Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) sztanozs válasza EczkE (#1500) üzenetére


sztanozs
veterán

Tom, én fejeztem be...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1502) DeFranco válasza zoo8800 (#1482) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kétféle emberrel nem üzletelek:

- aki csak köpködve hajlandó kommunikálni (pü pü pü pü)
- akinek üzletszabályzata van

Utóbbi esetén kivételt teszek, ha az üzletszabályzat mellé kiteszi a vásárlók könyvét, a számlatömböt és a cégbírósági bejegyzési okiratot is.

(#1503) moonlight115 válasza sztanozs (#1501) üzenetére


moonlight115
tag

Arra a 6 betűs angol szóra kíváncsi vagyok. Elárulnád nekem?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#1504) localhost válasza sztanozs (#1501) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De ki az a Tom ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1505) Varoz válasza localhost (#1504) üzenetére


Varoz
őstag

Hát Tom Denem alias Voldemort. :DD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1506) D1Rect


D1Rect
félisten

[Donbalazs:] PH!legdrágább számítógépei jelenleg? [2012.11.20] ~ Top 2

(#1507) Huma


Huma
addikt

A topic kulcsszava azért nem semmi. "Barom!" :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1508) localhost válasza Huma (#1507) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mert úgy gondolom.
Minden másra ott a M@sterCard.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1509) Huma válasza localhost (#1508) üzenetére


Huma
addikt

Jaja. Nekem is az van. Nem is használom semmire. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1510) Vakegérke


Vakegérke
veterán

[Nordic:] Ki szólna neki???

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1511) hoffman_ válasza DeFranco (#1502) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Márpedig a legjobbaknak van valami alapvető szabályrendszere legalább ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1512) EczkE válasza Vakegérke (#1510) üzenetére


EczkE
addikt

Történt valami rossza topikban?

Asszem mindenféleképpen!

(#1513) Vakegérke válasza EczkE (#1512) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom. Talán a téma okán rosszalkodtak néhányan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1514) EczkE


EczkE
addikt

[szkájvóker:] COD(Call of Duty)

Asszem mindenféleképpen!

(#1515) Lenry


Lenry
félisten

ódejó, hogy előrelátó voltam, bár a végét mát elfelejtettem shotolni

[sisi900:] Akik velem szeretnének üzletelni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1516) Dany007 válasza Lenry (#1515) üzenetére


Dany007
veterán

Várható volt! :DDD
:R

(#1517) EczkE


EczkE
addikt

[JoeYi:] Prestigio Multipad 7.0 Pro Duo

Asszem mindenféleképpen!

(#1518) Vakegérke


Vakegérke
veterán

[f27:] Autó Chiptuning-segítséget kérnék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1524) zoo8800


zoo8800
veterán

[SN2O:] Lumia 800 frissítése Windows Phone 7.8-ra

rip and tear, until it is done

(#1525) lsebestyen


lsebestyen
addikt

[ittakary:] Látogató számláló beillesztése hirdetésekbe how-to :U

(#1526) EczkE


EczkE
addikt

[guga:] Bánki pánki 3.rész

Asszem mindenféleképpen!

(#1527) DeFranco válasza EczkE (#1526) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mivó't?

(#1528) EczkE válasza DeFranco (#1527) üzenetére


EczkE
addikt

Videó + kép.

Asszem mindenféleképpen!

(#1529) Varoz


Varoz
őstag

Nők, nőügyek (az 1. hozzászólást olvasd el!) :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1530) EczkE


EczkE
addikt

[noxwill:] Mobiltelefon történelmem - UP!

[link]

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#1531) Vakegérke


Vakegérke
veterán

[Stereokiller:] Lefagy a gép!!!!

Pár napja így van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1533) Varoz válasza Phvhun (#1532) üzenetére


Varoz
őstag

Tudom. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1534) DeFranco


DeFranco
nagyúr

[VoDaFoNe:] MADRID

a kislány érdekében inkább nem kommentálnám...

(#1535) nincsisbéla válasza DeFranco (#1534) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Áhh, kommentálni már nem sikerült. :(
Pedig olyan jókat röhögtem a többieken... :) Egy fizetős gimibe jár, és nem tud 40k-t összeszedni? :F Legalább szép lenne ha már más nem...

Mentalita'

(#1536) Jhonny06 válasza DeFranco (#1534) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én azon csodálkozom, hogy nem lett kibannolva a fél társaság. :DDD

(#1537) Dany007 válasza DeFranco (#1534) üzenetére


Dany007
veterán

Muhahaha :D Megmondtam hogy ez lesz! Már az elején... Mondjuk ahhoz, hogy bizonyítsam pm-et kéne nyilvánosságra hozni, azt pedig nem fogok. Hisztek ti nekem anélkül is. :)
No, mindegy bővebben én se kommentálnám, megtettem ott.

(#1538) C4mp3r válasza DeFranco (#1534) üzenetére


C4mp3r
addikt

gonoszak vagytok szetromboltatok a topicjat, pedig csak egy donate via paypal gomb kellett volna a bejegyzeshez :D

p.s.:a sok ph addikt egy helyen...

[ Szerkesztve ]

(#1539) Vakegérke válasza DeFranco (#1534) üzenetére


Vakegérke
veterán

Illemből nem szólaltam meg, pedig lett volna mit mondanom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1540) Viszlát válasza DeFranco (#1534) üzenetére


Viszlát
addikt

Nah, akkor csak összejött a lóvé.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1541) DeFranco válasza C4mp3r (#1538) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Házhoz szaladt a pofonért szegényke. Még a bejegyzés hagyján, egy bocsibocsi hülye voltam elég lett volna, de nem. Az 1500 eurós történet csak feltette az i-re a pontot. Nem tudja még, fiatal, nem élt annyit mint ez a sok kiélt perverz, nem tudja, hogy egy ilyen sztorit akkor sem mesélünk el, ha nem fogadtuk el az ajánlatot, mert attól még olyannak voltunk nézve. És mindezt a lehető legrosszabb helyen, amikor épp pénzre van szükségem blogot ír. Szegénykém.

Tapasztalatlan. Mellette élvezi, hogy itt a középpontban van mert lány meg még csinos is aztán olyanra is ragadtatja magát ami nem kéne. Kellene neki egy nővér aki ilyenkor nyakon vágja, hogy kislányom viselkedj már nőként.

Nincs vele gond. Csak bakfis.

@Viszlát: azigen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1542) LadyLorien válasza nincsisbéla (#1535) üzenetére


LadyLorien
tag

Pedig még tippet is adtam neki, hogy szerezhet pénzt. Adja el a megunt holmijait... de hát, ennyit ér az ember segítsége. :DDD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#1543) Viszlát válasza DeFranco (#1541) üzenetére


Viszlát
addikt

Egyrészt bár én sem egyedül őt tartom felelősnek, te azért túlságosan elnéző vagy vele. Másrészt ha az a nővér ugyanazt a nevelést kapta mint ő (amire ugye igen nagy az esély), akkor ítéletnapig várhatnád azt a taslit. Már nem is tudom kinek írtam, hogy mivel nem tanulta meg illetve nem tanították meg rá otthon, úgyhogy jön a gázabb forgatókönyv, megtanítja majd az élet.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1544) Dany007 válasza DeFranco (#1541) üzenetére


Dany007
veterán

Egyértelmű a helyzet. Keveri egy szakmai oldal blogját a facebookkal. Úgy emlékszem a jó múltkor már ki lett osztva a magamutogató öntömjénező fotós bejegyzések után. Akkor egy ideig nem postolt a fórumon.
Most pár hónapja visszajött és megint ugyanaz megy mint annak idején.
Magamutogató képek, hogy a sok kiéhezett kocka isteníthesse plusz ez a pénz kunyerálás ráadásként. Nem is értem mit várt... Lehet nincs elég sikerélménye az életben? Szerintem se csúnya csaj, biztos dicsérik az életben is eleget. De akkor minek itt is? Nem elég a fb iwiw meg hasonlók? No mindegy.
Sajnos nem csináltam screent a topikról pedig gondoltam rá. Valaki tudja esetleg, hogy Lenry mivel csinálja a full screenshotokat? Vagy kérdezzem meg tőle, mi? :)

(#1545) C4mp3r válasza DeFranco (#1541) üzenetére


C4mp3r
addikt

igen veszelyes egy zommel perverz kielt ferfiakbol allo kozossegbe ilyesmit postolni, de szerintem nem gondolt ra, hogy ennyire szetszeditek. de valahol muszaj tapasztalatot szerezni, es inkabb itt "nojon fel" a normalisak kozott. :)) van neki idosebb testvere egyebkent (fiu) tI-Iom neven forumozik itt es teljesen normalisak mindketten, regen amikor meg nem volt kihalt az off topic eleg sokat jartak oda. bar ez mar 3-4 eve volt

Dany007: vannak erre alkalmas extension-ok chrome-hoz, firefoxhoz is.

(#1546) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ugyan már srácok, azért a torkát nem kell átharapni (de k.vajó, hogy megint én vagyok az ellenpont... mondtam már hogy utálom, hogy mérleg vagyok?).

Láttam én már sok mindent, többet mint ami a fórum kereteibe belefér, ez még nem vészes. Ha személyesen beszélnénk, és megkérdezne, nyilván én is megmondanám neki, hogy hova-mivan, mert ez így nem jó, de majd megtanulja. Két gólyatábor megszervezése és három év aktív diákszervezeti tagság után már nem sok mindenen lepődök meg. Amikor kétszáz ember előtt alig 18 évesen egy szál tangában (igen, ohne kebelketrec) megy a "you can leave your hat on", na valahol ott van az alja. És nem egy ilyen volt. Sőt... van tovább is.

Na mindegy nem az én dolgom, valaki szerezzen neki egy nővért.

[ Szerkesztve ]

(#1547) Dany007 válasza DeFranco (#1546) üzenetére


Dany007
veterán

Én nem úgy érzem, hogy ellenpont lennél. Sőt, Viszláttal ellentétben abból hsz-ből nekem nem az jött le, hogy te túl elnéző lennél. Inkább reális, aki nem akar minősíteni. Szerintem korrekt.
Annyiba lehetne max belekötni, hogy azért 20 évesen ennyi "online" tapasztalat után (mert ugye pár éve már fórumozik) egy ilyen bejegyzésnek plusz a kommenteknek látni lehetett volna előre a következményét. Ezért se értem mégis mire számított...
No mindegy, röhögtünk egy jót azt kész. Nem fogok sokat rágódni ezen. :)

@Camper: Igen, pontosan ilyen addon-t keresek. Na majd írok Lenry-nek.

(#1548) DeFranco válasza Dany007 (#1547) üzenetére


DeFranco
nagyúr

20 éves? Nem 17? Innen azt hittem, hogy még csak most jön a szalagavató..

@FehérHolló: és középiskolás? hm... re:szerk: OK...

[ Szerkesztve ]

(#1549) Dany007 válasza DeFranco (#1548) üzenetére


Dany007
veterán

Ööö na most megfogtál. Valahol azt olvastam 20. Mostmár én se tudom...

szerk.: az adatlapja alapján több, mint 7 éve regisztrált még 2005 végén. Ha most 17 éves lenne, akkor elvileg 10 évesen kellett volna regisztrálnia... Na azt meg azért kétlem.

[ Szerkesztve ]

(#1550) FehérHolló válasza DeFranco (#1548) üzenetére


FehérHolló
veterán

19. [link]

A szerkesztésre: Igen.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.