meg tudom csinálni. De várhatok is, nem gond. :)

(#58) loosht válasza bonej (#57) üzenetére


loosht
senior tag

A telefon hangerő le gombját meg a bekapcsoló gombot kell egyszerre nyomni, amíg rezzen, utána elég csak a lefele gombot nyomva tartani és úgy dugni rá usb kábellel a számítógépre, majd elengedheted a lefele gombot is. Ezután ha minden driver fent van, a fastboot flash boot boot__ICS.img paranccsal tudod feltolni.

(#59) bonej válasza loosht (#58) üzenetére


bonej
csendes tag

OK, köszi.

(#60) loosht válasza bonej (#59) üzenetére


loosht
senior tag

Még ma felkerül a telepítő, szóval szerintem érdemes megvárni! ;)

(#61) bonej


bonej
csendes tag

Úgyis, csak este tudnám megcsinálni otthon. :)
Ha este 6-ra kész lesz, akkor szerencsém van. :)

(#62) loosht válasza bonej (#61) üzenetére


loosht
senior tag

Már készen van, csak feltölteni még nem tudom. Késő délután, meló és kondi után feltöltöm.

(#63) bonej válasza loosht (#62) üzenetére


bonej
csendes tag

Rendben, majd figyelek. :)

(#64) bonej


bonej
csendes tag

Most értem haza, már töltöm is, köszi! :)

(#65) bonej


bonej
csendes tag

Ajjaj! Állunk a fehér Alcatel logo-nál. :(

(#66) loosht válasza bonej (#65) üzenetére


loosht
senior tag

Véletlen rossz fájlt másoltam fel. :B Hiába, már fáradt vagyok. Most töltöm a jót...

Szerk.: Fent is van.

[ Szerkesztve ]

(#67) bonej


bonej
csendes tag

Már épp kérdezni akartam, de mondom csak nem! :)

(#68) bonej


bonej
csendes tag

Most már megvan a 2. rezgés is a bekapcsolásnál, de az Alcatel logo-ról el sem mozdul. :(

(#69) bonej


bonej
csendes tag

Szerintem felcserélted az Aroma-ban a két bootloadert, mert most megpróbáltam a GB-sel és azzal felment, pedig én már hivatalosan frissítettem ICS-re.

(#70) keryke


keryke
újonc

Szisztok! Feltettem a v3as verziót,mivel már frissitettem OTU-val ICS-re. Valóban csak a GB-s opció volt sikeres, ahogy Bonej irta. Jó lenne a rom,mert gyors, jól konfigurálható Van néhány hiba. A sim kód megadására kevés az idő mert hamar bezáródik az ablak. Wifi kapcsolat van de a google fiókba nem tudtam belépni. Az aroma telepítőben csak a normál felbontás választásával működött a rom. Így vissza raktam a francia verziót, ami nem ment simán mivel az SD kártyámat írásvédetté tette, de sikerült megoldani. Remélem hogy Loosht-nak lesz ideje elkészíteni a végleges változatot. Köszönöm neki az eddigi fáradozását, további jó munkát.

(#71) tomyyyy


tomyyyy
csendes tag

hol tudom letölteni a v3-as "verzsönt"? :) sehol se látok linket.

(#72) loosht válasza tomyyyy (#71) üzenetére


loosht
senior tag

Itt vannak a letöltések, de a v3-ban nem megy a fiók hozzáadása.

(#73) burngole


burngole
újonc

ICS van fent letörlök mindent v3.0-t elkezdem felrakni fel is megy szépen nyomok egy reboot system now-t és a Telenor feliratnál megáll, nem tölt be a rendszer. Ez mitől lehet?

(#74) loosht válasza burngole (#73) üzenetére


loosht
senior tag

Rossz bootloadert választottál. Ha hivatalosan frissítettél ICS-re akkor ICS bootloadered van, egyébként GB.

(#75) burngole


burngole
újonc

mind2-vel próbáltam és mind2-nél ugyanaz a hiba telenor logónál megáll

(#76) loosht válasza burngole (#75) üzenetére


loosht
senior tag

Vagy nem jó recovery-vel próbálod, vagy nem wipe-oltál telepítés előtt mindent. Több ötletem nincs.

(#77) burngole


burngole
újonc

5.5.0.4-et használok

(#78) loosht válasza burngole (#77) üzenetére


loosht
senior tag

Az jó hozzá.

(#79) burngole


burngole
újonc

pedig mindent úgy csinálok ahogy szoktam.... most cm10 van rajta dd h1n1 is tökéletesen felment ez nem akaródzik

(#80) david7894


david7894
újonc

SZIASZTOK próbálom felrakni a v.3.0 -t de az alcatel feliratnál megáll ,mi lehet gáz??J a de GB-re tettem

(#81) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Hy.Most tolom fel ezt RetroROM with Root v2.2.3 ICS bootloader kb mennyi idő_:??

"Hosszú és eredményes életet!"

(#82) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Gratula a végső GB-s romodhoz szép munka!

(#83) burngole


burngole
újonc

Valaki adna egy pontos telepítési leírást? Úgy értelmezem hogy RetroROM with Root v2.0 visszaállítom resto-reval utána rátelepítem RetroROM with Root v2.0 to v3.0 final-t +RetroROM with Root Google Play fix

(#84) loosht válasza burngole (#83) üzenetére


loosht
senior tag

Jól mondod! :K

(#85) Noys187


Noys187
tag

Helló!
Először is GRAT!!!! Valami brutálisan gyors ROM és szép is nagyon :) :DD :C :R Csak egy bajom van: :( Van már megoldás a google fiókba lépésre? Mindent feltettem, wipeoltam is meg minden :), de akkor sem enged letölteni playről, "nem sikerült az azonosítás" címen.

Előre is köszi!! :)

v3 final

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#86) Noys187 válasza Noys187 (#85) üzenetére


Noys187
tag

Azt hiszem sikerült megoldanom :) A guglis frissítős cucc elött nem wipe-oltam :B Viszont másik kérdés, hogyan tudom ezen a ROM-on húzni a procit ha szeretném?

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#87) Noys187


Noys187
tag

Mégsem oldódott meg, megint nem enged letölteni storeból....loosht, valami ötlet vagy megoldás? Légyszives adjon valaki valami heplet. Szeretném ezt a launchert használni, de így elég kellemetlen. Köszi

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#88) loosht válasza Noys187 (#85) üzenetére


loosht
senior tag

Nem szabad wipe-olni, csak a 2.0 telepítése előtt. Ha már fent van a romom és wipe-olsz, az hazavágja. A google fiókba lépés működik. Az [RPC: S-5:AEC-O] letöltési hibára pedig tedd fel a Google Play fixet! Procit húzni az ICS bootloaderes verzióban lehet (elvileg, mert nem teszteltem). Tedd fel a nofrills cpu-t!

[ Szerkesztve ]

(#89) Noys187 válasza loosht (#88) üzenetére


Noys187
tag

Fent van a play fix, de megis dobja ezt a hibaüzenetet. rebootoltam vagy 6szor de akkor se jo. mas tipp? igen mar tudom mert 2szer befagyott a telom meet wipeolgattam, de csak rajottem hogy kell banni vele.huzni meg mar nem akarom, eleg gyors ez :)

sorry az hibakert, de telorol vagyok.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#90) Noys187


Noys187
tag

Akármit csinálok, 492es hibakód .... megy vissza a h1n1 szerintem. Mind1, azért kösz a segítséget....

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#91) loosht válasza Noys187 (#90) üzenetére


loosht
senior tag

Próbáld meg manuálisan törölni a googleservicesframework és a google play adatait!

(#92) burngole


burngole
újonc

Hali. Egy olyan gondom van még hogy amikor be kell írni a PIN-kódot nagyon gyorsan kell beírni mert különben eltűnik. Erre valami megoldás?:S

(#93) loosht válasza burngole (#92) üzenetére


loosht
senior tag

Én nem használok pin-t, de többen mondták, hogy ha a holo lockert törlöd, akkor már bőven van idő beírni.

(#94) burngole


burngole
újonc

megvan köszi. Témát külön nem lehet rárakni? pl ics-t?:D

(#95) Noys187 válasza loosht (#91) üzenetére


Noys187
tag

Köszi a választ. Ez bevált, de 2 órával késôbb ismét elôjött ez a probléma. Ráadásul kitörlôdtek a megvásárolt játékaim (megint meg kéne vennem ôket, hogy játszhassak velük).

Elképesztôen jó és gyors egyébként! Minden elismerésem, de ez a playes dolog számomra használhatatlanná teszi.

Most visszarakom inkább az 5.5öt (hátha észhez tér a play és nem kell újra vásárolgatnom), de ha ezen a ramon megoldódik ez a probléma tuti, hogy ezt fogom használni! Remélem lesz rá patch vagy valami!

Minden jót Loosht és csak így tovább!

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#96) loosht válasza Noys187 (#95) üzenetére


loosht
senior tag

Amit már egyszer megvettél, nem kell mégegyszer megvenned. Ez a play-es gond sajnos az alap 2.3-as független rom hibája (amire az enyém épül). Erre ez az egy megoldás van, amit írtam. Vagy manuálisan csinálod a törlést, vagy scripttel, de nincs más lehetőség.

(#94) burngole: Téma? Nincs eléggé megváltoztatva az alap 2.3-ashoz képest? :P :Y

(#97) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A bluetooth se működik a romoddal! Ma vizsga előtt pont szükségem lett volna rá.

[ Szerkesztve ]

(#98) XXX003


XXX003
tag

szia,mikor várható egy új rom amiben megy minden rendesen,de nekem is ez volt a gondom,hogy nem tudtam beütni a PIN kódot és nem ismerte fel a SIM kártyát és a szolgálatot. :W
T-Mobile ICS eredetileg ,de jelenleg H1N1 5.5 van rajt,egy bajom van ezzel nem lehet vele szinte semmilyen komolyabb játékot játszani. :C
THX

(#99) loosht válasza XXX003 (#98) üzenetére


loosht
senior tag

Csak ötöt kellene visszaolvasni...

(#100) XXX003 válasza loosht (#99) üzenetére


XXX003
tag

holo locker törlésére gondolsz?
ez meg fogja oldani ,hogy lássa a sím kártyám és a szolgáltatom?
még telepítés előtt kell törölni vagy a rom feltétele után?
esetleg megírnád hol találom ezt a fájl-t ?
nem kötözködni szeretnék csak egy stabil GB romot a telefonomon!!
igazából "bagyusz féle GB rom is jó lenne csak a kinézettel vannak gondjaim.
esetleg ne lehetne arra tenni egy olyan témát mint a tiéd??
THX :W

[ Szerkesztve ]

(#101) loosht válasza XXX003 (#100) üzenetére


loosht
senior tag

Bebootolsz és eltávolítod az alkalmazások közül. Azt, hogy nincs szolgáltatód, nem tudom mi oldja meg, ugyanis semmi ilyesmihez nem lett piszkálva, és másnak sincs ilyen gondja. Mellesleg ha nem volt időd beütni a pin-kódot, még jó, hogy nincs szolgáltatód!

[ Szerkesztve ]

(#102) XXX003 válasza loosht (#101) üzenetére


XXX003
tag

többszöri próba után volt időm beütni és még sem látta a SIM-et és a szolgáltatom!!

[ Szerkesztve ]

(#103) emerzee


emerzee
aktív tag

Felraktam. Alap: ics, telenor, a fastbootnal a 4653056 méretű ics.img volt használva.
Szépen felment de az alső képernyő kikapcsolás vagy fényképezőgép használat, vagy program indítás után a kékek pirosak lettek és fordítva a zöldek sárgák és fordítva. a hármas update után is ugyanaz a hiba maradt. Pedig nagyon örültem volna neki, mert még a verzió is átment gb-re...
Sajnos a h1n1 0.9 is ugyanezt csinálja.
Megoldás van rá?

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#104) motrola


motrola
aktív tag

Alapvető hiba: nem látja el a telefon védelmét. Továbblép mielőtt a PIN kódot beírná a használó.
Ezen a ponton addig kell várnia, ha be van állítva a PIN-kód kérés amíg helyes PIN-kódot nem írnak be.
One Touch Launcher nem fut rajta.
Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet.
Amúgy szép de jobbára csak megnézni érdemes állandó használatra nem javasolnám senkinek. :Y
Az eredeti 2.3.6 még mindég jobb.
:C

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#105) loosht válasza motrola (#104) üzenetére


loosht
senior tag

Látom, te aztán nagy szakértő vagy!

Pin-kód: A logikádon elindulva, ha nincs sim-kártya a telefonban, akkor nem is lehet használni? Mert ugyebár, akkor nincs is miért pin-kódot kérnie. Azért mert túl gyorsan eltűnik az ablak, nem azt jelenti, hogy a pin-kódot megkerüli. Mellesleg kb. 312541-szer meg lett tárgyalva, hogy miért tűnik el túl hamar az ablak, és mi a megoldás.

"One Touch Launcher nem fut rajta.": Sőt! A crysis 3 sem fut rajta, mivel nincs is rajta! :DDD

"Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet": Mint mindent amit leírtál, ezt is rosszul gondolod. Ami a gyárival fut, ezzel is fut.

Nem muszáj ezt a romot használni, nyugodtan csinálhatsz egyet TE is, ha már annyira értesz hozzá! Vagy használd akkor a gyárit!

Köszönjük Emese! :C

(#106) motrola válasza loosht (#105) üzenetére


motrola
aktív tag

Pin kód kérés a kedvedért.
Úgy működik, ha beállítottad a pin kód kérést a telefonon akkor megáll ennél a képernyőnél és amíg kódot nem írsz be nem is lép tovább.
A gyári így működik.

"One Touch Launcher nem fut rajta.": Ha telepíted akkor sem fut.
A crysis 3-at nem próbáltam, már kinőttem ebből a korból.

"Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet": Sajnos igen.

Nem muszáj ezt a romot használni, nyugodtan csinálhatsz egyet TE is, ha már annyira értesz hozzá! Vagy használd akkor a gyárit!

Most is azt használom, de azért ami megvan ROM mindet kipróbáltam mert kíváncsi természet vagyok, meg nem ez az első okos telefon ami megfordult a kezemben, és valószínűleg nem is az utolsó ROM amit kipróbáltam rajta.

"csinálhatsz egyet TE is" : Pillanatnyilag nem de rövidesen nyugdíjba megyek akkor lehet felveszem a palettára, valamivel elütni az időt, mostanában kevés az erre fordítható szabadidőm.

motrola :F

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#107) "ati76"


"ati76"
tag

Helló!
Tetszik a rom és gratula hozzá, viszont nekem sehogy sem találja a GPS jelet valamiért. Sem a három betűs navigációval, sem pedig ezzel [link]
Eddig minden általam próbált romnál a fenti programmal pillanatok alatt talált jelet, de a romodnál valamiért nem.
Szeretném ezt a romot használni, de szükségem lenne a navigációra is. Van valami megoldás a problémámra??

(#108) motrola


motrola
aktív tag

Ez nagyon érdekes. Most megint felraktam ezt a romot az eső verziótól az utolsóig sorban egymás után és most jól muzsikál. A hibák egyenlőre nem jelentkeznek.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#109) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Segítséég !!

Sajnos google play fixet nem tudom használni.
A megadott link külön fájlokat tartalmaz, letöltöttem egyenként, becsomagoltam, de úgy nem jó.
T. loosht tudnál linket küldeni ? :O

(#110) loosht válasza mercurytopaz (#109) üzenetére


loosht
senior tag

Nem, a link nem külön file-okat tartalmaz, hanem egy zip-et, csak te szedted le rosszul.

(#111) mercurytopaz válasza loosht (#110) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Igen köszi, már megvan. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.