Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Traxx


Traxx
őstag

No...kalap megvan :DD Így pedig, hogy kedden lesz sorsolás, pont a legjobbkor, a szülinapomon...a tesóm lagzija tegnap volt, szép lenne egy pót-nászajándék telefon :B :U Vagy nekem maradna meg :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#552) AMD Power válasza Bog (#525) üzenetére


AMD Power
titán

Hajrá.. már alig várom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#553) puttputt


puttputt
őstag

Az összes válasz jó, végre! :K (3. nyereményjátékom a portálon...)
Azért, lehet látni majd valamilyen - Gamepodéhoz hasonló - összegzést? (Legalább létszámot?)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#554) Balákka válasza ABnormal (#543) üzenetére


Balákka
tag

de nemhiába ez a helyes
mégiscsak maga a gyártó, az LG bocsájtotta ki a kérdéseket minden bizonnyal e helyes válasszal együtt.
szerintem nem Bog-ék a ludasok. másfelől nemértem miért volt olyan becsapós kérdés... nekem csak a mobilról szóló tesztet kellett elolvasnom, asszem a a 2. oldalt és ottvan a segítség :)

Tanuló apuka, mérnök, couchgamer, souls fan

(#555) Balákka válasza Bog (#550) üzenetére


Balákka
tag

és mégis megtudhatunk valamit a következő nyereményjáték nyereményéről? :B

Tanuló apuka, mérnök, couchgamer, souls fan

(#556) Hujikolp válasza Balákka (#555) üzenetére


Hujikolp
őstag

Persze! Jövőhéten ;)

(#557) Murderer69


Murderer69
őstag

Hát ez most elég light-os játék volt...
De már én is kíváncsian várom a pro júzer gémet :DDD :R

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#558) Bling95


Bling95
őstag

Várom a profiknak szóló játékot is :D én annak érzem magam :B

(#559) Lajkó válasza Bling95 (#558) üzenetére


Lajkó
őstag

Én meg a mostaninak a nyereményhirdetését!!! ;)

(#560) Khaal


Khaal
őstag

Az első játék ahol nem kerültem bele a kalapba, persze én is a második kérdés miatt :O
Nekem az összes válaszlehetőség baromságnak tűnt, a design készülék jelző amit még ímmel-ámmal rá lehetett húzni a cuccra, de ezek szerint mégse.
Mindenesetre az LG nem igazán kommunikálta kifelé is a dolgot, ami anyagot találtam az alapján az jött le, hogy Renoir festményei ihlették őket amikor a telefont tervezték....mondom WTF :F .

[ Szerkesztve ]

(#561) ben11


ben11
őstag

Na szép,tudtam hogy a kettessel csúszok el..De ez milyen gáz már,letöltöttem az lg honlapjáról mindenféle dokumentációt a telefonról és sehol sem volt leírva.. :W

(#562) Kobaljov válasza ben11 (#561) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Lásd az itt már többször linkelt LG sajtóközleményt a telefonról, az abban írt és a válaszok közti verzió szövege kb. 95%-ban ugyanaz volt

(#563) Barthezz2 válasza Kobaljov (#562) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Viszont egy szóval sem volt említve egyikben sem, hogy a kamera tervezőit ichlette Renoir.. Csak hogy a telefon tervezőit..
De eztmár lerágtuk, és Bog lezárta a témát, ugyhogy hagyjuk :)

Everybody lies.

(#564) DarkByte válasza Bog (#511) üzenetére


DarkByte
addikt

Váá, megint nyereményjáték jön? :) Ezt lehetne rendszeresíteni, még ha csak kisebb nyeremények lennének is és csak időközönként nagyobbak. :R És akkor lehetne csinálni az adatlapra "sikeresen megválaszolt nyereményjátékok" számlálót is ;]

[ Szerkesztve ]

(#565) blueMerle válasza Khaal (#560) üzenetére


blueMerle
veterán

ami anyagot találtam az alapján az jött le, hogy Renoir festményei ihlették őket amikor a telefont tervezték

Szvsz ezt a témát le lehetne zárni, ennél nagyobb baromságok hadd ne szülessenek már :W Nem tudom mi értelme a vinnyogásnak 100 poston keresztül. És még ti akartok szivatós kérdéseket? Gyerekek, na nemááár, ez valami vicc ugye? Akkor meg 10000 poston keresztül menne a vinnyogás hogy ezt de így meg de úgy lehet félreérteni. Nevetségesek vagytok, mind.

[ Szerkesztve ]

(#566) Lajkó válasza blueMerle (#565) üzenetére


Lajkó
őstag

Yo a SZó! 50 korbácsot minden 'vinnyógónak'!!! :DDD :C

(#567) nemesmatee válasza blueMerle (#565) üzenetére


nemesmatee
csendes tag

Biztos forrásban kell keresni és biztosra kell menni. Ez a titka, én 2 jó helyen is megnéztem, mindenhol a helyes választ találtam meg :) Aki meg elrontotta, vessen magára, ami félreérthető kérdés volt, javították, tehát ennyi, lesz még több játék, majd ott érvényesülhetnek :R

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#568) ku-cu


ku-cu
tag

Oh b****meg erről lemaradtam! :O
Majd legközelebb...

Sok sikert mindenkinek!

(#569) ku-cu


ku-cu
tag

Bocs, valamiért kétszer ment el! :B

[ Szerkesztve ]

(#570) plus44 válasza Bog (#511) üzenetére


plus44
veterán

"Szerdán pedig indul az újabb játék, ahol mi írjuk a kérdéseket és mega-szemétparaszt lesz, csak nagyon kitartó olvasóknak ajánljuk!"

De akkor minimum egy ház legyen a nyeremény. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#571) Khaal válasza blueMerle (#565) üzenetére


Khaal
őstag

"Az LG KC910 alkotóit Renoir művészete inspirálta..." innen vettem azt a baromságot amit írtam. Nem vinnyogásnak szántam, csak ironikusan megjegyeztem, hogy az LG-nél lebzselő marketingesek már tényleg nem tudtak mit kitalálni jó dolgukban ("a festő ihlette személyiség", telefon mint "művészi alkotás" :)) ). Mert az erősen kétlem hogy a készülék tervezői munka közben naphosszat Renoir festményeit nézegették :DDD

Én részemről köszönöm hogy részt vehettem a játékban és várom a következőt, ahol nem valami marketinges adja majd meg a kérdéseket, hanem a mobilarena csapata találja ki őket. Legyenek jó szívatósak, max nem kerülök be a kalapba. Elvégre ez csak egy játék, nem igaz ;)

(#572) gizda


gizda
senior tag

Melyik volt az LG első érintőképernyős telefonja?

Prada Phone by LG ez lenne a helyes válasz mert akkor buktam :W

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#573) Barthezz2 válasza gizda (#572) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha rámész a kérdésre, akkor látszik amit jelöltél, és vastagon szedve a helyes válasz. Ha nem egyezik, akkor bukta..

Everybody lies.

(#574) gizda válasza Barthezz2 (#573) üzenetére


gizda
senior tag

igen :O

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#575) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Csupa helyes választ adtam, mostmár csak meg kéne nyerni.
Pont jól jönne most.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#576) gizda


gizda
senior tag

A harmadik kérdést utólag töröltük a válaszok félreérthetősége miatt, helyére másik kérdés került, nekem meg maradt a régi válaszom :W :W :W

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#577) Bog válasza plus44 (#570) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem lesz ház a nyeremény, respektjátékot csinálok, respekt kérdésekkel és respekt nyereményekkel. ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#578) joey04


joey04
titán

Hova akartok még nehezebb kérdéseket amikor már itt is ekkora értetlenkedés van ilyen egyszerű feladatoknál?
Majd a következőnél milyen rinya lesz, ahol max 10 ember kerül be szerintem. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#579) doc


doc
nagyúr

b@sszus, most lattam meg hogy van (volt) nyeremenyjatek :W

(#580) Lajkó válasza Shkiz0 (#575) üzenetére


Lajkó
őstag

Szvsz mindenkinek pont jól jönne. :K
Nekem pl. azért, mert már két éve harcolok a D900i-mmel, több kevesebb sikerrel! :B

(#581) Altradan válasza joey04 (#578) üzenetére


Altradan
tag

Épp az a jó, akkor nagyobb az esély a nyerésre:D

(#582) Stiky válasza Lajkó (#580) üzenetére


Stiky
senior tag

Én mit mondjak a C75-ös Siemens-emmel? :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#583) ádyz


ádyz
addikt

Érdekes, második kérdésnél én a harmadikat jelöltem meg. :F

Nem értem.

(#584) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem a leharcolt v630-am is lassan csereérett, de most akkor tolódik egyet megint a dolog :D
Amugy az hogy megy, ha nyer valaki? Ok, itt látja, hogy ő nyert, aztán gondolom mailban egyeztetnek, de a nyereményt kiküldik, vagy menni kell érte, vagy hogy?
Még sosem nyertem itt csak azért kérdem :D

Everybody lies.

(#585) bope87 válasza plus44 (#534) üzenetére


bope87
aktív tag

Melyiket nézted el?

No para, majd szerdától lehet újra alkotni :D

(#586) Altradan válasza Barthezz2 (#584) üzenetére


Altradan
tag

Írnak egy mailt, hogy add meg a lakcímed, aztán lesheted a postást minden nap :D

(#587) Shkiz0 válasza Barthezz2 (#584) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Vagy átveheted a szerkesztőségben.
Legalábbis a ph-s nyereményekkel így volt, amikor nyertem egy egérpadot.
De az is lehet hogy az lg egyik boltjában is átlehet venni személyesen.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#588) hesszan válasza Altradan (#586) üzenetére


hesszan
aktív tag

és ha nem jön meg, akkor kiosztasz egy fekete pontot a kivel ne üzleteljünk topicban. :))

Sungdurung

(#589) kiskegyed válasza Ndruu (#467) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Csak szerényen jegyzem meg, hogy Chang Ma, az LG Electronics Mobile Communications Company globális marketing stratégiai csapatának elnökhelyettese nem nagyon ért a művészettörténethez. Mindenki tudja, hogy Monet az impresszionizmus atyja, erre én fel tudok hozni pár linket:
[link]
[link]
[link]
[link]

A 2-es kérdésre ezért számomra nem tűnt túl logikusnak a helyes válasz, el is rontottam. :O

[ Szerkesztve ]

(#590) Barthezz2 válasza Shkiz0 (#587) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Értem. Most akkor, hogy mindent tudok, már csak nyerni kellene egyszer valamit :D

Everybody lies.

(#591) Dyingsoul válasza Bog (#511) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Egyetértek és köszönjük az újabb nyereményjátékot!
Szerintem az a minimum, hogy nehezek a kérdések és igenis tegyen valamit azért az olvasó/versenyző, hogy kapjon is valamit! Gamepodon volt nemrég (rég :DDD) nyereményjáték, ott olyan übermegahupilila szemétaljasgengszertparaszt kérdések voltak, mégis kb 150-170-en belekerültünk a kalapba. Az más tészta hogy special én nem nyertem ott semmit, de akkor is, legalább megdolgozott a nyereményért a közönség, számomra meg szórakoztató volt, hogy úgy kellett netről összemazsolázni a helyes válaszokat, mert semmit sem lehetett megtalálni egy helyen! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#592) ilyen_85 válasza bossvico (#43) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Az inkább LCD lesz, mert a Sony nem gyárt plazmat :)

De jó is lenne megnyerni :B

(#593) LonGleY


LonGleY
veterán

Egy idióta kérdést elrontottam, hogy miért kapta a Renoir nevet... ehhhh... sehol nem írják, ilyen hülyeséget.

(#594) gretzky77


gretzky77
veterán

sziasztok az lenne a kérdésem hogy a helyes válaszokat hol tudom megnézni?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#595) gretzky77


gretzky77
veterán

köszi közben megtaláltam itt a fórumban és benne leszek a kalapban,mind jó lett! Bár sajna nem vagyok szerencsés ilyen játékokban,dehát a remény hal meg utoljára

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#596) Karma válasza LonGleY (#593) üzenetére


Karma
félisten

"Perre-Auguste Renoirról 2008-ban mobiltelefont neveznek el.", legalábbis én emiatt jelöltem azt, és bejött :)

“All nothings are not equal.”

(#597) mephi666


mephi666
nagyúr

mikor lesz lista a kalapban szereplő nevekről? azt álmodtam, hogy lesz vagy 200-300név :)) sokan próbáltak most is csalni meg több accal játszani?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#598) Bagira01


Bagira01
veterán

Nem mondom jól jönne egy wifi-s mobil :B

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#599) Dyingsoul válasza mephi666 (#597) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Statisztika

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#600) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Valszeg van egy két múlti zároljuk/banoljuk őket! :C

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.