Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Vakegérke válasza C4mp3r (#1800) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pár órája még olvasgattam, ha már baloldalon ott volt a link.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1802) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha érdekel, kattints a képre.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1803) zoo8800 válasza Vakegérke (#1802) üzenetére


zoo8800
veterán

újra elérhető

rip and tear, until it is done

(#1804) Vakegérke válasza zoo8800 (#1803) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnéztem, igazad van. Talán valami technikai probléma volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1805) localhost válasza zoo8800 (#1803) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ne ijesztgessetek! - a múltam egy darabkája! :) [az életem része] :ez :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1806) EczkE


EczkE
addikt

[Re:] [kovy29:] Egy houstoni antropológus megcáfolhatatlan bizonyítékot tárt fel arról, hogy az írott történelem tévedésen alapul

Asszem mindenféleképpen!

(#1807) EczkE


EczkE
addikt

[Re:] [800.henrik:] Hülyeségek :)

Istenem, mért!?!? :O

Asszem mindenféleképpen!

(#1808) zolee5016 válasza EczkE (#1807) üzenetére


zolee5016
őstag

hogy 3 nap múlva újranyissa.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1809) EczkE válasza zolee5016 (#1808) üzenetére


EczkE
addikt

Alig várom! :K

Nem. :N

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#1810) Rypejakten válasza EczkE (#1807) üzenetére


Rypejakten
addikt

szerinted tényleg 24 éves?

(#1811) EczkE válasza Rypejakten (#1810) üzenetére


EczkE
addikt

Fórumon senkinek nem hiszünk el semmit, ez alap. ;]

Én mondjuk tényleg annyi vagyok.

Asszem mindenféleképpen!

(#1812) zolee5016 válasza EczkE (#1811) üzenetére


zolee5016
őstag

EEczkEEEEE!!!!
LINK .
;]
úgyisidekerül...............

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1813) EczkE válasza zolee5016 (#1812) üzenetére


EczkE
addikt

:DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#1814) Vakegérke válasza zolee5016 (#1812) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább jó helyen teszi. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1815) Vakegérke


Vakegérke
veterán

[Re:] [ytmusic:] PCX garanciáztatás/átverés, avagy az új munkatárs csak mese habbal!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1816) zolee5016 válasza Vakegérke (#1815) üzenetére


zolee5016
őstag

Olvastam...kicsit öngól lett ,,de fenyegetőzni azt tud......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1817) Vakegérke válasza zolee5016 (#1816) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen. Fókusz, meg rendőr ismerős, "meg az ő apukája erősebb", trágársággal fűszerezve...
Nevetséges.
Miután olvasható volt a levelezés PCXWEB frissen regisztrált fórumtársunk jóvoltából, egy kicsit másként festett a dolog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1818) ytmusic válasza zolee5016 (#1816) üzenetére


ytmusic
újonc

Öngól? :D "Aki nem lát a sorok mögé, hogy is várhatnám, hogy megértsen." Azért írtam, mert a PCX csak a fenyegetőzésre képes válaszolni, és nem láttátok a többi emailt, és a dátumot sem. És az eleje volt a vége, szóval a végén volt az eleje... Na de mind1, a fórumnak köszönhetem hogy MA(!) átutalták a pénzt. Ha nem csinálok semmit, akkor várhattam volna... Köszönöm szépen! :)

[ Szerkesztve ]

(#1819) Vakegérke válasza ytmusic (#1818) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már korábban megkaphattad volna a pénzt, ha nem hibás számsort adsz meg.

No mindegy, ez nem az a topic, ahol ezt kitárgyalhatnánk. Talán írj egy újabb felháborodott blogbejegyzést, ott lesz rá mód.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1820) zolee5016 válasza ytmusic (#1818) üzenetére


zolee5016
őstag

Öngól igen...1 napokon keresztül rossz szlaszámod javítását kérték....2 személyes adatiadért ...kapálózol.....te kezdted már bocs..én is visszadobtam volna a labdát....3 Garis gondja van mindenkinek,volt nekem is...de ez a hangnem amit bemutattál.....
Mindenesetre annak örülünk..ismét rendeződött egy ügy......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1821) ytmusic válasza Vakegérke (#1819) üzenetére


ytmusic
újonc

Ebben az a vicces, hogy a garanciális ügyintézés majdnem 2 hónapig tartott. A hibás számsorról meg annyit, hogy majdnem egy hétig észre sem vették/nem is jelezték hogy hibás, csak akkor mikor fenyegetőztem. :) Azt írták majdnem 1 hét múlva, hogy kész az alaplap, pedig írták hogy átutalják a pénzt...
Egyébként ha olvastad volna mindet, talán megértetted volna a történetet. Kb. 3-4 e-mailben voltam trágár a kb 50-ből, mert nem kicsit húztak fel azzal, hogy látják az emailt, de nem válaszolnak semmit. És a végén volt ez csak, az elején nem válaszoltak a kulturált e-mailekre, csak a fenyegetőzésre... És az írásodból is látszik, hogy nem olvastad el az elejétől a végéig. A lényeg hogy nehezen, de megkerült az összeg. És nem lett volna ez, ha tényleg betartják amit ígérnek... No de mind1. Ez már túl van tárgyalva, végre lezárult az ügyem örökre a PCX-el. Köszönöm szépen mindenkinek! :)

(#1822) Vakegérke válasza ytmusic (#1821) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ismétlem magam: "...ez nem az a topic, ahol ezt kitárgyalhatnánk. Talán írj egy újabb felháborodott blogbejegyzést, ott lesz rá mód."

Ezt a topicot hagyjuk meg annak, amiért megszületett.
Köszönöm a megértésed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1823) zolee5016


zolee5016
őstag

..

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1824) zolee5016


zolee5016
őstag

Megelőlegezem mégiscsak!
LINK

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1825) Vakegérke válasza zolee5016 (#1824) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van rá esély. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1826) zolee5016 válasza zolee5016 (#1824) üzenetére


zolee5016
őstag

Voiláááááááá...Mit nyertem???

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1827) greenity válasza zolee5016 (#1826) üzenetére


greenity
aktív tag

Még csak zárolva van..

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1828) Vakegérke válasza greenity (#1827) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdés, hogy ezt miként viseli Novai exhibicionizmusa. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1829) greenity válasza Vakegérke (#1828) üzenetére


greenity
aktív tag

Jó kérdés, szerintem pár napon belül kiderül.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1830) EczkE válasza Vakegérke (#1828) üzenetére


EczkE
addikt

Mindjárt ír egy bejegyzést hogy hogy merték bezárni. És aki bezárta modi tuti sznob.

Asszem mindenféleképpen!

(#1831) Vakegérke válasza EczkE (#1830) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sznob, és hozzá nem értő. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1832) Novai


Novai
tag

inkább átveszem világ irányítását

(#1833) greenity válasza Novai (#1832) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha megtörtént szólj, akkor meggondolom az ajánlatod ;)

(#1826) zolee5016 És már törlődött is....

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1834) Vakegérke válasza Novai (#1832) üzenetére


Vakegérke
veterán

Link

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1835) EczkE


EczkE
addikt

[Re:] [Novai:] PC vs Konzol mérkőzéshez megadom a tökéletes választ

Asszem mindenféleképpen!

(#1836) Vakegérke válasza EczkE (#1835) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak nem?
Édes Istenem, most mi lesz velünk?

Szerk: zolee5016: Nyertél. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1837) EczkE válasza Vakegérke (#1836) üzenetére


EczkE
addikt

Én nem aggódom, van annyira lelkes és hozzáértő a barátunk hogy ír megint valami okosat.

Asszem mindenféleképpen!

(#1838) Vakegérke válasza EczkE (#1837) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sosem árt, ha csiszolt elmék írásait olvasgathatjuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1839) EczkE


EczkE
addikt

[Re:] [LaciCRM:] Szevasztok!

Asszem mindenféleképpen!

(#1840) EczkE


EczkE
addikt

[Re:] [LaciCRM:] Este foci! JAAAA nem.

Asszem mindenféleképpen!

(#1841) Vakegérke


Vakegérke
veterán

[Re:] [hkriszti:] Szilveszteri fogadalmak helyett...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1842) EczkE


EczkE
addikt

[Re:] "Volt egyszer egy Kanada"

Címlapos volt... Nem is akármilyen.

Asszem mindenféleképpen!

(#1843) Vakegérke válasza EczkE (#1842) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kora délelőtt olvastam. Élvezetes volt, nekem nagyon tetszett. Kár érte.
A hozzászólásokban megjelentek a mindent jobban tudók, talán ettől sokallhatott be a szerző.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1844) moonlight115 válasza Vakegérke (#1843) üzenetére


moonlight115
tag

Bizony, kár. Már amikor javítottam, akkor tudtam, hogy nagy sikere lesz!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1845) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Bazz, most akartam elolvasni.. nincs meg valakinek?

(#1846) Dany007


Dany007
veterán

Bakker én is elakartam olvasni!
Mi lett vele? Egyáltalán mért került le? Címlapost ha már egyszer megjelent hogy vehetnek le a címlapról csakúgy? Valaki olvasta a hsz-eket? Mi volt a gond?
Tegnap csak belenéztem, láttam, hogy valaki eltöltött 4 hetet Kanadában. Okés. De mi lehet egy ilyen uticikknél a gond? :S

(#1847) EczkE válasza Dany007 (#1846) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

Tippre ez. De Kalandort kérdeztem, ő nem tudja mi történt. Írtam a szerzőnek is, de nem válaszolt eddig.

Asszem mindenféleképpen!

(#1848) Dany007 válasza EczkE (#1847) üzenetére


Dany007
veterán

Érdekes. Moderálni kéne, és közben nem engedni hogy címlapos írást a júzer levegyen magától... =/

(#1849) EczkE válasza Dany007 (#1848) üzenetére


EczkE
addikt

Lett is moderálva az a hsz. Az volt az utolsó amit láttam még délelőtt, aztán dolgom városba, hazaértem és már nem volt fent.

Asszem mindenféleképpen!

(#1850) Dany007 válasza EczkE (#1849) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, hát jó. Azért köszi. Remélem kijön újra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.