Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

[Re:] [szabonagyur:] Windows 10 TP 9926 + Dell 3537 házassága

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1902) kemotox


kemotox
addikt

[Re:] [PBalázs:] Saját feltöltéseim, melyeket szeretnék törölni a Grooveshark-ról - Kicsit warezos volt a téma.

Jól csináltam? Így kell, ugye? Nem látom amúgy sok értelmét ennek a topicnak, de azért sem akarok kimaradni a jóból :D

(#1903) Vakegérke válasza kemotox (#1902) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól csináltad, fogadd kedélyes vállveregetésem. ;)

Olvasd el az írást, abból kiderül, hogy van ennek értelme.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1904) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nyomtalanul tűnt el:

http://logout.hu/tema/re_ssd_pikk-pakk_beuzemeles_gyorsan/hsz_1-50.html és a hozzátartozó írás.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1905) D1Rect válasza Hieronymus (#1904) üzenetére


D1Rect
félisten

Pedig olyan szép 3 oldalt írt a semmiről. :D

(#1906) DeFranco


DeFranco
nagyúr

http://logout.hu/tema/re_gazdalkodj_okosan_2015-ben_is/friss.html

úgy látszik kicsit félreértette a kolléga a legalitás fogalmát (vagy a korrektora)

[ Szerkesztve ]

(#1907) Jhonny06 válasza Hieronymus (#1904) üzenetére


Jhonny06
veterán

n+1. ssd beüzemeléses írás, nagy szükség volt rá :DDD Főleg, hogy ezek a tippek a mai darabokra már nem is vonatkoznak, kb. semmit nem kell velük csinálni..

(#1908) moonlight115 válasza DeFranco (#1906) üzenetére


moonlight115
tag

A korrektorok helyesírási hibákat javítanak. A tartalomba nincs beleszólásuk.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1909) DeFranco válasza moonlight115 (#1908) üzenetére


DeFranco
nagyúr

elnézést. lektorok/cenzorok/piktorok/mélytorok/doktorok

nem tudom hogy hívják az engedélyező hatóságot :)

(#1910) moonlight115 válasza DeFranco (#1909) üzenetére


moonlight115
tag

Leginkább Kalandornak... ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1911) Cucuska2


Cucuska2
őstag

13 éves srác kérdez, hogy mennyit fogyaszt a számítógépe.
Azért sajnálom, mert benne volt, hogy mi az a wattóra, meg mi az, hogy watt, és miért nem azért fizetsz, mert "50 kW"-ot fogyasztottál.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1912) Vakegérke válasza Cucuska2 (#1911) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kapott némi macerát, hogy még ennyit se tud kiszámolni. Talán ez volt az ok. Vagy az, hogy már megkapta a választ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1913) Cucuska2 válasza Vakegérke (#1912) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nem a számolással volt a baj, kapott választ, mindenki tök kedves volt, én is. De legfőképp azért törölte, mert kapott választ.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1914) Dany007


Dany007
veterán

Oh hogy rohadjon meg bezárták a kicsi troll zárva tartásos topikjait, pont amikor egy félméteres hsz végére értem! :((( Elküldeni már nem tudtam.
Mindegy, igazából jobb is így.

(#1915) Dany007 válasza Dany007 (#1914) üzenetére


Dany007
veterán

Hoppácska, most látom mi történt a trollal: [link]
Érdekes, de szerintem biztos, hogy nem ő volt twollah. Legalábbis nem az akire én gondolok anno a pingvines nyomdász fazon. Ő sokkal normálisabb, kulturáltabb ember volt. Sajnáltam is hogy kirakták.

(#1916) Lauda válasza Dany007 (#1914) üzenetére


Lauda
félisten

Nyiss egy ujat, kezdjuk elolrol. :P

(#1917) Dany007 válasza Lauda (#1916) üzenetére


Dany007
veterán

Pont neked írtam választ...! :U

(#1918) Lauda válasza Dany007 (#1917) üzenetére


Lauda
félisten

Gyuhet privibe! :)) De nem kell olyan hosszan! :D

[ Szerkesztve ]

(#1919) Dany007 válasza Lauda (#1918) üzenetére


Dany007
veterán

Áh majd talán később... :D Ilyen mindig a f...om bele érzésem van mikor fél órát irogatok, fogalmazok meg minden... aztán puff neki, ment a levesbe. Az oldal még csak vissza se engedett a szerkesztéshez hogy kitudjam copyzni.

(#1920) rt06 válasza Dany007 (#1915) üzenetére


rt06
veterán

de, o volt twollah, a DeFeNDeR oF THe HaTe a zold x-szel
kar erte, remeljuk visszater meg, resze o ennek a forumnak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#1921) D1Rect válasza Dany007 (#1915) üzenetére


D1Rect
félisten

De biztos, hogy ő volt. Anno együtt kacagtunk, hogy pont a banhammer nickjét sikerült áttolnia a szűrőn.

MOD: Hű, az már 5 éve volt.

[ Szerkesztve ]

(#1922) Dany007 válasza rt06 (#1920) üzenetére


Dany007
veterán

+D1Rect

Hát én meghibbanok. És már 6 éve itt volt újra... : o Atyám. De akkor se értem ezt a mentalitását amit az adott topikban művelt.
Nem volt ő ilyen. Persze tudott fa...kalaposkodni de általában még azon is csak nevettem. Elég jól csinálta meg volt egy stílusa ami miatt olvastam a logoszférát - azóta se amúgy -.
Erre így kell megtudnom hogy ő volt... Részben kollega. :) Hát ez mocskosul szomorú.

Az a topik egyébként abszolút nem illett hozzá. Így visszagondolva sem. Voltak kirohanásai de azért kulturált volt és szvsz azért volt egy intellektuális szintje. Sokat röhögtünk régen pár topikban...
Áh.. kész. =/

Nem rémlik hogy régen is így trollkodott volna. Bár most is csak ez az egy topic volt szembetűnő, amúgy mint banhammer sokszor egyetértettünk különböző témákban, de szélsőségesebbnek tűnt, mint anno twollah. Persze öregszik az ember.
Emlékszem a kitiltására is, és abszolút nem értettem vele egyet. Már nem tudom mi volt, de rohadtul mérges voltam a bandára amiért kitiltották, arra tisztán emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#1923) D1Rect válasza Dany007 (#1922) üzenetére


D1Rect
félisten

Már nagyon régen nem kolléga, lelépett a nyomdából, egy darabig próbálkozott ezzel-azzal, ha jól rémlik épp biztonsági őr.
Amúgy itt a blogja:[link]

(#1924) Drótszamár válasza D1Rect (#1923) üzenetére


Drótszamár
őstag

Tünetek hogy állnak?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1925) Dany007 válasza D1Rect (#1923) üzenetére


Dany007
veterán

Neee! Bakker! : o
Ja, tudom. Régen olvastam még azt is egy ideig mikor elment innen, de aztán elfelejtettem.... Hát a PH! az alap, aztán ennyi.
Biztonsági őr : o LoL. Nem tudnám kinézni. Durva mik vannak. Azt gondolnám marad valami műszaki területen. "Szólhatott" volna h ő az aki... Gondolom a modik is tudták akkor meg már mindegy.

(#1926) D1Rect válasza Dany007 (#1925) üzenetére


D1Rect
félisten

Pár évig teljesen sikerült eltűnnie, ha jól tudom, aztán csak kibújt a szög a zsákból.

(#1927) Lauda válasza D1Rect (#1921) üzenetére


Lauda
félisten

Ehhez kepest nem nagyon becsulte meg. Ha jol szamoltam a mostani, utolsoig tizszer volt mar kitiltva. Szoval szep lassan kapta a jeleket, hogy vissza kene venni, de persze mindenki maga tudja. Raadasul az elejen nem is kapott nagy buntiket, azt se mondhatja, hogy nem voltak vele turelmesek.

[ Szerkesztve ]

(#1928) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

[Re:] Arért mert szoktuk b+ Arni

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#1929) CJ4567


CJ4567
veterán

[Re:] Legyen ingyen Windows 10-ed!

No Sana No Life

(#1930) Vakegérke válasza CJ4567 (#1929) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olvastam. Mi volt a baj, miért törölte a szerző?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1931) CJ4567 válasza Vakegérke (#1930) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem tudom, én is olvastam, de megvan lementve mert lehet kipróbálom hamarosan, talán jövő hétvégén.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1932) Vakegérke


Vakegérke
veterán

[Re:] [djculture:] Vallási összetüzés miatt rombolás és tombolás Debrecenben

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1933) Vakegérke


Vakegérke
veterán

[Re:] [PindurAnna:] "Az utolsó napló"

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1934) psyho85 válasza Vakegérke (#1932) üzenetére


psyho85
aktív tag

Elharapódzott, vagy csak a szokásos moderálás? Szerk: a kérdés az utolsó naplóra vonatkozik. :)

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#1935) Vakegérke válasza psyho85 (#1934) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltételezem, hogy a téma okán törölték mindkettőt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1936) psyho85 válasza Vakegérke (#1935) üzenetére


psyho85
aktív tag

Egy rasszista csak ne feltételezzen! :DDD

(Szánalom néha, ami megy.)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#1937) djculture válasza Vakegérke (#1932) üzenetére


djculture
félisten

Gondoltam hogy ez lesz a vége de próba volt, az ilyenekhez a hozzászólást leszoktam tiltani de most kiváncsi voltam rá ki mit gondol. Végül is a cél megvolt, továbbilag kár is ezen vitatkozni. Én is töröltem volna :)

[ Szerkesztve ]

(#1938) Vakegérke válasza djculture (#1937) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem rossz szándékkal állítottam emléket a topicnak. Volt egy ilyen is, törölték, ennyi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1939) mickemoto válasza djculture (#1937) üzenetére


mickemoto
őstag

Kell az ilyen is, szelektál.

(#1940) Jhonny06


Jhonny06
veterán

[Re:] [Jhonny06:] Átvertem valakit!

Közben írt, hogy ő bénázott, működik, szóval töröltem a posztot. :D

(#1941) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

[Re:] [Hieronymus:] A nagy balhé - update

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#1942) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

[Re:] [Yutani:] Csúcs VGA kártya vs létminimum
Lehet mert sokan írták neki hogy lerágott csont a téma, de az is lehet hogy megbántottam kicsiny lelkét.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#1943) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

[Re:] Kingwear GT08: a márkaverő Linux Smartwatch

(#1944) sutykuru


sutykuru
tag

Kalandor 500+ bejegyzése

:(

(#1945) Vakegérke válasza sutykuru (#1944) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hallottam hírét. Fogalmam sincs, hogy miért tette.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1946) Kalandor válasza sutykuru (#1944) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Részed van benne.

(#1947) sutykuru válasza Kalandor (#1946) üzenetére


sutykuru
tag

Mivel tudtam kiváltani, hogy részben miattam töröld az összes bejegyzésed?

(#1948) sztanozs


sztanozs
veterán

Tulaj törölte vagy admin?
[Re:] [A01:] Kötelező úszni tudás kellene!!!!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1949) Vakegérke válasza sztanozs (#1948) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a tulaj, ugyanis ha a topikban elszabadulnak az indulatok, akkor zárja egy moderátor, és kész.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1950) sztanozs válasza Vakegérke (#1949) üzenetére


sztanozs
veterán

Pedig olyan jól elkalandoztunk már a témától :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.