Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ordogboc


ordogboc
tag

Csak egy nyertes van? egy díj?
Sok sikert mindenkinek!
ordogboc :)

(#402) tomcs


tomcs
őstag

Van egy kis probléma, ugyanis a 7-es kérdésre a helyes válasz jelen pillanatban az, hogy "egyik sem", karbantartás után eddig még nem tért magához. Remélem holnapra megjavul (és nem felejtem el megnézni)

(#403) Tomics


Tomics
addikt

Remélem nem lesz több kérdés lezárás előtt :DDD

PH! addikt since 2004

(#404) Lajkó válasza tomcs (#402) üzenetére


Lajkó
őstag

Mostmár tudsz böngészni az oldalon! ;)

(#405) breed30


breed30
tag

Mikor lesz kitéve a lista a helyes válaszadók névsorával? :)

(#406) Lajkó válasza breed30 (#405) üzenetére


Lajkó
őstag

Az még arréb van. Talán vasárnap, de eredmény leghamarabb csak kedden várható! :U
Addig nyomjad a Fear Combatot hogy elvonja a figyelmedet! ;)

(#407) mephi666 válasza Tomics (#403) üzenetére


mephi666
nagyúr

"az utolsó egy napban azonban már biztosan nem lesz új kérdés"

:) remélem nem qrtam el semmit... 1szer majd még átnézem, nem-e valami bug miatt nem lett letárolva valamelyik eredményem, de ilyen elvileg nem lehet... aztán szurkolok magamnak :) jó kis teló az a renoir... fájó szívvel, de lecserélném rá a samu l700-asomat (az is kielégíti minden igényemet, mert telefont általában telefonálásra szoktam használni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#408) DemonDani válasza tomcs (#402) üzenetére


DemonDani
addikt

hát ha te mondod :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#409) breed30 válasza Lajkó (#406) üzenetére


breed30
tag

Az enyémet nyugodtan le lehet zárni vagy jó lesz vagy nem, nem változtatok már mert csak jobban belebonyolódnék. :DDD
Írtam a topicba kép is van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#410) TrueWhitee válasza sto1911 (#351) üzenetére


TrueWhitee
tag

Na igen. Mire nem jó az IE8. :DDD Úgy érzem minden kérdésem 100%-os lett. :U Lehet megkérdem tesómat is nem e akar játszani. Maximum ha ő nyerné meg, lenyúlnám tőle. :C

(#411) gizda


gizda
senior tag

a 7.kérdést teljes homály én az lg.hu nem látok sehol mobilarenás tesztet :F

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#412) gizda válasza gizda (#411) üzenetére


gizda
senior tag

huh megvan :DDD

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#413) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

6 perc alatt.... Szép :C Nekem 2 perc volt ;]

[ Szerkesztve ]

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#414) arpii


arpii
aktív tag

Sok sikert mindenkinek! Hátha aztán én nyerem meg :DD

(#415) DarkByte


DarkByte
addikt

Egy óra alatt kipipáltam a kérdéseket, egyedül a 7 -essel szenvedtem sokáig. Ha bukok szerintem a kettes lesz az (habár egy fórumban megtaláltam egy idézet szöveget amiben van egyértelmű válasz, remélem az lesz az), illetve most ez a két fajta Prada modell bizonytalanított el, LG magyar oldalán csak egyfajta Prada van. Mindegy, ezen még átfutok még egyszer.

(#416) DemonDani válasza DarkByte (#415) üzenetére


DemonDani
addikt

Ezt senki nem érti?
Miért lenne 2 Prada? van PRADA meg PRADA II. nem ugyan az!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#417) INMOTEP


INMOTEP
őstag

huj ez kicsit nehéz volt de megvan remélem benne leszek

(#418) Altradan


Altradan
tag

Jaa, 51-100at olvastam, mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#419) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na lesz még ma 10. kérdés mert már ráncos húztam a szemöldököm a várakozásban:D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#420) cserry193 válasza Graphics (#419) üzenetére


cserry193
tag

Nem lesz több kérdés! :)

(#421) kenny123


kenny123
addikt

De nemám:)
Remélem legalább a kalapban bennleszek!:D

yo

(#422) DarkByte válasza DemonDani (#416) üzenetére


DarkByte
addikt

Igazából a hármas kérdésnél elég egyértelmű a válasz, szóval inkább nem bonyolítom feleslegesen. :) Nem is írok többet mert már így is segíthetett páraknak.

[ Szerkesztve ]

(#423) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Szerintem könnyű volt az összes kérdés, csak a 7-sel volt gond. Nem mindenki használ IE-t, mint én, ezért volt nehéz megtalálni a választ. Tesóm is megtette a tippjeit, akarom mondani a válaszait. Ha én nyerek ;), ha ő nyer, a teló az enyém lesz. :DDD Amúgy sok sikert mindenkinek. :) Megyek, kiélvezem az utolsó Hegyalja fesztes napot. :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#424) lieszko


lieszko
csendes tag

2-es kérdés szívatós. :((

(#425) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Nincs szívatós kérdés, csak olyanok amiket nehéz megtalálni! :N

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#426) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Érdemes angolul is rákeresni a googleban. :)

(#427) attika&


attika&
csendes tag

Hát szivatós vagy nem, a gugliba van rá válasz..

Nem azt mondom hogy rohadtul egyértelmű.. de érthető.

(#428) Ice!?


Ice!?
őstag

Váá most láttam csak meg a nyereményjátékot. 7 óra alatt vajon tudok válaszolni a kérdésekre? :F

(#429) attika& válasza Ice!? (#428) üzenetére


attika&
csendes tag

simán:D

(#430) AMD Power


AMD Power
titán

A 7-s kérdéssel szenvedek. Pedig már átrágtam az LG hivatalos oldalát. :U

IE megnéztem de semmi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#431) puttputt válasza Ice!? (#428) üzenetére


puttputt
őstag

Biztosan. :K Kénytelen voltam én is szinte egyhuzamban..., nemrég vettem észre, hogy van..., nem láttam nagy "hírverését", "reklámot"... :F :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#432) Bounti válasza lieszko (#424) üzenetére


Bounti
aktív tag

Hát én találtam valamit a 2. kérdéssel kapcsolatban, de majd csak akkor mondom el, ha lezárják a játékot ;) . Az tuti, hogy ez volt a leg szivatósabb...

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#433) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

A hetessel én is szenvedek, nem találtam meg rá a választ fél órás LG weblap olvasás után sem (vagy bamba vagyok vagy talán vmi böngésző hiba) úgyhogy logikailag indirekt úton, tippeltem, remélem bejön :)

(#434) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

A 7es kérdésre a választ tényleg csak IE-vel lehet megnézni v az csak vicc? :F Ha nem vicc akkor sz@rban vagyok, telora nincs IE :F
Mindegy, betippeltem egy számomra logikusat :U

(#435) se4ever2 válasza HardSanyeee (#434) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Hát pedig szerintem nagyon egyszerü a 7. kérdés.az lg oldalán tényleg fenn van a teszt.nem csináltak neki nagy reklámot,de hamar rá lehet találni.. :) csak keressétek. :DDD

(#436) Kobaljov válasza Kobaljov (#433) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Na csak sikerült megtalálni, megvan IE-ben és Firefoxban is, de egyszerűbb mobilos böngészőkkel a megfelelő támogatás nélkül valóban problémás lehet a dolog (viszont az indirekt logika is használható)

(Ja és az LG helyében én több más (logikusabb) helyre is betettem volna ezt a tesztet a weblapjukon, oda ahol már vannak hasonló hírek..)

[ Szerkesztve ]

(#437) Kobaljov válasza se4ever2 (#435) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Mondjuk a színválasztása nem a legszerencsésebb, sokan erre már teljesen vakok lettek ;)

(#438) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Életemben összesen nem foglalkoztam ennyit mobilokkal, mint most. Meglátjuk.
Látom nem csak én meditáltam a 2 és 7-es kérdéseken. :U

(#439) #02683648


#02683648
törölt tag

A hetes kissé próbára teszi az open source intelligence képességeket, de a végén megvan. A kettes nem tudom h miért oly szivatós, lehet h a hamis önbizalom teszi :DD

(#440) Bubu79 válasza Kobaljov (#436) üzenetére


Bubu79
addikt

Bocs - de mi lehetne logikusabb hely, mint az adott telefonról szóló lapjuk? :F :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#441) attika&


attika&
csendes tag

Naaaaaaa:D Már csak két óra durván és zár a bazár:D

Aztán meg izgulhatunk hogy ki lesz a nyertes:)

Fú de kíváncsi vagyok:)
Ti nem?

É a végén azér megtudjuk a helyes válaszokat?

Bár megjegyzem részemről csak egy kérdésben nem vagyok biztos.

(#442) Kobaljov válasza Bubu79 (#440) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Pl. az elnyert díjak vagy a hírek közé is, van már ott hasonló

(#443) Bubu79 válasza Kobaljov (#442) üzenetére


Bubu79
addikt

Persze - keresni se kelljen, a legjobb az lenne, ha a válaszokhoz kellene kérdést írni ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#444) opcsi


opcsi
csendes tag

Ó, micsoda rohadék szemét helyen volt ez a tetű link.... :W :W :W
De megvan!!!! :C :C :C :C :C :C
IE-ben néztem meg (noha előtte rókával is kerestem napokig), de itt az egyik kolléga egyik mondata vezetett rá végül a megoldásra, utólag is köszönet neki :R :R :R

Innentől csak a 2-es kérdés a kétséges, de szerintem az logikusan is kikövetkeztethető.
Na mindegy, várjuk a végeredményt. :)

[ Szerkesztve ]

(#445) #02683648


#02683648
törölt tag

Hehh, ahogy elnézem, megint lesz vagy 500 versenyző :DD
De nem baj, jöjjön Fortuna (meg a valszám :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#446) peltar


peltar
tag

A hetes nekem is elég sokáig tartott. Nem gondoltam volna, hogy egyszer még az AdBlock fog keresztbe tenni. :)
Legalább egy éve nem használtam IE-t, de most kb ugyanannyi ideig ismét nem veszem elő.

Peltar#21369

(#447) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

1óra 11 perc 11 másodperc és vége :C

[ Szerkesztve ]

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#448) blueMerle


blueMerle
veterán

Most kellene még feltenni 10 darab, ultra-brutálisan nehéz kérdést. ;] :DDD

Most nincs olyan megérzésem hogy nyerek, de lehet hogy pont ezért fogok nyerni :P

[ Szerkesztve ]

(#449) Makett1987


Makett1987
csendes tag

meglenne a szórás rendese :)
már mindenki nyugodt, nem nézi a kérdéseket és akkor durr egy kérdés :C

(#450) Beantech


Beantech
tag

és Végee a játéknak:D remélem jók a válaszaim: D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.