Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) miselin válasza perecc94 (#6000) üzenetére


miselin
tag

Valaki biztos ki fogja próbálni :-)
Mindenesetre nagy különbség nem látszik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#6002) perecc94 válasza miselin (#5998) üzenetére


perecc94
tag

reménykedjünk azért, hogy előbb vagy utóbb (inkább előbb :) ) november előtt kijön a MAGYAR 2.1 ;)

„Az élet kaland, ha jól alakítod."

(#6003) perecc94 válasza miselin (#6001) üzenetére


perecc94
tag

Ugyan az... :))
Leszámítva, hogy a P500- nak 3,2"- os kapacitív a kijelzője, GT540- nek pedig 3,0"-os rezisztív...
Ezen kívül nagyon eltérést nem találtam a 2 telefon között. Max. még a készenléti ideje több az OptimusOne-nak, de ennyi.

„Az élet kaland, ha jól alakítod."

(#6004) miselin válasza perecc94 (#5978) üzenetére


miselin
tag

Van görög 2.1-es is:
http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/GT540/AGRCBK/V20a_00/V20A_00.kdz

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#6005) hackeeeee válasza miselin (#6004) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez is A-s, szal ez gyanúsan olyasmi lehet, mint a francia... :U

Véleményem szubjektív...

(#6006) kingpython válasza hackeeeee (#6005) üzenetére


kingpython
aktív tag

Azért Október eleje már elmúlott amikorra az LG ígérte a Magyar frissítést szóval...........

ASUS ZenFone 2 ZE551ML 4/32GB WW

(#6007) Takhanto


Takhanto
őstag

p500 fw link?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#6008) felixo


felixo
őstag

Ez állítólag rootolja a telót !? : [link]

Redmi Note 9

(#6009) norbi93


norbi93
senior tag

jaaaj ennyi posztot kocsikról meg benzinről, meg böszme kereskedőkről még nem olvastam mint maXD még csak október közepe van, messze lesz még az a magyar 2.1:D a főzött romot beluudj-on kívül még senki nem pakolta fel?
beluudj: nincs benne bug meg vmi ilyesmi?:S

(#6010) Hyo válasza miselin (#6001) üzenetére


Hyo
csendes tag

Ha az Optimus One-ra kiadják a 2.2-t, vagyis eleve azzal jön, és az is 600as proci meg a tel szinte ugyan az, mint a miénk, csak lesz már vki olyan kedves, h 2.2-t rak Optimus-ra is... Legalább is nagyon remélem, és kissé felháborítana, ha nem így lenne... :((( :W

Powered by Optimus (Prime) :)

(#6011) miselin válasza Takhanto (#6007) üzenetére


miselin
tag

Ez az LG P500 Optimus One magyar Firmware-je:

Ismétlem, NEM a GT540 Optimusé. Kisérletezés csak SAJÁT FELELŐSSÁGRE!!!!
Kisérletezés előtt nem árt azon elgondolkodni, hogy
- ez egy másik típus firmware-je!!!!
- V10-es, lehet, hogy nem is fog felmenni, ahogy az 540GT-re készült V10-es rom sem, ha már V20as van fent!!!!
- csak annak reményében érdemes kísérletezni, hogy tökéletesen működik a 2.2, ugyanis könnyen előfordulhat, hogy ahogy 2.1-ről 1.6-ra nincs visszatérés, úgy 2.2-ről 2.1-re sincs!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#6012) hoppidrii


hoppidrii
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem a baltic verziót és mikor szinkronizáltam a pc suittal, felajánlotta, hogy van a telefon szoftverra frissítés... Mire frissítene?

(#6013) norbi93 válasza hoppidrii (#6012) üzenetére


norbi93
senior tag

hát ha nem nézi a szériaszámot a suite, akkor a baltic-ra, haa nézi, akkor valószínűleg semmire, mivel magyar 2.1 nincs kinn, 1.6-ra pedig visszaléptetni nem tudod

(#6014) hoppidrii válasza norbi93 (#6013) üzenetére


hoppidrii
csendes tag

baltic mire? 2.1-re... kiadtak hozzá frissítést?

(#6015) miselin válasza hoppidrii (#6012) üzenetére


miselin
tag

Semmire! A PC Suite el fogja indítani az upgrade programot, talán letölti újra a drivereket, telepíti őket, majd közli, hogy nincs frissítés.

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#6016) norbi93 válasza hoppidrii (#6014) üzenetére


norbi93
senior tag

frissítést nem adtak ki hozzá:) csak drivereket szed, aztán kirja hogy igazából nicns semmiXD elhangzott már olyan is mondjuk, hogy S/N alapján frissít, de én ezt nem tartom valószínűnek:)

(#6018) puszta123


puszta123
tag

Légyszi segítsetek, kezdek elkeseredni...A optimusomat csak akkor hajlandó felismerni a számítógépem, ha mass storage device módban van, ha onnan kiveszem a pipát, vagy ha usb debug módban van, egyszerűen nem hajlandó felismerni a gépem a telefont...ha rádugom a tüdüm hang helyett (gondolom tudjátok melyik hangra gondolok :D) tütütüm hangod ad ki és nem látja. Emiatt nem is tudom frissíteni a telefont, és félek ha kijön egy hivatalos frissítés emiatt azt sem fogom tudni felrakni...Vkinek ötlet?

Köszi!!

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#6019) norbi93 válasza puszta123 (#6018) üzenetére


norbi93
senior tag

nálam kb uyganez a probléma van:D szóval én beis tégláztam vele a telót kerek egy hete, ne igen próbálkozz:D egy win7 telepítés normális driverekkel elvileg megoldhatja a problémát, de még énse próbáltam újrarakni a wint:) a lényeg hogy így neki ne állj frissítésnek, mert amikor a teló frissítés közbe átmegy download módba, a gép elfogja dobni a telefont, és tégla...

(#6021) norbi93 válasza #99499520 (#6020) üzenetére


norbi93
senior tag

hát eredetit nem hozott a jézuska, maradt az ingyenajándék:D

(#6022) puszta123 válasza norbi93 (#6019) üzenetére


puszta123
tag

Hümmhümm...levélnehezékhez azért kicsit drága. Próbálok vmi usb drivert keresni hátha megoldja a problémát, mert így nem igazán kerek a világ...ha vki tud erre megoldást szóljon :)

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#6023) norbi93 válasza puszta123 (#6022) üzenetére


norbi93
senior tag

nekem ez win telepítés nélkül sehogy sem oldódott meg, akármilyen drivert pakoltam hozzá:D sok szerencsét, hátha neked jobban megy:)

(#6027) norbi93 válasza #99499520 (#6024) üzenetére


norbi93
senior tag

hát most jó a teló, nicns vele baj:D de ez aa custom rom érdekelne engem is, és mivel itthon jelenleg képtelenség téglázás nélkül felküldeni a telóra, ezér majd kelleszXD

(#6031) joestone


joestone
addikt

Ha valaki megkockáztatja , hogy téglázza a telefonját a p500 -as 2.2 firmware felrakásával annak az alábbi linken elérhető a módosított verzió . Annyit módosítottam rajta , hogy a p500 dll fájlját kicseréltem a gt540 dll fájljára , hogy a firmware updater át legyen vágva és gt540 - telefont keressen.

MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE JÁTSZON VELE , MERT TÖNKRETEHETI A TELEFONT !!!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6032) joestone válasza felixo (#6025) üzenetére


joestone
addikt

model dll-re nem nyafogott az updater ?

(#6036) SektorFlop válasza joestone (#6032) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

tudtok valamilyen navigációs progit ajánlani én most a 3 betűset használom de egy kicsit akad 2.1-en is:S

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#6044) SektorFlop válasza joestone (#6031) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

zsír, ma sikerült befejeznem a telót, 2.1 után 5 napot szenvedtem a mobilnet, root és a a2sd-vel a végén kiderült hogy a gépem rossz azért nem tudtam megcsinálni, most meg közlitek velem hogy várható valami barkácsolt 2.2 is majd valamikor :W

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#6045) norbi93 válasza #99499520 (#6043) üzenetére


norbi93
senior tag

igaz... én már kajak le is szedtem a romot, megmár kerestem a kábeleket... ha nm frissítek rá a lapra, szerintem fater gépén nézegetem az új téglámat...

(#6047) KrAt


KrAt
veterán

Szar poén volt, kitakarítottam a topicot, ezzel a továbbiakban kérem ne vicceljünk..

Köszi!

Atesz

[ Szerkesztve ]

(#6048) radamsky


radamsky
senior tag

akartam kérni már, de akkor ezek szerint valaki megelőzött.

(#6049) hackeeeee válasza KrAt (#6047) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Höhö... Mi történt itt? :U

Véleményem szubjektív...

(#6050) Pubszon válasza joestone (#6031) üzenetére


Pubszon
veterán

Valamilyen módon ki lehet próbálni biztonságosan ezt a rom-ot?
Illetve, egy fejlesztőnek jó alap, ha valamennyit kellene rajta módosítani?

Illetve egy tipp mindenkinek: Mivel android userek vagyunk és van google accountunk, fontosabb file-ok (,mint pl rom, app2sd, stb) megosztására miért nem használjuk a google docs-ot? :D
1 GB ingyenes tárhely áll a rendelkezésünkre.
Én ha kell, az enyémre szívesen feltöltöm amiket akartok és onnan akár mikor könnyen elérhető. :K

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.