Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) morneo.it


morneo.it
senior tag

Na, rootoltam a telót... a titkos menüvel... semmi nem tünt el, kiírta hogy ok, s újraindítottam... utána androot apk-ot felmásoltam, telepítettem, s ROOT enable gomb... megint restart... s rootolt.. első dolog a VNC szerver telepítése volt rá, majd leszedtem egy freevnc viewert, s lásd mit lehet tenni így:

01 kép, 02 kép, 03 kép, 04 kép

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#3002) Naras válasza morneo.it (#3001) üzenetére


Naras
őstag

Az Androot használatához nem kell titkos menüben turkálni...
Megnyomod a gombot, azt kész passz... utána megy minden... :K

Jó dolog ez a gépről elérem a telót feeling is, én is szemezgettem már vele Market - en, bár még nem próbáltam...
A lock screenre mivel lehet kiírni szöveget?

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#3003) morneo.it válasza Naras (#3002) üzenetére


morneo.it
senior tag

Ezt nem tudtam... am, s még mi mindenre jó ez a dolog? :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#3004) Naras válasza morneo.it (#3003) üzenetére


Naras
őstag

Mármint a root?

Nos, van pár app, aminek kell, hogy hozzáférjen a megfelelő dolgokhoz...

Pl az app2sd - nek is szüksége van rá, vagy pl. ha wifi routert akarsz csinálni a telódból, ahhoz sem árt (Barnacle)... nyáron nagyon jól jött balcsin megosztani a 3G netet wireles...

Magam részéről ezek, de van még pár dolog, amihez kellhet...

Lock screen - re mivel írható ki szöveg? Alap funkció (amit még nem találtam meg), vagy valami app tudja?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#3005) mitya221 válasza morneo.it (#3001) üzenetére


mitya221
tag

ezeket a "screenshot"-okat hogyan készíted? elmagyaráznád? köszi!!

(#3006) joestone válasza mitya221 (#3005) üzenetére


joestone
addikt

Miután csatlakoztál egy VNC klienssel a telefonon futó VNC serverhez. A PC-n már látod a telefon képét a kis VNC ablakban. Itt nyomsz egy alt+prt sc kombinációt ami a vágólapra másolja a kiválsztott ablak tartalmát .Ezt beilleszted mondjuk egy üres paint ablakba , vagy wordbe vagy tetszőleges alkalmazásba és elmented.

(#3007) SPY0817 válasza Naras (#3000) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Jól szóltál!

Amúgy Root alatt tudsz pl telóképet is csinálni screenshot ot...

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#3008) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Tiszteltem az ittenieknek.

Lenne egy gyors kérdésem, vagy 2. Az első, milyen véleménnyel vagytok a telóról? Megbízható, jól kezelhető, akksi jól bírja?

A másik, hogy a szoftver frissíthető benne? Gondolok itt az Android 2.1-re, vagy ilyesmi.

Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, nem használtam még Android-ot soha, csak most lehet, hogy lehetőségem lenne hozzájutni egy ilyen telóhoz.

Válaszokat előre is köszönöm. :R

Véleményem szubjektív...

(#3009) 5oultrain válasza hackeeeee (#3008) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Kedves hackeeeee!

Ha csak egy pár sort kellett volna visszaolvasnod.
Várható rá 2 es Android még talán ebben a hónapban.
Nekem 3 napig bírja az aksi, de én nem nyomkodom 10 percenként.
Amúgy átlagosan, 1,5 - 2 napig bírja.
Nagyon jó és megbízható telefon.
Ha ez az első tapogatós és androidos telefonod, biztos nem fogsz benne csalódni.

PSN ID: legalkriminalz

(#3010) Takhanto válasza hackeeeee (#3008) üzenetére


Takhanto
őstag

Mindenki imádja és lesz 2.1-es frissítés 1 hónapon belül :)

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3011) Takhanto


Takhanto
őstag

Lg-től két új teló lesz: link

Ennek a telónak a szoftverjét kéne megszerezni :) Modmentes lenne a miénkhez :)

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3012) hackeeeee válasza 5oultrain (#3009) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, 5800-át váltanék erre. :) Ezért kérdezgetem. Nem vagyok tősgyökeres Nokia fanatikus, de tudni szeretném, hogy mire számíthatok. :) :B Lesz 2.1? Nah, remek. :K És jelenleg akkor mivel műxik a teló? Mobilarénás tesztben asszem még 1.6 van írva.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3013) perecc94 válasza hackeeeee (#3012) üzenetére


perecc94
tag

Még a donut- tal (1.6) megy de reméljük már, hogy lassan 2.1- en fog futni. :)

„Az élet kaland, ha jól alakítod."

(#3014) quasimidi válasza Takhanto (#3011) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Jaja, valszeg ezért vontak el fejlesztőket a GT540-től hogy az új telefonok szoftverein dolgozzanak. Elvégre mindig az új termék a prioritás. Sajnos.

(#3015) hackeeeee válasza perecc94 (#3013) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aha, értem. Tehát akkor még 1.6 van, de akkor bő 1 hónap múlva jön rá a 2.1. :K
És akkor ez biztos is, mármint, hogy érkezik rá a 2.1?
Hm. Mert kíváncsi vagyok erre a rendszerre nagyon, és így az 5800-ám váltanám erre.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3016) 5oultrain válasza hackeeeee (#3015) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Én egy Se k660i telefont váltottam le az Lg Optimusra.
Egyáltalán nem bántam meg. Szórakoztató kezelni, és nagyon könnyű.

PSN ID: legalkriminalz

(#3017) quasimidi válasza hackeeeee (#3015) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Egy dolog a biztos, az a halál. Egyébként ha visszaolvasol, akkor több választ is kapsz az LG-től. Na jó, kb 90% hogy lesz rá 2.1. Már vannak külföldi blogokon képernyő felvételek GT540-ről amin a FW 2.1.

(#3018) hackeeeee válasza quasimidi (#3017) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aha, értem. Ja azt láttam, mert kíváncsiságból keresgéltem, és láttam Én is képet, videót, amin már 2.1-es szoftver van, ezért is kérdezem, hogy hogy is van ez.

@5oultrain: Az kicsit más azért, én mondjuk alapból tapist váltanék rá. Aminek a fő oka mondjuk az, hogy meguntam a symbian-t, és kéne valami új... Csak nem tom, hogy ez mennyire éri meg. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3019) quasimidi válasza hackeeeee (#3018) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Tudod nekem ez az első tapi mobilom és nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. De ha még vársz egy pár hónapot, lehet hogy kijön vmelyik gyártó olyan középkategóriás telefonnal, amin default-ból rajta van a 2.2. Az LG fw frissítésekben és határidőkben sosem volt jó :)

(#3020) hackeeeee válasza quasimidi (#3019) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most van ilyen akció féleségünk, és most "kell" venni készüléket. Csak most így akkor ez jönne nekem, sógorom meg átvenné tőlem az 5800-át. Szal messzire nem kerülne a háztól végülis. :D

Csak Ő magának Voda 845-öt vett volna.. Ez meg jobban tetszik, talán gyorsabb is annál, és akkor ez pedig hozzám kerülne.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3021) csongi válasza hackeeeee (#3020) üzenetére


csongi
veterán

Az lg-től kapott levelem szerint október 5 környékén jelenik meg hivatalosan a 2.1.
A vodás845-re van 2,1 a felhasználók szerint sokat javított a készüléken.

(#3022) hackeeeee válasza csongi (#3021) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak viszont kisebb a kijelző, mármint a vodáé, így is kisebb mint az 5800, de az mégkisebb, na meg "csak" 65ezer szín.. :\

Véleményem szubjektív...

(#3023) jooker82 válasza hackeeeee (#3022) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jövő hónapban érkezik két új androidos 2.2..LG... Nagyobb kijelző,kapacitiv,valamivel jobb kamera és videófelvevő..
Szerintem egy minimálissal lesz drágább mint a gt540...
[link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3024) Takhanto


Takhanto
őstag

Milyen progival tudok kicsomagolni a kdz file-t?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3025) neorow1 válasza Takhanto (#3011) üzenetére


neorow1
senior tag

A paraméterek majdnem ugyan azok mint a GT540-ben, így az sem kizárt, hogy átportolják hivatalosan is a mi telónkra a 2.2-t vagy egy kis ügyeskedéssel megoldják orosz/lengyel barátaink és akkor lesz majd jó világ :)

(#3026) pumszli


pumszli
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék tőlet. Először is ti milyen gps navigációt használtok rá? honnan töltöttétek le?
Ha jön majd a 2.1-es frissítés az miben fogja változtatni a telót? miben lesz jobb?
Köszi a válaszokat!

(#3027) perecc94 válasza neorow1 (#3025) üzenetére


perecc94
tag

én is ebben reménykedem, hogy valami "jómunkásember" megcsinálja nekünk :DDD

pumszli:
,,Először is ti milyen gps navigációt használtok rá? "
Nem írhatom le mert warez! De annyit mondok hogy 3 betű és i-vel kezdődik :)
,,honnan töltöttétek le?"
Személy szerint én torrentről szedtem le.
,,Ha jön majd a 2.1-es frissítés az miben fogja változtatni a telót? miben lesz jobb?"
Több alkalmazás lesz elérhető, gyorsabb lesz a teló, 9 home screen is lehet, nagyjából ennyi :)

[ Szerkesztve ]

„Az élet kaland, ha jól alakítod."

(#3028) AXisBOLD válasza csongi (#3021) üzenetére


AXisBOLD
addikt

845 alapból 2.1-el jött ki. hogy tudnának viszonyítani a felhasználók :F

Aurea mediocritas

(#3029) hackeeeee válasza jooker82 (#3023) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Addigra már lejár a lehetőség telóvételre... :o

Meg lett rendelve az 540, kíváncsian várom, hogy milyen lesz.

Akkor ténylegesen, erre akkor októberre várható a 2.1-es verzió?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3030) quasimidi válasza hackeeeee (#3029) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Szia,

Szerintem ne aggódj a 2.1 miatt, meglesz a GT540-re is! Hidd el, az 1.6 is csodaszépen szuperál és amire átszoksz symbianról androidra, már meg is lesz a hőn áhított 2.1!!

Örülök hogy te is beléptél a GT54-esek táborába! Olvass visszafelé sokat, rengeteg hasznos infót találsz itt.

(#3031) sipsand


sipsand
tag

Hello!

Ez az Android mennyire net függő? Állandóan wifi vagy mobilnet kell minden alkalmazáshoz, esetleg csak úgy működik? Csak azért kérdem mert lehet, hogy ilyet veszek. De ha állandóan net kell neki akkor még gondolkodom. Köszi a választ.

χάνουμε κανένα από αυτά κερδίζει.

(#3032) iguana77


iguana77
csendes tag

Üdv Mindenkinek!Kb 1 hónapja nyúzok egy ilyen telót(ha észnél vagyok akkor 2,5),és nagyon meg vagyok vele elégedve.Egy nokia 5230-asom volt elötte ami maga volt a rémálom.

"Meg idejössz,azt dumálsz nekem,az a baj,és nem hagyod abba,az a baj,És nem figyelsz, hogy nem érdekel, az a baj.

(#3033) Chuck Norris válasza hackeeeee (#3008) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ma valaki hív, akarnám felvenni erre ott figyel a kifagyós hibaüzenet a képernyőn. Azt pöcköltem, hogy csukja be a a programot, egyből meg is szakadt a hívás és nem került be a híváslistába se. Na ilyen se volt még, legalábbis nálam.

(#3034) Naras válasza Chuck Norris (#3033) üzenetére


Naras
őstag

Nálam sem volt még ilyen... remélem nem is lesz...

Mióta app2sd - zek, sztem gyorsabb a cucc, talán stabilabb is... gondolom annak is köszönhető, hogy 88 mega szabad hely van a belső memben...

Na tessék: 2.2 - vel jönnek az új Optimusok... márpedig ahogy néztem, kb. ugyanaz a hardver. Ha az LG azokra már összevágta akkor erre is nagy esély van, hogy kiadja majd...

...remélem... ha meg nem, akkor valahogy áthúzzuk, és feltesszük, és kész passz... :DDD

A 2.1 meg hetek kérdése... addig is jó lesz :C Bár, nem tudom mi lesz velem app2sd nélkül, ha azon nem megy... :U

Kíváncsi leszek az újak milyen áron fognak bejönni... igazából csak 1 lépcsőfokkal jobbak, még nem tartoznak a csúcskategóriába... én olyan 40-50 környékére saccolom előfizuval...

A Nokiát, meg Symbian - t meg lassan el lehet felejteni... a Nokia egyre jobban kezd lemaradni a konzervatív üzletvitelével, és felfogásával... Persze, biztos jó az a symbian, meg szép, meg minden, de azért meg lehet nézni, hogy miket gyárt mostanság okostelefon címszó alatt, meg milyen szolgáltatásokat favorizál... Hiába ők a Nokia, ha egyszer az embereknek nem arra van szükségük, akkor nem fogják tudni megmondani, hogy de igenis ez a tuti...
...hát, evvan, majd egyszer talán ők is rájönnek :((( (pedig én anno nagy Nokia fan voltam)

Az Android ezzel szemben teljesen nyitott, és hát egy X embert számláló fejlesztői brigád, akármennyire is okosak, nem tudják fölvenni a versenyt az egész világ fejlesztőivel...
Főleg nem úgy, ha konzervatív, begyöpösödött az a bagázs... persze biztos nem így van...

Aki most gondolkodik ezen teló megvásárlásán, vagy Androidon, mindenképp ajánlani tudom... Akinek nem annyira sürgős, annak esetleg érdemes lehet megvárni a Chick és One megjelenését, hátha nem lesznek sokkal drágábbak...

Ha sikerült azokat is ilyen jól bepozícionálni ár/teljesítmény viszonylatban, akkor verni fogják talán ezt is...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#3035) 5oultrain válasza sipsand (#3031) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Természetesen normálisan működik a telefon offline-ban is, és ki tudod használni.
Net csak bizonyos alkalmazásokhoz kell.
Nem kell állandó net kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: legalkriminalz

(#3036) miselin válasza Naras (#3034) üzenetére


miselin
tag

Én attól nem tartok, hogy 2.1-en nem fog menni az app2sd, ugyanis alap linux parancsokat tartalmaz a script, szóval nyugi :-)

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#3037) hackeeeee válasza quasimidi (#3030) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát az lehet..... :) Köszi. :R

Véleményem szubjektív...

(#3038) samu74


samu74
addikt

Én is beszáltam a klubba,és teljesen meg vagyok elégedve a telóval eddig. :K
Viszont az Opera böngészője nekem annyira nem tetszik,a gyári szerintem jobb egy picit.Bár mikor valamelyik weboldalra írtam megjegyzést,akkor pár össze-vissza karaktert "mellékelt" hozzá...Ezek a 3D mozgásvezérelt játékok hihetetlenek! :DD

-----------

(#3039) miselin


miselin
tag

Nem tud valaki egy olyan SMS programot, ami hasonlít a régi (nem androidos) programokra? Ami külön rendezi a bejövő, és kimenő üzeneteket. Szedtem már le néhány progit a Marketről, de egyik sem ilyen.
Köszi

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#3040) Menthirist


Menthirist
veterán

tegnap elkezdtem programozgatni androidra... :) (mégha nem is vagyok rutinos programozó, gyakorlásnak és ismerkedésnek jó) bár röktön felmerült, hogy nem értek az xml-hez,. így azt gyorsan betoltam egy fél-egy óra alatt :D
tehát még csak kiíratok, formázgatok, este volt már... de elkezdtem, ez a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#3041) felixo


felixo
őstag

Én legjobban a LIVE WALLPAPER funkcióért várom a 2.1-et.
Szerintem rohadt jó ! :DD

Redmi Note 9

(#3042) sipsand válasza 5oultrain (#3035) üzenetére


sipsand
tag

Köszi szépen, akkor megveszem ezt.

χάνουμε κανένα από αυτά κερδίζει.

(#3043) iguana77 válasza sipsand (#3031) üzenetére


iguana77
csendes tag

Hy!Egy-két alkalmazás ami netfüggő,a többinek nem kell net.

"Meg idejössz,azt dumálsz nekem,az a baj,és nem hagyod abba,az a baj,És nem figyelsz, hogy nem érdekel, az a baj.

(#3044) iguana77 válasza Naras (#3034) üzenetére


iguana77
csendes tag

A vodánál 3000 ft-tal drágábbak lettek az optimusok minden kategóriában.a 2.2 miatt?

"Meg idejössz,azt dumálsz nekem,az a baj,és nem hagyod abba,az a baj,És nem figyelsz, hogy nem érdekel, az a baj.

(#3045) Pisti1300


Pisti1300
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég lettem Gt540 tuljdonos. Ezelőtt volt már pár okostelefonom. Kezdve a Hp-tol Mio A701-en át Iphone-ig. Eddig nagyon nem vagyok megelégedve az androiddal. Szinte minden bekapcsolásnál hibaüzit kapok miszerint pár dolog hibát vétett és nagyon sajnálják. A navigáció nagyon lassú... stb...
Most személyesen is sikerült megtapasztalnom az iphone kontra android vitát... Eddig nálam az Iphone vezet nagyon magasan. Az android nekem nagyon win mo-s. Lassú instabil és letöltött programok nékül szinte használhatatlan. Ma fedeztem fel hogy nincs sms karakterszámláló:)
Ha valaki tudna segiteni hogy hogy tudok egy használható telefont faragni a kis lgmből azt megköszönném. Mondjuk a ROM főzéstől a "kötelezö" programokig.
Előre is köszönöm

(#3046) 5oultrain válasza Pisti1300 (#3045) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Szia!

Ez érdekes, én még soha nem kaptam ilyen hibaüzeneteket (kopp, kopp, kopp)
Igaz, nekem nincs iphone-om, de a csajomnak az van (3gs) és én nem tapasztaltam, hogy gyorsabb lenne.
Az smsnél is számolja a karaktereket, neked, hogy hogy nem?
Amúgy igen, egy kicsit hasonlít a win-re. Nekem az tetszik benne, hogy tulajdonképpen, te építed fel a telefonod.
Azt raksz rá, és olyan alkalmazásokat, amit te akarsz és használsz, így személyre szabható.

PSN ID: legalkriminalz

(#3047) Chuck Norris válasza Pisti1300 (#3045) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Egy 50 ezer forintos telefont hasonlítasz egy 150 ezres iphonehoz, azért légy egy kicsit igazságosabb :)

(#3048) hackeeeee válasza 5oultrain (#3046) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És télleg, android market-ben minden okosságot meg lehet találni ami kellhet?

Sztem ha megjön a teló fogok jönni kérdezni, nem is keveset. :)

Nah csak jöjjön meg, Én majd viszonyítom az 5800-hoz... Árban manapság már egy kategóriában vannak, szal ez jó viszonyítási pont lehet. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#3049) Pisti1300


Pisti1300
csendes tag

Akkor ha jól értem:
Ha rootolom a telefont akkor a gyárilag felpakolt alkalmazásokat (akár az SMS-t) is törölni tudom? Vagy lecserélni általam letöltött sms kezelőre?
Főzött romot találok hozzá? valami olyat ami gyorsabb és a felesleges dolgok le vannak szedve róla?

(#3050) Menthirist válasza Pisti1300 (#3045) üzenetére


Menthirist
veterán

érdekes... szobatárs Iphone 3g-je crash-el néha, az én androidom meg nem, miközben az enyém gyorsabb is... hogy is van ez? akkor mégis csak az android vezet? Pláne harmad-negyed áron? Na ugye, hogy ezt így nem lehet eldönteni...

Nem hallom, hogy az itt lévő tömeg forrongva hangoztatná, hogy így lassú, úgy kap mindig hibaüzit, stb... Szóval lezárhatod magadban az iphone vs android vitát, csak nem lesz igazad :) Az én telefonom az eddigi vásárlás alatt egyszer fagyott csak (egy 3d-s játéknál, de azóta soha, még annál sem), és a hibaüziket is 99%-ban az én programjaim (amiket én írtam) váltja ki :D Az meg nem a telefon vagy az android hibája :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.