Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát ennyi volt.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#452) 14adam


14adam
addikt

Na már kiváncsi vagyok,hogy benne vagyok-e.Még egyszerse kerültem be :B :D

Na király,megnéztem és benne vagyok :C

[ Szerkesztve ]

(#453) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Nekem jó mind :)

(#454) raczger


raczger
őstag

Na, bekerültem a kalapba:) Szerintem könnyű kérdések voltak, 20 perc alatt megvolt az összes(és nem kellett ide IE, nem tudom merre nézték azt a választ egyesek).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#455) Winner_hun válasza opcsi (#444) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az adblockplusos, ugye?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#456) Makett1987


Makett1987
csendes tag

nekem is jók lettek :)

[ Szerkesztve ]

(#457) Balákka válasza 14adam (#452) üzenetére


Balákka
tag

hol nézted meg hogy benne vagy e a "kalapban"?

Tanuló apuka, mérnök, couchgamer, souls fan

(#458) 14adam válasza Balákka (#457) üzenetére


14adam
addikt

Ha rákatintasz a kérdésre akkor mutatja,hogy melyik lett jóválasz.És akkor megnéztem az összeset :)

(#459) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Mind jó :C 20 perc összesen a 9 kérdésre :))

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#460) breed30 válasza 14adam (#458) üzenetére


breed30
tag

Én is benne vagyok de az infoptikában is bent voltam nem nyertem semmit talán most. :DDD

(#461) Balákka válasza 14adam (#458) üzenetére


Balákka
tag

nah megnéztem és én is benne vagyok :DD
akárkit is sorsolnak ki biztos jól jár ezzel a mobillal...
aki nem nyer az viszont biztos örülne egy jövöheti LG Arena nyereményjátéknak ;]

Tanuló apuka, mérnök, couchgamer, souls fan

(#462) 64b0r


64b0r
aktív tag

Na, én megint elhasaltam egy kérdésen. :( Tudtam, hogy a reklámnak hangzó szöveget kellett volna bejelölni a 2. kérdésnél, de nem mertem, mert marhaságnak tűnt... :W Na ez van, gratulálok a helyes válaszadóknak, és a jövendőbeli nyertesnek is, remélem örömét leli majd a telefonban. :K Ja, és köszi a játékot, mobilarána. :R

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#463) Lajkó


Lajkó
őstag

Úgy látom én is benne vagyok a pixisben. :DD
Remélem nem leszünk olyan sokan, mint a multkor. :N Bár a nyerési esélyem így is elenyészőbb, mert kevesebb az díj. :U

(#464) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Nyerési esélyek: 1:1000 , vagy ha az egész család játszik 146:1000 :DD
Nekem csak 1:1000 :(((
Bog! Hányan vagyunk ha szabad kérdeznem naccságos mobilarénavezérigazgatóúr? :DD

[ Szerkesztve ]

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#465) Airnold


Airnold
tag

Bentvagyok a pixisben...ez is valami...
Ez is azt bizonyíccsa, hogy jól tudok guglizni... :D

(#466) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Nekem is jó lett mind :C :C De úgyse az enyém lesz :W :W :W :O :O :( :(

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#467) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

1. Mi az LG KP500 szlogenje? - Életre kel - Egy érintésre

2. Miért kapta az LG KC910 a Renoir nevet? - Mert a telefon fényképezőgépének élethű megjelenési képessége emlékeztet az impresszionizmus atyjának élénk szín-használatára.

„Úgy érezzük, az egyedi Renoir mobillal olyan művészi alkotást hoztunk létre, mely méltó az impresszionizmus atyjának nevéhez" - mondta Chang Ma, az LG Electronics Mobile Communications Company globális marketing stratégiai csapatának elnökhelyettese.

- forrás

3. Melyik volt az LG első érintőképernyős telefonja? - Prada Phone by LG - Arena vs Prada vs Viewty vs KS20

4. Az LG Arena először rendelkezik az LG vadonatúj fejlesztésű kezelőfelületével. Mi a neve? - 3D-s S-Class kezelőfelület - Arena teszt

5. Az alábbi készülékek közül melyik zenemobil? - LG GM310 - A Dolby érintése

6. Mi az LG KC780-ban is megtalálható mosolyfelismerő funkció lényege? - Az emberi száj görbületét észlelve fókuszál, így a kamera csak akkor exponál, ha a fotó alanya mosolyog. - Google it

7. Az LG hivatalos hazai weboldalán melyik LG készülék mobilarénás tesztje érhető el? - LG Arena - LG oldala, a szöveg alatt, a reklámok alatt.

8. Melyik az az LG telefon, amely rendelkezik...? - LG Arena - Mobilarena.hu

9. Melyik bevásárlóközpontban található az LG Mobile márkabolt? - Mammut II. - Google it

Harrrr!!!!

(#468) Gergő_


Gergő_
őstag

:( Sajnos elrontottam a másodikat, ez vezetett nagyon félre [link]
Valaki belinkelné a megoldást a erre a kérdésre, hogy megynyugodjon a lelkem. :D

szerk:
Ndruu:
ez a megoldás? én is ezt találtam. Szerintem a design, a forma és a funkcionalitás összehangolása. Ennyiből ez a válasz is helyes.

[ Szerkesztve ]

(#469) Ndruu válasza Gergő_ (#468) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Amit linkeltél, abból idézet: "Az LG KC910 alkotóit Renoir művészete inspirálta;a tervezők a híres festő fény és színhasználatából, valamint megkapó ábrázolásmódjából merítettek."

Mivel a telefonon egy darab színt nem használtak (egy nagy fekete tégla), ezért érthető, hogy az idézet a kamerára utal. Mobilarénán is el van hintve ez, igaz más formában, de ez van a "szavak mögött".

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#470) Enjoy


Enjoy
addikt

zsííír, jó lett nekem is mind :R

► més que un club ◄

(#471) Scorpio06 válasza Enjoy (#470) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Nekemis! :)) Még sose kerültem bele a kalapba egyik nyereményjátéknál sem.A 2. kérdés volt kicsit nehéz szerintem, nemvoltam biztos benne, de jólett. :P

[ Szerkesztve ]

(#472) Gergő_ válasza Ndruu (#469) üzenetére


Gergő_
őstag

Értem, köszi a választ.

(#473) Enjoy válasza Scorpio06 (#471) üzenetére


Enjoy
addikt

Engem a 7-es zavart picit :D mert az tippeltem :DDD

► més que un club ◄

(#474) Scorpio06 válasza Enjoy (#473) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Én azt szerencsére egyböl kiszúrtam. Egyböl az a szöveg jött elő a kis reklámban, hogy "Részletes termékteszt!", egyböl gondoltam, hogy az a Mobilarena tesztje. :DDD

(#475) Bounti válasza Ndruu (#469) üzenetére


Bounti
aktív tag

Na én meg ezért nyomtam a designra:

[link]

Kicsit talán félreérthető volt... de mindegy... amúgy sem nyertem volna.

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#476) Uchimata válasza Scorpio06 (#474) üzenetére


Uchimata
tag

Igen, szerencséd volt a 2-essel. De legalább a hozzám hasonlók - akik az egész lge.co.hu oldalt átvizslatták - rájöhettek, hogy az LG mennyire nem tud honlapot készíteni. Még egy ekkora összevisszaságot! Az össz, ami logikus rajta, hogy baloldalt főmenü, jobboldalt tartalom.

Végül sikerült megtalálnom, de ahogy korábban már elmondták, lehetne a sajtó vagy a díjak között is.

Ja, és ha nyerek, ha nem: mobilarena, köszi a lehetőséget. A kalapban már biztosan ott leszek ;)

(#477) hesszan válasza Bounti (#475) üzenetére


hesszan
aktív tag

díjat már az után nyerhetett hogy megvolt (és el volt nevezve) Nem azután kapta a nevét miután díjat nyert. És ahogy itt írták a tesztbe, a festőhöz volt köze. Meg egyáltalán. egyértelmű volt sztem.
Mobilaréna és LG oldala elég volt, nem kellet használni a google-t.

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#479) Enjoy válasza Uchimata (#476) üzenetére


Enjoy
addikt

Keresőjük pedig csak dísz.. legalábbis nálam semmilyen szóra nem dobott ki találatot :D

► més que un club ◄

(#480) ByB válasza debug (#478) üzenetére


ByB
addikt

A 2. második kérdésre az összes válasz rossz, de talán a "helyes" a legkevésbé. Kizárólagos alapon nem design telefon, értelmetlen a remarkable noir és nincs benne festő program. ;)

[ Szerkesztve ]

(#481) pohár


pohár
félisten

Gyíháá, nekem is jó lett mind, hátha nyerek valamit már... :(((
De biztos nem fogok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#482) Gergő_


Gergő_
őstag

Legyen egy külön Renoir azoknak akik bebukták a 2. kérdést :D

(#483) breed30


breed30
tag

Mikor lesz a hivatalos jó válaszadók listája fent? :DD
Kíváncsi vagyok hány helyes válaszadó van.

(#484) mephi666


mephi666
nagyúr

na, a 2esnél először a dizájn-t lőttem be, mert az arénás teszt első oldalán le van írva, hogy Renoir-hoz kb semmi köze nincs, csak a hangzatos név... utolsó oldalakon volt megemlítve a színhasználat, de csak szubjektív véleménynek tűnt... aztán lg archívumban amit találtam róla, az meggyőzött, hogy a ténylegesen jót beixeljem :) mikor lesz lista? szeretném már végre rajta látni magam :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#485) ABnormal


ABnormal
őstag

mert a telefon fényképezőgépének élethű megjelenési képessége emlékeztet az impresszionizmus atyjának élénk szín-használatára

ez a mondat így szerintem a telefonban lévő fényképező megjelenésével kapcsolatos,ha a telefonban lévő fényképező által készített képekről akart volna írni a mondat írója akkor kb azt kellett volna írni,hogy

mert a telefon fényképezőgépének élethű visszadási képessége emlékeztet az impresszionizmus atyjának élénk szín-használatára

azért gratulálok azoknak akik értenek nem magyarul is és bekerültek a kalapba...

szerk:

mert a telefon fényképezőgépének élethű megjelenítési képessége emlékeztet az impresszionizmus atyjának élénk szín-használatára - még ezt is elfogadom,mert így is értelemes és a képekre vonatkozik,de az eredeti mondat az nem

[ Szerkesztve ]

(#486) joey04


joey04
titán

az előző gamepodos játékban a leghúzósabb kérdésekre is jól válaszoltam 0 tudással sokat keresgélve és elbuktam egy olyanon ami egyértelmű volt számomra és nem néztem utána...
most utánanéztem még annak is amiben teljesen biztos voltam. :D
nem volt egy izzasztó kérdés sem szerintem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#487) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Beállok a 2. kérdést elrontók sorába. Mindegy, nem állok neki a kérdést és a válaszlehetőségeket firtatni.

Köszönöm a játékot és a lehetőséget!

(#488) 9766267


9766267
csendes tag

benne vagyok a kalapban! :) hátha megnyerem :B

[ Szerkesztve ]

(#489) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

A 2.-hoz egyébként ez a hivatalos LG sajtóközlemény passzolt, ez alapján lehetett válogatni, melyik válasz hasonlít hozzá legjobban.

A heteshez a teszt flash reklámjába betehették volna azért a mobilarena nevét, mert így kapásból T-reklámnak néztem a színe miatt :) A weblapos keresőjük pedig nem találja meg

Arénát lehet most külön is naponta nyerni az LG weboldalán, 15-én volt róla hír itt is ;)

(#490) DarkByte


DarkByte
addikt

Sikerült, én is benne vagyok megint (azt hiszem eddig 6/1 az összes rész vett nyereményjáték / elrontott arányom). Kíváncsi leszek erre a sorsolásra, bár tippre megint leszünk 500 fő körül. :)

(#491) kenny123


kenny123
addikt

Huhh...500an:D
Kalapba már bejutottam:D
Első nyereményjáték, amin részt veszek.:D

yo

(#492) AMD Power válasza kenny123 (#491) üzenetére


AMD Power
titán

Az nem rossz. :DD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#493) gizda


gizda
senior tag

ami válaszok vannak most a kérdésekre az már a megfejtés mert akkor mind stimmel :)

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#494) bope87


bope87
aktív tag

Nekem is jó mind ;)

Amúgy látom a 2-es kérdést sokan vitatják... Szerintem a válaszlehetőségek miatt is egyértelmű volt (Design készülék nem nyerő, másik 2 válaszlehetőség meg aztán pláne), aztán amiatt amit Ndruu írt és végül amit Bog írt

(#495) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Legalább én is benne vagyok úgy nézem :D Sok szerencsét mindenkinek most már csak várni kell türelmesen

(#496) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Sajnos én is elrontottam.Ráadásul egy könnyü kérdést. :( Azthttem az Arenának 8 megás a kamerája...
Nembaj,majd következő! :) A bejutottaknak pedig gratulálok.További sok sikert! ;)

(#497) Stiky


Stiky
senior tag

Yay! Most nézem, hogy jó lett mind! A 2-esen pedig paráztam. Azt hittem csak poén az a mondat a kapcsolódó cikkben amiben szó esik erről. :D
Most már csak nyerjek... :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#498) breed30


breed30
tag

Azt megkérdezhetem hogy a sorsolás hogy történik?
Kézi vagy gépi ? :D
Ez még csak a második az elsőnél is meg akartam már kérdezni csak elfelejtettem.

se4ever2: Köszi :R
És mindenkinek aki bent van velem együtt sok szerencsét.

(#499) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Az LG KC910 alkotóit Renoir művészete inspirálta;a tervezők a híres festő fény és színhasználatából, valamint megkapó ábrázolásmódjából merítettek.

Úgy érezzük, az egyedi Renoir mobillal olyan művészi alkotást hoztunk létre, mely méltó az impresszionizmus atyjának nevéhez

Az LG Renoir kifinomultságának köszönhetően több mint egy kiváló 8 megapixeles kamerás mobil. A 3 inches, teljes érintőképernyő azonnali fotószerkesztésre ad lehetőséget, s mi több, tökéletesen vászonként szolgál a multimédiás tartalmak megjelenítésére. A Renoir a 8 megapixeles kamerás mobilok közt is egyedülálló.”

Először a helyes választ jelöltem be, majd miután tovább kutattam, mindenhol ezekkel, vagy ehez hasonló mondatokkal lehet találkozni. És nekem abban a mondatból, hogy a KC910 alkotóit a művész inspirálta, sehol nem az érthetődik ki, hogy a kamera tervezésekor, hanem az, hogy a telefon tervezésekor..

Jó, egy nagy sötét tégla az egész, de honnan tudjam én, hogy belül milyen, vagy hogy a nagy sötét tégla lekerekített élekkel nem a festő stílusa?

Itt a cikkben meg volt ugyan említve, hogy élénk színei vannak a telefon kamerájának, de itt sem konkrétan Renoir-hoz volt kapcsolva, máshol meg egyálltalán, ezért bizonytalanul még mindig, átjavítottam design-ra a választ. Rosszul tetem.. :( Szvsz nem volt egyértelmű ez a kérdés, és ahogy látom nemcsak nekem nem :(

ellenben érthető, hogy a készüléket miért egy impresszionista festőről nevezték el, ha kicsit feltoljuk az érzékenységet, simán lőhetünk olajfestmény-hatású fotókat. Pozitívum viszont, hogy a színek nagyon szépek, kromatikus-aberráció nincs, valamint a optika látószöge is egész nagynak mondható, legalábbis mobilos berkekben.

Itt sem az van ami a válasz volt.. Mellesleg meg kapható rózsaszínben is, mindjárt nem egy sötét tégla :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#500) juliabrilke válasza Kobaljov (#489) üzenetére


juliabrilke
addikt

A weblapjukat és a keresőt inkább nem is minősítem. Szerintem egy ekkora cégnek azért lehetne színvonalasabb webes oldala.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.