Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) bobace válasza Blokkolnam0 (#10978) üzenetére


bobace
őstag

Ma láttam egy ilyet XDA-n, rákattantam, épp ilyet csinálok a telómon :D

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#11002) Blokkolnam0 válasza bobace (#11001) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

érdekes dizájn :)

Motorola Moto x

(#11003) Stevee83 válasza bobace (#11001) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Ez mi ez??? Ez érdekel!!! :-D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#11004) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

Srácok, csak egy kérdés, a GT540-ben van hőmérséklet érzékelő? :D
[link]

Motorola Moto x

(#11005) wwenigma válasza norbi93 (#10995) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Recoveryből wipeok majd 1.4.1b install, aztan restart, hard reset, majd root aztan 3-as app2sd, swapper beallitasa es teló testreszabása.

(Joestone is ezt irta, 3as app2sd-t hasznalja)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11006) tutis válasza Stevee83 (#11000) üzenetére


tutis
őstag

bocs de ha te tuningolni akarsz akkor miért nem egy vízhűtéses pc-t vettél? Ne nevettessetek már ilyen gyerekes kérdésekkel :)
Meg már kezd elmenni ez a téma másfelé, ha nekem nem tetszik a kinézet és ezt mondjuk le is írom, had tegyem már meg, ne más mondja már meg nekem hogy egy közösségi fórumba mit írjak, meg hogy ne írkáljunk csak tuninggal kapcsolatos dolgokat.. :))

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#11007) AXisBOLD válasza Blokkolnam0 (#11004) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ezeknek nem látom értelmét

Aurea mediocritas

(#11008) Blokkolnam0 válasza tutis (#11006) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

milyen vízhűtés? Peltier-elem! :D

Motorola Moto x

(#11009) Stevee83 válasza tutis (#11006) üzenetére


Stevee83
aktív tag

LOL!!

Na mindegy én itt lezártam a dolgot, mert ez már olyan mint a homokozóban játszó óvodások vitája! :-D Ha nem tetszik, hogy pár lelkes ember a tuninggal is foglalkozik akkor nem muszáj olvasni a fórumot. De zárjuk le, a te telefonod, ha nem tetszik biztos találsz rá megoldást!
A vízhűtéses pc-n már túl vagyunk, meg ha már itt tartunk had én döntsem el mit tuningolok, ha kedvem lesz akkor apám campaing-jének állok neki! :-D

Na szép napokat mindenkinek! :-D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#11010) Stevee83 válasza Blokkolnam0 (#11008) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Hogy ez nem jutott eszembe! :-D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#11011) tutis válasza Blokkolnam0 (#11008) üzenetére


tutis
őstag

ebből is látszik hogy nem értek a tuninghoz :D
Sebaj, kezdek hozzászokni amúgy a sok feketeséghez, majd kipróbálok pár home alkalmazást..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#11012) Blokkolnam0 válasza AXisBOLD (#11007) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

hát ha a bolond gyereknek volt rá pénze, miért ne? inkább mint hogy hajléktalanokat rugdosson az utcán és azt filmezze...amúgy meg miért kell hogy mindig mindennek értelme legyen?

Motorola Moto x

(#11013) Blokkolnam0 válasza tutis (#11011) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

amúgy csak poénnak raktam rá egy Peltier elemet a telóra, itt porosodik vagy fél éve, mert nem haladunk a kaloriméterrel, aztán gondoltam viccelkedek egy fotó erejéig, nem buheráltam szét amúgy a telót :D

Motorola Moto x

(#11014) tutis válasza Stevee83 (#11009) üzenetére


tutis
őstag

szerintem is zárjuk le mert sajna nem figyelsz a részletekre. Én csak arra reagáltam hogy itt kollégát leszólták hogy említette a kinézetet és hogy ne szarjuk tele a topikot az 1.6 jobb (gondolom kinézetben) szöveggel.. Én a telefon kinézetével foglalkozó hsz-eket keveselltem, ami pedig szerintem nem hanyagolandó szempont. Persze, nyugodtan döntsd mit tuningolsz, én is eldöntöttem miket írok egy fórumba :) További szép napot! :))

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#11015) AXisBOLD válasza Blokkolnam0 (#11012) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem kell...de ennek nincs. még poénként se lehet felfogni, legalábbis én nem találok benne semmi vicceset.

Aurea mediocritas

(#11016) Menthirist válasza tutis (#10984) üzenetére


Menthirist
veterán

a telefon képernyőjéről "printscreen"-t a legkönnyebben szerintem ddms-sel lehet csinálni (benne van az android sdk-ban a tools könyvtárban). Ha az ember usb-n rákötötte a gépre a telót, bekapcsolta az usb hibaelhárítást, stb, akkor a ddms-ben megjelenik a telefon device kódja, arra kattintva, majd a menüből screengrab-olva gyorsan lehet printscreent csinálni...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#11017) Frankys


Frankys
csendes tag

Hello! én most vettem egy ilyen telót és valaki tudna segíteni pár dologban?

(#11018) tatabánya válasza Roth (#10977) üzenetére


tatabánya
senior tag

köszi! a memokarira való telepítéssel is gondom akadt, nem látja a szükséges filet a Gscript. ha meg fatra formázom a karit akkor a telo maga nem ismeri fel a karit

(#11019) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Megjött az utód: LG Optimus One P500

(#11020) Menthirist


Menthirist
veterán

amúgy régebben írtam valahol a hsz-ek közül, hogy próbálgattam a home screeneket, kipróbáltam vagy 5-6-ot... most adw-m van nekem is, de sokáig volt home++, csak nem tudta a live wallpapert, meg más volt az aktív része lent (ahol a menü, hívás, stb... van). Jó volt, de most változtattam...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#11021) Menthirist válasza Frankys (#11017) üzenetére


Menthirist
veterán

tedd fel a kérdéseidet, és igyekszünk válaszolgatni... előtte olvasd el az első hsz-t azért...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#11022) Frankys


Frankys
csendes tag

Azt már megtettem köszöm :D apps-okat lehet market nélkül letöltteni pc-re és utána feltenni memokártyára és úgy telepíteni? :DD :D

(#11023) kaktusz06


kaktusz06
csendes tag

Sziasztok!
Egy fekete optimust meg tudnak csinálni fehérre? Mármint lehet elö hátlapot cserélni rajta? :))

(#11024) Menthirist válasza Frankys (#11022) üzenetére


Menthirist
veterán

hát lehet keresni itt-ott, fórumokon, ilyen-olyan oldalakon apk-kat, amiket elég felmásolnod, és úgy telepítened...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#11025) Naras válasza cowboy_bebop (#11019) üzenetére


Naras
őstag

Hát, kicsit el vagy maradva, már fél éve tud róla mindenki... :U

De köszi az infót, a hozzáállás mindeképp 5ös! :C

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#11026) Menthirist válasza kaktusz06 (#11023) üzenetére


Menthirist
veterán

kétlem...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#11027) Pubszon


Pubszon
veterán

Szeretném felrakni joestone 1.4.1b romját, a jelenlegi 2.1-es baltiki helyett.
Lehetséges ez?
Ha igen, kérhetnék egy leírást hozzá? :B
Előre is köszi. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11028) Frankys


Frankys
csendes tag

És hol keressem a kártyán ha megvan az 1. hsz-ből a root meg a többi is?

(#11029) Menthirist válasza Frankys (#11028) üzenetére


Menthirist
veterán

ahová felmásoltad... nekem van egy ...APPS könyvtáram, abban tartom az apk-imat

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#11030) Blokkolnam0 válasza Pubszon (#11027) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

Joestone Black ROM:
[link]

Motorola Moto x

(#11031) darál0w válasza bobace (#11001) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

érdekes. w7 beütése van.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11032) Pubszon válasza Blokkolnam0 (#11030) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi, de ezt megtaláltam joestone neve alatt. :D
A lényeg, hogy a cikkben lévő pdf alapján csinálhatom nyugodtan?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11033) darál0w válasza Pubszon (#11027) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

joe blogjában le van írva minden lépésről lépesére :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11034) Pubszon válasza darál0w (#11033) üzenetére


Pubszon
veterán

De én abból nem megyek ki.
Fent van a baltik 2.1, de milyen módosított romot tegyek fel hogy legyen recovery mód amivel az 1.4.1b-t tudjam feltenni?
Ez nekem kicsit bonyolult.
Mindenki csak joe cikkét linkeli, mint hogy pár lépésbe elmondaná legegyszerübben.
Igaz, így könnyebb hsz-t gyűjteni. :(((

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11035) Blokkolnam0 válasza Pubszon (#11034) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

nézd még meg pl. a 8013-as HSZ-t. Nálam volt valami probléma, szóval nem az ortodox módszert kellett követnem, de aztán valahogy sikerült összehozni a recovery menüt a telóra...Joestone segítségével

Motorola Moto x

(#11036) Blokkolnam0 válasza Pubszon (#11034) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

nézd meg a 10221 és az arra adott válasz HSZ-eket, én így csináltam, remélem hamar megtudod csinálni...
üdv!

Motorola Moto x

(#11037) darál0w válasza Pubszon (#11034) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mivel attol jobban nem lehet leírni meg sem probálom...gondolom más is így van vele.

A 4pda.ru fórumon Mur4ik megalkotta a recovery módot a telefonhoz ami a FÁK államoknak kiadott v20B romon alapul. Letöltés [innen].
Ezt e recovery módot sikeresen implementáltam a Görög Romba . Letöltés[innen].
Recovery + Fastboot engedélyezett magyar rom (új fastboot került bele , melyet a recovery mód megalkotójától Mur4ik tól kaptam). [Letöltés]A gyári romra való visszaállás problémáját sajnos ez sem oldotta meg.
- ez kérlekszépen 3 féle rom, amire felteheted az általad választott black romot. ha nehezen megy a szövegértés olvasd el többször. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11038) neorow1 válasza Naras (#11025) üzenetére


neorow1
senior tag

Szvsz a teszt miatt írta be, mert 2 órával ezelőtt lett publikálva.. Nem ártana megnézni a linket is mielőtt lehurrogod.

(#11039) joestone válasza Pubszon (#11034) üzenetére


joestone
addikt

A blogomban található linkről letöltöd a módosított magyar romot. Ezt felrakod az updaterrel ahogyan a 2.1 baltit is felraktad.Ha megvolt csinálsz egy hr-t . Kikapcsolod a telefont és a kameragombot benyomva tartva bekapcsolod. Egy kék képernyő fog bejönni fastbooot felirattal. Utánna a leírásban szereplőknek megfelelően az sdk tools mappájából (a recoveryswift.img fájlt is ide töltsd le)
fastboot flash recovery recoveryswift.img

Ha ez megvolt akkor a home gombot nyomva tartva bekapcsolod a telefont és máris ott a recovery menü.

(#11040) Menthirist válasza joestone (#11039) üzenetére


Menthirist
veterán

szóval mivel nekem 1.3b4 van perpill (legalábbis az, amiben már jó az óra is), akkor nekem is elég csak az 1.4-es update.zip-et leszedni majd? nem kell újrahúznom valamilyen elemét a telefonnak? mivel abban kernel csere is volt (vagy mi), ezért inkább megkérdem :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#11041) Pubszon válasza joestone (#11039) üzenetére


Pubszon
veterán

Na ezt így már értem és köszi. :R
Csak bonyolult és veszélyes számomra, így inkább maradok ennél, pedig szerettem volna. :O
De egy rom miatt nem fogok felrakni még egyet, meg más programokkal is szarakodni.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11042) LouiS22 válasza joestone (#11039) üzenetére


LouiS22
veterán

Eszembe jutott egy elmélet a "téglázódásról". Az elcsesződött telefonok hány százalékában volt benne frissítés alatt a memóriakártya?

Csak azért kérdem, mert az ugrott be, hogy a módváltások között nem zavar-e be a memkari, amit ugye a windows nagyon helyesen rácsatlakoztatott meghajtóként próbál értelmezni?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#11043) VeLVeT_


VeLVeT_
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon jó a Black rom, köszönet érte. Néha kicsit beakad a telefon, de nem veszélyes. Viszont van egy olyan problémám, hogy gyakran fogja magát a telefon, és újraindul. Még nem jöttem rá, hogy ez a Launcher pro, vagy valami hasonló telepített progi miatt van, vagy a rom produkálja ezeket a fura újraindulásokat. Illetve elég sűrün feldob olyan hibát,h ogy ez vagy az a program nem válaszol, de ha rányomok, hogy várakozás, akkor minden rendben lesz utána. A full 1.4.1-et használom. Másnál is jelentkezek ezek?

[ Szerkesztve ]

(#11044) joestone válasza Menthirist (#11040) üzenetére


joestone
addikt

Az összes black rom recovery menüből telepítődik.
Az 1.3b4 -re először az 1.4.1 kell és arra a kernelupdate. Ekkor lesz a legújabb kerneled. az 1.4.1b már overclockos kernel ,de nem a legfrissebb. Az 1.4.1 telepítéskor csinál egy hard resetet , a kernel update viszont már nem. Ha megvagy akkor mehet az app2sd.

(#11045) macsika válasza LouiS22 (#11042) üzenetére


macsika
csendes tag

hát az enyémben csak az aksi volt bent, az is csak azért, mert külön kérte a telepítő

nálam valószínűleg a szgép a baj :(

[ Szerkesztve ]

(#11046) joestone válasza LouiS22 (#11042) üzenetére


joestone
addikt

Én mindent benne hagyva flashelgetem a telefont. Download módban nincsen mountolva az sd kártya , szóval azt nem is kellene a windowsnak látnia.

(#11047) bobace válasza darál0w (#11031) üzenetére


bobace
őstag

Igen, direkt arra hajaz. Már csak egy black romot kéne felraknom a teljes designhoz.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#11048) joestone válasza VeLVeT_ (#11043) üzenetére


joestone
addikt

melyik app2sd-t használod ?
Maga a rom nekem nem indulgat újra. Adw launchert használok.Ha app2sd-ve van a telefon akkor a lassú sd okozhat ilyen várakozásos üzenetet.

(#11049) VeLVeT_ válasza joestone (#11048) üzenetére


VeLVeT_
csendes tag

1-es gombot nyomtam. Érdekes, hogy régebben, amikor a gscriptel csináltam még a görög romon, akkor ilyen nem volt soha.

Nincs túlhúzva a proci.

(#11050) norbi93 válasza joestone (#11048) üzenetére


norbi93
senior tag

joe, piros romoooot szeretnééééék :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.