Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) bobace


bobace
őstag

A francba.. Tudtam hogy a kettes kérdést bukom be.. :W

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#602) mephi666 válasza Dyingsoul (#599) üzenetére


mephi666
nagyúr

thx, akkor nem is kellett volna nagyon visszaolvasni :) kíváncsi leszek a köv. játékra :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#603) INMOTEP


INMOTEP
őstag

hij ma elvileg kint lesz a kalap kedden már sorsolás :U , szerdán újabb játék :C

[ Szerkesztve ]

(#604) Des1gnR


Des1gnR
őstag

hehe jó az összes válaszom ;] ;]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#605) Altradan válasza gretzky77 (#595) üzenetére


Altradan
tag

Ha rámész valamelyik kérdésre, akkor ott van vastagon szedve a válasz.

(#606) AMD Power


AMD Power
titán

Hol van a nyertes lista...?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#607) Des1gnR válasza AMD Power (#606) üzenetére


Des1gnR
őstag

Még nincs :N

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#608) Bubu79 válasza AMD Power (#606) üzenetére


Bubu79
addikt

Maximum a nyertes nevét lehetne látni - listáról szó sem lehet egy nyeremény esetén :P ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#609) kp78


kp78
addikt

Elvileg én is benne vagyok a kalapban :DD

(#610) blueMerle válasza Bubu79 (#608) üzenetére


blueMerle
veterán

Helyesbítek: az én nevem mikor írják ki, csak ez a kérdés... ;] :D

(#611) ittvana


ittvana
csendes tag

Nem értem mi ez a felhördülés a második kérdés kapcsán, a játék kiírásban benne volt, hogy vagy a Mobilarénán, vagy az LG hazai oldalán fenn vannak a megoldások, és valóban, Google nem is kellett a válaszokhoz. A kettes kérdésre a válasz például (első bekezdés utolsó mondata, szó szerint mint a kérdésben):

[link]

(#612) Airnold válasza blueMerle (#610) üzenetére


Airnold
tag

'07-ben kiírták, nem volt elég? :D

(#613) breed30


breed30
tag

Kint a lista :C kevesebb a helyes megfejtő mint amire számítottam.
Második játék második kalap nyerni is jó volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#614) puttputt válasza breed30 (#613) üzenetére


puttputt
őstag

Az AA3 dream-team erősödik! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#615) 14adam


14adam
addikt

Jajj,én vagyok az első :D

(#616) breed30 válasza puttputt (#614) üzenetére


breed30
tag

Úgy illik. :C Aki nyer meghívjuk egy meccsre.
Ha a csapatban van akkor meg még jobb. :K

[ Szerkesztve ]

(#617) mephi666


mephi666
nagyúr

éljen... végre megvan a kalap :) hm... kb 0.2% esély van a telóra... habár asszony már nagyon beleélte magát, hogy az övé lesz, ha én nyerek :DD (azért én erre nem innék mérget ;] )

ui: egyébként bevallom: nem nagyon követtem eddig figyelemmel az lg telókat, de az arena felkeltette most nagyon az érdeklődésem :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#618) Sonja válasza mephi666 (#617) üzenetére


Sonja
veterán

Nem inkább 0.002%? :F Mindegy, úgyse én nyerem. :( :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#619) Bagira01 válasza Sonja (#618) üzenetére


Bagira01
veterán

1/486*100 az 0,2% :))

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#620) Sonja válasza Bagira01 (#619) üzenetére


Sonja
veterán

De minek kell a *100? :B

#621: Akkor se értem, hogy miért kellene megszorozni 100-al. Mind1, nehéz a felfogásom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#621) mephi666 válasza Sonja (#618) üzenetére


mephi666
nagyúr

500 emberre kerekítettem... ha 100an játszanának, akkor 1-1%-a lenne mindenkinek... de így, mivel 5x100-an vagyunk, 1/5=0.2% esélye van mindenkinek :) szerintem én sem nyerem, de mindegy... :)

#620: mert SZÁZalék :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#622) Norbi21


Norbi21
senior tag

Azt hittem többen maradtak benn, de az esély, mint ki is számoltátok, kb. egyenlő a 0-val :)

(#623) walex


walex
csendes tag

Benne vagyok a TOP 486-ban! :D

[ Szerkesztve ]

(#624) puttputt válasza walex (#623) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, így kell felfogni! Ennyi emberből (regisztráltak-aktív tagok száma) nem is rossz ez! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#625) Stiky válasza breed30 (#613) üzenetére


Stiky
senior tag

Kevesebb?! A 86 az kevés, no de 486?! :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#626) pumpedlix


pumpedlix
tag

Igazán öröm látni hogy ennyien benne vannak a nyerő kosárba, a következő kérdésem nem is hozzájuk szól, mert tényleg örülök hogy ha már én nem legalább mások bejutottak a győztesek közé.
Szóval 2. kérdés. Melyik honlap melyik cikkében lehet a mobilaréna által megadott helyes választ megtalálni??????????????

MINDEN oldalon az egész telefonra vonatkozóan írják a Renoir nevet NEM pedig a telefon kamerájára vonatkozóan, mint ahogy a játék válaszában szerepel.

Mobilaréna köszönöm a pontos válaszlehetőségeket, ezzel helyet adok másoknak az elkövetkezendő játékokban hogy helyettem is játszanak mert többé itt nem fogok.

"Úgy érezzük, az egyedi Renoir mobillal olyan művészi alkotást hoztunk létre, mely méltó az impresszionizmus atyjának nevéhez” – mondta Chang Ma, az LG Electronics Mobile Communications Company globális marketing stratégiai csapatának elnökhelyettese.

Hol szerepel a fenti írásban hogy a kamera lenne művészi alkotás?
Ez csak egy cikk, szivesen keresek többet is ha kell.

Üdvözlettel: Tamás

(#627) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Sok szerencsét a kalaposoknak! :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#628) AMD Power válasza Bubu79 (#608) üzenetére


AMD Power
titán

Hülye vagyok.. a jó válasz adók listája...:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#629) breed30 válasza Stiky (#625) üzenetére


breed30
tag

Az ezelőttiben 566-an voltunk én minimum ennyire számítottam. :U
500 feletti helyes válaszadóra.

[ Szerkesztve ]

(#630) kp78 válasza pumpedlix (#626) üzenetére


kp78
addikt

Én ezen cikk első bekezdése alapján választottam ki a választ, amit most már tudom, hogy helyes. :))

"Az LG KC910 alkotóit Renoir művészete inspirálta;a tervezők a híres festő fény és színhasználatából, valamint megkapó ábrázolásmódjából merítettek."

[ Szerkesztve ]

(#631) bope87 válasza pumpedlix (#626) üzenetére


bope87
aktív tag

Erről már korábban is volt szó, elég hosszan ki lett vesézve (cirka 100 hsz-en keresztül, de lehet hogy volt az több is...)

Csak ezt tudom linkelni neked: #511 vagy esetleg #542...

[ Szerkesztve ]

(#632) marcee


marcee
addikt

Juj, de sokan kerültünk a kalapba!

\m/

(#633) kisPEa


kisPEa
csendes tag

Éljen!Már elképzeltem hogy fog mutatni a kezemben ,nagyon jól ! :D
Várom a következő játékot remélem tényleg jó nehéz lesz,sok szerencsét mindenkinek!!!

(#634) pumpedlix válasza bope87 (#631) üzenetére


pumpedlix
tag

Köszi a linkeket.

az #511-es valóban érdekes, ebből legalább kiderül hogy az LG-nél volt az ako nem tudja pontosan megfogalmazni a választ. Valóban a 2es kérdésnél a második opció tűnt a legkézenfekvőbbnek, de akkor sem egyezik a "helyes" válasz és az LG oldalán olvasható cikk.

Még egyszer kösz a reakciót.

Üdv: Tamás

(#635) Barthezz2 válasza Stiky (#625) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

486-ból lesz 200 csaló, akiknek kizárják mindkét nickjét, akkor már mindjárt -400, és meg is van a 86 :D Sőt, ha van akinek nem kettő, hanem 3 vagy több van, akkor mégjobban javul a helyzet :DDD

Sok sikert a kalaposoknak :R Én várom a következőt :))

Kicsit off, de valaki linkelte itt ezt a játékot, és cikk is van róla. Na szóval, itt akár minden nap letölthetem újra a widget-et, és akkor minden nap nyerhetek? Ugyan azon adatokkal?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#636) tutijatek


tutijatek
csendes tag

Ezaz mind helyes. Pedig a 7-es csak tipp volt. Azt nem találtam sehol.

(#637) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Juju, nagyon sokan vagyunk akiknek sikerült. Megvásárolható a nyerési esély? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#638) Ricco_hun válasza Barthezz2 (#635) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Sőt, kiderül, hogy csak te nem csaltál és már meg is van a nyertes. :D

Kalapban vagyok ismét. Eddig sem nyertem semmit, de most még kevesebb az esélyem a nyerésre. Azt továbbra is tartom, hogy nem szabad a játék lezárultáig olvasni a topikját, mert csak elbizonytalanítanak a hsz-ek. A kettes kérdés, hát igen: Én is vaciláltam a design készülék válaszon, de mivel a mobilarena-s tesztből egyértelműen kiderült, hogy igenis Renoir-ről, mint festőről nevezték el a telót, ezért olyan válaszlehetőséget kerestem, amelyben szerepel az impresszionista festő. És hát volt ilyen válaszlehetőség, akármennyire is marketingmaszlag.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#639) puttputt válasza Ricco_hun (#638) üzenetére


puttputt
őstag

Már a "bentlét a kalapban", az félsiker... :D Azért húúúzzzatok ki! :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#640) tutijatek


tutijatek
csendes tag

De az lg oldalán hol van a teszt?

(#641) mephi666 válasza Barthezz2 (#635) üzenetére


mephi666
nagyúr

kíváncsi vagyok, hogy az alregek kutyáinak-macskáinak-egereinek al-al-alregjei törlése után lett-e 486 a kalapban maradtak száma vagy most jön a ritkítás még? :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#642) Norbi21 válasza Barthezz2 (#635) üzenetére


Norbi21
senior tag

Én mindennap ugyanazokkal az adatokkal töltögetem le a widgetet, elvégre nincs se másik telefonszámom, se másik mail címem :) . Azért mekkora lenne nyerni egyből egy renoir-t meg egy arena-t is :D

(#643) Barthezz2 válasza Ricco_hun (#638) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az nagy lenne, tekintve, hogy benne sem vagyok a kalapban :DD

Norbi21: akkor jó :D

mephi666: a multkorinál kikerültek, kik a kalaposok, és utána hullott a férgese ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#644) Norbi21 válasza Barthezz2 (#643) üzenetére


Norbi21
senior tag

Mi ez a hulljon a férgese dolog? Mert pl. nálam bnőméknél 4en játszottak 1 ip-ről. Ilyenkor ugyanúgy hullanak ők is :) ?

(#645) bope87 válasza tutijatek (#640) üzenetére


bope87
aktív tag

LG oldalán az Arena ismertetőjének az alján van

(#646) Barthezz2 válasza Norbi21 (#644) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elvileg ők nem fognak, megvan a módszer, amivel kiszűrik a csalókat :K

Everybody lies.

(#647) Norbi21 válasza Barthezz2 (#646) üzenetére


Norbi21
senior tag

Hát nem értek hozzá, de elhiszem :)

(#648) Gergő_ válasza Norbi21 (#644) üzenetére


Gergő_
őstag

Ha egymás után regisztráltak akkor szerintem ki. ;]

(#649) CygnusX válasza Barthezz2 (#635) üzenetére


CygnusX
tag

[OFF]
Hali!

"Kicsit off, de valaki linkelte itt ezt a játékot, és cikk is van róla. Na szóval, itt akár minden nap letölthetem újra a widget-et, és akkor minden nap nyerhetek? Ugyan azon adatokkal?"

Nem, mert miután regeltem, és letöltöttem a widgeteket, elolvastam a "Terms and conditions"-t, és írta, hogy a nyereményjáték csak UK területre koncentrálódik :) Késő bánat :P [/OFF]

Sok sikert a kalaposoknak :))

Üdv!

[ Szerkesztve ]

"All glory to the hypnotoad!" (Futurama)

(#650) Norbi21 válasza Gergő_ (#648) üzenetére


Norbi21
senior tag

Hát, holnapra ez ki fog derülni szerintem, de lehet hogy még ma :) . Nem nagyon szoktak mozogni az oldalon, de a telefon meg kellett volna nekik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.