Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Vakegérke


Vakegérke
veterán

(törölve) [Re:] [Geller72:] HARAG - nincs kiút.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2002) Vakegérke


Vakegérke
veterán

(törölve) [Re:] [Wcolins:] Bitcoin ETF Decision: SEC Again delays Decision on Three Bitcoin ETF until Octob

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2003) cskamacska


cskamacska
addikt

[Re:] [Lauda:] Rendőrök védik a balotaszállási nőt, aki brutálisan végezte ki kutyáját

Pár napja nyitva volt, de nem néztem bele. Mára meg kipurcant.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2004) Vakegérke válasza cskamacska (#2003) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy mocsok vénlány a lökhárítóhoz kötözte a kutyáját, addig vonszolta, míg el nem pusztult szegény.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2005) Dr. Romano válasza Vakegérke (#2004) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sok ilyen van, csak nem mindet veszik fel mobillal és küldik be valamelyik hír cuccba.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2006) Vakegérke válasza Dr. Romano (#2005) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kívánok nekik hasonló halált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2007) Lauda válasza cskamacska (#2003) üzenetére


Lauda
félisten

A moderátorok/házigazdák? törölték, én is utólag vettem észre. Úgy néz ki az infotechen lehet politizálni, a logouton már ilyenekről sem lehet beszélgetni.

(#2008) cskamacska válasza Lauda (#2007) üzenetére


cskamacska
addikt

Pontosan nem tudom mi lehetett ott, de poén lenne ha az állatkínzásos híreknél szokásos "én vele csinálnám ugyanezt" ill "a gyerekével kellene csinálni ugyanezt a szeme láttára" hsz-ek még belefértek volna, de egy szál "ártunk és ormányunk tehet mindenről" beszólás miatt még a helyét is nullázták volna háromszor a szerveren. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2009) #33253120


#33253120
törölt tag

(törölve) [Re:] [Zsébernardo:] Átmentem passzívba...

(#2010) Lauda válasza #33253120 (#2009) üzenetére


Lauda
félisten

Visszaállította a konzolos blogokat.

(#2011) #33253120


#33253120
törölt tag

(#2012) #33253120


#33253120
törölt tag

(#2013) Vakegérke válasza #33253120 (#2011) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát ezt meg miért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2014) #33253120


#33253120
törölt tag

(#2016) #89309696 válasza #40993792 (#2015) üzenetére


#89309696
törölt tag

Gondolom elszabadult benne a pokol.

[ Szerkesztve ]

(#2017) #72042496 válasza #89309696 (#2016) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Saját kérésére zártuk, azután ment a levesbe."

Én időközönként belenéztem amúgy, és egyáltalán nem volt gáz. Még informatív hozzászólásokért se kellett sokat tekernem.

[ Szerkesztve ]

(#2018) #89309696 válasza #72042496 (#2017) üzenetére


#89309696
törölt tag

Én nem mertem beleolvasni nem véletlenül, de más topikokban azt írták, hogy jobban is teszem. Lehet másik topikról beszéltek akkor, mert gondolom másik is van.

Viszont a zártuk és ment a levesbe az nem teljesen helyén való, mert tényleg zárva van, de törölve nincs, bele lehet olvasni most is. Úgyhogy simán csak zárva van. Az utolsó kommentet meg mertem nézni, az egy moderátoré volt. :D
Többet viszont nem akarok. Ami érdekelt a témáról azt elolvastam a Wikin meg pár tudományos oldalon (nem házipatika és társai). Sajnos az emberi butaság végtelen és nem akarok százegyedik alkalommal is belefutni megint. Ezért kerülöm messze az összes ilyen topikot.

[ Szerkesztve ]

(#2019) #72042496 válasza #89309696 (#2018) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, hogy magasabb az ingerküszöböm, vagy épp a használhatóbb hozzászólásokat szkenneltem szemmel, nem tudom. :)

Olyan sok mindenről egyébként szerintem se maradtál le.

Az idézett részből én is azt gondoltam, hogy törölték. De tényleg csak zárták, igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#2021) updog


updog
senior tag

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2022) domos


domos
senior tag

A kolléga nem tudta elviselni, hogy nincs igaza.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2023) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

(törölve) [Re:] [IO.sys:] Egyesek meg nullák és a köcsög hifis

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2024) 8th


8th
addikt

Olcsón , korlátlan internet? Lehet......

Hogyan lopd el a szomszéd netét is lehetett volna a címe. És még büszke volt rá + neki állt feljebb. Képernyőmentés megvan. :U

(#2025) Vakegérke válasza 8th (#2024) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudható volt, hogy ide kerül. :K

Hoppá, most látom, hogy újra megjelent. Kozmetikázta, a hozzászólásokat letiltotta. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2026) 8th


8th
addikt

(#2027) Vakegérke válasza 8th (#2026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kár érte, béke poraira. :(

Aki miatt született, az meg röhög a markába. :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2028) solena válasza Vakegérke (#2027) üzenetére


solena
tag

Hát, látszólag nem történt vele semmi, leszámítva, hogy a posztja is el lett távolítva, de azért remélem, kapott egy ejnye-bejnyét. A topik törlését nem kértem, de ha már szóltam a modoknak (lehet, sikerült nagyon hülyén fogalmaznom), rájuk bízva a döntést, lehet, ők így látták jónak. :F

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#2029) Vakegérke válasza solena (#2028) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha kapott is ejnye-bejnyét, nagyon lágyszívűek voltak a modik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2030) solena válasza Vakegérke (#2029) üzenetére


solena
tag

Lehet, azért gyűlik neki a strigula:)
Nem látok bele a tevékenységükbe, így semmilyen szempontból nem akarom őket megítélni.
Más oldalon tevékenykedő (vagy már csak múlt idő) modit ismerek, meg beleláttam az ottani dolgaikba, és mikor arról volt szó, hogy engem is felkérnek, azt mondtam, hogy köszönöm, de nem. Én nem "hallgatom" az anyázást:DDD

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#2031) 8th válasza Vakegérke (#2029) üzenetére


8th
addikt

Vannak kivételezettek...
és van akire kifejezetten utaznak...

[ Szerkesztve ]

(#2032) andor80 válasza 8th (#2026) üzenetére


andor80
senior tag

Születnie se szabadott volna ennek a gyomorforgató álszent totyiknak.Fedje a múlt könyörületes fátyla... ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#2033) Vakegérke válasza andor80 (#2032) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a topik volt gyomorforgató, hanem az azt kiváltó írás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2034) 8th válasza andor80 (#2032) üzenetére


8th
addikt

A Zinnternet nem felejt. ;]

(#2035) #72042496 válasza Vakegérke (#2033) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez miről szólt amúgy, pár mondatban összefoglalva? Sokszor láttam oldalt, de mindig úgy voltam, hogy áhh, clickbait cím, majd később megnyitom. Már nem fogom megnyitni. :)

szerk: Oké, látom a (#2024)-et, el tudom képzelni.

[ Szerkesztve ]

(#2036) Vakegérke válasza #72042496 (#2035) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szerző feketén-fehéren leírta, hogy feltörte néhány szomszédja WIFI-jét. "Kicsit" kiakadtunk rajta, de még a szerzőnek állt feljebb. Aztán törölte, majd kozmetikázva újra publikálta az írást, de már nem volt engedélyezve a hozzászólás. Ezért született ez a topik, hogy aki akarja, kifejthesse a véleményét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2037) #72042496 válasza Vakegérke (#2036) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ohh, akkor kimaradtam a buliból. Sebaj, köszi az infót. :)

[ Szerkesztve ]

(#2038) 8th


8th
addikt

Az imént kijött a szemem mint a csigának. Eltűnt egy rakás bejegyzés, na mondom jövök és benézek ide de ez se volt sehol.

screenshot

:D

(#2039) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Még el sem kezdődött.

(törölve) [Re:] Teszt játék

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2040) Mr X válasza 8th (#2038) üzenetére


Mr X
veterán

Valami anomália, a Bömbi-blog tuti nem lett törölve. 😁

[ Szerkesztve ]

(#2041) 8th


8th
addikt

Gyáva bohóc. Ezúton szeretném kifejezni a hálámat Evgeny Suslikovnak, hogy összekalapálta a FireShot nevű kiegészítőt. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#2042) totron válasza 8th (#2041) üzenetére


totron
addikt

Ennél már csak az a jobb, mikor plafonszaggató csúsztatásokkal, égbekiáltóan erőltetett önigazolásokkal illeti a másik, már kimoderált felet, majd vár a topik törlésével a másik fél tiltásának lejártáig. Amikor a tiltás is az eleve való plafonszaggató meredekségekre való rámutatásból indult. Az egó sokmindenre képes, az egó élni akar. A módszer mindegy. (Nem felmentésként írom.)

(#2043) 8th válasza totron (#2042) üzenetére


8th
addikt

Le van mentve az egész az elsőtől az utolsó (törölt)hozzászólás(ok)ig úgyhogy ezt ne. Nekem ne... :U

[ Szerkesztve ]

(#2044) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak hogy szem előtt legyen a topik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2045) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

(törölve) [Re:] [Boss Norbon#:] Érdeklődöm felőletek, fórumozók!

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2046) Geri Bátyó válasza Hieronymus (#2045) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mondjuk ez nem lep meg. Annak az embernek minden rezdülése ordít azért, hogy kifigurázzák! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2047) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

(törölve) [Re:] [IO.sys:] Forrasztásmentes IC kábel

Nem tűnt el teljesen, de már nem lehet hozzászólni.
https://logout.hu/bejegyzes/io_sys/forrasztasmentes_ic_kabel_2.html

[ Szerkesztve ]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2048) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

(törölve) [Re:] [moongoose:] Jöhetne már az az aszteroida...

(#2049) Chaser válasza mustang08 (#2048) üzenetére


Chaser
titán

lassan ez is törölhető, idén ez a második hsz, tavaly három volt : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2050) mustang08 válasza Chaser (#2049) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Szólni kell a moderátoroknak, hogy kicsit pörgessék fel a dolgokat :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.