Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) joestone válasza Met30 (#12000) üzenetére


joestone
addikt

igen.
Az új verzióban alapból benne lesz.

(#12002) Naras válasza Zatoichi120 (#11990) üzenetére


Naras
őstag

Dobjunk már össze neki valami wifi routerre... :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#12003) Menthirist válasza darál0w (#11999) üzenetére


Menthirist
veterán

ha rendelsz még, lehet hogy egyre én is vevő lennék, ha már úgyis miskolcon találkozhatunk :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12004) neorow1 válasza darál0w (#11999) üzenetére


neorow1
senior tag

:( mind1 várjuk a romot szeretettel..

Lehet rendelek énis 5ös csomiban és elpasszolom a suliba :)

(#12005) Zatoichi120 válasza Naras (#12002) üzenetére


Zatoichi120
csendes tag

Inkább majd akkor segítsetek, ha meglesz a teló, és programokkal mit fogok én szerencsétlenkedni, előre félek. :D Na, de azért (is) vannak a profik hogy segítsék a rászorulókat, mert én képes vagyok egy sima Astro-val kipurcantani :D

(#12006) darál0w válasza Menthirist (#12003) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd szolok.

rendeltem ugye ezt a zsákot meg ilyet is...

szal nem tudom, h fogok e még...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12007) Menthirist


Menthirist
veterán

én egy ehhez hasonló jellegben gondolkodnék amúgy:
[link]

tehát alapvetően egy ilyen V alakú merev tokkal... csak nem kell hogy bőr legyen...
tesóm férjének is ilyen van a telóján, és tök jól használható...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12008) Zatoichi120 válasza Menthirist (#12007) üzenetére


Zatoichi120
csendes tag

Egy ilyen engem is érdekelne. :D

(#12009) neorow1 válasza Zatoichi120 (#12005) üzenetére


neorow1
senior tag

Nem nagyon lehet kipurcantani, úgymond bolondbiztos. Max ha van egy root explorered és nekiállsz ész nélkül törölgetni vagy épp elb*szod a flashelést.

(#12010) Zatoichi120


Zatoichi120
csendes tag

A bolondbiztos funkciónak örülök (:D) Viszont máris bebizonyítom, h azt se tudom mi az: írtál 2 "telefonba belenyúlós" dolgot. Hát én még nem is hallottam róla. :D Szóval, remélem akad aki szájbarágósan segít/tud adni linket ahol már leírták így. :D

(#12011) Menthirist


Menthirist
veterán

a telefon tényleg eléggé vigyáz magára, ha az ember nem buherálja nagyon a mélyét (értem ezalatt a flash-elést, vagy a root jogokkal a központi fileszerkezetben való garázdálkodást, persze az is biztonságos, mivel nagyon sok dolgon úgyis read only jog van csak :D), akkor 100%, hogy nem tudja darabokra szedni a rendszert... persze mivel ezek már nem sima, pár funkciós telefonok hanem mini számítógépek, be kell látni, hogy a nagyobb komplexitáshoz és rugalmassághoz több probléma is tartozik... de ezt elfogadta az, aki okostelefont vett normál készülék helyett...
én az első flashelésem (amikor lecseréled kompletten a telefonon lévő operációs rendszert egy másikra) nálam sem ment zökkenők nélkül, nekem is belefagyott, nem akart bootolni, de kb egy 30 perc alatt megoldottam (talán kis segítséggel, már nem emlékszem pontosan :D). De ahhoz képest, amit alapból tudna mondjuk egy vodás készülék, elég szépen ki lett már csinosítva és turbózva köszönhetően Joestone-nak, pár itteninek (pl Beluudj) és persze az oroszoknak :) de hát ez a teló egy linuxos számítógép, szóval betegség, miket lehet vele csinálni egy normál telefonhoz képest :)

Szóval amíg azt hiszem az lg logó él, addig a telefon menthető :) de ez nem most fog még bekövetkezni :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12012) neorow1 válasza Zatoichi120 (#12010) üzenetére


neorow1
senior tag

Joestone blogján [link] nagyjából fel van vezetve minden amit tudni kell, hogy lecseréld a gyári romot, a többi meg nagyjából magától értetődő, ha felhasználói szinten tudod használni a számítógéped és van egy alapfokú angol tudásod, akkor menni fog, ha nem, kérdezel vagy használod a google-t.

Az a jó, hogy van az Android Market és társai ahol szinte mindent megtalálsz. Pl. nekem volt olyan widgetem amivel a bérelt CoD2 szerveremet tudtam adminisztrálni :D. Az első héten nekem naponta kellett töltenem a telefont, mert állandóan a Marketet bújtam, csak sajnos hamar elfogyott a belső memória, de ez már nem lényeg, mert van nekünk APP2SD amivel megoldható, hogy a programok ne a belső membe, hanem a memkarira települjenek.

Ha szét akarsz nézni milyen progik vannak ajánlom az AppBrain-t. Van egy Android kliens az oldalhoz és ha összepárosítod vele a Google accountodat, a számítógép böngészőjében a kiválasztott app Install gombjára kattintva magától feltepíti a telóra, ha wifi-n csatlakozva vagy az Internethez.

[ Szerkesztve ]

(#12013) darál0w válasza Menthirist (#12007) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekem azok nem bejövősek...toltam rá egy szilikon tokot, meg ez a zacsi és szevasz. tökéletes védelem. persze a kijelzőn is van "folia".

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12014) Menthirist válasza neorow1 (#12012) üzenetére


Menthirist
veterán

én már meg sem említem, hogy a teló ramja még vagy 30-40%-ban üres, és app2sd-m sincs elindítva :D mindent ott tartok az sd karin, ha kell felteszem, de az update.zip-ek miatt úgyis mindig elvesznek a telepítések :) szóval spec most elférek :D

valaki amúgy megnézte esetleg, hogy rendben van-e a gps? mert valaki panaszkodott a 2.1 óta, és spec én sem találtam vele jelet ma (bár mint említettem, ez nem jelent sokat)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12015) Met30 válasza joestone (#12001) üzenetére


Met30
tag

:R Megvan a módosított Görög + Recovery. Szedem a Black 1.4-edet s tesztelem. A módosított görögnél vettem észre, hogy a kikapcsolás helyett újraindul a teló.

(#12016) joestone válasza Met30 (#12015) üzenetére


joestone
addikt

A módosított magyarban firssebb a bootloader ott már kék a fastboot képernyő és írja is mit csinálsz a telón.Inkább azt javasolnám.

(#12017) neorow1 válasza Menthirist (#12014) üzenetére


neorow1
senior tag

Jogos, én is 6-8 programot használok napi szinten. (PowerAMP, AngryBirds, SkyFire, Facebook, MSN Talk, Unified Remote, Adobe Reader, EStrong File Manager, Estrong Task Manager)

A GPS nekem működik gyári görög 2.1 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#12018) felixo válasza joestone (#12016) üzenetére


felixo
őstag

Mikorra várható az új ROM-od Mester ?

Redmi Note 9

(#12019) Pala1989 válasza Menthirist (#12014) üzenetére


Pala1989
csendes tag

gyári görög 2.1-en ment a gps, ma felraktam az 1.4.1a-t és jelentem nekem se működik.
Próbáltam már tv tetejére rakni és ráolvasni h MÚKODJ és mégse jó. megoldás? :)

(#12020) neorow1 válasza Pala1989 (#12019) üzenetére


neorow1
senior tag

a MÚKODJ előtt a 3 körbefordulást megcsináltad? ha kifelejetted akkor tuti az a baj :DD

(#12021) Met30 válasza joestone (#12016) üzenetére


Met30
tag

Közben felraktam a Black 1.4-et. Fejet hajtok a mester előtt. Anno ha várok a romodra, nem téglázom le a telót s nem kell másfél hónapot várnom rá. :R :R
Holnap lehet megnézem a frissebb bootloadert is na meg a kernelfrissítéseket. :C

(#12022) joestone válasza felixo (#12018) üzenetére


joestone
addikt

már az update csomagot rakom össze , még tesztelem a telepítést , meg a működést frissen telepítve aztán megy ki.

(#12023) Pala1989 válasza neorow1 (#12020) üzenetére


Pala1989
csendes tag

2-t fordultam csak :(

(#12024) Pala1989 válasza Met30 (#12021) üzenetére


Pala1989
csendes tag

Neked megy a gps az 1.4-ben? :)

(#12025) Met30 válasza Pala1989 (#12024) üzenetére


Met30
tag

Mindjárt ránézek. Most teszem vissza a lementett progikat. s utána tesztelem.

(#12026) Pala1989 válasza Met30 (#12025) üzenetére


Pala1989
csendes tag

Közben talált nekem 1db műholdat. Tehát menni megy, csak gyenge. 8-9 helyett csak egy gyenge jelet talált(ugyan azon a helyen próbálva)

(#12027) darál0w válasza Pala1989 (#12026) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez azért komoly érvágás lenne.

joe te tesztelted?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12028) joestone válasza darál0w (#12027) üzenetére


joestone
addikt

most néztem , kb 1 perc alatt a maps beállt és mutatta a poziciót . De használtam a blacket a compass nevű progival is az is elég pontosan mutatta a dolgokat.

(#12029) Met30 válasza Pala1989 (#12026) üzenetére


Met30
tag

a google maps pillanatok alatt beállt s mutatta a helyet, az ndrive meg elég soká keresett s nem talált. De a lakásban az eddig sem működött.

(#12030) darál0w válasza joestone (#12028) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akkor user error lenne?! :D

lassan kellene már időt szánnom nekem is a telora és feltolni rá a blacket...a memokari már megvan...szal csak az idő az akadály. megvárom az uj romod és csípek el valahonnan rá ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12031) Solad válasza Solad (#11859) üzenetére


Solad
őstag

Erre esetleg valaki? :)

Mas: Aki fozogeti itt nekunk a romokat, nem tudja megoldani valami uton-modon hogy az ac3-mal is megbirkozzon a telefon? vagy van mar erre valami letezo megoldas?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#12032) joestone válasza Solad (#12031) üzenetére


joestone
addikt

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=467112

(#12033) laci23-1


laci23-1
tag

hali! segítség kéne!
Ha már megy az app2sd tehát az sd kártya partícionálva van és rádugom a telefont a pc-re adattár módban akkor miért nem tudom kezelni a FAT-os részt?

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#12034) -Greg-


-Greg-
csendes tag

No én is megpróbáltam joe által leírtak alapján frissíteni a telót, de a bizonyos 4 %-nál hibát írt, és azóta ha bekapcsolom 2 féle LG logo villan csak fel.. Ha akksi nélkül indítom USB-vel + hangerő gomb lenyomva, Download módba megy át, le is szedte a drivert, de amikor újból frissíteni szeretném ezt dobja folyamatosan a R&D Test tool:

11:31:39 : Start fn_StartUpgrade
11:31:39 : Extract kdz file
11:31:43 : kdz decrypt Success
11:31:45 : Extract file Success.
11:31:45 : LGMobileDL Load.
11:31:45 : Port = -1
11:31:45 : Connection check start.
11:31:45 : Port(or Device) Not Found!
11:31:47 : Finish All test

Azaz nem találja a telót...

Van remény, vagy irány a szervíz...?

(#12035) joestone válasza -Greg- (#12034) üzenetére


joestone
addikt

Ez még simán menthető.
A bal oldalon 3gqct legyen cdma helyett, a jobb oldalon pedig emergency legyen diag helyett.ekkor látni fogja a progi a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#12036) norbi93


norbi93
senior tag

működő flash:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=851179

(#12037) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

Joe, hogy megy a 1.4.2 tesztelése? jól alakul?

Motorola Moto x

(#12038) -Greg- válasza joestone (#12035) üzenetére


-Greg-
csendes tag

Sajna így sincs eredmény, pedig extra letöltöttem a LGAndroidDriver_WHQL_ML_Ver_1.0_All_Win7.exe-t is... A sajátgépben látszódnia kellene valamilyen eszközként? Mert semmit nem jelez.

(#12039) joestone válasza Blokkolnam0 (#12037) üzenetére


joestone
addikt

Működik szépen, épp azon gondolkozom , hogy mitévő legyek. Ugyanis a boot alatt bekapcsolásra kerül az app2sd és a swap. Ha nincs sd vagy nincs rajta ext2 akkor a telefon nem fog (rendesen) működni az app2sd miatt. Mivel a swap a telefon belső memóriájába kerül és nem az sd-re app2sd nélkül elég szépen elfogy a belső memória. kb 50-60 mega marad. (32M swap) . üresen. és ide települnének a progik . Az alapot próbálgattam , az paprikás csirke (angry birds) és az iglo után is csak 100k fogyott a belső memóriából . Szóval sd-vel meg app2sd-vel rendben van a dolog. Viszont ha lassú az sd akkor az erősen belassítja a telefont. A jit miatt nem célszerű az sd-re rakni a dalvik-cache-t mivel iszonyú mennyiségű io műveletet csinál . Ez már alapból 30-50 M a belső memóriából. Próbáltam az üres? "" part iciót ext2-re formázni ami sikerült csak felmountolni nem engedi , így lehetne +250M üres hely.
Szóval az alapverzió az működik , de gondolnom kell a lassú sd tulajokra is .
Kellett külön scripteket gyártani a rendszerbe , hogyha valaki hr -t csinál vissza lehessen csinálni a swap fájl helyéül szolgáló img fájlt és magát a swap fájlt is.
Működésbeli gond az nincs működnek a beállított dolgok , működik az update.zip is . Szóval publikálásra kés a csomag , csak a fentieken töröm az agyamat.

(#12040) Blokkolnam0 válasza joestone (#12039) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

értem. nekem pl. egy 4 gigás Class4-es SD kártya van benne, az lassúnak számít?

Motorola Moto x

(#12041) joestone válasza -Greg- (#12038) üzenetére


joestone
addikt

Amikor download módban rádugod a gépre a szokásos windwos hangot kell halljad , illetve az első körben telepítenie kell a drivereket . Próbáld másik USB portba dugni és figyeld , hogy a géped telepíti -e a drivereket.
Amit még telepithetsz az ez :
LGUSBModemDriver_WHQL_ML_Ver_4.9.7_All_Win7.exe.
Amíg él a download mód addig menthető a telefon . Illetve ha az sincs de még bekapcsol elvileg akkor is . Egyetlen esetben nem menthető ha be sem kapcsol.

(#12042) joestone válasza Blokkolnam0 (#12040) üzenetére


joestone
addikt

Nekem is az van. Alapvetően a kártya írási olvasási sebessége befolyásolja a működést . Egy gyors kártyával jobb működést lehet elérni , mint amikor csak a belső memóriából működik a telefon.

(#12044) -Greg- válasza joestone (#12041) üzenetére


-Greg-
csendes tag

Leszedtem, plusz adja a hangot, és új slot-ba dugás esetén tölti a driver-eket, aztán ha megint rárakom megint a nagy semmi...
Az számít hogy milyen állapotban teszem fel utána a telót? (download mode, vagy akksival villodzó logo-val? - bár egyiknél sem csinál semmit..)

Ezeket installálja sikeresen, de miután ez kijött az usb le hangot nyögött ki..

Úgyhogy most nem tudom mit tudnék még csinálni..

(#12045) joestone válasza #99499520 (#12043) üzenetére


joestone
addikt

Az első indításkor klassú aztán utánna már rendben a dolog.Néztem a logcattal az első bootolást elég sokat eljátszik míg az appokból kiszedi a dex fájlokat és berakja a dalvik-cache-be . Csodák ugye nincsenek ha lassú maga a nand amire irunk olvasunk még több írás olvasás nem fog javítani a dolgon. Újrainduláskor 1 perc alatt pin kód megadással együtt elindul a telefon app2sd + swap bekapcsolva .kb 40 mp míg a pin kódig eljut a bekapcs pillanatától.
Ugyebár a jit miatt a dalvik-cache erősen használva vagyon ez miatt a hagyományos app2sd hibára szalad .
Az 1.4.1 első indítása gördülékenyebb volt , viszont itt a full animációt bekapcsolva az ablakváltás olyan gyorsan történik , hogy nem látszik maga az animáció.

(#12046) joestone válasza -Greg- (#12044) üzenetére


joestone
addikt

Amikor rádugod legyen nyitva az eszközkezelő és amikor feljön az LGE Android USB modem jobb klikk rá és letiltás. Utánna idítsd a flashelőt .

(#12047) viw


viw
aktív tag

hello mindenki,
családba bekerült egy gt540, és hát... nem rossz.
nekem egy v845 van, amit az ára miatt választottam anno. így csak ehhez tudom hasonlítani: de minden téren összeszedettebbnek mondanám a gt-t. minőségi különbség van a két teló közt. ha ma kéne választanom akkor gt tulaj lennék. de nem kell, így megtartom a 845-öt.
(ezt amúgy el se merem mondani a pirosdroid fórumban mert megköveznek. remélem nem is járnak ide:) ja! és légyszi ne árúlkodjatok:) )
üdv,

(#12048) -Greg- válasza joestone (#12046) üzenetére


-Greg-
csendes tag

na erre reagál...most wparam és iparam-okat irogat egyre növekvő számokkal..

Staying tuned..

(#12049) joestone


joestone
addikt

Megy felefelé az 1.4.2. Ha felment megírom a blogon hogyan települ .

(#12050) Pala1989 válasza joestone (#12049) üzenetére


Pala1989
csendes tag

független gyári magyar(vagy görög) romról nincs update.zip? vissza szeretném rakni, főleg a gps tesztelése miatt.(1.4.1-en nem megy nekem, kiváncsi vagyok, hogy gyárin müködik-e)

átlapoztam a fórumot, de nem találtam.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.