Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Ezzel a magatartással azt fogják elérni a Delete-Huszárok, hogy egy vállrándítással olvasom majd a sirámaikat és olyanolyaolyan erősen figyelmen hagyom a problémájukat, amennyire ők ignorálhatják az én segítőkészségemet és az ügy megoldása érdekében tett erőfeszítéseimet, lépéseimet.
Piha!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) biker válasza localhost (#1) üzenetére


biker
nagyúr

ezt én is naaaaaaaaaagyon rühellem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) mephi666 válasza biker (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is nagyon búúúúúúúús panda leszek ilyenkor mindig :( bő 1 éve volt ez menő szokás bizonyos embertől... néha előfordult, hogy az "itt szóltam hozzá" részben több bejegyzés volt áthúzva, mint ami élt még...

ilyen esetekben ignore-ra rakom magamban a pácienst és inkább hozzá sem szólok a bejegyzéseihez... begyakoroltam már ezt a technikát rendesen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) localhost válasza mephi666 (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Teljesen off: mephi666 hát rád sem ismerek. Hogy nézel kiiiiii :( ????

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Ja hát egyetértek. Egyetlen bejegyzésemet én is töröltem. Mivel olyan személyes magán dolgokat feszegetett, amit az illető akiről többek között szó volt benne nem szeretett volna világ elé tárni.
Amúgy én se látom értelmét törlésnek.

(#6) ABE válasza mephi666 (#3) üzenetére


ABE
őstag

Szexuális zaklatás... pffc ...Mephi. :D

(#7) ArchElf


ArchElf
addikt

Hova szoktál irogatni, hogy mindig törlődnek? Logout blog bejegyzések?
Lehet, hogy ezért vagyok főleg csak read üzemmódban itt...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#8) Killing válasza ArchElf (#7) üzenetére


Killing
addikt

Nem a modiknak szólt be, az biztos. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#9) localhost válasza ArchElf (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tudod AE én nem aszerint válogatok, hogy logout vagy nem.

Ha a kérdés az, hogy miért fagy a gépem, miért nem megy a netem, miért lép ki a windows egy programból, milyen programmal lehet hozsannázni vagy hol lehet gégepukkasztót venni... vagy stb, akkor én, HA TUDOK - segítek. Googliziok, fordítok, képernyőképet gyártok, linkelek és az egész megveszekedett munkám másnapra elillan.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) <NewL>


<NewL>
addikt

nekem most két ilyen áthúzott topik van az itt szóltam hozzában. az egyikre még kíváncsi is lettem volna, hogy milyen hozzászólások születnek reggelre. :F

There's an app for that

(#11) Móci


Móci
addikt

Ez van. Tenni nem lehet ellene, mivel nem állhatunk ott minden felhasználó mellett, amikor törölni akarja a kis csodáját, hogy egy pofonnal lebeszéljük a tettéről.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nekem csak a putyin90 xbox mizériája van áthúzva :D

de ma töröltem pár régi értelmetlen bejegyzésemet, magánéleti okok miatt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) ArchElf válasza localhost (#9) üzenetére


ArchElf
addikt

Tudom - én is szívesen segítek, ahol tudok...
Bár engem már az is baromira tud irritálni, hogy kiguglizom, szkriptet írok, képeket keresek, megoldásokat találok és semmi reakció. Tudom, hogy működik (tudom, hogy használja), de se egy köszi, se egy smiley, se egy ló*asz...
Persze minek vagyok én a világ mártírja.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#14) localhost válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te is és Dany007 is magánjellegű beírások törléséről ír.
Én nem ezt kifogásolom.
Hanem amikor a beleölt munkám megy a levesbe, amit a kért segítség megteremtésére fordítottam. (Írtam már: linkelek, fordítok, guglizok, utánajárok stb...)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) mephi666 válasza localhost (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát kapott az avatárom egy argentin mezt meg egy napszemüveget, ne süssön a szemébe a nap :) mindenképp valami vámpírost akartam, de filmből szedett képek nem voltak jók a sötét miatt, így a régi lett inkább feldobva...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) szablya válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


szablya
tag

Minnyát csütörtök :C

Nekem is kettő van áthúzva, abból egy ugye e putyinkás... Sajátokat csak indokolt esetben törlök, pl ha részeg voltam (na így még nem írtam), vagy ha valami oltári hülyeséget írtam (ilyen már volt). De ha tíznél több hozzászóló van, már nem törlöm, hadd lehessen csodálkozni :DDD Aztán meg vannak bejegyzések, amiket a moderátor urak törölnek, de szerencsére ilyen sem volt rég :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#17) ABE


ABE
őstag

Húúú, én egyszer valamilyen hirtelen felindulástól vezérelve az összes addigi írásomat kitöröltem, ennek szerintem van már vagy 2 éve. Igaz, akkor asszem egyik írás sem volt igazán friss, de azóta is bánom. :(

(#18) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ezt hívják no name effektusnak. Már definiáltam párszor, de nincs kedvem megkeresni.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19) Gery15


Gery15
addikt

Ez bizony szar érzés velem is előfordult már nem egyszer. :(

És köszönöm ahol segítettél nekem. :R

HyperX

(#20) myteve


myteve
csendes tag

Ezennel és azonnal megfogadom, hogy nem törlök bejegyzést, egyetlenegyet sem. Eddig sem tettem, ezután sem fogom. Megfelel? :)

(#21) Mr.Csizmás válasza localhost (#14) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igaz....nem is volt sok "értelmes" hsz. amiket töröltem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na pontosan ezért (is) törlünk hsz-eket csak igazán indokolt esetben. Persze az ellen nem tudunk mit tenni, ha valaki a személyes blogbejegyzéseit törli.

***

(#23) Thome válasza Mr.Csizmás (#21) üzenetére


Thome
addikt

Putyin90-nek szó nélkül visszaadták a pénzét, csaxólok... Pü-ben rábeszéltem az origi xbox360-ra, aztán hogy mi lesz belőle, tudja a fene... :DDD

(#24) proci985 válasza localhost (#9) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pontosan, én is felhúztam magam. próbál az ember segíteni úgy, hogy későbbiekben a hozzászólása felhasználható maradjon másoknak is hasonló problémánál, erre meg törli.

ha a tegnapi msnes hülyeség+vírusomvanra gondolsz egy már töbszörösen kitiltott tagtól, ott az lehetett a baj, hogy bevallotta, tényleg ő az. valszeg emiatt is törölte a topikot. nade egyszer már emiatt a hülyesége (mert ez az) miatt kidobták amikor ugyanígy bevallotta, igazán lehetne több esze is. mondjuk megnéztem, nem takarítás miatt tűnt el a bejegyzés.

mind1, logout bejegyzései részemről kaptak ignore flaget, oldja meg, ahogy csak tudja:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#25) localhost válasza proci985 (#24) üzenetére


localhost
Közösségépítő

(igen, az is oka a mai bejegyzésemnek) Én azt a bejegyzést csak délután ötig tudtam követni, akkor udvariasan közöltem, hogy bocsi, lejárt a munkaidőm, hazamegyek. Ma reggel kezdtem volna azzal, hogy megírom neki a kifejtést, amit tegnap megígértem és már sehol a topic. Nem tudom ki a kitiltott tag, nem tudom kinek az újraregje, de nem is nagyon érdekel most már.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26) EczkE válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


EczkE
addikt

Azzal mit lett télleg? :D

proci985: És azzal a vírusos bejegyzéssel mi történt?

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#27) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Nos én pont ezért csinálom azt, hogy ha már nem kell a topic, akkor hagyom elsüllyedni, de nem törlöm. A bejegyzéseim okkal születnek, miért törölném? Igyekszem olyat írni, amit később nem semmisítek meg.

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#28) Thome válasza EczkE (#26) üzenetére


Thome
addikt

Csak 3-at kellett volna visszaolvasnod... :DDD LINK

(#29) zoo8800


zoo8800
veterán

Kedves localhost,

egyszerűen válogasd meg, kiknek a topikjaiba írsz. Én kapásból csak olvasom azon tagok bejegyzéseit, akik törölni szokták a bejegyzéseket.

rip and tear, until it is done

(#30) Dany007 válasza localhost (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, amúgy én is egyetértek.
Sokszor volt már, hogy részletesen kifejtettem az álláspontom xy-nak, aztán vártam a választ / reakciót, erre csak azt látom, hogy a topic áthúzva.
Az a rosszabb, amikor épp hsz írás közben törlik a topicot (ez legtöbbször moderáció miatt) és mire befejezem, már nem tudom elküldeni... :D Na az az ami bosszantó, de nyilván adott esetben érthető is.

(#31) localhost válasza zoo8800 (#29) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát persze.!
Én vagyok a hülye, hogy mindenkinek, mindent elhiszek.
Tőlem nyithat egy újonc egy topikot és belesírhatja a világba, hogy a nővére valamit elállított a gépében és emiatt nem tudja kinyomtatni a házi dolgozatát, vagy az önéletrajzát, most mitévő legyen.
És én hülye meg megpróbálok segíteni, akkor is, ha bélabucijenő001 a neve és sosem láttam még erre.
Aztán másnapra meg törli az egészet. :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#32) zoo8800 válasza localhost (#31) üzenetére


zoo8800
veterán

Sonky kolléga azért ismert, nem új arc...
Nem mondom én, hogy kerüld az újoncokat, sőt, de van, akivel ne érdemes foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#33) localhost válasza zoo8800 (#32) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én például még most sem tudom, ki az a Sonky . - őszintén :(
És azt sem tudom, Te ki vagy! :Y

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#34) zoo8800 válasza localhost (#33) üzenetére


zoo8800
veterán

Szervusz, Zoltán vagyok :)

Sonec, aki nemrég még Sonky és Sonki néven volt itt, csinált 1-2 balhét, nemrég engedték vissza ezzel a nickkel. A "hogy néznek ki a gépeink" topikban rendszeresen kavar.

rip and tear, until it is done

(#35) proci985 válasza localhost (#25) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja láttam hazamentél.

én még kifejtettem az én módszerem, aztán bevallotta, hogy ki ő (ahelyett, hogy a tanácsodra hallgatva nekiállt volna vírusirtani, lehetőleg csökkentettben net nélkül és azonnal, hamár botnetgyanús a gépe és az összes ismerősét msnen fertőzi), majd törölt. mondjuk a többi logoutos bejegyzése alapján a szakmai fórum használatára még nem jött rá:). legalábbis szerintem az arra való, hogy ember kérdezzen, tapasztalat alapján nehéz annyira extrémet kérdezni, hogy valakinek már ne lett vona hasonló baja. és alapvetően itt az emberek nagyon segítőkészek.

konklúzió: vele ne foglalkozz, nem érdemes.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36) localhost válasza zoo8800 (#34) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szervusz!

Én meg 0.0.1 (és valójában és én is Zoltán)

Például sosem olvasom a "hogy néznek ki a gépeink" topicot. És [még!] nem ismerek minden felhasználót. És ennek nem sok köze van ahhoz, hogy a segítő szándékom kárba vész, akár Sonky akár nem. :R

proci985 >>> Köszönöm!

Ami kicsapta nálam a biztosítékot, az nem ez az eset, hiszen van ilyen, ha szeretem, ha nem. Hanem abból lett elegem, hogy ma reggel az általam hozzászólt topcokból négy (!) is volt, ami elpárolgott. NÉGY! Abból egy az "msnvírusos". És továbbra sem tudom, ki ez az ispe, de őszintén egyre kevésbé érdekel, mit ahogyan a másik három sem.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#37) proci985 válasza localhost (#36) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:)

hogyan is néznek ki tud hasznos lenni otthoni gépéítésnél. kábelezés meogldásának tekintetében vannak jó ötletek, az meg szellőzést/akusztikát segíti. mondjuk én is utóbbi két hétben nézegetem csak mióta próbálok a gépben rendet rakni. hűdeszép nem lesz belőle, de legalább már rendezett kábelhalmaim vannak. van pár ügyes fórumtag is szép házakkal, de szerintem a hogy néz ki belül a gép sokadlagos szempont.

mondjuk nem érdekelhet mindenkit minden topik, nekem is vannak teljes olyan témakörök (pl fotózás), ahol még sose jártam. meg nem is értek hozzájuk.

négy, az erős. bár ha nem tudják értékelni a segítséget... rossz nekik (és ez fontos, mert nem nekünk az).

egyébként heló és András vagyok

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#38) localhost válasza proci985 (#37) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"hogyan is néznek ki tud hasznos lenni otthoni gépépítésnél. " - nem építek otthonra gépet.
Soha többé! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#39) proci985 válasza localhost (#38) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:DDD

ó ez ismerős, két éve, amikor három hónap után még mindig random BSODket kaptam, miközben a videokártya üvöltött, a költségeket meg már bőven túlléptem, én is ezt gondoltam.

másrészről azért tapasztalatszerzésre jó volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#40) Ice!?


Ice!?
őstag

semmi értelme segíteni egyeseken.
a napokban épp egy msnhez kapcsolódó segítségkérés lett törölve, ahova úgy láttam h elég sokat írtál. sőt, azt hiszem a te tanácsodat megfogadva oldotta meg a hibát, majd törölte a topicot.
grat neki.

[ Szerkesztve ]

(#41) ABE


ABE
őstag

Zsír, az "itt szóltam hozzá" listám színvonalát sikerült emelni egy áthúzott címmel...

(#42) biker válasza ABE (#41) üzenetére


biker
nagyúr

én is, basszus, minek írok minek.......

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#43) gooool válasza ABE (#41) üzenetére


gooool
őstag

Sajnálom,gondolom rólam van szó.
Sok mindent meghallgattam,hogy fikáznak és stb,de hogy már a rangomból és reg.időmből kiindulva arra célozzanak,hogy mit akar ez a tapasztalatlan kötsög,az már sok volt. :U

Üdv, Balázs

(#44) biker válasza gooool (#43) üzenetére


biker
nagyúr

ha rám célzol, akkor kikérem magamnak, se kötsögölés, se semmi sértő nem volt benne, max a te túlreagálásod és képzelgésed. de ez itt off

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#45) localhost


localhost
Közösségépítő

:C Ez az fiúk, háde' megy ez nektek! Ne hagyjátok abba! :C

--- ma reggeli listámban három nem élő topic van --- törölt állapot :)

Szájtépős véleményhuszárok! Ne vállaljátok saját véleményeteket, így fogtok boldogulni, még akár politikusként is befuthattok!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#46) PazsitZ válasza localhost (#45) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem is vágtam ,hogy vannak ilyenek, de mondjuk alapból azt nem értem mi értelme van "blog" írásban segítséget kérni. Hisz erre ott vannak a megfelelő szakmai topikok.
Aminek van értelme itt, hogy ha valaki megküzd egy problémával, azt postolja, hogy végigkövethető és hasonló esetben a megoldási mód reprodukálható legyen.

- http://pazsitz.hu -

(#47) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Újra aktuális.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#48) Thome válasza Cthulhu Dawn (#47) üzenetére


Thome
addikt

Jah. Ennyit csórikámról. Szánalmas kis taknyos.

(#49) Thome válasza Thome (#48) üzenetére


Thome
addikt

Helyes, a leírtak szerint a másikat is törölte. Gz.

(#50) zoo8800 válasza Thome (#49) üzenetére


zoo8800
veterán

talán meglep?

rip and tear, until it is done

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.