Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copin


copin
őstag

A kamera képei a széleknél elmosottak. Szerintem, bár ettől még lehet jó a kamera.

(#2) Bocha válasza copin (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem minden képen, úgyhogy nem tudom megmagyarázni a jelenséget. A peremsötétedés meg szerencsére minimális.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) zolomon17


zolomon17
senior tag

A kamera nekem is nagyon nagy meglepetés... mármint, hogy milyen rossz :( Nem hazabeszélni akarok, de a k750 szebb képet csinál...

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#4) Volkov


Volkov
aktív tag

utolsó oldal: "szerint nagyon nem jtöt be"

Amugy miért erőltetik ezt az érintőgombos marhaságot? Szerintem borzalmas mind...

:)

(#5) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Hmmm a kameraja jo korulmenyek kozott igen jo. A fentrol keszitett felvetel iszonyat jol sikerult.

(#6) AS


AS
félisten

Másik magyar oldal is azt irta hogy nem jó kezelni , ha 2 vélemény egyezik akkor 100% így van, így is szoktam teszteket nézni.

link

Szóval ezt elcseszték..

Ja igen szerintem a Mesze a Samsung U900 érintő panelje legkezelhetőbb és ezt nem csak én mondom hanem mindenki aki fogta már haver , apám, stb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) cigam


cigam
félisten

A szervezőfunkciók rendben vannak, azt leszámítva, hogy a naptár még mindig nem tud heti nézetet.

Aha. Akkor az itt található tesztben miért van?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8) papi77


papi77
addikt

Na ez sem lesz a következő telem!
(pedig desingre nagyon bejön)

Az első: NOKIA 1611

(#9) Bibby válasza zolomon17 (#3) üzenetére


Bibby
addikt

Ez valami új divat lett? Minden második topikban ezt látom: a k750 is csinál ilyen képet, blabla. Egyszer valaki be is bizonyíthatná, hogy ilyeneket lőtt k750-nel. :U

Szerintem amúgy brutál jó telefon lehet, kicsit lehúzósnak érzem a cikket. A kezelőszervekhez nem tudok hozzászólni, máshol nem olvastam róla hogy szidnák, meg szerintem egyénfüggő, lehet hogy másnak kényelmes és jó. A touch media egy plusz a telefonban, nem érintésvezérelt készülék ez, csak egy adalék, jó ötlet.
Gyorsított videót is lehet vele felvenni, ez kimaradt a tesztből, pedig mókásnak tűnik.

Ελευθερια η θανατος

(#10) AS válasza Bibby (#9) üzenetére


AS
félisten

Előbb linkeltem hogy másik telefonos oldal is leszidta, már pedig ha 2 oldal véleménye egyezik az biztos úgy is van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) zolomon17 válasza Bibby (#9) üzenetére


zolomon17
senior tag

Ez a kép valóban meggyőző, én az itteni tesztfotókból indultam ki, azok pedig lássuk be: siralmasak, főleg, ahol kevés a természetes fény.

A kedvedért két k750-es fotó (egy ugye most 3 éves készülékről beszélünk :U)

Rainbow
Castle

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#12) gibi.david


gibi.david
tag

A cikkbe tett képekből annyira nem jön le, h ez egy jó kamera lenne, bár az a belső udvaros egész jó.
Azt már gondolom mindenki tudja, hogy a szerkesztők nincsenek oda az érintős cuccokért, szerintem akinek ezzel nincs gondja, vagy meg bírja szokni, egy jó telefonnal lesz gazdagabb, bár én még várnék, hogy lejjebb menjen az ára. :)
A Touch Media pedig tényleg egy plusz, nem fontos használni :)

(#13) Bibby válasza zolomon17 (#11) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem is k750 van, mégsem állítok olyanokat hogy felveszi a versenyt ezekkel. A linkeld képeid le vannak kicsinyítve, de szerintem így sem nagy számok. :U De off vége, nem ide tartozik.

Ελευθερια η θανατος

(#14) joey04


joey04
titán

Szerintem egy kicsit sok lesz már ez az érintős mizéria.hülyeség hogy a kijelző csak így érintésérzékeny, vagy legyen sima vagy legyen nagyobb és teljesen "hétköznapi" érintés vezérelt.A navigációs részt majd ki kell próbálni nem biztos hogy olyan rossz az, bár rossz előjel hogy 2 tesztben is ezt írták.
a kamera szerintem jobb mint ami a viewtyban volt.azt a kamerát a K850nel lehetett egy szinten emlegetni ezt pedig a G600 N82 szinthez lehet mérni.nem azt mondom hogy jobb vagy eléri de ahhoz lehet mérni.szerintem ez elég.mondanám hogy hiányzik a xenon vaku de az ami a viewtyban volt minden csak nem vaku így inkább azt mondom hiányzik egy jó xenon vaku belőle. videó ha viewty szinten van az fantasztikus megint.a játékok amik a beépített "giroszkópot" használják érdekes próbálkozások lehetnek, és mivel szép, elfogadható méretű kijelző van a telóban biztos jóval inkább gamer telefon mint a SE új F305 készüléke.
A viewtyban számomra nagy hiba volt hogy a rádiót nem lehetett kihangosítani.itt megoldották már ezt?valamint ott volt RDS funkció is. ugye ezt nem spórolták ki belőle?
az akkumulátor harmatgyenge sajnos.ez kevés.

már megint szerepel a G810... várom már azt a tesztet. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Tommer


Tommer
tag

Olvasa a tesztet eljutottam idáig:

".... a középső gomb igazi, a többi érintésérzékeny. Én nem tudtam megszokni, mivel az aprócska gomb lenyomásával egyidőben mindig megnyomtam az egyik irányt is. A dolgot tetézi, hogy a kiválasztógombok - melyek szintén érintésérzékenyek - túl közel kerültek a jobbra/balra irányokhoz. A híváskezelő és törlés gombok szerencsére valódiak, nyomáspontjuk viszont nincsen. Ezek fényében bátran kijelenthetem, hogy a gombsor ezen része nagyon el lett szúrva......"

És RÉSZEMRŐL (tehát tényleg csak magánvélemény, és szigorúan rám vonatkozik) ENNYI! Ha kezelhetetlen a kicseszett navigációs gomsor, akkor kurv@ra nem érdekel a többi! Nekem ennyi volt, pegid addig úgy volt, hogy ez lesz a következő telefonom! De persze sikerült elb@szni!
(Mi a szarért kell a jóból kicseszett szart csinálni nem tudom! ???)

Azért még benézek ide, de ez számomra el van felejteve!
Sajna!

AMD Ryzen

(#16) Bocha válasza Bibby (#9) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem gyorsítottat, lassítottat, bele is írtam. :)

Naptár hiba javítva, köszi!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#17) zolomon17 válasza Bibby (#13) üzenetére


zolomon17
senior tag

Sorry, de csak ezek voltak "kéznél". :R A mérete egyébként nem minden, 100%-on az általad betett fotó sem szép.

Nem azt állítottam én sem, hogy hű, mekkora versenytársa az öreg SE ezeknek a készülékeknek, csupán megjegyeztem, hogy ennyi idő elteltével messze-messze jobbnak kellene lennie az LG és minden más gyártó (!) új ketyeréjének - erről viszont nagyon nincsen szó. Haladunk az egyre nagyobb megapixelek felé, de jószerivel ennyi a fejlődés (az SE-nál is sajnos! :O).

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#18) Bocha válasza gibi.david (#12) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Rosszul gondolod, nekem személy szerint semmi bajom nincs az érintőkijelzős mókákkal. De hidd el, elég sok volt a kezemben ahhoz, hogy objektíven meg tudjam ítélni a használhatóságát - plusz az ismerőseim kezébe is bele szoktam rakni az efféle cuccokat, a véleményem formálásában pedig ők is benne vannak, mármint hogy ők tudják-e használni. A Secretet senki nem tudta.

Persze, a Touch Media egy plusz, meg is kapta a vállveregetést, mert próbálkozásnak jó. Viszont lassú, elég gyenge hatásfokkal üzemel, a zenelejátszó szoftver érintésérzékeny változata korlátozott funkcionalitású, ennek fényében nem tudom, hogy miért kéne hasraesnem tőle.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) Bibby válasza Bocha (#16) üzenetére


Bibby
addikt

Van benne gyorsított is.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#20) gibi.david válasza Bocha (#18) üzenetére


gibi.david
tag

Így minden világos :R ;)

(#21) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

A képeket én így látom: az első és a harmadik kiváló minőségű, mivel megfelelő fényviszonyok mellett készültek. A másodikon olyan, mintha bemozdult lenne, azért raktam be, hogy szemléltesse azt, hogy a masina néha ilyeneket lő, a hatásfoka tehát változó, függetlenül a felhasználótól. A negyediket (beltéri, virágos) kicserélem, tényleg vacak lett, a makró szerintem megfelelő, az éjszakai pedig trágya. Elfelejtettem beírni a cikkbe, de éjszaka a cucc tízből egyszer tud fókuszálni, az éjszakai mód sem segít rajta (sőt), ezt szemlélteti a hatodik kép.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) Bocha válasza Bibby (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszi!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#23) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Alapjában véve tetszetős lenne a készülék, de a kezelhetőségét tényleg elszúrták.
Én a kamerától is többet vártam volna.

(#24) 1010


1010
őstag

lg telefon :))

(#25) <NewL> válasza Volkov (#4) üzenetére


<NewL>
addikt

Neked nem tetszik,de sok embernek nagyonis :K

Azért én is kipróbálnám azt az érintést,hátha nem :B

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#26) Mulderpapa válasza 1010 (#24) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Fogadjunk neked a mikró jut eszedbe először az LG-ről. :DDD
Nem lehet, hogy csak a fólia miatt volt nehezen kezelhető az érintő felület?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#27) No-kia


No-kia
őstag

érdekes ez az érintőkijelzős meg nem is dolog, most az LG majdnem úgy adja ki az újabbnál újabb telókat mint anno a samsung :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#28) cigam válasza Bocha (#16) üzenetére


cigam
félisten

A szervezőfunkciók rendben vannak, azt leszámítva, hogy a naptár tud heti nézetet.

Ez egyre jobb :(
Egyébként meg, ha a heti nézetet nem találta meg a tesztelő , akkor a többi funkcióról hogyan tud mérvadó véleményt adni? Egyáltalán elolvasta a manual-t végig ment a menüpontokon?

MIért intézitek el a szervezőfunkciót 1 mondattal? (nem csak ebben a tesztben)
-Nem biztos, hogy ugyanazokkal a funkciókkal rendelkezik mint ami a márkára jellemzőek. (Lehetnek apró eltérések amik befolyásolják, hogy kell /tetszik a teló vagy nem.)
-Biztos, hogy nem olvasok el minden telefontesztet, így az elég furcsa, hogy van amikor utaltok egy másik teló tesztjére, hogy ott már leírtátok 1x.
A naptári események lehetnek Találkozó,Évforduló Születésnap.
A figyelmeztetés lehet egyedi mp3 csengő hang. Maga a risztás ideje választható, lehet pontosan a beállított időpontba, vagy 15,30percel, 1órával, vagy akár 1,3 nappal elötte.Hosszabb távon is lehet gondolkodni, ilyenkor már 1héttel elöbb figyelmeztet.Ezek az időközök gyárilag beállítottak, nem módosíthatóak.
Az esemény ismétlődése is tartogat 1-2 extrát. A szokásos naponti,hetenti ismétlődésen kívül kétféle havi ismétlődést ismet. Az egyik mindíg a hónap adott napján(1-től 31-ig), míg a másik a hónap hetének adott napján (pl. minden hónap második hétfőjén) riaszt. Ehez hasonlóan az éves ismétlődést is kétféleképpen adhatjuk meg. Az első verzióban a konrét dátumot kell megadni, míg a másik lehetőség az adott hónap hányadik hetére eső napon risasszon (pl. minden augusztusban a hónap 3. szerdáján)
Ezeken felül lehet még egyéni ismétlődéseket is definiálni.mind n nap/hét után (pl 256 naponta) A hónap és év ismétlődése a gyári beállításokhoz hasonlóan 2 féle lehet, viszont itt megadhatjuk, hogy csak minden n. hónap/év után risszon. Pl. beállíthatjuk, hogy meddig érvényes a jogsi/forgalmi, és a lejárat elött 1 héttel jelzi.
Minden eseményhez megadhatunk egy konkrét lejárati dátumot is. Kicsit morbidnak tűnik, hogy a Születénap eseménynél befejeződátumot is megadhatunk.

Ha megfelelően kitöltjük a tárgy/téma mezőket, könnyen rá is kereshetünk egy bejegyzéstöredékre. Pl. ha csak az étterem nevére emléxünk, de nemtudjuk mikor van ott találkánk.

A naptárbejegyzéseket el is tudjuk küldeni SMS.ben, MMSben, email-en, valamint bt-n

Van egy érdekes menüpont, mégpedig a "Munkaszüneti napok" ezt kiválasztva látszólag nem történik semmi. Hacsak az nem, hogy ugyanezen menüpont átváltozik a "Szabadságok törlése" nevüre.
Az 1-es és 3-as gombokkal éveket, a 7-es 9-essel a hónapokat lehet fel/le ugratni.

Szóval egy csomó mindent lehet írni csak a naptárról.

Ja, és a risztás ismeri a szundit, tehát ha nem voltunk a készülék közelében, vagy éppen csak "kinyomtuk", akkor 5 perc mulva ismét figyelmeztet.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#29) marcee


marcee
addikt

Már egy tesztben fotóztatok a G810-zel, most meg fényképen szerepel, ááááá!!!! Annak a tesztje érdekel, nem az ilyen tucatfoneoké!!!!

\m/

(#30) Bocha válasza cigam (#28) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszi az észrevételt!

Igyekszünk mindenkinek a kedvére tenni, de az a helyzet, hogy ez nagyon nehéz. Ügyelnünk kell arra, hogy a cikk olvasmányos maradjon és hogy a rendszeres (azaz minden cikkünket elolvasó) látogatóink ne találkozzanak túl sokszor ugyanazzal az információval - gondolom felesleges magyaráznom, hogy a minden nap visszatérő olvasóink igényei mennyire fontosak nekünk. Tapasztalatunk szerint a naptár ilyen szintű részletezésére az olvasóink többségének nincs igénye, de természetesen tisztában vagyunk azzal, hogy sokaknak van, ezért két dolgot csinálunk: egyes cikkekben részletezzük a dolgokat és az újabb cikkekben linkeljük ezeket, valamint írjuk a mobilos operációs rendszereket bemutató cikksorozatot, melyek tartalmazzák a készülékekre jellemző általános funkciókat. Persze ez sem lehet teljes, ráadásul egyelőre csak a Nokián jutottunk túl, de már készül a BlackUI cikk is, amit követ majd az SE és LG platformot bemutató. Ezekben igyekszünk majd még jobban belemélyedni a szervezőfunkciókba.

mod: mellesleg pont azért van a fórum, hogy azok az információk is le legyenek írva, melyek csupán kevés embert érdekelnek. :)

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#31) rauschie válasza zolomon17 (#17) üzenetére


rauschie
senior tag

Optikai áttörés nem volt, nem is lesz jó darabig, a cm3 helyre még egy még egy ideig nem fognak értelmes optikát tervezni....

(#32) Ci2


Ci2
csendes tag

Tetszett a cikk :R

(#33) Bibby válasza marcee (#29) üzenetére


Bibby
addikt

Nyilván le lesz tesztelve ha ott van. Addig meg ez miért fáj neked? :U

Ελευθερια η θανατος

(#34) neptun78


neptun78
csendes tag

A múzeumot nem ártott volna NAPPAL is lefotózni...

(#35) Viktor0610 válasza neptun78 (#34) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, nem azért készült a fotó, hogy a múzeum szépségét bemutassa, hanem az éjszakai képek minősége miatt.

Samsung Galaxy A54

(#36) <NewL> válasza Viktor0610 (#35) üzenetére


<NewL>
addikt

bocs de erre csak enyit lehet ---> :DDD

apropo,ezt már úgyis meg akartam kérdeni! Hogy-hogy házigazda vagy? az is valami rang a moderátoroknál,vagy lefokoztak? ;]

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#37) legiaap


legiaap
nagyúr

Észrevettem, hogy a telóval készített fényképek középen élesek és a széle felé fokozatosan mosódik el... :F
Ezen lehet állítani?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#38) joey04 válasza joey04 (#14) üzenetére


joey04
titán

A viewtyban számomra nagy hiba volt hogy a rádiót nem lehetett kihangosítani.itt megoldották már ezt?valamint ott volt RDS funkció is. ugye ezt nem spórolták ki belőle?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) gameplusz


gameplusz
csendes tag

"A csúszkás kialakítású mobil a mai elvárásoknak megfelelően meglehetősen vékony, 11,8 mm. Egyéb méretei miatt sem lóg ki sorból, 103 mm magas, 51 mm széles, 116 grammot nyom - utóbbi elsőre kicsit soknak tűnhet, véleményem szerint összhangban van az anyaghasználattal, a gép ugyanis nagyon jól össze van rakva."

Szerintem jobb lenne a 103mm hosszú elnevezés jelen esetben, de ez csak szőrszálhasogatás.

Egyébként aranyos telefon, sok hibával és LG márkanévvel, ami alapból kizáró ok számomra.

(#40) AS


AS
félisten

Nagyon nagy baj lehet... az amcsi oldal is csak 5 öt adott rá már pedig az ott nagyon ritka..

link

Fő negatívumok.
* Problematic navigational keys
* Sluggish and old-fashioned software

Bajok vannak a navigációs paddal
Lomha és ódivatú szoftver

Samsung Soul 8.5 pontot kapott.. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) Viktor0610 válasza AS (#40) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A navigáció nehézkes kezelése nyilvánvaló, már a készülék navigációs részének kialakításából adódóan is.

Nem is értem az LG-t... Nem tesztelték le, hogy mennyire (nehezen) kezelhető? :F Amennyiben letesztelték, nem értem, kikkel, hogy nem derült ki? :U

Samsung Galaxy A54

(#42) AS válasza Viktor0610 (#41) üzenetére


AS
félisten

Ezt én sem értem....
Egy készüléket minimum 2 honnapig tesztelnek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) Viktor0610 válasza AS (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra gondoltam, két oka lehet.
Cégen belül tesztelik, és a fejlesztés üteme miatt nincs idő a korrigálásra, vagy Koreában az emberek koordinációs-készsége sokkal jobb. :D

Samsung Galaxy A54

(#44) Bibby válasza AS (#40) üzenetére


Bibby
addikt

Azért ez egy kicsit durva, kapott kemény 5 pontot. Elolvasva is MINDENBE belekötött a cikk írója, még a 2,4-es kijelzőt is lehúzták, a samu kisebb kijelzője pedig jobb... vicces.

Ελευθερια η θανατος

(#45) AMD Power válasza Viktor0610 (#41) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem nem érdekli őket. :(

(#46) cigam válasza Bibby (#44) üzenetére


cigam
félisten

Nem a méret a lényeg ;)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#47) AS válasza cigam (#46) üzenetére


AS
félisten

Hanem a technológia, ez nem győzöm hangsúlyozni.
Egy kijelző nem csak felbontásból, és méretből áll...

Van látószög.... színkezelés ( nem a marketinges színek számára gondolok hogy 16 millió szín meg stb mert az vakítás...
Elsimítás
Stb stb...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) Bibby válasza cigam (#46) üzenetére


Bibby
addikt

Téged átvertek... :( :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#49) Lirion válasza AS (#40) üzenetére


Lirion
addikt

Igen, nagy baj lehet... a cikk író fejével. Mert az egy elfogult idióta, az biztos. Örülök, hogy eddig nem olvastam phonearena-s teszteket, ez után max csak akkor fogok, ha röhögni támad kedvem.
A legviccesebb a végén a pappeal értékelés, a soul szerintük gyönyörű, a secret meg ronda, a high techesek szerint menő a soulban az 5 megapixel meg hsdpa, a secretben már ócskaság...

(#50) blanco_real


blanco_real
csendes tag

A segítségeteket szeretném kérni, nem tudok csatlakozni a böngészővel az internetre, azt írja ki, hogy "sikertelen kapcsolódás". Valakinek ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.