Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) ripla válasza Intel q8200 (#15997) üzenetére


ripla
őstag

először kéri csak az e-mail címedet, mivel összeszinkronizálja az e-mail fiókoddal. legalábbis valami ilyesmire emlékszem, mert nekem is ez volt. utána már lehet használni a naptárt rendesen, ahogy kell.
keress egy wifi-t, menj végig a beállításokon, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#16002) macsika válasza darál0w (#15998) üzenetére


macsika
csendes tag

én is azt hittem h nem lesz gond, aztán lett...de mindegy, neki szerencséje volt. :)

(#16003) I.papi


I.papi
tag

Sziasztok,Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Valami hasonlót nem tud valaki csinálni androidra? :U [link]

(#16004) nevo


nevo
aktív tag

Simset és társait szeretném valahogy eltávolítani a telefonról de nem megy. Visszaolvasva mondtátok hogy Root Explorer-rel leheten törölni, ha ez egy program akkor nem találom a Market-en. Van valami más alternatívája, vagy hogy lehet a simset, a facebook for Lg, a layar meg ilyen haszontalan dolgokat lekapni róla?

(#16005) Alexios


Alexios
veterán

Lehet hogy hülye kérdés, de esetleg a menüben az ikonok sorrendjét nem lehet módosítani?

(#16006) wwenigma válasza nevo (#16004) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Root explorerrel torlod a system/app konyvtarbol az apk-t.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16007) quasimidi válasza nevo (#16004) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia

Törölni programot tudomásom szerint az alábbi könyvtárakból kell:

/data/app
/data/dalvik-cache (dex fájlok)
/system/app

Üdv és óvatosan!

(#16008) Crob


Crob
tag

Megpróbáltam telepíteni ezt a billentyűzetet (ill. telepítttem is), de valamiért hiába választom ki a beállításokban, nem teszi be a szövegszerkesztőbe. Próbáltam már más hasonló appot is, azt sem sikerült működésre bírnom. Én vagyok gagyi, vagy más gond lehet? :F

(#16009) quasimidi


quasimidi
aktív tag

Megjelent a magyar vodás 20B is.

(#16010) macsika válasza nevo (#16004) üzenetére


macsika
csendes tag

én erre egy alternatív megoldást találtam, mivel nem akartam belenyúlni a programokba. van olyan home, aminek meg lehet adni, melyik ikonokat ne mutassa a menüben. hirtelen nem jut eszembe melyik, mert most nem az van fent..
ha a hely miatt akarod törölni, akkor a többiek segítenek :)

(#16011) morneo.it


morneo.it
senior tag

Hungary GT540.AVDH V20b 2010-12-23
Váóó!

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#16012) molbali válasza macsika (#16010) üzenetére


molbali
tag

Ha rootolt a telefon akkor én a "system app remover" programmal szoktam leszedni ami nem kell.

Ezen a linken egy dollárért le lehet tölteni, de ha valaki keres akkor az találhat olcsóbban is. :)

Csak azért linkeltem, hogy lássátok milyen.

(#16013) darál0w válasza nevo (#16004) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én ez alapján kaptam le pár cuccot...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16014) nevo


nevo
aktív tag

köszi eljutottam odáig hogy megtaláltam az apk-t de nem tudom letörölni mert csak olvasható jog van rajta :O Valahogy meg lehet szüntetni?

(#16015) darál0w válasza nevo (#16014) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

root explorerben mountold be a mappát. és akkor fog menni.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16016) nevo válasza darál0w (#16015) üzenetére


nevo
aktív tag

Ok, ez egyenlőre nem mond nekem semmit, de majd visszaolvasok hogy hogyan is megy ez :) (még csak egy napja vagyok a tulaja :) )

(#16017) darál0w válasza nevo (#16016) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

root explorerbe fent ott látod a mount gombot. arra tapizz rá az adott mappában.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16018) stamy


stamy
csendes tag

Pár napja beszereztem egy GT540-es készüléket és a következő problémával fordulnék hozzátok:
Akármilyen SD kártyát helyezek a telefonba, ugyan azt az üzenetet kapom:
"Üres SD kártya vagy nem támogatott fájrendszert használ."

Ha rákattintok akkor felajánlja a formázás lehetőségét, elfogadom de mintha semmi sem történt volna az üzenet ugyan úgy megmarad.
Ha fényképezni vagy videót szeretnék rögzíteni akkor is kiírja hogy "Nincs SD kártya"
miközben van benne.
Már próbáltam 2 különböző kártyával is de az eredmény ugyan az, még akkor is azt írja ki hogy üres vagy rossz formátum ha már a kártyán van 1-2 kép.

Szerk.:Memória kezelőből szintén csak a formázás lehetősége elérhető az eltávolítás és a teljes terület és az üres terület szintén elérhetetlen.

Segítségetek előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#16019) iamkarex


iamkarex
csendes tag

Sziasztok,

gondolom, más is találkozott már ezzel a problémával, hogy mivel a "nem", vagyis a telefont letevő gombbal lehet lockolni a telefont, illetve ezért rászokhat az ember, hogy azzal is nyissa ki (bár pont emiatt inkább már a középső gombot használom), előfordulhat - és velem már többször elő is fordult -, hogy véletlenül kinyomok egy bejövő hívást.

Van - lehet? - erre valami megoldás?

Üdv!

-krx-

(#16020) Pubszon válasza stamy (#16018) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezek szerint a telefonnal van a gond. :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16021) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne, hogy megcsináltam az app2sd beállítását, de azóta csak a programoknak fenntartott 500mb-os partíciót látom a gépen és a telefonon is. Van valakinek valami ötlete?

Pixel 7

(#16022) Alexios válasza sanyirigo (#16021) üzenetére


Alexios
veterán

nem a fat hanem az ext meghajtónak kell 500 mb-nak lenni(illetve amekkorát adsz neki), a fat lesz az amit látni fogsz a gépen, illetve a telefonodban.

(#16023) Crob


Crob
tag

jóestét! én is most szántam rá magam root+app2sd kombóra, root megvolt, csináltam partíciókat is (2x rosszul mondjuk XD), viszont Optimus nem lássa a kártyát. Illetve üresnek gondolja, pedig felraktam rá az app2sd-hez szükséges scriptet...mit rontottam el?
(2gigás gyári mk van benne, csináltam egy 1.3 gigás Fat meghajtót a maradék lett az ext 2)

(#16024) Alexios válasza Crob (#16023) üzenetére


Alexios
veterán

nekem is ez volt valamiért, de újraindítottam a telefont és utána már látta a kártyát, egy próbát neked is megér:)

(#16025) Crob válasza Alexios (#16024) üzenetére


Crob
tag

nekem is segített, köszi :DDD

(#16026) Crob válasza Crob (#16025) üzenetére


Crob
tag

az viszont még mindig érdekelne, hogy miért nem tudok más billentyűzetet telepíteni/illetve használni :U

(#16027) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Segítség!! Oda lett az othoni internet, es a hibabejelentésnél közölték hogy majd janurban hejreállítják a hibát, első gondolatom a szolgáltató váltás volt. De most nem panaszkodni akarok, erdeklődnék hogy a telefon ségítségével tudok e csatlakozni a világhálóra. jah es ugy hogy kozben a gepemen netezek???? ha valaki tud segítsen mert tuti megbolondulok a kovetkezo evre! :O :W

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#16028) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Segítség!! Oda lett az othoni internet, es a hibabejelentésnél közölték hogy majd janurban hejreállítják a hibát, első gondolatom a szolgáltató váltás volt. De most nem panaszkodni akarok, erdeklődnék hogy a telefon ségítségével tudok e csatlakozni a világhálóra. jah es ugy hogy kozben a gepemen netezek???? ha valaki tud segítsen mert tuti megbolondulok a kovetkezo evre! :O :W

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#16029) Alexios válasza SektorFlop (#16027) üzenetére


Alexios
veterán

hát ha tudsz wifire csatlakozni vagy van mobilinterneted akkor internet tetheringel elvileg meg lehet oldani, hogy a gépeden netezz

(#16030) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

bocs a duplazasert

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#16031) SektorFlop válasza Alexios (#16029) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

mar tesztelem is!!

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#16032) Katapult válasza SektorFlop (#16028) üzenetére


Katapult
csendes tag

Elméletileg van a driverek közt modem driver amivel modemként használható a telefon.
De nem lesz olcsó a használata. Vagy lekorlátozzák 9-15 kbs bizonyos adatforgalom után.
Vagy veszel instant internetet valamelyik szolgáltatónál.

(#16033) sanyirigo válasza Alexios (#16022) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Köszönöm, jó lett!

Pixel 7

(#16034) novoszath válasza quasimidi (#16009) üzenetére


novoszath
senior tag

esetleg linket adnal hozza?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#16035) Inarus válasza SektorFlop (#16028) üzenetére


Inarus
addikt

Fel van telepítve a PC Suite? Abban is van ilyen funkció.

(#16036) SektorFlop válasza Inarus (#16035) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

es azon belol hol talalom meg?

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#16037) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok! Hogy lehetne megcsinálni hogy a telefon 25FPS el vegye fel a videót? vagy 30 al? akárhányra rakom a felvevőkénél (lgcamera szoftver) azt fps-t mindig 17-18fps lesz. Lehet hogy a VGA felbontásba csak ekkorát tud?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#16038) sanyirigo válasza Alexios (#16022) üzenetére


sanyirigo
senior tag

És akkor most már magától oda fog telepíteni mindent?

Illetve nem tudtok valami olyan progit, ami a letörölt alkalmazások hátramaradt dolgait is letörli?

Pixel 7

(#16039) Crob


Crob
tag

na csak sikerült felbalf*szkodnom a keyboardot :DD Gingerbread keyboard @Optimus w Éclair :))

[ Szerkesztve ]

(#16040) BogyóBP válasza Crob (#16039) üzenetére


BogyóBP
addikt

Esetleg megoszthatnád velünk is a tapasztalatodat e téren. Ami alapból rajta van az tényleg kb semmire nem jó szóval várom a gingerboard leírását hogy smint tetted fel. Köszi előre is!

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#16041) retesz147


retesz147
addikt

sziasztok!
lehetőségem akadt lecserélni a gyári 2gigás memkarit egy nagyobra. milyet vegyek?olvasgatam visza, de mindenki másra esküszik. Minimum 8gb-at akarok, de ha futja egy 16-osra akkor lehet az lesz. tudtok vmilyet ajánlani ami jó,gyors, viszonylag megbízható és a teló se dobálja el. (ha lehet márkanév és class-ot is írjatok)
köszi

Xiaomi 13 eu dev...

(#16042) Inarus válasza SektorFlop (#16036) üzenetére


Inarus
addikt

Passz, nincs előttem a program. Valamelyik legördülő menüben van ilyesmi.

(#16043) Crob válasza BogyóBP (#16040) üzenetére


Crob
tag

Itt találod az apk-t, külön 2.1-re és 2.2-re. Csak fel kell installni, menüben beállítani, és pl. az email kliensben hosszú nyomás után egy szövegdobozra beállítani a beviteli módot. Nekem sokkal jobban bejön, mintaz eredeti, annyi hátránya van sztem, hogy portré módban is qwerty, de egész jól lehet gépelni vele akkor is. Távolabb vannak a gombok, jobb a nyomáspontjuk. Külön tetszik ez a váltási mód a nyelvek között, amit a screenshottal is próbáltam szemlélteni, hogy kiválaszthatsz több latin betűs nyelvet, és válthatsz a space simogatásával. Még ami egyeseknek zavaró lehet, hogy nincs magyar szótár benne, meg hosszú duplaékezetes betűk. Az új gépelési javaslatok is jobban bejönnek, jobb mint az XT9, meg az is jó, hogy alapból van fent egy sáv a gyakori írásjelekkel. Most így hirtelen ennyit tudok róla elmondani, ajánlom mindenkinek. :))

(#16044) wwenigma válasza morneo.it (#16011) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valami valtozas a korabbi v20b magyarhoz képest?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16045) darál0w válasza retesz147 (#16041) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én azt tudom mondani, h mit ne, mert probléma lehet vele. kingston 8gb class4. nem 1 tulajrol tudok, akinek gondja van ezzel a párossal. köztük ott vagyok én is :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#16046) BogyóBP válasza Crob (#16043) üzenetére


BogyóBP
addikt

Én nem tudok változtatni a bill alapértelmezett nyelve közt, nekem csak az ANGOL van. A SPACE megdörzsölésére meg nem is jön elő a nyelvválasztó :(

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#16047) Crob válasza BogyóBP (#16046) üzenetére


Crob
tag

először be kell állítani a Gingerbread keyboard settings-ben az Input languages menüpontban a nyelveket, amiket szeretnél felvenni, és azután tudsz válogatni a Space-szel.

(#16048) MongooseNX71 válasza hackeeeee (#15984) üzenetére


MongooseNX71
csendes tag

Bocsi, de mobilnettel tolnám a Market-et. Azzal nem mülködik.
3G engedélyezett (a beállításoknál) mégsem megy.
Mindenki azt mondja, hogy "csaka MArket xarakodik, most frissítették, biztosan azért..."
De ez nem az és már nagyon bosszant.

PSN ID: zoli72HUNGRANA, Wii Friend Code: 5122-4521-1697-5898, 3DS Friend Code: 3093-7152-7524. Ha felveszel valamelyikre, dob privát üzit !!!

(#16049) retesz147 válasza darál0w (#16045) üzenetére


retesz147
addikt

aha,jol van, köszi a segítséget!!a kingstonal vagy a 8gb-al vagy a class4 nem tetszik a telónak?:D tehát gondolok itt arra, hogy mondjuk más márkánál a 8gb class4 meg frankó... mások is megírhatnák ilyen röviden a tapasztalatukat! köszönöm!

Xiaomi 13 eu dev...

(#16050) hackeeeee válasza MongooseNX71 (#16048) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, értem.

Akkor passz, nekem wifi-vel csinálta néha, de amióta új market van, azóta egyszer sem csinálta eddig (kopkopkop).

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.