Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Nim válasza McCartman (#100) üzenetére


Nim
csendes tag

Sajna a másik (órás) kérdésedre nem tudom a választ....majd biztos válaszol olyan valaki akinek ilyenje van. De ismerem az LG-ket, sok ismerősömnek van Lg csokija is..és ahhoz is lehetett kapni ilyen képernyőtisztítót. Meg több tesztben is lehet olvasni...és innen tudom. :) De amúgy gondolkodom rajta h veszek egy Secret-et. Szerinted vegyek? Nem bántad meg? Nem uncsi a menü?

(#102) Nim


Nim
csendes tag

De viszont ha elstötéül a képernyő és csak az órát akarod látni...azt hiszem nem fog menni, mert sztem az csak a SE-nél van. :U

(#103) Nim


Nim
csendes tag

De ez az óra dolog, hogy olyat akarsz mint ami itt a linkben van...azt nem úgy lehet h beraksz egy hátteret és akkor egyből ez lesz. Mert ha a téma..az a kék van beállítva, akkor ahhoz nem tartozik ez és így ha beraksz egy más hátteret lehet h magától megjelenne ez az óra. De nincs ilyen pont a menüben a kijezőbeállításoknál h "óra kijelzése"? Bár azt ugyis észrevetted vna...meg gondolom mindent kipróbáltál h mivel lehetne ezt előhozni. Én csak itt látatlanba találgatok..hátha kitalálom. De vki majd megmondja h tutira h kell. :K :U

(#104) Nim


Nim
csendes tag

Úgy tűnik h eldöntöttem...lecserélem az U900-at egy Secret-re! :DD :DD :DD
Csak még várok amíg lejjebb megy az ára.. :P

(#105) sonyp1 válasza McCartman (#100) üzenetére


sonyp1
csendes tag

nekem van lg ku990 és minden jó csak recseg ez rohatul zavar . :O :O :O :O :O

(#106) sonyp1 válasza sonyp1 (#105) üzenetére


sonyp1
csendes tag

nim én kiprobáltam a media markban és egy ora volt mire egyáltalán be tudtam kapcsolni .
Az első három gomb nagyon sz .... r kémények és nincsen nyomáspotja . De az érintögombokal nincs semmi bajom se a fögombal . :K :K :K

(#107) Nim


Nim
csendes tag

Énis kipróbáltam a MM-ban , de ott azért eléggé le vannak strapálva a telók..szét tologatták, meg minden baja van, tehát ahhoz nem lehet annyira mérni..
Amúgy mikor megláttam h lehet a videófelvétel "slowmotion" felvétel, ami lassítottan veszi fel a dolgokat (pl. egy vízcsepp mikor belecsöppen egy csésze vízbe..és ezt ilyen lassan) és ez nagyon jól néz ki ..láttam róla videót. És van ugyanez gyorsítottban is...és hát ez nagyon megfogott. De nem tudom eldönteni h tetszik-e a teló külsőre. :P :U :DDD :DDD

(#108) McCartman


McCartman
senior tag

Nim , jo választás , vedd meg!:)
az órás dologra nem tudok rájönni.. a menüben már mindent átnéztem (sztem) de eddig semmi.
a lassitott , gyorsitott video tényleg jopofa:) + van benne média/filmszerkesztő , össze tudod fűzni a képeket, videokat , bár ez lehet minden teloban van..)

tehát szted csak az SE telokban van ilyen 'háttéróra'.. hát az sz@r. ezelőtt Sony-Ericssonom volt és most hiányzik ez a funkcio.

a készenléti képernyős óra nem hiszem h a háttértől megváltozna. :(

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#109) Nim


Nim
csendes tag

Igen..videószerkesztő az U900ban is van. Most ott tartok h elvitetem szervizbe, megcsináltatom. És ha ugy sem jön be, akkor Secret lesz. Bár előbb-utóbb szeretnék egy Secret-et..szóval lesz egy ilyenem is. :P Csak nekem még drága.

(#110) McCartman


McCartman
senior tag

kb ugyanannyiba van mint az u900..

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#111) Nim


Nim
csendes tag

Hát azért nem...én az U900-at 58ezer-ért vettem, a Secret pedig 75 és 80 között van. Tehát nem ugyanannyiban van. :(

(#112) arikiccsaj17


arikiccsaj17
csendes tag

Engem a Secret be csak az szomorít el hogy max 2-3 napig bírja az aksi. és ez nem valami pozitív.
Az órát úgy kell baálíteni ,hogy
:Beállítások-> Kijelző beállítások-> Kezdőképernyő témája -> Elemek megjelenítése ott az órára kell menni és ottvan alatta hogy óra tipusa és akkor a nagyot kell választani és kész is.

(#113) McCartman


McCartman
senior tag

naba**meg..
köszi:)
abba sose léptem be mert azt hittem h ugyis csak a kezdőképet(bekapcsoláskor) lehet rajta beállítani.. :))

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#114) polonic válasza McCartman (#97) üzenetére


polonic
félisten

Helo!

Te ezt hogy oldottad meg?

Pannonnál új előfizetéssel 78900, bónusz programra meg nekem 66400-at ír ki.

(#115) McCartman


McCartman
senior tag

66200 Ftért vettem. ugy ahogy Te.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#116) polonic válasza McCartman (#115) üzenetére


polonic
félisten

jajjj ok! benéztem :D
ezt hívják annak, hogy tudok olvasni :D

(#117) arikiccsaj17


arikiccsaj17
csendes tag

nagyon szivesen :)
és te nem tudnál nekem abba segíteni hogy azokat a képeket amiket átküldtek nekem a telefonomra azt hogy tudom rárakni a gépre? mert csak azokat másolja amiket én csináltam...

(#118) McCartman


McCartman
senior tag

adatkábellel vagy bluetoothon keresztül csinálod?

Polonic , nem , én irtam hülyeséget elsőre.. :))

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#119) mrbean00 válasza McCartman (#118) üzenetére


mrbean00
csendes tag

lehet hogy énis veszek de félek a gomboktól mert már van ku990 de jó volna a secret .
ja és a media marban ott mutatja legjobban hogy mennyi ideig birja a telo :O :O . mert a három alsó gomb nagyon kemély alig tudom benyomni ugy kb 0.5 mm :D :D
igy sajna vagy n95 8gb vagy u900 soul c902 de ez semmi képen nem . :O :O :O

(#120) McCartman válasza mrbean00 (#119) üzenetére


McCartman
senior tag

nincs ezzel a teloval semmi baj..:)
az akksi az ilyen telefonokban (320X240es kijelzo, csillivilli érintőpad ) kb ugyanannyi ideig birja mind. egyik gyártó sem váltja meg a világot ezen a téren.. ugyh csak ez alapján választani magadnak telefont sztem botorság.
az also 3 gombnak tény h nincs a klasszikus értelemben vett nyomáspontja de ennek ellenére( vagy éppen ezért?:) ) elég egy kicsit benyomni őket .
a media marktos telefonok meg.. szegény párák nagyon le vannak strapálva.. :))

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#121) BodorBalázs


BodorBalázs
csendes tag

Sziasztok! Nem rég vettem én is egy ilyen telefont. Teljesen meg vagyok vele elégedve, szuper. Egyedül azt nem tudom hogy hogyan lehet a gépről zenéket és videókat átrakni a telóra, illetve hogy a videókat amiket én csináltam hogyan tudom feltenni a gépre. Mert eddig csak az általam készített képeket sikerült átpakolni a számítógépre. Sajna nálam csak az usb-s megoldás jöhet szóba. Egyébként még nincs benn külön memória kártya, csak a gyári alap. Lehet hogy ez a gond? Ha valaki tudna segíteni annak nagyon megköszönném.

(#122) McCartman


McCartman
senior tag

sajnos nem ismerem (még) az LG PC suite-ot. (de gondolom vmi file/tartalom transfert kell keresned)
vegyél egy bluetooth adaptert a gépedhez (~2000 FT), azzal pofonegyszerű.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#123) BodorBalázs válasza McCartman (#122) üzenetére


BodorBalázs
csendes tag

Jah muszáj lesz vennem, mert valóban azzal a legegyszerűbb. Azt esetleg nem tudja valaki hogy hol lehet kapni olyan kábelt, amivel a tévére lehet átjátszani a telóról a filmeket. Mert youtubon láttam egy videóban.

(#124) kuka00 válasza BodorBalázs (#123) üzenetére


kuka00
csendes tag

haho én amikor megvettem a view akkor nekem forditva volt nekem nem látta a kártyát át kell allitani . csatalakoztasd a telod és katt a tartalom-ra és ott látod a telod memoriát .
:DD :DD :DD :DD

(#125) kuka00 válasza kuka00 (#124) üzenetére


kuka00
csendes tag

bocs elöbb elég roszul irtam le : telefon beálllitások és adatszolgáltatásra legyen beálllitva


. majd fogd a kábelt csatlakoztasd fel fogja ismerni lg pc softver és ott lesz csatlakozás varázslo usb kábel majd rákapcsol . válaszuk a tartalom és megfog nyilni egy ablak ahol ott
lesz a telfon memoriája .

(#126) Viktor0610 válasza kuka00 (#125) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekesen készíted a screenshotokat. :D

Samsung Galaxy A54

(#127) kuka00 válasza Viktor0610 (#126) üzenetére


kuka00
csendes tag

nem pörög a topic már mi ota !!!! :O :O :O
katt ide [link]

(#128) polonic válasza McCartman (#122) üzenetére


polonic
félisten

privi ment

(#129) zsirostészta válasza polonic (#128) üzenetére


zsirostészta
csendes tag

kérdeznék valamit a tulajoktol minenek a gombok . remelém még használható .

(#130) McCartman


McCartman
senior tag

az érintőpados gombok érdekelnek? egyelőre semmi baj velük. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#131) Juvi válasza McCartman (#130) üzenetére


Juvi
tag

És könnyen kezelhetőek, nem nyomkodsz mellé? Nekem az u700-on még egy év után is előfordul, hogy véletlenül hozzáérek a szomszédos "mindenből kidoblak" gombhoz, ami elég bosszantó.

(#132) McCartman


McCartman
senior tag

nekem könnyen kezelhető , a 'mindenből kidoblak:)' gombhoz meg nem lehet véletlen hozzányulni ,az a jobb also, fémes gomb. elég nagy és elég messze esik az érintőpados kezelőgomboktól.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#133) Juvi válasza McCartman (#132) üzenetére


Juvi
tag

Köszi, ez jó hír. :C
Tulajdonképpen eddig csak jót hallottam róla (kivétel max. az érintőgombok), azért van valami negatívuma, vagy bátran be lehet vállalni? E-mail csatolmánynak van méretkorlátja? Fotót nem tudnál belinkelni?

(#134) zsirostészta válasza Juvi (#133) üzenetére


zsirostészta
csendes tag

és a csiszkálya mien ?????? vagy is slid-ja ???? van benne rugo mint e65-nél olyan volt hogy kicsit már kitolom a ruguja bicsakaszerüen kitolta.
köszi a válasz . a két oldasó érintögombnál nem hehéz nyomni mer csak egy csik ,??

(#135) túrórúdi válasza Juvi (#133) üzenetére


túrórúdi
csendes tag

a telo akksija menyit bir???????

a turorudit csak imádni lehet ne feled éjjel napal !!! és bevalok nemked valamit sose volt slid és kinyithatos telom . és imádom sponge bobot .

(#136) Juvi


Juvi
tag

Most már nekem is van! :DD
Slide-ja szuper, csusszan-csattan, teljesen zökkenőmentesen át tudtam költöztetni mindenemet a régi u700-ból, amihez képest az érintőgombokat könnyű kezelni. Elsőre sikerült összelőni a géppel, a régi memkarimat kezeli, műxik a wap, e-mail, mi kell ennél több? Fotózni csak belsőben meg félhomályban tudtam, ami nyilván nem az ideális, de szerintem nagyon rendben van. Az akksi első nap egész nap kibírta, pedig igen intenzív használatnak volt kitéve. A hangereje meg inkább sok, mint kevés.
Ki tudja, hogy azt hogy kell csinálni, hogy csak bizonyos zenéket játsszon le (ne az összeset), de azokat összevissza sorrendben és ismételve?

(#137) túrórúdi válasza Juvi (#136) üzenetére


túrórúdi
csendes tag

szia nagy grat a telohoz !! használd egéségel :D :D . öröllök a slid-je jó .
köszi a választ .

a turorudit csak imádni lehet ne feled éjjel napal !!! és bevalok nemked valamit sose volt slid és kinyithatos telom . és imádom sponge bobot .

(#138) legiaap válasza Juvi (#136) üzenetére


legiaap
nagyúr

Majd csinálj fotókat a telóddal és mutasd meg mit tud.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#139) Juvi válasza legiaap (#138) üzenetére


Juvi
tag

Csak a kedvedért, de ne légy túl kritikus: katt

(#140) túrórúdi válasza Juvi (#139) üzenetére


túrórúdi
csendes tag

jó képek csak a szökökutas a legszebb csak picit sötét :)) .

a turorudit csak imádni lehet ne feled éjjel napal !!! és bevalok nemked valamit sose volt slid és kinyithatos telom . és imádom sponge bobot .

(#141) legiaap válasza Juvi (#139) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi. Majd még linkelj makrókat is meg esti képeket, meg mikor süt a nap, meg ilyenek... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#142) arikiccsaj17


arikiccsaj17
csendes tag

dudna nekem valaki segíteni abban hogy mikor csinálom a képeket ne legyen rajta hang. mert ha némán van a teló akor is ad ki hangot ha képet csinálok. és a beálításoknál nincs olyan rajta hogy nincs hang. valahol belehet ezt álítani? ha valaki tudja légyszi irjon

(#143) túrórúdi válasza arikiccsaj17 (#142) üzenetére


túrórúdi
csendes tag

nekem a ku990 nem lehet kikapcsoni szerintem nálad semm :)) :))

a turorudit csak imádni lehet ne feled éjjel napal !!! és bevalok nemked valamit sose volt slid és kinyithatos telom . és imádom sponge bobot .

(#144) Juvi válasza arikiccsaj17 (#142) üzenetére


Juvi
tag

Szerintem sem lehet kikapcsolni, és elég nagyot csattan.
Írtad, hogy amikor megkaptad, homályos képeket csinált. Ilyeneket?
1.
2.
Ez a legélesebb, de ha kinagyítom, ez is életlen. Meg linkeltem pár fotót lejjebb, amire szintén azt mondták, (joggal) hogy életlen. :(
Amikor megkaptad a másik gépet, azzal már ennél jobbakat tudsz csinálni, ugye? Mert akkor viszem én is vissza!!!

(#145) polonic válasza McCartman (#132) üzenetére


polonic
félisten

most sem nézed a privát üzeneteidet? :D

(#146) arikiccsaj17


arikiccsaj17
csendes tag

Hát az első secretem ezeknél a képeknél sokkal roszabbat csinált.
Sajnos képet nem tudok mutatni mert azokat a gépre nem tettem fel.
de sztem a te képeid nem rosszak.
Hát ez elég elkeserítő ha tényleg nem lehet levenni a hangot róa. De ha valakinek mégis sikerülne az szóljon minden képp. köszike

(#147) Amoonre


Amoonre
tag

Hy tudna valaki linkelni nekem egy pc szinkronizáló programot lg secrethez, mert én az istennek se találtam. Előre is köszönöm.

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#148) McCartman


McCartman
senior tag

egyik ('uj') telefonnál sem lehet levenni a hangot. ez valami nemzetközi szabály lesifotósok ellen :D.
régi k700asomnál is ez volt a helyzet , de azzal ha felhivtam vmi ingyenes számot (pl. 1230) és kiléptem főmenübe akkor már lehetett hangtalanul fényképezni.
probaljatok ki , lehet h ezzel is meg működik.

bocs, polonic:) , megvetted már a telot?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#149) arikiccsaj17


arikiccsaj17
csendes tag

Ha megkérhetnélek elmondanád egy kicsit pontosabban ezt? hogy mit hívjak és hogy mit kel nyomni hogy levegye?? nem igazán jön össze nekem :(

(#150) Leslie1019


Leslie1019
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy ez a telefon meddig bőbíthető Micro Sd-vel?
Mert úgy hallottam hogy támogatja az Sdhc-t is és a 4 illetve 8Gb-os,
kártyákat is.Ha valaki tudja hogy így van e kérem válaszoljon.
Mert ha tényleg tudja ezt akkor számomra ideális választás.Nekem csak a nagy kapcitású bővíthetőség fontos,és az Mp3 lejátszó.Kinézete egész jó.Köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.