Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Barthezz2 válasza CygnusX (#649) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nagyon nem akarja az LG, hogy legyen tőlük egy telefonom :D

Everybody lies.

(#652) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Na a kalapig eljutottam, most már csak Fortunán áll vagy bukik a dolog. ;)

(#653) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

őszinte leszek, szerintem nem biztos hogy olyan szerencsés lesz a nyertes... :C
nekem volt renoirom 3 hónapig, kegyetlen jó kamerája, éjszaka is a vakuval 30centitől 1.5 méterig hibátlan képeket készít (még 3 méterig is egész jó, csak zajosodik)
viszont a szoftver valami eszméletlen lassú és gyenge, a kijelző se egy hűde...
a használhatóságán ez sokat ront... az egész felhasználói élmény valahogy nagyon távol van a Hiphonetól...
ha nem volt még érintős telefonod akkor 1 hónapig örülni fox neki, utána rájössz hogy mennyire elavult az egész szoftver

kevesebb mint egy hete lecseréltem egy Arenára... ég és föld... :DDD
hiába gyenge az Arena kamerája, de akkor is csak rémálmaimban jön elő a Renoir... ;]

előre is gratula a "szerencsés" nyertesnek! :DDD

mod: már várom a virtuálisan felém repülő paradicsomokat meg tojásokat... :DD

[ Szerkesztve ]

(#654) AMD Power


AMD Power
titán

Be sem kerültem.... :DDD :))

(#655) Dr.Anonymus válasza AMD Power (#654) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

akkor te vitted el a főnyereményt... :C

(#656) Des1gnR válasza Dr.Anonymus (#653) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én nagyon örülnék az biztos :K (a N6030-at biztos felülmúlja ;] ;] )
Szoftverből meg még jöhet jobb ;)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#657) Dr.Anonymus válasza Des1gnR (#656) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

azután tényleg megváltás lesz a Renoir
első 1 hónapban egyébként én is élveztem az SE w880 után

(#658) Murderer69


Murderer69
őstag

na fiúk lányok...ha szerencsére van szűkségetek hozzá lehet imádkozni :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#659) Altradan válasza Murderer69 (#658) üzenetére


Altradan
tag

Ó, hát őt megimádkozom szivesen :C

(#660) Des1gnR válasza Altradan (#659) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én csak akkor ha felteszi az álarcot ;] ;] :DDD

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#661) vscotina válasza Bog (#1) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szervusz Bog!

Most éppen nem adtam telitalálatos megfejtést, de a jövőre nézve nem lehetne, hogy a helyes válaszokat is megadjátok utólag, mert így ellenőrizhetném, hogy mit nem tudtam és tán még tanulnék is belőle. Azt gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#662) vscotina válasza Bog (#1) üzenetére


vscotina
aktív tag

várjuk a megfejtéseket

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#663) Ndruu válasza vscotina (#662) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem kell messzire menni a helyes válaszokért.
A kérdésekre kattintva megtekinthetőek az adott és helyes válaszok. A saját válaszaid pöttyel vannak jelezve, a helyesek pedig félkövérrel vannak kiemelve.

Legtöbbször pedig ide a fórumba is beírjuk a helyes megfejtéseket. Például

Van egy olyan érzésem, hogy ezt most én fogom megnyerni. ;]

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#664) blueMerle válasza Ndruu (#663) üzenetére


blueMerle
veterán

Ugyanazt a taktikát használod mint annak idején én, amikor a notebookot nyertem? :DDD
Ejj ejj...hát milyen dolog ez? :P

(#665) tutijatek


tutijatek
csendes tag

És mikorra várható az eredmény?

(#666) blueMerle válasza tutijatek (#665) üzenetére


blueMerle
veterán

Szvsz pár nap (max. szerda)

Bog: jó lenne ha egy ip fésülést is végeznétek szvsz, mert rettenetesen sok a pár napos újonc, akár az előző versenyekhez képest is. :U Ha mindez megvolt, akkor nem szóltam, leültem csendben, majszolom tovább a sütikém :DDD

[ Szerkesztve ]

(#667) INMOTEP válasza tutijatek (#665) üzenetére


INMOTEP
őstag

elvileg holnap :K

(#668) Just486


Just486
senior tag

Hoppá hoppá. hány helyes megfejtő volt? 486. és mi is a nevem? Just486 :D

That unconquered country we call the future.

(#669) arpii


arpii
aktív tag

:( Ez a 486:1 sajnos elég csekély esély, de reménykedni még lehet.

(#670) aladab válasza blueMerle (#666) üzenetére


aladab
tag

es azzal mit ernel el? az en gepemrol pl. 4-en jatszottunk :), mivel apam meg tesom sem akarta kihagyni :) ja es haveromnak meg nem mukodik a netje, szal o is nalam jatszot... ugyhogy ez nem lenne objektiv

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#671) Brutális eb válasza aladab (#670) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én azt hiszem,hogy 1 ip címről 1 játékos játszon az a tisztességes.
A sokregest kizárnám.

Amit tilos:

* Több azonosítóval játszani – ha valaki ezzel próbálkozik, azonnal kizárjuk a játékból!

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#672) Barthezz2 válasza Brutális eb (#671) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mondjuk én nem is értem, hogy hogy tudják kiszürni az esetleges ilyen dolgot.. Most én is regelhetnék még 3 néven, 3 másik maillal, és mondhatnám, hogy a szomszéd..
Félre ne értsetek, én senkit nem akarok megsérteni, mert elhiszem én. Egy lakásban is lehet több PH-s is akár, csak nekem elképzelésem sincs hogy lehet ezt szűrni. Lehet nem is baj :)

Everybody lies.

(#673) Brutális eb válasza Barthezz2 (#672) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én sem a kötekedés miatt írtam de nekem is van nővérem ,apám, anyám,net nélküli haverom mégis 1 reget használtunk.Szabályzata a játéknak egyértelmű aladab mégis bekerűlt.
Ez van.Sok sikert MINDENKINEK.A sokregeseknek is. :R

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#675) Sonja


Sonja
veterán

Úgy is lehetne 1x-2x, hogy csak pl. a 365 napnál régebben regisztrált felhasználók játszhatnának. :B

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#676) Balákka válasza debug (#674) üzenetére


Balákka
tag

szerintem az se lenne teljesen igazságos mert abba is benne van a hibalehetőség.
ez ellen nem lehet védekezni mert aki akar az mindig talál kibúvót
mondom én ezt... egy újonc na mindegy :B :DDD

Tanuló apuka, mérnök, couchgamer, souls fan

(#677) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

1. Egy IP-ről játszhatnak többen, gondoljatok a céges proxyk mögött ülő júzerekre, akik akár 100-as nagyságrendben is lehetnek.
2. Az, hogy valaki újonc és játszik, az nekem optimista életfilozófiával azt jelenti, hogy a játék kedvéért regisztrált. S ezt nemigen bánjuk.
3. Nyilván egyértelmű, hogy egy ilyen játék nem csak a már meglévő olvasók számára egy lehetőség, vagy gesztus a részünkről, hanem növelheti az olvasottságot és a respektet is.
4. Mint ahogy az már számos alkalommal kiderült, nem minden olvasó érez magában kedvet ahhoz, hogy fórumozgasson. Vannak, akik évek óta olvasnak minket, s nincsenek regisztrálva. Tipikusan ilyen vagyok én is: több éve napi látogatója vagyok a totalcar.hu-nak, de soha nem éreztem késztetést, hogy akármihez is hozzászóljak.
5. Amikor egy cég (most az LG) felkínál egy értékes nyereményt, akkor azt azért teszi, mert a játékban feltett kérdések hatására az emberek elkezdenek információkat keresni a termékről. Ők pláne szeretik, ha ezek az informálódó felhasználók nem elsősorban a kütyüőrültek közül kerülnek ki, hiszen ők úgyis tisztában vannak rengeteg dologgal.
6. Ez az újonc-ne-játsszon duma mindig előkerül, 2007-ben csattanós választ adott erre az élet és a szerencse, amikor BlueMerle vitte haza a notebookot, pedig előtte ő sípolt a legjobban, hogy nem becsüljük meg a régi olvasókat. A legutóbbi játékon Bling95 nyert, ő sem mai csirke. Egyszer ilyen a szerencse, egyszer olyan.

+1. Nem dúskálunk az anyagi forrásokban mi sem. De a következő (szerda, vagy csütörtök) játékban egy ennél szerényebb nyereményért olyan kérdéseket teszünk fel, ahol a törzsolvasók lesznek előnyben. Valamikor a logout-on szondáztam a népet meg, hogy lenne-e igény egy "bennfentes" játékra, ahol speciális kérdésekkel jövünk elő, és a győztes egy vállveregetést kap. Akkor elsöprően igennel szavazott a nép. A vállveregetésnél azért tudunk többet adni, de igazából a következő feladatsor pont nektek fog szólni, s én bízom benne, hogy a nagy guglizás-kutakodás már elég élményt ad ahhoz, hogy majd értékeljétek a felkínált ajándékokat is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#678) Altradan válasza Bog (#677) üzenetére


Altradan
tag

Azt kiváncsian várom, bár én is nemrég regeltem, (gamepodos játék miatt^^) megpróbálkozom azzal is :D

(#679) aladab válasza Brutális eb (#673) üzenetére


aladab
tag

senki sem tiltotta meg, hogy anyukad nem jatszhat a gepedrol :)
apamnak emlitettem a jatekot, rogton jott regisztralni :) es ha esetleg valamelyikunk megnyeri a mobilt, aze lesz , de lehethogy ha apu nyeri, elcserelem a Viewtym erte :))
felesleges ezen ragodni, van aki a lotton is tobb szamsorral jatszik

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#680) Prof01 válasza AMD Power (#654) üzenetére


Prof01
veterán

Grat! :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#681) Brutális eb


Brutális eb
addikt

OK befejeztem de akkor ez a részvételi feltétel tök feleseleges volt.

Amit tilos:

* Több azonosítóval játszani – ha valaki ezzel próbálkozik, azonnal kizárjuk a játékból!
(Csak annyit mond valaki ha elkapják,hogy anyukám rege.)

Ja nekem semmi bajom a friss regesekkel én sem vagyok valami nagyon őskövűlet.
De legalább tanultam valamit az elkövetkező játékokra:gyarapodni fog a család.... :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#682) Altradan válasza Brutális eb (#681) üzenetére


Altradan
tag

Tudom hogy ez nem mérhető össze egy komoly videókártyával, vagy telefonnal, vagy akármivel, de sokkal jobb úgy nyerni, ha egy accounttal játszol. És jobb a többi játékosnak :D

(#683) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Most azért, mert tesóm is játszott, mert jelenleg nincs telefonja és örülne egynek(csak mindig minden pénzét elveri amit összekuporgatott rá), nehogy már ő legyen a hibás, mert egy IP-ről tette meg ő is a helyes válaszait, mint amiről én. Majd mindenki, minden lakásba külön netet fog beköttetni, csak hogy ne legyen dupla reg nem? Most már az lenne szép, ha valaki jönne tényleg a lottóval, hogy mert én megtettem a fogadásom x helyen, anyám már nem mehet oda, mert dupla nyerési esélyünk van így... :-/
A friss regesekről megy annyit, hogy tesóm is 2006 óta van ide regisztrálva és én is, igaz a másik felhasználói fiókomat nem érem el, mert elfelejtettem a jelszavamat, amelyik e-mailről pedig regisztráltam, az meg már nem él. Na, de mindegy. Fekszem, mert 3:45-kor kelnem kell, megyek melózni. Gúdnájt!

[ Szerkesztve ]

(#684) Uchimata válasza Brutális eb (#681) üzenetére


Uchimata
tag

Csak azért irkálsz ilyeneket, mert nem látsz tovább az orrodnál. Bízd ezt olyanokra, akik értik a dolgukat, és ne a feltételezéseid alapján ítélkezz! Az interneten nem az IP az egyetlen adat, amiből információt lehet kinyerni (bár kétségtelenül a legismertebb).

(#685) Brutális eb válasza TrueWhitee (#683) üzenetére


Brutális eb
addikt

A lottó párhuzam nem áll,a friss regekkel nem volt bajom a szabbályokat betartottam,a több azonosítóval való játékot etikátlannak tartom támadásod értelmetlen mint feljebb írtam tanulság levonva.A tesó játszik meg anyu játszik kifogás eléggé fátyolos mint írtam nekem is van családom ha nyerek majd megbeszéljük ki használja.A munkádhoz kellemes reggelt kívánok.

Uchimata:Ha az alapvető tisztelet és becsületesség mások felé azt eredményezi,hogy az orromnál tovább nem látok akkor ne is lássak soha tovább.

További osztást privátban kérném.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#686) JNashville


JNashville
senior tag

Húú, én már annak örölük, hogy benne vagyok a 486-os körben. Ezek szerint nem vagyok teljesen esélytelen :D

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#687) TrueWhitee válasza Brutális eb (#685) üzenetére


TrueWhitee
tag

A fejed körül zavar, neked hiába írhat az ember bármit is, nem hiszed el. Győzködni nem foglak, hisz nem ér annyit az egész. ;) Ha most linkelnék két iwiwes vagy bármilyen más adatlapot(enyémet és tesómét) arra is ugyanúgy azt mondanád, hogy fake. Szóval részemről lezárva, igaz el sem kezdtem. Bog-ék pedig tudják mit csinálnak...szóval kár rinyálni. Amúgy meg te is örülhetsz, hogy benne vagy, ki tudja, nem-e véletlenül te vagy itt 20 ismerősöddel 1 ip-ről.

(#688) Brutális eb válasza TrueWhitee (#687) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kértem,hogy privátban de sebaj.........
Egyszer réges régen Szögjárd rinpocse ült a nagy fa alatt az összegyűlt tömeg figyelte amint mély levegőt vesz majd ezt mondja:"Bizonygatni csak a bizonytalant kell."

Ezért erre:"Amúgy meg te is örülhetsz, hogy benne vagy, ki tudja, nem-e véletlenül te vagy itt 20 ismerősöddel 1 ip-ről."nem válaszolok .Nem bírom ki:Üldözési mánia?Kijött a rejtély friss része?

A fejemmel kapcsolatos sértegetéseid tükőr elöttt űlve mondogasd magadban.(Pedig jó fej vagyok)
Ha így megfelel elhiszem aput,anyut ,tesót szomszédot,macskát,kutyát,vadászgörényt,talicskányi apró majmot,egyébb szőrös kis nyamvadékot,a qentos 64 fénylényeit csak azt tartanám korektnek ha............á semmi értelmetlen. :R

Ismét kérném,hogy a személyeskedést PRIVÁTBAN.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#689) muzsielod válasza Brutális eb (#688) üzenetére


muzsielod
újonc

én is bejutottam :DD de nem hiszek a szerencsében :)
"A csodák csak egy pillanatig tartanak!"
[blogom]

[ Szerkesztve ]

Muzsi Endre-Előd

(#690) Barthezz2 válasza Bog (#677) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Teljesen egyet értek, és nincs is bajom az újoncokkal, ott van a játéknál, hogy ha még nem regisztráltál, itt és itt megteheted, és van aki meg is teszi, csak a multkorinál előkerült, hogy sok csaló került kiszűrésre, és kiváncsi ember lévén, marhán böki a csőröm, hogy ezt hogy a fenébe lehet :D Tudom, államtitok :DDD
A következőben meg ha már csak egy sapkát is lehet nyerni, már jó, életem eddigi legnagyobb nyereménye is az(nem itt nyertem) :D Ugyis tönkrement már, jöhetne egy másik :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#691) mephi666 válasza Barthezz2 (#690) üzenetére


mephi666
nagyúr

én mondjuk annak is örülnék, ha sűrűn lenne játék mondjuk 1-1 bögréért és jóval ritkábban meg valami szponzor által felajánlott nagyobb értékű nyereményért :D ahogy láttam, a gamepod-os játék indította el igazán a játéközönt... azóta volt egy hp-s tippelőjáték, egy ph-s, most meg ez... :) mi lesz a következő? fototrend játék valami dslr-ért? ott is számítani lehetne rám :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#692) Bling95 válasza mephi666 (#691) üzenetére


Bling95
őstag

Na rám ott nem :D fotozáshoz semmit nem értek,u gyhogy nekem csak mobilaréna meg PH jöhet szóba meg talán gamepod de ott se biztos hogy hibátlan válaszokat adnék :D

(#693) mephi666 válasza Bling95 (#692) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is csak egy kicsit komolyabb (már amikor vettem, komolyabbnak számított) kompakttal amatőrködök és szívesen elszórakoznék egy dslr-rel :) kb ennyi közöm van hozzá, de hosszútávon szeretnék megtanulni normálisan fotózni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#694) Deathjay^


Deathjay^
tag

Grat EczkE a mobilhoz :C

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#695) INMOTEP


INMOTEP
őstag

szintén gratula :K sajnos én nem vagyok ennyire szerencsés

[ Szerkesztve ]

(#696) tutijatek


tutijatek
csendes tag

Grat a nyertesnek. Egyébként én is ez miatt reggeltem és megtetszett az oldal.

(#697) Enjoy


Enjoy
addikt

Grat EczkE

► més que un club ◄

(#698) attika89


attika89
senior tag

Gratula a nyertesnek!!
:C EczkE :C

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#699) 9766267


9766267
csendes tag

EczkE te mázlista ! Gratulálok! :)

(#700) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Grat EczkE :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.