Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) csiki_92 válasza batai15 (#2) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Szia!

Nálunk is már évek óta több gépen is mennek különböző Linux disztribúciók. Úgy tudom, hogy total commander nincs, de rengeteg alternatíva van rá. Vírusirtót én még soha egyik gépen sem használtam, és még semmiféle vírusra utaló jelet nem tapasztaltam (de ebben a kérdésben lehet fel kéne keresned a Linuxos fórumot, ott a srácok jobb választ tudnak adni). A Chrome szinkronizáció is működik, ugyan úgy, ahogy Windows alatt is (a környezetemben legalábbis aki Chrome-t használ, nem panaszkodott). Az, hogy melyik disztribúció, az meg teljes mértékben az ízléseden múlik, hogy neked pl melyik felület tetszik a legjobban. Szerintem kezdőként érdemes valamelyik Ubuntura alapuló rendszerrel kezdeni (Ubuntu 16.04, Linux Mint, Ubuntu Mate stb..., hugom, anyukám, de még nagymamám is Ubuntu alapú rendszert használnak, ugyanolyan könnyen, mint anno Windows-t, sőt, régen minden alkalommal látogatásnál rá kellett nézni a gépre, mert valami "elromlott", amióta Linux van a gépeiken, egyszer sem kellett utólag foglalkozni vele), ezek nagyon kezdőbarát rendszerek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.