Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) David3 válasza Grecky (#1050) üzenetére


David3
őstag

Oh, pedig kíváncsiságból pont ma néztem reggel, hogy jött-e valami... vettél észre változást?

(#1052) Grecky válasza David3 (#1051) üzenetére


Grecky
senior tag

Beállítások menü kicsit logikusabban lett kategorizálva, új almenük jelentek meg. Gesztus vezérlés vonal hosszabb és vastagabb lett. 😀
Előtte:

Utána:

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#1053) Booczek


Booczek
újonc

TIM-es telefonra megkapta valaki OTA-n a V405EBW30d frissítést? lg-firmwares.com-on egyedül a TIM-es nincs még fent. Múltkor visszaraktam a telefonra a TIM-es verziót és kíváncsi vagyok, hogy mostantól jön-e OTA-n a frissítés, nekem még nem ajánlotta föl.

(#1054) djzox


djzox
csendes tag

Én is épp most néztem TIM-es telómon, egyelőre nálam sem jött a frissítés.
Úgy emlékszem, TIM-es telóra régebben is kissé késve jöttek a frissítések.

[ Szerkesztve ]

(#1055) Booczek válasza djzox (#1054) üzenetére


Booczek
újonc

Köszönöm

(#1056) Hoes válasza David3 (#1047) üzenetére


Hoes
aktív tag

Mázlista! :D
Én nem találtam akkor így Mate 20 Pro lett!
Valaki fogta már kézben a V50, V60 készüléket? Megvan az a "must have" érzés mint V40-nél? Érdemes lesz majd ezek felé is nézelődni?

(#1057) xsjado93


xsjado93
senior tag

Sziasztok. Szeretném frissíteni a szoftvert, mert rakoncátlankodik a telefon, de mindig hibába ütközöm. Most EU-s Android 10 van rajta, de amúgy meg TIM-es a készülék. Ha Eu romot akarok rárakni, akkor a partitionDL- nél csak gyorsan végigfut a százalékjelző. Upgrade-nél ez fogad:

Refurbishnél meg ez (TIMnél is):


TIM partitionDL minden kipipálva:

Tim upgrade:


Mi lehet a hiba? :F

Your life is a lie.

(#1058) Hoes válasza xsjado93 (#1057) üzenetére


Hoes
aktív tag

Fotózd le kérlek mit pipálsz be! Meg mit is akarsz rátenni?

[ Szerkesztve ]

(#1059) xsjado93 válasza Hoes (#1058) üzenetére


xsjado93
senior tag

A képeknél a táblázatban lévőalsó szürke sávban mutatja, jogy melyik verziokkal próbálkoztam. A partitionDLnel meg a select all-t pipáltam ki.

Your life is a lie.

(#1060) David3 válasza xsjado93 (#1057) üzenetére


David3
őstag

A dll fájlok biztos jók? Illetve próbáltad más (esetleg frissebb) verziójú LG UP-pal?

(#1061) xsjado93 válasza David3 (#1060) üzenetére


xsjado93
senior tag

Anno frissítettem android 9rol 10re hoes leírása alapján, akkor minden klappolt. Most meg folyton falakba ütközök valamiért :F UPbol nemigen találtam frissebbet, szerintem a dll-ek rendben vannak

Your life is a lie.

(#1062) David3 válasza xsjado93 (#1061) üzenetére


David3
őstag

Másik USB portot használva esetleg? Nekem régebben volt ilyen problémám, próbáld alaplapi USB-be dugni.

(#1063) xsjado93


xsjado93
senior tag

De már lassan ott tartok, hogy eladom. F@sznak sincs kedve mokolni, nem azért vettem. Csak a Tidal meg nem működik rajta normálisan ami elég idegesítő... De lehet megpróbálok egy factory resetet hátha megoldja

Your life is a lie.

(#1064) Hoes válasza xsjado93 (#1059) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ha most 10-es Droid van rajta akkor töltsd le a legelsőnek ( főverzió váltás ) megjelent TIM-es 10-es Droidot, ezután OTA-n lejönnek a kisebb frissítések!! Nem tudom érthetően írtam-e le... Sőt, nekem anno ha jól emlékszem csak úgy sikerült, hogy a Droid 9-et tallóztam be neki, de a leírásban benne van. Ha most nem TIM szoftver van rajta akkor nem fog működni a PartitionDL mód, csak akkor ha TIM szoftvert tallózol be!
Próbáld meg ezt!

[ Szerkesztve ]

(#1065) Hoes


Hoes
aktív tag

Első lehetőség :
TIM PartitionDL W30 főverzió.

Második :
TIM PartitionDL Droid 9 főverzió

Rég csináltam én is, nincs a kezemben V40 most sajnos. Így csak saját felelősségre essen neki mindenki.

(#1066) Hoes válasza xsjado93 (#1063) üzenetére


Hoes
aktív tag

Sikerült valamit fabrikálni?

(#1067) xsjado93 válasza Hoes (#1066) üzenetére


xsjado93
senior tag

Köszönöm a tippeket. Egyelőre még nem sikerült eljutnom odáig :( Remélhetőleg este tudok tenni egy próbát, mindenféle képpen jelentkezem az eredménnyel! :K
Mégegyszer nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

Your life is a lie.

(#1068) Booczek


Booczek
újonc

Megérkezett OTA-n a frissítés a TIM-es telefonomra. Megérte a sok korábbi vesződség a LGUP-al, visszaállítással stb. Mire az utolsó frissítéseket kiadják, már össze is áll a telefon. :D

(#1069) djzox


djzox
csendes tag

Igen, itt is megjött a frissítés OTA-n. :)

(#1070) Zé.


Zé.
tag

NEKROLÓG
Egykoron volt, hogy az LG G2 vitathatatlanul abban az évben volt jobb, mint a Samsung társa. Nekem is a kedvenc márkám volt egykoron. Manapság azonban: Az LG végül is kilép a mobil üzletből: [link]

Racionális döntést hoztam, amikor a NOTE 20-t választottam - az LG helyett... Három főverzió támogatással.

(#1071) xsjado93 válasza Zé. (#1070) üzenetére


xsjado93
senior tag

Sajnos én is ezt jöttem közölni :(
Valamiért a hsz-edről nem jött értesítés.
[link]
Kár értük.

Your life is a lie.

(#1072) Hoes


Hoes
aktív tag

Durva, hogy sem itt, sem jófogáson nincs még mindig V40 eladó! :D Vettem egy Poco X3-at de azért csak nèzegetem a V40-et, mély nyomot hagyott bennem! :D

[ Szerkesztve ]

(#1073) David3 válasza Hoes (#1072) üzenetére


David3
őstag

Ha megjelenik az új Sony Xperia 5 III, az enyém szerintem eladó lesz...

(#1074) barabasb


barabasb
tag

Valakinek sikerült kikapcsolni vagy törölni a Smart Doctort? Allandoan jelez, hogy valami fogyasztja az akkut és nem akarom látni. Felturtam mindent, de nem találtam értelmes megoldást. Köszi.

(#1075) David3 válasza barabasb (#1074) üzenetére


David3
őstag

Bármit csináltam vele, nekem eddig mindig előjött. Néha nem rossz viszont, ha jelez, pl. hogy indítsam újra a telefont. Megbarátkoztam vele.

(#1076) xsjado93


xsjado93
senior tag

Sziasztok. A mai nap folyamán elkezdett nem működni a hívás indítás (se magyar, se osztrák simmel). XDA-n láttam, hogy több embernél is jelentkezett a probléma.
Megoldás: a Google alkalmazás letiltása
Remélhetőleg, nem lwsz rá szükség :)

Your life is a lie.

(#1077) f4szikam válasza xsjado93 (#1076) üzenetére


f4szikam
csendes tag

Szia! Nekem is csinálta és a google alkalmazást kell tiltani. Ez röhej. Egy telefonrol beszélünk. Ok ha ez az nem fut, de telefonálni lehessen már. Mi van ha segélyhívást kell indítan... :(((
Azt nem tudod ez a telefon hibája vagy a google app a ludas?

(#1078) xsjado93


xsjado93
senior tag

Hát bárki hibája is legyen, a k*rva @nyját :(( :D futárként dolgozom, és pont fel kellett volna hívnom az egyik tagot, mikor észleltem a hibát... Nagyon örültem neki :(((

Your life is a lie.

(#1079) barabasb válasza xsjado93 (#1078) üzenetére


barabasb
tag

Bzmeg en azt hittem, hogy csak nalam van, factory reset es nem tudtam visszarakni az smseket. Csatlakozom a krva anyához. Persze backup visszarak de igy is be kell jelentkezni ujra minden lfaszba. Uzenetek tovabbra is elhaláloztak + a gboard állandoan aláhuzva irja a szovegeket, pedig kikapcsoltam minden text correctiont meg ajanlast, ami csak létezik :W

(#1080) xsjado93 válasza barabasb (#1079) üzenetére


xsjado93
senior tag

Én is majdnem nyomtam egy factory resetet, de munka közben extra szopó lett volna 😅 ezért inkább ránéztem xda-ra, hátha nem egyedüli a problémám.
Ezek után még erősebben elgondolkozom az almára való váltáson...

Your life is a lie.

(#1081) David3 válasza xsjado93 (#1080) üzenetére


David3
őstag

Milyen fura, anyának is vettünk egy V40-et, ő is a napokban panaszkodott rá. Futottam én is pár kört, hogy mégis mi lehet a probléma, míg mindent lementettünk, legyalultam a telefont teljesen, majd mindent visszaállítgattam.

Nálam szerencsére nem jelentkezett a hiba.

(#1082) barabasb


barabasb
tag

Szeretnék külső mikrofont használni hangfelvételhez a HD Audio Recorder apphoz, de sehogysem érzékeli a mikrofont. Próbáltam több headsettel (jack-es meg usb), egyik sem megy. Viszont telefonáláshoz működik a headset mik. Mit csinálok rosszul?

(#1083) djzox


djzox
csendes tag

Jött új frissítés OTA-n TIM-es telóra V30e-222-01. Ma vettem észre és frissítettem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1084) lacko6 válasza djzox (#1083) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

(#1085) David3 válasza djzox (#1083) üzenetére


David3
őstag

Csak biztonsági frissítés? Vagy esetleg vettél észre valami változást?

(#1086) barabasb


barabasb
tag

En frissitettem es nincs semmi baja.

(#1087) djzox válasza David3 (#1085) üzenetére


djzox
csendes tag

Nem vettem észre változást

(#1088) lacko6 válasza David3 (#1085) üzenetére


lacko6
senior tag

Nem biztonsagi.Az maradt dec 1.

(#1089) David3


David3
őstag

Megjött nekem is ma DEC régióra, semmi változás. Utolsó frissítés lehetett vajon?

(#1090) nyeklenyukk


nyeklenyukk
csendes tag

Sziasztok!
Jó minőségű hívásrögzítés miatt szeretném rootolni a v40-emet. Tudtok linket, leírást, tanácsot, vagy bármit, ami mentén elindulhatnék?
Ha megteszem, biztos a siker a rögzítést illetően?
Köszönöm előre is.

(#1091) David3


David3
őstag

Sziasztok, én elhagyom az elsüllyedt hajót, S22+ lesz az utód. A V40 meg úgy néz ki megmarad tartaléknak.

(#1092) vasim.ragat válasza David3 (#1091) üzenetére


vasim.ragat
újonc

Gondolkodtam, hogy lecserélem V40-emet, főleg az akksi miatt, két és fél év után nem az igazi, de jack csatlakozó és BT kodektámogatás miatt (ami nekem fontos) kb. csak a Sony és Asus jöhet szóba (IP68 nélküli telefont meg nem akarok, szó szerint befürödtem már ilyennel, úgyhogy a kínai versenyzők kb. kiestek). De az idei telefonok 800+ euró áron, a mostani forintárfolyam mellett, melegedő snapi-val nem voltak túl vonzó opciók. Úgyhogy végül a V40 mellé ebay-ről vettem egy koreai három kamerás lg g8-at, az a telefon mindig is érdekelt. Sim maradt V40-ben, g8-at multisim-el használom, néha nem találja a 4g-t és meg kell kérni, hogy keresse meg, de egyébként úgyis szinte mindig wifin van és minden más működik rajta, android 12-n fut szeptember 1-es biztonsági frissítéssel. Még egy évig remélem tudom ezeket nyüstölni. Az már inkább vágyálom, hogy az árak normalizálódnak jövőre...

(#1093) David3 válasza vasim.ragat (#1092) üzenetére


David3
őstag

Megértelek, sokat vacilláltam én is, mondjuk én nem bántam meg az S22+ mellett való döntést. Igaz az ára elég húzós volt, €1050-ért tudtam volna mást is venni, de ez a felső-kategória alja mostanában...

Amúgy azt hittem a jack nagyon fog hiányozni, de mindenhol megoldottam BT-on keresztül a zenét.

(#1094) attak79


attak79
tag

Sziasztok!Ismerősöm V40-esének pár napja nem indul a kamera app,hibaüzenettel leáll,viszont a google lens megy rajta.Factory reseten kívűl más megoldás gondolom nem nagyon van...? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.