Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az utolsó darab gyári-új bársony tok nem senkinek nem köll?

(#502) eddie17


eddie17
addikt

Na megvan a cucc, nagyon zsír, bár kicsit még szokni kell az érintőgombokat:) De jó telónak ígérkezik.

(#503) Juvi válasza eddie17 (#502) üzenetére


Juvi
tag

Ez gyorsan ment, üdv a klubban :D Hamar meg fogod szokni, jó választás volt! :C

(#504) eddie17 válasza Juvi (#503) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi, remélem is, hogy jó választás volt:)
Még ismerkedem vele, vagyis most töltőn van.
Mtoy-t ki is próbáltam, még mondtam magamban, hogy ne hogy eldobjam. Következő pecánál puff, kirántásnál szállt a telefon, az ütő megállt bennem:D De szerencsére az ágyra esett :K

[ Szerkesztve ]

(#505) Vtwo válasza eddie17 (#502) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nem sokat tököltél :D
Gratula.

(#506) eddie17 válasza Vtwo (#505) üzenetére


eddie17
addikt

Amit eltervezek azt szeretem minél hamarabb véghezvinni:)
Köszi neked is :R

(#507) shine1006 válasza Vtwo (#501) üzenetére


shine1006
csendes tag

Hello nekem nagyon kéne a tok. Ez az, amit 900-ért kínáltál?

(#508) shine1006


shine1006
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy új secretet (a másikat meg hagy szerelgessék kedvükre, épp harmadszorra van szervizben...), a lényeg, hogy nem tudom, hogy kell beállítani, hogy a flip feltolásával vegye fel a hívást. Most csak a felvevő gombbal tudom megtenni.
Az SW verziószám: V10b.
Köszi, ha tudtok segíteni.

(#509) Juvi válasza shine1006 (#508) üzenetére


Juvi
tag

Menü>>> Hívás>> 0 Általános beállítások >> 4 Válasz módja>> 2 Flip nyitása
Ugyanitt hogy zárásra letegye:
Menü>>> Hívás>> 0 Általános beállítások >> 8 Flip zárás beállítása>> 1 Hívás befejezése

És mit fogsz csinálni a régivel??? :F

(#510) shine1006 válasza Juvi (#509) üzenetére


shine1006
csendes tag

Ha végre sikerül megjavítaniuk, akkor eladom. Persze bukta lesz... Ha most sem csinálják meg rendesen, akkor a Fogyasztóvédelem javaslatára kérem , hogy adják vissza a pénzem, "elállok a vásárlástól".
Köszi a segítséget, mindjárt kipróbálom.

(#511) shine1006 válasza shine1006 (#508) üzenetére


shine1006
csendes tag

Sikerült, nagyon köszi! Persze azt nem tudom, hogy a használati útmutatójában miért nem volt benne.... :(((

(#512) Vtwo válasza shine1006 (#507) üzenetére


Vtwo
senior tag

Igen,ez a 900ft-os gyári-új bársonytok
Dobj egy privit,és megdumáljuk :)

(#513) Juvi válasza shine1006 (#511) üzenetére


Juvi
tag

Shine, milyen az új Secreted? Minden OK vele?

(#514) shine1006 válasza Juvi (#513) üzenetére


shine1006
csendes tag

Köszi az érdeklődést, Juvi!
Egyenlőre úgy néz ki, hogy üzemel. Változatlanul imádom ezt a telefont, annak ellenére, hogy többen őrültnek néztek, hogy újra ilyet veszek. Igaz, hogy ha összeadjuk a két telefon árát, akkor most van egy 170.000 Ft-os telcsim. Ez így elég rosszul hangzik... :W

(#515) Juvi válasza shine1006 (#514) üzenetére


Juvi
tag

Meg tudlak érteni! Ha majd a másikat eladod, akkor az ára sem fog ilyen rosszul hangzani. :K
Szerintem is nagyon jó kis telefon, nekem eddig ez az első, amit igazán szeretek és nem okozott csalódást, és ha most (5 hónap után) újra választhatnék, ugyanezt venném.

(#516) eddie17


eddie17
addikt

Az enyém behalt...
A bal irány és a felette lévő soft gomb nem reagál semmire. Szervíz meg csak pesten, és 4 napja használom, örülök neki :((( :W

(#517) Vtwo válasza eddie17 (#516) üzenetére


Vtwo
senior tag

Részvétem.
Sajna mindenből kifoghat az ember selejtet,de erre van a gari .
De ne add fel,jó kis kütyü a Secret. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#518) Juvi válasza eddie17 (#516) üzenetére


Juvi
tag

Óóóó! Micsoda pech! Kikapcs-bekapcs nem segít? (Bár gondolom, ezen túl vagy.) :(

(#519) eddie17 válasza Juvi (#518) üzenetére


eddie17
addikt

Természetesen, kikapcs-bekapcs, akksi ki-be, simkártya nélkül is indítottam, microsd nélkül is. De semmi.
Talán egy reset, de nem hiszem, hogy segítene...

(#520) Jammo


Jammo
csendes tag

Üdv!

Nagy választás előtt állok: Lg Secret vagy Samsung U900, de ezt még eldönteni nem tudtam. Hallottam mindkét részről jót s rosszat. Tökéletes telefon nincs, hiszen akkor senki se cserélné le a telefonját idő után. Ezért kérném most a ti véleményeteket, tapasztalatokat, hátha segít a választásomba, hogy mi lenne az a jó és a rossz tulajdonságai amik jellemezik ezeket a telefonokat?

(#521) Vtwo válasza Jammo (#520) üzenetére


Vtwo
senior tag

A teló szuper. :D Nagyon jó az anyagminőség(edzett üveg,karbon,fém).
Jó a kamera(fénykép és videó is),kristálytiszta a zene.Van 3G,HSDPA.
Az akku 2-4 nap,de a hasonló tudású telók is kb. ennyit bírnak.A kijelző szép éles.
A menű logikus,átlátható.Nekem a sok Nokia után se okozott gondot a kezelése.
Az éríntőgombokkal nem mindenki van kibékűlve,nekem nincs vele bajom.
Kb .ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#522) Jammo válasza Vtwo (#521) üzenetére


Jammo
csendes tag

Köszi a véleményt! Te mióta használod a telót?Igen hallottam, hogy sok embernek van problémája az érintő gombokkal, ill. még a kamerával is mert, soknak életlen képet készít így páran be is viszik a szervizbe. Az U900-ról van tapasztalatod?

(#523) Vtwo válasza Jammo (#522) üzenetére


Vtwo
senior tag

Novemberben vettem,és soha semmi gondom nem volt vele.
Nappali fényviszonyoknál gyönyörű képeket és videót csinál,hacsak nem romlott el.Juvi feltöltött pár képet,érdemes megnézni.
Hibás darabot kifoghat az ember bármilyen telóból,a Secret se kivétel.Ez e legdrágább Nokia vagy SE-al is előfordúlgat...
U900? Passsssz.

(#524) Juvi válasza Jammo (#522) üzenetére


Juvi
tag

Szia, én is maximális Secret-fan vagyok. Előtte Samsung u700 volt. Amit nem szerettem benne: halk volt, a hívóportrékat incifinci méretben jelenített meg, nem csinált szép fotókat, SMS-nek nem lehetett mp3-at állítani és lehet, hogy csak én voltam peches, de havi rendszerességgel jártam vele a szervizbe. Hogy ebből az u900-ra mi igaz, nem tudom.
Képeket ITT találsz, szerintem szépek, de ebben is kamera lett cserélve, mert eredetileg életlenek voltak a képei. Érintőgombok szerintem könnyen szokhatók, abszolút nem okoz gondot. Az enyém szeptemberi, és azóta a kezdeti kameracserét leszámítva semmi probléma nem volt vele. :D

(#525) whited


whited
addikt

sziasztok
megjött a kf750:)
Hát kegyetlen mitne mondjak.de lenne 1 kérdésem a kameran mit kell állitani mert most világosba is olyan zavaros a kép a tesztben viszont nagyon szép

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#526) Vtwo válasza whited (#525) üzenetére


Vtwo
senior tag

Gratula :D
Én mindent automatán hagyok a kamerán,és tudtommal Juvi is.

(#527) Juvi válasza whited (#525) üzenetére


Juvi
tag

Igen, én is automatán használom. Beltérben, különösen ha vakuzni is akar, nem túl szuper. Tudsz feltölteni "rossz" képet?

(#528) Vtwo válasza Vtwo (#501) üzenetére


Vtwo
senior tag

A bársony tok elkelt.
Más.
1hetet elment a teló (minimália használat mellett):Y

(#529) Tubajunior


Tubajunior
csendes tag

Ma lesz meg a Secretem :P Úgy várom már :DD

(#531) hesszan válasza Tubajunior (#529) üzenetére


hesszan
aktív tag

egyideje Barátnőmnek van egy ilyen.

Első érv a telefon mellett 1ft voda D kategóriában (vettem kb hónapja) A Nokia 6210navigtor is annyi volt, de az nem volt sehol Bpesten.

A teljes fórumot átolvastam. Aki fényképezni akar javaslok egy plusz kiegészítőt a telefonhoz: fényképézőgép! Bocs de hogy minden fotónál ki kell támasztani mert beremeg a kezem (igen az én kezem majd ha lecserélem műkézre remélem jobb lesz.) Néha valóban el lehet találni egy egy fotót. De hogy ezzel egy egy pillanatot elkapni nem lehet az tuti. (csendes alatt nincs hang) de a hang kiadása után még elp*cs*l és bőven nem azt fotózza amire nekem szükségem van. ( a videó felvétel tényelg jó cucc benne, azt használom, a fotó az túl körülményes)
Az érintő gombok engem is szivatnak ha hozzányúlok sokxor nyomok rájuk/mellé pég nem akarok, de Bnőm ujjai már rálltak nála nincs félrenyomogatás.
sem USB kábellel sem a bluetoothal nem voltak gondjaim, minden érthető, egyértelmű. És a Bnőm szerint is. hiszen csak a parancsot kell kiadni és megtörténik amit akar :)
(légyszi tedd fel ezt azt, vedd le ezt azt szóval neki hangutasitásra is megtörténik :) )

Amiről itt nem esett szó és a tesztekben is csak érintőlegesen. Nagy nagy hátránya sztem a telefonnak. A beépitett böngésző. Hát az valami kritikán aluli. van a travian nevü online stratégia. böngészőböl játszható. Természetesen egy játékfüggő mint én rögtön ezt néztem meg nem a csilivili giroszkóposz játékokat melyet sztem 1x kipróbálod mutogatod és a 20alattiak lelkesek lesznek hogy ilyen kell. Szóval tele van tűzdelve az oldal scriptekkel amit az saját (mot V3 beépitett opera böngészője) támogat. Ez meg nem. Nem lehet rendesen pozicionálni hogy mikor hova kell kattintani, az oldal tördelésével is vannak gondok, és a zoomolás sem megoldott. SZTEM. Gondoltam sebaj majd az opera mini 4.2 java. Háát nem. leszedi telepiti inditom, és opera mini belső telepitése közben a telo ujraindul. 4.1 ugyanez, a 3.x felmegy de az meg még tördeli hosszúkásra a webet. Szoval opera mini nekem ezen elhasalt.

A telefon internet/wapozásra éppen csak alkalmas :S modemként hasit a hsdpa (ahol van lefedettség) de a beépitett böngésző egy ..... Javas opera minit meg nem tudtam rátölteni.

Egyébként Barátnőnek nagyon tetszik, 1gb memkari zenehallgatásra, telefon/videótelefon sms irásra tökéletes. Napi 3-4 óra beszélgetés + sallangokkal max 2 nap.
a gyári headset kábele végtelen hosszú feketepont. A telón vagy headset vagy töltő mivel egy nyilása van Nagy feketepont (megoldás BT stereóheadset, de akkor azt is kell tölteni +pénz)

Külső nagyon tetszik, visszafogott elegáns.

1 hónap után kérdéseim:

Hol lehet a jobb felső gombot elállitani a wapról? és a 4irányút személyreszabni? (sztem nem lehet, de ez igy gááz)
Ha menüben vagyok és öüsszetolom a telot rátolja a bill zártat (tök jó) de nem lép ki a főmenűbe, alap kijelzőre! (márpedig nekem /csak én tolom igy össze??/ összetoláskor állandóan belép a naptárba és arra rakja rá a bill zárat. igy nem látszik az elmulasztotthivás/sms/mms/email csak felül ill zavar)

Nem saját a telefon de nekem a wap/netböngésző miatt nem is kéne. Symbian vagy (motorola v3xx) beépitett opera a minimum. A mini csak segédmegoldás nem tökéletes de az sem megy.

Sungdurung

(#532) lexus88 válasza hesszan (#531) üzenetére


lexus88
tag

Olvastam a hozzászólásodban pár érdekes dolgot... Meg olyanokat is, amit nem értettem. :)
Pl az érdekelne, hogy hogyan bír ki 2 napot napi 3-4 óra telefonálással...
Amúgy nekem érdekes, de tökéletes képeket csinál.
A Wap gombot tuti nem lehet átállítani, már amiatt sem, hogy vodás, plusz a 4 irányű navit sem lehet...

(#533) Kasumi válasza hesszan (#531) üzenetére


Kasumi
csendes tag

Szerintem egyszerűen csak nem szeret a teló xD Pl nálunk is volt olyan, h vmit én elindítottam gépen, az nem működött 5. próbálkozásra sem, apa 1. elindította és ment, pedig ugyanazt csinálta, mint én. Én is ilyet szeretnék, és az ilyen hibák nem izgatnak, mer én sose netezek a telefonon (jó, 1-2x nagyon régen kipróbáltam de borzalmas volt + nagyon drága). Szal nekem még mindig ez a tökéletes készülék!

(#534) hesszan


hesszan
aktív tag

előre beállitott kompozició simán szépet lehet igazatok van. De hogy pl egy gyermeket aki épp összekeni magát és pillanatfotó kéne háát nekem nem megy. Lassú az exponálás sztem. Telefonokhoz képest is.
A gombok :((( szomorú.

Sungdurung

(#535) hesszan válasza hesszan (#534) üzenetére


hesszan
aktív tag

Aksi (az új jól megnyomogatjuk meg minden kipróbálunk után) Alapvetően a készülék nincs nyomogatva egy felnőtt hölgy használja arra amire szüksége van telefon sms videotelefonálás. pl zenét/rádiót alig hallgat rajta, fotó csak ha valami alkalom van (pl társasági, de nem folyamatosan hogy jéé egy szép virág jéé egy szép ház stb) net wap nincs rajta :F
(ezzel szemben enyém folyamatosan hsdpa-n netezek wapozok és mellette telefonálok a LG-t hivva nekem napközben lemerül hiába reggel töltőröl veszem le, bár 1,5 a telom)

Teljesen változó van hogy 4 napig birja, van hogy nap végére kifullad. Átlagos használat mellet 2naponta bár a telefonálás pláne hsdpa-n szivja. Fentebb irták ha nincs videoteleonálás/netezés akkor GSM üzemmód. Jelentősen nő az aksi használhatósága

Sungdurung

(#536) whited


whited
addikt

sziasztok
megnéztem a teló memóját és az egyebek 60mega és szeretném kitörölni de nincs ott semmi, ilyenkor mit tudok tenni?: :R :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#537) Juvi válasza whited (#536) üzenetére


Juvi
tag

Ezt a kérdést már én is feltettem anno. Akkor kb azt a választ kaptam, hogy ez van, semmit, az valamire kell neki :(

(#538) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Na, már nagyon úgy látszik h legkésőbb áprilisban nekem is lesz ilyenem, de nem tok dönteni a színek között :D szal fekete, arany, vagy lila:ki meiket tartja szebbnek, nőiesebbnek ilyesmi :D

(#539) Juvi válasza Kasumi (#538) üzenetére


Juvi
tag

Lilát is lehet kapni? Szerintem a fekete a legelegánsabb, az arany nekem nem tetszik, lilához meg még nem volt szerencsém. :D

(#540) Kasumi válasza Juvi (#539) üzenetére


Kasumi
csendes tag

Eddig mindenki a feketére voksolt :D Ezt az egy képet találtam a liláról. Szerintem mindegyik szép, de talán a feketénél maradok... Attól is függ, milyen lesz a boltban.

(#541) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok
én is gondolkozom 1 ilyen telón (vodánál venném) és most néztem h B kategóriában 9999ftba kerül (szerintem ez jó vétel lenne) sokáig nézegettem telókat de sztem ezt választom. :))

Matthew 24:42

(#542) Juvi válasza Kasumi (#540) üzenetére


Juvi
tag

Hááát, ez a lila elég, hogy is mondjam, szokatlan. :) De talán élőben szebb. Én maradnék a feketénél. :)
Matthew, ennyi pénzért, te jó ég. Naná hogy megéri!!!

(#543) @matthew@ válasza Juvi (#542) üzenetére


@matthew@
őstag

szerintem is :)

Matthew 24:42

(#544) @matthew@


@matthew@
őstag

azt szeretném még kérdezni h zenét milyen hangosan tud lejátszani?
előre is köszi

Matthew 24:42

(#545) Vtwo válasza @matthew@ (#544) üzenetére


Vtwo
senior tag

Szerintem elég hangosan és nagyon tisztán.

(#546) Juvi válasza @matthew@ (#544) üzenetére


Juvi
tag

Szerintem is! :D

(#547) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Jipp, már csak 1 hó és végre nekem is lesz ilyen! Lehet, h korábban is kapom, nem tom. Am olyan kérdésem lenne, hogy ezt sim-kártya nélkül is belehet kapcsolni? Nem értek én az ilyen új modern cuccokhoz :D Csak nyáron volt egy nokiám, 3110 c (xD) azt belehetett...

Sztem a lila is szép, találtam egy szebb képet, mint a másik. Az aranyt eddig nagyon szerettem, de talán túl nagy a kontraszt v nem is tom, nem mutat olyan jól a teló. A fekete meg sztem túl egyszerű. Még vacilálok, lesz időm :DD

[ Szerkesztve ]

(#548) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok
azt szeretném még megkérdezni h szerintetek melyik lenne jobb vétel:LG KF750 vagy Samsung F480 nem tudom eldönteni. a válaszokat előre is köszi :DD

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#549) lexus88 válasza @matthew@ (#548) üzenetére


lexus88
tag

A samsungnak tuti gyorsabb a szoftvere... meg nincsenek rajta rendes gombok, az lg ilyen szempontból kicsit hibrid. Te tudod mire akarod használni. Telefonálni az lg-vel nagyon jó. Ilyen hangzása tuti nincs még egy telefonnak. Na meg az anyaghasználat is első osztályú. Az f480 meg interaktívabb. Kamera felbontása ugyan olyan, képek szerintem az lgnek fényben jobb, f480 sötétben jobb... Kihangosítva mindkettő jól szól.

[ Szerkesztve ]

(#550) @matthew@


@matthew@
őstag

és nehéz megszokni ezt a vezérlést a rendes gombos telefonokhoz képest?
meg amikor a menü gombot megnyomjátok akkor mást nem nyomtok meg mert elég közel vannak a "gombok" egymáshoz :F

Matthew 24:42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.