Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12302) gdevil válasza wwenigma (#12292) üzenetére


gdevil
aktív tag

köszi az infót!

(#12304) laci23-1


laci23-1
tag

srácok légyszi valaki segítsen!
Mindent megcsináltam az app2sd-vel ahogy kell ha nyomok neki egy tesztet akkor is azt írja hogy megfelelően működik. vagyis ezt:
1002.0M 164.2M
786.1M 17% /data/app
az app2sd működik :)
Akkor ha a beállítások/memóriakezelő miért ír ki csak 71.04Mb
telepíteni akartam egy nagyobb alkalmazást és azt már nem engedte! Légyszi
:O S.O.S

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#12305) Newt77 válasza #99499520 (#12301) üzenetére


Newt77
csendes tag

beluudj
Frenetikus bejegyzést tettél!
:DD :R :DD
érdemes elolvasnia mindenkinek!
[link]
Keressétek Mihok Sándor illetve most már Attila Kovács bejegyzését!
Ennél őszintébb nem is lehettél volna!
:C :C :C :C
Akkora lájkot nyomtam rá, hogy az egér az asztalról le is zúgott...
Végre!
Még ilyen bejegyzéseket, és a tetszik gombot se hagyjátok nyugton!
Faragatlan?
Dehogy!
csak őszinte!
Ez kell, higgyétek el!
:R

(#12306) Tecsa válasza #99499520 (#12303) üzenetére


Tecsa
aktív tag

A lelkes "amatőrök" azért oda tudnak vágni a fizetett "profiknak". Csak ezt azok nem látják akiknek kéne. Nem is értem miért nem tájékozódnak ilyen fórumokon a "profik". Pillanatok alatt olyan dolgokra lehet választ találni. Főleg ha olyan helyen keres ahol nagyobb a létszám mert ott több lehet az "amatőr".

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#12309) Menthirist válasza #99499520 (#12307) üzenetére


Menthirist
veterán

csak máskor a helyesírás... :D már feltűnt párszor priviben is, tudom sok fontosabb dolog van a világon nála, de azért törekedni lehetne rá mégis :D illetve nekem az 1.6-tal nem volt semmiféle problémám, nem volt instabil...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12310) Newt77


Newt77
csendes tag

és most már, Attila Kovácsnak köszönhetően, a Vodafone Facebook oldalán a lehető legfeltűnőbb helyen "támadunk"...
:DD
:R
Aki teheti olvassa, és a tetszik gombot, most még inkább ne hanyagolja!
[link]
ezt ki ne hagyjátok!
Bezavartunk a nagy szifon "átadósdiba" :C
miközben ők szalagot vágnak...
:DDD
Kötelező olvasmány!
[link]
Mindenkinek!
beluudj nagyon köszönjük!
Ez címlap! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12311) laci23-1 válasza #99499520 (#12308) üzenetére


laci23-1
tag

és reset után mennyi memóriát fog látni a memóriakezelő ismét csak a gyári 120 vagy az egész 1GB amit hagytam neki a kártyáról? Hogy is van a factory reset (bocsi ha hülye kérdés).

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#12312) Menthirist


Menthirist
veterán

illetve akkor már megtudtuk, hogy Kovács Attila = Beluudj...
Szabó Norbert? itt van közöttünk?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12314) Menthirist


Menthirist
veterán

nah hozzátettem már én is a magamét...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12315) Tecsa válasza #99499520 (#12313) üzenetére


Tecsa
aktív tag

A válaszuk amúgy teljesen tipikus, türelmedet kérjük. Szóval jövőre.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#12316) Menthirist válasza Tecsa (#12315) üzenetére


Menthirist
veterán

jó, hát szerencsétlen embernek, akinek most figyelnie kell az FB acc-ot is kiadták ukázba, hogy bárki jön be az ajtón, ezt kell hajtogatni, bármit is kérdezzen...

mondjuk nem mintha 2-3 napja ne egy Pannonos ügyfélszolgálatos ismerősöm hívott volna, hogy hogy kell ezt meg azt megcsinálni androidon :D ügyfélszolgálat odaát is rulz :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12317) Newt77 válasza Menthirist (#12309) üzenetére


Newt77
csendes tag

nekem lefagy sms írás közben, és ha el akarom indítani a kamerát, van hogy annyira lefagy hogy az aksit kell kivennem.
Kihangosítva pedig sokszor nem hallanak.
Azért van baja ennek az 1.6-k szerintem.
A 2.1-k meg már rég itt lenne az ideje.
nekem néha úgy tűnik, olyan mintha Vodafone 845-t venne az ember, és akkor van rajta 2.1 rendszer de frissítés meg nincs hozzá, nekünk meg marad az 1.6 és annyi.
Ez olyan cserbenhagyás szerintem.
Valahogy olyan mintha neki sem akartak volna állni annak hogy a vodás készletet frissítsék.
Volt raktáron, most itt van tessék...
...csak most a fejükhöz kaptak mert a konkurencia is elkezdte forgalmazni.

Továbbra is ajánlom mindenki figyelmébe
[link]
írni olvasni...és persze a tetszik...ne feledjétek
:R
Mindenkinek hatalmas köszönet aki ír, illetve olvassa(legalább)

[ Szerkesztve ]

(#12318) ripla


ripla
őstag

A kérdésem így hangzik:
A képnézegető gond nélkül kezeli az animált gifet, viszont ikonnak berakva, csak az első képet rakja ki. Tehát, hogyan tudnám megoldani azt, hogy az ikon animált gif legyen? Létezik olyan program, amivel animált gifeket tudok berakni ikonnak?

(#12320) Tecsa válasza Menthirist (#12316) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Az nem elvárt egy telefon központtól, hogy bármilyen kérdésben tudjanak válaszolni. Mert ember nincs aki már minden típust a végletekig ismert, már nem csak 3210 nokiák vannak, de hogy a frissítés amit kiadtak megöli a telót, és valaki aki csak "buherál" helyre rakja az vicces.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#12321) Tecsa válasza #99499520 (#12319) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Küldtem egy PÜ-t.

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#12322) joestone


joestone
addikt

Na egy kis helyzetjelentés.
Működik a cucc , gyári kártyával tesztelem így sajna csak olyan 500 körüli értékek jönnek a quadrantból. Átdolgoztam elég szépen , így aki akar maga is bele fog tudni nyúlni a rendszeríndításba ugyanis csináltam egy külön init szkriptet , innen indul a swap, az app2sd. A gyári kártya miatt (lassú mint a csiga) a 2 menü szerinti app2sd beállítások élnek. A rendszeren a szabad hely 135M a teljes verzióval (a) , természetetesen bekapcsolt swap mellett ami a belső memóriából működik. Még meg akarom csinálni , hogy induláskor csekkolja , hogy megvan-e a swap image , ha nincs csinálja meg induljon újra és a következő induláskor már bekapcsolja. Még próbálok csiholni rajta , úgyhogy a link majd csak azután kerül fel a blogra.

(#12323) Menthirist válasza joestone (#12322) üzenetére


Menthirist
veterán

akkor mindenképp célszerű lesz lecserélni a gyári sd-t? mert most szerintem nálam is az van a telóban...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12324) laci23-1 válasza #99499520 (#12319) üzenetére


laci23-1
tag

Köszi a választ rendes vagy! Nem tudom hogy lehetne e még egy zaklatásom! Nem tudom tudsz e vagy más rá válaszolni.
Beilesztem mert egyszer már írtam csak akkor nem jött válasz!:

Sziasztok!
Más is tapasztalt olyat hogy a telefon nem mindegyik wifire csatlakozik! PL: a melómban AP-s wifi van és arra nem akar vagyis csatlakozik de nem tölti be az oldalakat! Van erre valamilyen megoldás?
A masik dolog!
Van olyan app amivel be lehet rendezni a telefon menüjében az ikonokat, valahogy úgy hogy külön progik játékok stb. mert ha feltelepít az ember pár dolgot a menüben nagyon nagy összevisszaság van. Jó hogy ABC sorrendbe rendez de akkor is rossz!
Nagyon megköszönöm ha tudtok válaszolni!

Előre is köszi!
Laci

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#12325) darál0w válasza joestone (#12322) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ennek is lesz B változata?

illetve az app2sd beépítve lesz? és a 2es?

ejj de sok kérdés :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12328) laci23-1 válasza #99499520 (#12326) üzenetére


laci23-1
tag

ok! azért köszi
NAGYOK VAGYTOK!!! :C :C :C :C :C :R :R :R

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#12329) Menthirist válasza #99499520 (#12327) üzenetére


Menthirist
veterán

és csak a te verziódban lesz az "én" boot animom, vagy már a joe-éba is azt akartok tenni? mert szerintem jobb lenne, ha az maradna a lehető legnagyobb mértékben gyári, a stílusosabb meg lenne a beluudj féle...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12332) joestone válasza Menthirist (#12329) üzenetére


joestone
addikt

Két különböző release lesz.
Lesz a hagyományos black ebben az eredeti bootanimja lesz , és lesz egy white is amelyik a gyári kinézetű ebben lesz benne az általad készített bootanim. Mindkét release a és b verzióban készül.

Alapból ap2sd -s lesz , de ezt mivel van kívülről elérhető konfigurálási lehetőség testre tudja szabni aki akarja annélkül , hogy új boot imaget kellene csinálnia .

(#12334) Menthirist válasza joestone (#12332) üzenetére


Menthirist
veterán

az én bootanimom szerintem csak valami egyedi designosba illene, egy gyári kinézetre hajazóba nem igazán... pláne, hogy majd még készül a többi elem is, az egészeg el akarom vinni egy kicsit fallout-scifi irányba...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12336) darál0w válasza joestone (#12332) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

remek.

és a white gondolom csak az értesítő sávban lesz más.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12337) joestone válasza darál0w (#12336) üzenetére


joestone
addikt

Igen , teljesen gyári kinézete lesz , de minden másban megegyezik a blackkel.
app2sdvel 40 másodperc a boot gyári kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#12338) darál0w válasza joestone (#12337) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

annak jo, akinek fehér a készülék :)

és akkor a beépített app2sdt lehet majd konfigurálni?

és ezekszerint a 2essel lesz?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12339) joestone válasza darál0w (#12338) üzenetére


joestone
addikt

még nem biztos. Lehet , hogy jobb eredményeket is ki lehet csikarni más beállításokkal.

(#12340) moonman válasza Newt77 (#12310) üzenetére


moonman
titán

ilyen ordas helyesirasi hibakkal en nem egetnem magam. de legalabb a vodasok jot rohogtek.

[ Szerkesztve ]

(#12341) joestone


joestone
addikt

Még a swap fájl cache particióba költöztetése kapcsán vannak megoldandó gondok , de a gyári kártyával ezek vannak :

(#12342) Menthirist


Menthirist
veterán

azt hiszem, hamarosan városlátogatás lesz, és egy 4-8 gigás class 4-6-os kari vétele :)
márkában van, amit ne vegyek? kingmax? silicon power? a-data? (a kingston-t spec a fényképezőgépem nem szerette, abban most sandisk van)
boltban 4 gigás class 6-os A-data 3k...
4 gigás cl6 kingmax 2500
8 gigás cl4 kingmax 4200
4 gigás cl10 silicon power 4300

jogos, hogy a jó sebességhez jó IO eszköz is kell alá (normális SD), mint a pc-k esetén is egy jobb hdd sokat dobhat egy lassabb gépen is...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#12343) wwenigma válasza Menthirist (#12342) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

nekem marad a csoda class2-es sandisk 8G kari, eddig ez valt be. :) persze nem garantalt hogy mindegyik ezt nyujtja. class4-es 4G kingston erezhetoen lassabb a teloban es a kartyaolvasoban is. ha lehet valami tesztelt kene. cl jeloles nem minden.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12344) miselin válasza joestone (#12337) üzenetére


miselin
tag

A gyári appok, frameworkok deodexálását már megcsináltam, ha szükség van rá, itt vannak. Le is gyártottam vele egy romot, tegnap óta van fent is van, és egyelőre stabilnak tűnik.
A linkben nem rom tölthető le, csak a gyárilag odexelt cuccok, deodexelt változatai.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S - CM10.1.3 Stable

(#12345) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

na, ma reggel megvolt az első váratlan előjel nélküli újraindulásom , hehe...szeptember végén vettem, azóta sokféle rom volt rajta, de ez az első reboot...remélem több nem lesz, hmm..

érdeklődve várom az új zip-eket! :)

Motorola Moto x

(#12346) morneo.it válasza Newt77 (#12310) üzenetére


morneo.it
senior tag

Zuzzunk oda rendesen!

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#12347) Newt77 válasza moonman (#12340) üzenetére


Newt77
csendes tag

beluudj írása - még ha hemzseg is...de legalább őszinte.
:R

(#12348) Newt77 válasza morneo.it (#12346) üzenetére


Newt77
csendes tag

"Zuzzunk oda rendesen!"
:R
Hát nem is szabad hagyni magunkat!
Írjatok még, és ti se hagyjátok, sőt, a hibákat is jelezzétek, ne legyen már a frissítéstől annyi tégla!
Az lenne a legjobb , ha a hozzáértők is leírnák nekik a véleményüket, így ellehet érni azt hogy odafigyelnek ránk.
Az LG igencsak tojik az egészre, semmire nem válaszolnak telefonügyben, a voda meg legalább továbbítja az üzenetet, akinek kell...
Fogjunk már össze, csak így lehet elérni dolgokat!

(#12349) samu74 válasza moonman (#12340) üzenetére


samu74
addikt

Így,ékezetek nélkül te sem vagy hiteles... ;)

Csak halkan mondom,a telefon használható az 1.6-os rendszerrel is...Annyira nem használhatatlan a teló,csak így ciki hogy húzzák a frissítést.De semmivel nem adják ki hamarabb,ha a ott anyázzátok őket.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#12350) felixo válasza Newt77 (#12348) üzenetére


felixo
őstag

A Vodkáékat még ha érdekelné is a dolog, az LG magasról belesz..ik az egészbe.

Ettől függetlenül lájkoltam a kommenteket.

Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.