Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Komolyan nem értem a második kérdésen rugózó olvasókat. Egyrészt 76%-ban eltaláltátok a választ, annyira csak nem lehet para, másrészt pedig tényleg nem vágom, hogy ezt akár kizárásos alapon hogy nem lehet eldönteni. De mindenkit megnyugtatok, így is még legalább 300 ember van versenyben.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#152) PowerBuldog válasza Bog (#151) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Akkor jöhet valami szivatós, ami kiszórja az embereket. Nagyobb esély lesz megnyerni a telót. ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#153) Barthezz2 válasza Bog (#151) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én ugyan kisakkozva válaszoltam(és lehet nem jól), de amit mindenhol lehet találni az elnevezésről, az szerintem egyikre sem illik rá teljesen. Megtaláltam -az adott oldal szerint- az LG-től származó indoklást, hogy mért ez lett a név, de az alapján sem 100 nekem a dolog. Ha gondolod leírom PÜ-ben, ide nem akarom..

Everybody lies.

(#154) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Mikor lesz 5. kérdés?

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#155) eXodus válasza Barthezz2 (#153) üzenetére


eXodus
őstag

AZ LG rosszul tudja h miért ezt a nevet találta ki a telónak.

(#156) Hcshacker válasza eXodus (#155) üzenetére


Hcshacker
csendes tag

:DD

[ Szerkesztve ]

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#157) 14adam


14adam
addikt

Na remélem,hogy most bejutok :) Még eddig egyik játékba se kerültem be :B

(#158) walex válasza Barthezz2 (#153) üzenetére


walex
csendes tag

Dettó.

(#159) tope


tope
addikt

Utolsó kérdés mikor várható ?

Mielőtt udvariatlan lennék
Köszönjük a játékot

[ Szerkesztve ]

(#160) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

5. kérdés eddig a kedvencem! Sima logikával ki lehet találni! :C

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#161) cserry193 válasza Hcshacker (#160) üzenetére


cserry193
tag

Nekem a 4. a kedvencem :) Ahhoz sem kell nagy logika :D

(#162) opcsi


opcsi
csendes tag

Na, ez a kérdés sem volt annyira vészes :DD
Kíváncsi vagyok, lesz-e olyan, aki minden kérdésre helyesen tud válaszolni.... :)

(#163) cserry193 válasza opcsi (#162) üzenetére


cserry193
tag

Szreintem tuti lesz :)

Hány kérdés lesz? :B :U

(#164) opcsi válasza cserry193 (#163) üzenetére


opcsi
csendes tag

Minden nap két kérdés lesz, de asszem, lesz egy olyan nap is, amikor nem lesz kérdés, hogy minden játékos még egyszer át tudja nézni a válaszait, és javítson, ha kell.
Nézd meg a játékleírást.

(#165) puttputt válasza eXodus (#155) üzenetére


puttputt
őstag

Az "szép lenne"..., mert akkor maradna az a bizonyos "snassz" és "nesze semmi" válasz..."

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#166) keco


keco
újonc

Nyereményjáték :P :) ,sok sikert mindenkinek!!

(#167) Bubu79 válasza tope (#159) üzenetére


Bubu79
addikt

Az utolsó kérdés utolsó lehelletedet előzi majdan meg, midőn is kibukik szádon: Miért én, óh Istenem?. ;]

A játék utolsó kérdése pedig alighanem az utolsó előtti napon érkezik majd, mint általában a nyereményjátékokban erre mifelénk ;]

Köszönet a játékért, sok sikert a résztvevőknek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#168) tox1c


tox1c
csendes tag

zsír h megint van game

(#169) puttputt válasza tox1c (#168) üzenetére


puttputt
őstag

Most vettem észre (az előző hsz.-em időpontjában) én is először..., egyhuzamban nyomtam le a kérdéseket... sajnos, a gyorsaság nem szokott mindig célravezető lenni nálam... /ld. előző 2 játék/0 bekerülés a kalapba :U... mindig valami apróság miatt.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#170) AMD Power


AMD Power
titán

Köszönjük. :R

(#171) korpicschess válasza AMD Power (#170) üzenetére


korpicschess
veterán

Úh:D Jó, hogy megint van játék! Múltkor bejutottam de nem nyertem :( :DDD
Csak holnap már elutazom, remélem a szállodában lesz net :U
Összesen hány kérdés lesz?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#172) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az LG Arena először rendelkezik az LG vadonatúj fejlesztésű kezelőfelüületével. Mi a neve?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#173) Barthezz2 válasza korpicschess (#171) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

9 elvileg

Everybody lies.

(#174) DemonDani


DemonDani
addikt

Ez megint egy könnyű kérdés volt :K (megvolt a mai napi menőzés... egyből jobban érzem magam :D )

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#175) breed30


breed30
tag

Jó hogy benéztem, pipa megvolt. :DDD
Talán jó lesz.

(#176) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Na? Ki ír ilyenkor a fórumba? :))

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#177) DemonDani válasza Hcshacker (#176) üzenetére


DemonDani
addikt

éééééééénnnn:DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#178) kenny123


kenny123
addikt

6. kérdés elgondolkodtató, de megvaní:D

yo

(#179) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Jó kérdés! :R De azért könnyű válaszolni! :C

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#180) opcsi


opcsi
csendes tag

Na, ez az új kérdés is könnyű volt, de a leellenőrzéséhez kicsit kellett dolgoznia a guglinak :DDD De megvan, és tuti, hogy jó a válasz :)

(#181) Barthezz2 válasza opcsi (#180) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én mondjuk nem kerestem semmit, csak ugy logika alapján böktem egyikre, remélem jóra :D

Everybody lies.

(#182) DemonDani


DemonDani
addikt

eddigi legegyszerűbb :) :)) :D

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#183) DemonDani


DemonDani
addikt

Ebben a játékban kicsit előnye van azoknak akik felismerték a csokimobil idején az lg előrelépését. Vagy legalább a Prada idejében. És azóta is nagy figyelmet fordít minden modellnek. (Azt nehéz meglepni, tapasztalat... ;] )
(sokan most is szidják az LG-t a 4-5évvel ezelőtti dolgaival azt hiszik a mostani LGk is ugyan olyan gyengék, ha tudásban el is ismerik őket. (tudást már nem tudják szidni hiszen azok már tények) pedig minőségben az orosz oldal töréstesztjeiben az LG mindenki előtt tudott végezni az E71 társaságában, e mint tudjuk ő nem gerjed a finom érintésekre)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#184) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Írjon már valaki! Olyan kihalt ez a topic!

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#185) DemonDani válasza Hcshacker (#184) üzenetére


DemonDani
addikt

nem írunk!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#186) Hcshacker válasza DemonDani (#185) üzenetére


Hcshacker
csendes tag

Deee írjatok mááár! ;)

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#187) descence válasza Hcshacker (#186) üzenetére


descence
tag

Jó kis Játék :R Csak a második kérdésnél egy pöppet elakadtam.......

(#188) leroyclub


leroyclub
senior tag

Olyan kérdésem lenne hogy szombaton is még lesznek kérdések? És ha igen akkor mikor lesz az utolso mert délután lagziban leszek.... Vagy esetleg nem lehetne vasárnap estig meghoszabitani? :D

(#189) DemonDani válasza leroyclub (#188) üzenetére


DemonDani
addikt

pénteken lesz az utolsó

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#190) gizda


gizda
senior tag

a mai kérdés szvsz nagyon könnyű volt :B

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#191) leroyclub válasza DemonDani (#189) üzenetére


leroyclub
senior tag

Akkor nagyon jó :D

(#192) Fecogame


Fecogame
veterán

Az LG Arena először rendelkezik az LG vadonatúj fejlesztésű kezelőfelüületével. Mi a neve?

Elírva. Javítsátok.

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#193) 64b0r


64b0r
aktív tag

A mosolyfelismerő funkcióról szóló kérdésre adható válaszok mosolyra késztettek engem is. :)

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#194) breed30


breed30
tag

Kész a 6. kérdés, könnyű. :U
következő mikor lesz? ;]

(#195) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Mikor lesz next? :U

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#196) RaveForce


RaveForce
veterán

7es kérdés biztos jól van megfogalmazva?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#197) kenny123


kenny123
addikt

7. kérdés valahogy nem jön össze...Mindet átnéztem, nem egyszer, de sehol semmi.

yo

(#198) RaveForce válasza kenny123 (#197) üzenetére


RaveForce
veterán

sztem vagy te se vagy olyan szemfüles mint én, vagy majd kicsit átjavítják, mert sztem nem pontos a kérdés

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#199) attika89


attika89
senior tag

Szerintem azért nem nagy kunszt megtalálni, csak rá kell szánni egy kis időt ;)
A kérdéssel semmi baj sincs

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#200) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

:CMegvan! Kevesebb mint 3 perc alatt!:CTökéletes kérdés! Gratula Bog!:R

[ Szerkesztve ]

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.