Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) bobace válasza rokarudi (#1999) üzenetére


bobace
őstag

Én nem találtam hasonlót, de ha valaki tudja, ne tartsa magában :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2002) LouiS22 válasza rokarudi (#1999) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen, csak az Omnia WinMo, ez meg Android. Itt csak az a változat van, hogy ékezet nélkül küldi el az sms-t, cserébe megmarad a 160 karakter.

Kódlap kérdése az egész, ha a Google megváltoztatja, akkor még működhet is.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2003) mkRoland válasza BenceShearer (#1997) üzenetére


mkRoland
senior tag

Sziasztok, fórumtársak!
Régóta olvasgatva a hsz-eiteket most jött el az idő, hogy érdemben hozzászóljak a témához:
BenceShearer:
Székesfehérváron az Alba Regia Hotel aljában lévő Vodafone-os bemutatóteremben kaptam azt a választ, hogy "nem lehet kibontani/bekapcsolni, mert akkor már használtnak minősül". Pedig szépen, udvariasan elmagyaráztam, hogy 2 telefon között vacilálok: Vodafone 845 és LG GT540, azért szeretném kipróbálni őket, mert érdekel, hogy tényleg annyival lassabb-e Huawei giroszkópja és a menüje, valamint érzéketlenebb a kijelzője, hogy megérje rááldoznom azt a +15000-et egy komolyabbacska vasra, az Optimusra.... De hát ott hajthatatlanok voltak - legalábbis a hímnemű eladók.
Átmentem az Alba Plaza-ba a Voda boltba ugyanezzel a kéréssel és szépen mosolyogtam az eladó hölgyre. Már nyíltak is a dobozok és kapcsolta is be a két gépet. Ezúton is ismét köszönöm a hölgy kedvességét!!!
Úgyhogy most Optimus-ra spórolok (októberben jár le az egyik flottás előfizetésem a 4 közül), és közben olvasgatom ezt a topicot (is), meg mindent, amit csak találok róla.

[ Szerkesztve ]

(#2004) BenceShearer válasza mkRoland (#2003) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Ilyen ez....

Egyébként a Mamut 2-ben lévő LG MOBILE márkaboltban jár már valaki?

Ott talán van....

(#2005) LouiS22 válasza LouiS22 (#2002) üzenetére


LouiS22
veterán

Kérdés: mi bénáztunk el valamit, vagy nem működik rendesen a telefonszámhoz rendelt fotókijelzés hívásnál, illetve tárcsázásnál? A kontaktok gmail-ből vannak szinkonizálva, tárcsázáskor a telefonikon jelenik meg, és ami a fura, hogy a lerakáskor felvillan a fotó is...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2006) LouiS22 válasza LouiS22 (#2005) üzenetére


LouiS22
veterán

Itt az első review a 2.1-es GT540-ről: [link]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2007) csongi


csongi
veterán

2,2
Reménykedjünk :)

(#2008) bobace válasza LouiS22 (#2005) üzenetére


bobace
őstag

Nekem is pontosan így működik. Ha felveszi a delikvens, akkor jelenik meg a fotó. Gondolom, hogy bug és nem feature :DDD

Valamelyik külföldi fórumon 09.14-et írtak a 2.1 megjelenésére. Talán az XDA-n látam. Szóval itt van a nyakunkon :C

Ha nem lesz 2.2, legalább az app2Sd-t oldják meg...

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2009) LouiS22 válasza csongi (#2007) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez csak remény marad. Hivatalosan 2.1 biztosan lesz, 2.2 szerintem már nem, mert akkor senki nem venné meg az új telcsiket

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2010) Destr4ct válasza LouiS22 (#2009) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Hirtelen keresés után azt találtam 1-2 fórumon, hogy nem hivatalos infók alapján a 2.1 frissítést már július 22.-én elkészítették, azóta bétatesztelés alatt áll, és a megjelenés szeptember 14.-én esedékes.

What can change the nature of a man?

(#2011) LouiS22 válasza Destr4ct (#2010) üzenetére


LouiS22
veterán

Igen, nekem is ez a szeptember közepén kezdődik a frissítés infóm van. A magyar LG-nél a szeptember vége, október eleje időpontra esküdtek, tehát valahol stimmel is. A lényeg: három hét múlva valószínűleg okosabb és ügyesebb telefonja lesz mindenkinek.

Érdemes egyébként megnézni a linkelt review-t: sok a fénykép, és látszik, hogy rendesen fejlesztettek a srácok (az "alap" Android fejlesztés mellett). Remélem a konktakt fotókijelzés is javítva lesz :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2012) Destr4ct válasza LouiS22 (#2011) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Eléggé úgy tűnik a review alapján, hogy a jelenlegi használhatatlan fosch galéria program marad.
Ehelyett: [link] ami az alap 2.1-es lenne. Remélem rá lehet majd tenni.

What can change the nature of a man?

(#2013) bobace válasza Destr4ct (#2012) üzenetére


bobace
őstag

Végiggörgettem én is, de alig láttam eltérést.. Kicsit többre számítottam.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2014) LouiS22 válasza bobace (#2013) üzenetére


LouiS22
veterán

Háát... A FB és twitter kliens egészen biztosan új, és szerintem belenyúltak a kontakt-részbe is (nem emlékszem, hogy közvetlenül lehetne tenni kontaktot most a kezdőképernyőre).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2015) bobace válasza LouiS22 (#2014) üzenetére


bobace
őstag

Lehet tenni kontaktot a kezdőképernyőre. Én is vagy két napja jöttem rá, mikor nyomkodtam össze-vissza :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2016) LouiS22 válasza bobace (#2015) üzenetére


LouiS22
veterán

Tényleg? Mi leszedtünk hozzá egy külön widgetet :) És hogy kell?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2017) bobace válasza LouiS22 (#2016) üzenetére


bobace
őstag

Kezdőkép hosszan -> Parancsikonok -> Névjegyek és ott kiválasztod amelyiket ki akarod rakni.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2018) 5150head


5150head
senior tag

És lehet tudni, h ez az egész frissítés hogy fog menni? market, vagy letöltés vagy hogy?

(#2019) LouiS22 válasza 5150head (#2018) üzenetére


LouiS22
veterán

Két lehetőség van:

OTA - mobilhálózaton keresztül, pl. wifid be van kapcsolva és jön egy értesítés, hogy frissíthetsz. Letölti a frissítést (kb. 100 mega) és települ.

A mellékelt PC Suite program frissítési felületén keresztül.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2020) Latza válasza mkRoland (#2003) üzenetére


Latza
aktív tag

Már egy ideje tervezem, hogy veszek egy ilyen telót, csak mindig közbejön valami. :O Nekem kb. egy hete e-mailben azt válaszolta a Voda ügyfélszolg. hogy Fehérváron csak és kizárólag az Alba Regia alatti márkaboltban kapható az Optimus. Ha viszont a Plázában is (és ráadásul nem hiánycikk), akkor királyság van! :C

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#2021) mkRoland válasza Latza (#2020) üzenetére


mkRoland
senior tag

Amikor megjelent itt a cikk az Vodafone 845-ről, szaladtam a Plázás Voda boltba, hogy mutassák már meg és az Optimus-t is egyúttal... Azt hiszem az LG-ből volt egy a polcon (amit ki is bontott, de bekapcsoltatni még nem akartam, csak ha a kettőt össze tudom hasonlítani), és egy friss szállítmány érkezett új telókból, amit az eladó hölgy azonnal el is kezdett miattam szétbontogatni, hátha talál egyet a Huawei-ből és akkor azt is a kezembe vehetem, de sajna nem volt benne (vigaszdíjként viszont kikunyeráltam egy papír vodafone-os zacskót, mert megtetszett). Aztán 1-2 hétre rá újra Fehérváron jártam és bepróbálkoztam az Alba Regia-s Voda boltban - sikertelenül - ezután csalódottságomban ismét a pláza irányába orientálódtam és akkor már megismerkedhettem belülről is ezekkel a csodákkal. De egy telefonhívást megér, szerintem, hogy ne tegyél felesleges köröket.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2022) Takhanto


Takhanto
őstag

Melyik gombot kell megnyomnom hogy bejöjjön a dos jellegű parancssor?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2023) Spilerke


Spilerke
csendes tag

Sziasztok!

Most kaptam meg a telefont, és egy hatalmas probléma van vele! A kijelző alja teljesen érzéketlen (használhatatlanul) Hiába próbáltam meg újrakalibrálni, vagy teljes telefon resetet nyomni, a hiba továbbra is fent áll...

Van még valami ötletetek, vagy mindenképpen hardveres a hiba eredete?

üdv.

(#2024) nanditto válasza Spilerke (#2023) üzenetére


nanditto
csendes tag

Szia!

Az érintő gombok, vagy a maga a kijelző alja?

Amúgy mióta frissitettem a WF & clok widgetet nekem nem mükszik, esetleg valaki más vagy valamilyen hasonló szép widgetet tud valaki?
köszi

(#2025) kingpython


kingpython
aktív tag

Néma üzem modban mért nem rezeg a telefon? vagy valamit be kell állítani?

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#2026) pöttty válasza nanditto (#2024) üzenetére


pöttty
tag

Ugyanígy jártam én is. Felraktam helyette a beautiful widgetet. Az nekem tetszik, csak annyi, hogy budapestre kell állítani az időjárást hogy működjön. Legalábbis Siófokot nem csípi.

(#2027) Takhanto válasza kingpython (#2025) üzenetére


Takhanto
őstag

Nyomd meg az érintőn a hívást és ott hosszantartva nyomd meg a kettőskeresztet

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2028) Spilerke válasza nanditto (#2024) üzenetére


Spilerke
csendes tag

A kijelző alja.

(#2029) nanditto válasza kingpython (#2025) üzenetére


nanditto
csendes tag

Néma üzemmódba azért nem rezeg mert néma, a rezgőbe fog rezegni, és úgy tudod átváltani gyorsan, ahogy írta előbb a kolega, de én ma pont azt vettem észre, hogy ha átváltok rezgőre majd vissza, akkor a normál módból kiszedi a rezgő módot.

Spilerke sajnos sztem vissza kell vinned!

(#2030) Takhanto


Takhanto
őstag

Hogy kell bebootolni a telefont? Melyik gombot nyomjam meg?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#2031) kingpython válasza nanditto (#2029) üzenetére


kingpython
aktív tag

én meg azt hogy ha azt csinálom amit írtatok akkor bekapcsol a rezgő igen viszont vissza áll normál modra tehát nem némán marad

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#2032) Vitus


Vitus
őstag

Jó kis teló kár, hogy a software amit adnak hozzá egy ipari hulladék. Nem értem hogyan engedhet meg magának ilyet egy cég.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#2033) kingpython válasza Vitus (#2032) üzenetére


kingpython
aktív tag

Hát kíváncsi is leszek mennyi javítás lesz a 2.1-es változatban mert az hogy sebesség növekedés az nem elég alapvető dolgokat nem tud rendesen a telefon.........

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#2034) Frenszisz válasza BenceShearer (#1997) üzenetére


Frenszisz
csendes tag

ha pesti vagy, akkor az aréna plázát tudom ajánlani, a voda boltban ki van téve, szabadon kipróbálható, kérni sem kell. ma pl az alle-ban jártam, ott nem volt belőle se pulton, se pult alól ...
pár hete ott ismerkedtem vele, nagyon jóó telefonnak tűnt, azóta is várom a szeptembert, hogy megvehessem (anyagiak...) ill most már a szept-i 2.1-es frissítést is! :)

(#2035) Vitus válasza kingpython (#2033) üzenetére


Vitus
őstag

Félreértettél :) nekem a droiddal nincs bajom nekem a pc suite az ami nem tetszik.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#2036) SPY0817 válasza kingpython (#2033) üzenetére


SPY0817
aktív tag

érdekes a 2.2 frissítésről elég nagy csend lett...

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#2037) kingpython válasza Vitus (#2035) üzenetére


kingpython
aktív tag

Igen lehet:) de nekem azért a droiddal is vannak gondjaim

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#2038) Destr4ct válasza kingpython (#2025) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Az értesítési sávot / állapotsávot nyisd le, bal szélső Sound feliratú gomb. és ott Rezgés mód, akkor csak rezegni fog. A néma azt jelenti itt, hogy tényleg néma, tehát rezegni sem rezeg.

Van ez az egyszerű kis app: [link]
Ha aktiválod, ez gyakorlatilag azt csinálja, hogy a néma módot automatikusan rezgő módra kapcsolja, így pl. a lezáró képernyőn lévő jobb oldali csúszkával is rezgő módba lehet állítani.

What can change the nature of a man?

(#2039) Destr4ct


Destr4ct
aktív tag

Erre varrjatok gombot: [link]

What can change the nature of a man?

(#2040) Inarus válasza Takhanto (#2022) üzenetére


Inarus
addikt

Mit? :F

(#2030) Takhanto: Vagyis bekapcsolni??? :Y

(#2039) Destr4ct: Ez is megzakkant... A blog komolysága számomra itt veszett el: "320*480-as kijelző (amit lássuk be, szinte alig támogat valamilyen app)"

[ Szerkesztve ]

(#2041) Inarus válasza Destr4ct (#2039) üzenetére


Inarus
addikt

Jah, és ez is nagyon komoly!
"Kíváncsi vagyok, hogy Magyarországon megfog-e jelenni, méltó vetélytársa lenne a Vodafone Androidos készülékének, illetve bővítené a belépő szintű készülékek listáját."
Képben van a srác... :DDD

(#2042) Destr4ct válasza Inarus (#2041) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Jaja, hirtelen nem tudtam hogyan vélekedjek felőle, de úgy tűnik komolyan gondolta..
Részemről megtörtént a felvilágosítás.... (Emoryy)
Eddig fel voltam iratkozva a hírcsatornájára, de azt hiszem ez meg fog változni.

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#2043) Inarus válasza Destr4ct (#2042) üzenetére


Inarus
addikt

Dettó (papaipr) és dettó. :DDD
Mondjuk én még lehet, hogy adok egy esélyt az rss-résznek, hátha kikerül egy két jó dolog még. Mondjuk anno a Mobilportal is így voltam, de szép lassan leépítette magát a szememben, - ma már nem is látogatom, viszont ott is kellett egy komolyabb lökés, amit a "Palcsó Tomi összetörte a telefonját a teszkóban" tartalmú hír adott meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2044) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

mikor jön a frissítés a telefonra?

Vodafone 845-nél mivel tud többet? megéri a felárat?

Aurea mediocritas

(#2045) Inarus válasza AXisBOLD (#2044) üzenetére


Inarus
addikt

Ha minden igaz szeptember végére érkezik frissítés.
Az, hogy megéri-e szerintem szubjektív. Amivel többet tud, az a hardver. Javaslom tégy úgy, mint itt jópáran, vagyis próbáld ki egymás mellett mindkettőt, és ezután eldöntheted, hogy a 845 annyival lassabb-e, hogy megéri az Optimus a plusz pénzt.
+amivel még jobb az a kamera és a készülékház minősége.

(#2046) Menthirist válasza Destr4ct (#2042) üzenetére


Menthirist
veterán

én gondolkoztam hogy feliratkozzak rá, de már látom, hogy elég lesz az a maradék sok, amire már fel vagyok, nem egy releváns oldalt hagyok ki :D
De feldobta az estémet, elég facepalm volt :D

"Volt egy LG mini hi-fi-m, lejárt a gari, egyből elromlott a CD lejátszó, a magnó és a rádió, azóta csak az AUX megy rajta"
Ez meg aztán pláne :D

"Volt olyan LG DVD íróm, ami miatt az XP install kernel (!) hibát dobott"
Itt meg a hozzáértés... :D

Hát Tomi from Space mehet vissza az űrbe ilyen szaktudással :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2047) MartOOn válasza Destr4ct (#2039) üzenetére


MartOOn
addikt

ez a gyerek annyira lehet képben hogy azon se csodálkoznék ha nem lenne tisztaban azzal sem hogy reggel eljött-e otthonról...

szánalmas...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2048) AXisBOLD válasza Inarus (#2045) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi a korrekt választ.

a kamera és a készülékház minősége nem perdöntő. remélem lesz lehetőségem kipróbálni mindkettőt.

Aurea mediocritas

(#2049) bobace válasza Destr4ct (#2038) üzenetére


bobace
őstag

Még az oldalsó hangerő gombokkal is lehet szabályozni. Ha alapállapotban van telefon a hangerőgombokkal oldalt lenyomod a hangerőt nullára, akkor néma, ha egyet nyomsz felfelé akkor rezgő, és utána adja rá a hangot.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2050) bobace válasza Inarus (#2040) üzenetére


bobace
őstag

Le is oltottam a kis hülyét :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.