Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kuntics


kuntics
aktív tag

Én is szenvedtem vele egy kicsit,de már megvan :)

(#202) aladab


aladab
tag

en se talalom a hetediket :DDD

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#203) Altradan


Altradan
tag

Először én se találtam, de már megvan a gomb, csak elbújt :D

[ Szerkesztve ]

(#204) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Ez a kedvenc kérdésem, úgyhogy biztos nincs vele baj. És nagyon szigorúan nézem, hogy mennyire mennek a hintek a fórumban! ;) :K

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#205) Altradan


Altradan
tag

Akkor nem hintek el egy hintet :D

Amúgy ugye lesz a végén egy tényleg nehéz kérdés, ami jól kiszűri az embereket?:D

(#206) RaveForce válasza Bog (#204) üzenetére


RaveForce
veterán

ezt az utóbbi mondatodat h érted?

egyébként az első beírásom óta, a kérdés is megváltozott, hozzá kell tegyem, így már nincs kifogásolni valóm .

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#207) Bubu79 válasza Altradan (#205) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogyne - az utolsó az lesz, hogy:

Szeretnétek-e, hogy a játék topikjában hülyeségeket kérdezőket kicibáljuk a kalapból?

( ) Igen
( ) Naná!
( ) Mi az hogy!
( ) Csak Altradan-t

( ;] )

Hülye poén, elismerem, de nem bírtam megállni :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#208) opcsi


opcsi
csendes tag

Hát elég sokat túrtam a netet, de elvileg megvan a válasz a hetesre.
Remélem, jó, mert igazából a logikát is be kellett vetni a tipphez. Igen, tippeltem, de azért remélem, Ms. Fortuna erre járt akkor éppen :D

(#209) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Hát így aznaposan(hegyalja feszt.) marhára nehéz rálelni a megfelelő válaszra a 7. kérdésben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#210) pumpedlix


pumpedlix
tag

Hát vessetek meg minden kérdés egyszerű de a másodiktól behalok.
Minap már problémáztam ezen, kettő válaszra le is szűkítettem a dolgot. Elolvastam mit mondott az LG értékeítési vezetője a telóról és miért van az hogy az általa elmondottak nem egyezik teljesen a mobilarénás kérdés lehetséges válaszai közül egyikkel sem. UH most vagy a nem teljesen azonos és tárgyi tévedésben lévő választ jelölöm be ami nagyon hosszú, vagy csak egy kis frappánsat az elejéről

(#211) Altradan válasza Bubu79 (#207) üzenetére


Altradan
tag

Na, akkor nyertem :DD

(#212) Altradan válasza pumpedlix (#210) üzenetére


Altradan
tag

Bazz, miért olvasok fórumot, megint elbizonytalodtam a másodikkal kapcsolatban :W :DDD

(#213) Bubu79 válasza Altradan (#211) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezúton szeretnék küldeni egy dalt a tuti nyertesnek és mindenkinek, aki szereti: [link]

;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#214) puttputt válasza opcsi (#208) üzenetére


puttputt
őstag

Totális tipp a 7-esre! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#215) Bog válasza RaveForce (#206) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

pusztán azért változott, hogy senki se köthessen bele ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#216) Barthezz2 válasza Bog (#215) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Így mindjárt más :R :D

pumpedlix: detto, én itt bízom a fortunában, és böktem, de amilyen pechem van tuti itt bukom el :DD

Everybody lies.

(#217) Altradan válasza Bubu79 (#213) üzenetére


Altradan
tag

Jonapot Tibibácsi! Irénke vagyok! Bubukának küldeném a következő dalocskát, mivel oly szép reményeket fűzött a közkedvelt barátunk, urunk és parancsolónk, Alt nyeréséhez. Köszönöm szépen, a viszonhallásra!

[link]

(#218) Prof01


Prof01
veterán

Melyik Prada-ról van szó? KE850 vagy KF900?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#219) RaveForce válasza Bog (#215) üzenetére


RaveForce
veterán

félreértés ne essék, nem kötözködésből kötöttem bele, csak egy ilyen nagy tétű játéknál, biztos akarok lenni :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#220) đe$|re válasza Prof01 (#218) üzenetére


đe$|re
senior tag

KE 850 ;)

Amúgy jó a 7. kérdés :DDD

(#221) Bubu79 válasza Altradan (#217) üzenetére


Bubu79
addikt

B+ még egy ilyen és tényleg csak Te maradsz - lassan az utolsókat rúgom ettől a csodától... ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#222) Bog válasza Prof01 (#218) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A KF900 neve Prada II. Ez szerintem elég evidens.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#223) Altradan válasza Bubu79 (#221) üzenetére


Altradan
tag

Naaa, nem tetszik? :O :F ;]

(#224) Prof01 válasza Bog (#222) üzenetére


Prof01
veterán

Értem, köszi. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#225) Winner_hun válasza Bog (#204) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha nagyon szigorú figyelés van akkor két pislantás között egy javítást is kérnék: [KLIKK]
Thx:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#226) Bubu79 válasza puttputt (#214) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig ott van a válasz az LG honlapján, nem is nagyon kell keresgélni :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#227) vtechun


vtechun
veterán

hú, gyerekek, ez a 7-es kérés ravasz nagyon, mint az állat kutakodom, közben a kérdés is megváltozott, ahogy nézem a topicot :) csak meg talalom valahogy basszus

(#228) Barthezz2 válasza vtechun (#227) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A 2es lenne ilyen :D

Everybody lies.

(#229) Bog válasza Winner_hun (#225) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

done! thx

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#230) Prof01


Prof01
veterán

Fenébe, a 7-es rohadt nehéz. Nem találom sehol se a megoldást. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#231) spanilana


spanilana
csendes tag

Én is megszenvedtem a 7. kérdéssel, de tényleg a honlapon van ;) én minden máshol kerestem, csak ott nem :)) amúgy meg a 7. kérdés már tényleg szűri egy kicsit az embereket :C :DDD :DD

by : Charlie

(#232) puttputt válasza Bubu79 (#226) üzenetére


puttputt
őstag

Nekifutok még 1x :)) ... nekem kicsit csupasznak tűnik ez az "LG home"... vagy van "admin" felülete is? :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#233) vtechun


vtechun
veterán

na, most kikapcosltam az adblock plus-t, kivancsi vagyok igy konnyebben fog-e menni :)

atyaúristen, igy viszont rohadt könnyű :) picsába, és nem először szopatott már meg:))

mert tudtam, hogy nem vagyok rossz keresésben, ezért is volt elkeserítő, hogy nem találtam :) de megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#234) đe$|re válasza puttputt (#232) üzenetére


đe$|re
senior tag

azért ennyire nem bonyolult, hidd el...ott van az ;) :P

szúúúúúúú-szááááááááá

[ Szerkesztve ]

(#235) Bubu79 válasza puttputt (#232) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem, ez egyik sem nyert - van az oldalnak egy olyan változata, ami csak nekem nyílik meg :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#236) Winner_hun válasza Bubu79 (#235) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze, mert te az orosz oldalon keresgélsz...;]:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#237) Bubu79 válasza Winner_hun (#236) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha már egyszer kiscsikó koromban muszáj volt betanulnom a cirill betűket - miért ne? :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#238) -=pierre=- válasza vtechun (#233) üzenetére


-=pierre=-
csendes tag

k**va adblock plus... engem is megszívatott :-)

(#239) descence válasza -=pierre=- (#238) üzenetére


descence
tag

Én nem használok semmi ad blockert, aztán mégse találom a hetedik megoldását seholsem :(

(#240) Stiky válasza vtechun (#233) üzenetére


Stiky
senior tag

Már előtte bejelöltem a szerintem jót és el is találtam, de köszi, hogy mondtad. Off -ra raktam az AdBlock -ot és leellenőriztem azért. :D
Egyébként ez szerintem evidens volt! :B

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#241) puttputt válasza descence (#239) üzenetére


puttputt
őstag

Mindjárt írok nekik egy mailt! :DDD
(Azzal kezdem, hogy leírom a kérdésem okát, "minden bizonnyal" válaszolnak! :D )

Jó, persze, a "tippem" az "evidencia" alapján készült..., nem "csukott szemmel" :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#242) descence válasza puttputt (#241) üzenetére


descence
tag

Megtaláltam!!!!! Csak a szemeimet szúrta ki XD

(#243) puttputt válasza descence (#242) üzenetére


puttputt
őstag

"Gotcha" :)) Amúgy, a "ráérzésem" is helyes volt, de az inkább mák... :)
Azért..., el van az rejtve, ha valaki rohangál a linkek között, meg nem ismeri annyira az oldal struktúráját, designját akkor... :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#244) leroyclub


leroyclub
senior tag

mi az az adblock? én chromot használok. ott is ki kell kapcsolni?

(#245) puttputt válasza leroyclub (#244) üzenetére


puttputt
őstag

"Ezt az állományt a Firefox AdBlock plug-injába beimportálva az említett szerverekről érkező spam reklám nem jelenik meg a böngészőben."
Nem pont erre vonatkozik, de a lényege ilyesmi. Reklámszűrő-féle, nem jeleníti meg a spam-jellegű reklámokat.
Eszközök, Beállítások, Felugró ablakok tiltása... Legalábbis Firefoxon belül, a beépítettnél.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#246) psn


psn
tag

Hali,

holnap mikor jön a többi kérdés?
Ha dél után, akkor jó játékot a többieknek... :O

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#247) kenny123 válasza psn (#246) üzenetére


kenny123
addikt

Ezaz, megtaláltam a 7. kérdésre a választ:DTényleg jól elbújt!:D

yo

(#248) RoyalFlush válasza leroyclub (#244) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Használd a keresőt.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#249) leroyclub


leroyclub
senior tag

Végre én is megtaláltam! :D

(#250) DemonDani


DemonDani
addikt

Hatalmas ez a kérdés... Fél orája keresem vagy 20 szor mentem el fölötte :D
Csak olvasni kell, tényleg.

Mjuk amúgy is arra böktem volna ha nem lesz meg :DDD

Ez a Geci kérdés :DDD :C teccet!

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.