Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Vtwo válasza veze (#2000) üzenetére


Vtwo
senior tag

Otthoni sw csere felejtős ennél a telónál :N

(#2002) .bableWes válasza veze (#2000) üzenetére


.bableWes
őstag

ha értesz hozzá és vannak hozzá olyan kábelek akkor meg lehet csinálni. ha jol tudom itt már valaki cserélt rajta sw-t.
nekem egy LG-s ismerösöm cserélte rajta le az sw-t anno.

legszebb makrom a telefonnal:[link]
és ez nyers kép, kis ps-el nagyon baba kép lenne belöle.
kamerája szerintem a top10-be benne van még ma is. a mostani telefonok kamerái hulladékok

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2003) veze válasza .bableWes (#2002) üzenetére


veze
őstag

az a baj hogy leírást se nagyon találtam még róla:(
tényleg jo a kép, grat:)

(#2004) .bableWes válasza veze (#2003) üzenetére


.bableWes
őstag

magyarul nem is fogsz találni. angolul.
melyik sw van rajta? mert ha a C-s akkor hagyd mert az a legjobb :K

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2005) veze válasza .bableWes (#2004) üzenetére


veze
őstag

voda-s van rajta (nem tudom az C-s e..)
de elöször csak néha, mosmegmár szinte állandóan nem lehet az érintögombokkal oldalra lépni..csak ritkan..
talán egy eredeti sw megoldaná.. mert olvastam már itt a forumban korábban hogy, ha jol emlékszem pont a vodas sw-vel másoknak is voltak ilyen gondjai

(#2006) .bableWes válasza veze (#2005) üzenetére


.bableWes
őstag

nekem is volt ilyen problémám. az egyikkel nemtudtam le-fel menni. ez akkor volt amikor huzamosabb ideig nem nyultam a telohoz pl. éjszaka. az a telo meg is halt, kaptam egy másikat mert nem tudták megcsinálni. a másik jobbra ill. balra nemtudott menni. egy idö után meg abba hagyta.szerintem vidd be hátha megcsinálják gariba.sw hibára tippelek

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2007) veze válasza .bableWes (#2006) üzenetére


veze
őstag

háát aza gond hogy ez mát nem garis..de majd egy sw cserét még megpóbálunk. most nem volt idő egyelőre ezzel foglalkozni :((

(#2008) .bableWes válasza veze (#2007) üzenetére


.bableWes
őstag

nekem azt mondták ~2 honapja, hogy 5-6e egy sw frissités. na nekem a telefon nem ért már annyit.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2009) veze válasza .bableWes (#2008) üzenetére


veze
őstag

hát nem tom... ez még ér annyit, mert jo állapotban van és nem akarnánk cserélni No.. hamarosan elválik majd:)

(#2010) .bableWes válasza veze (#2009) üzenetére


.bableWes
őstag

ezt neked kell eldönteni. idöt állo telefon és még ma is felveszi, söt néhány téren el is veri a mai telefonokat. gondolok itt a kamerára ami nekem fontos volt benne
de reméljük, hogy megjavul :K

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2011) veze válasza .bableWes (#2010) üzenetére


veze
őstag

elvileg azt mondták egy gsm szervizben hogy nem is sw problema lesz hanem szalagkábel...és az 5500 munkadijjal együtt..

(#2012) .bableWes válasza veze (#2011) üzenetére


.bableWes
őstag

hát ha neked megéri, akkor hajrá :K

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2013) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Sziasztok!

Tud valaki egy jó és olcsó szervizet Bp-n? Megpusztult a tapipadom egy része (az iránygombokat beveszi, de a bal és jobb felső "gombokat" az istennek sem). Átmenetileg van mód rá, hogy ezeket valahogy helyettesítsem vmelyik billentyűvel? Tenx előre is. :R

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2014) .bableWes válasza Agyzuzo (#2013) üzenetére


.bableWes
őstag

Hello!

Ebben sajnos nem tudok segiteni mert nem pesti vagyok.
A naiv gombokat a számokkal tudod helyetesiteni. Kivéve zene és video keresésénél kell használni öket, de arra vagyis zenére ott a touch media.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2015) Agyzuzo válasza .bableWes (#2014) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ja a navi-gombokat vágom, de hülyét kapok hogy nem tudok egy menüt se le"okézni", mert a jobb felső gomb nem megy. XD Pl. ébresztőt hogy a halálba lehet anélkül állítani? :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2016) .bableWes válasza Agyzuzo (#2015) üzenetére


.bableWes
őstag

hát igen, ez az ami nem könnyü. már nincs nálam a telo lassan 4 honapja, de én ilyenkor ugy csinálta, hogy kitöröltem az összeset és csináltam egy ujat. igaz csak az idöt tudtam állitani, ha jol emlékszem. ha van gari akkor vidd szervizbe. én is bevittem és kaptam egy full uj telot:D - amin szintén elö jött ez a hiba - :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2017) fnatic


fnatic
tag

A teló azt jelzi h a belső memória tele van, pedig a képek, videók, zenék nem foglalnak annyit... valahol kiírattam benne és azt írta h az egyéb foglalja a maradék helyet az előzőeken kívűl. Az egyéb mappa üres. Elég gáz, mert emiatt bluetoothon se tudok fogadni semmit. Meg lehet oldani vhogy?

(#2018) .bableWes válasza fnatic (#2017) üzenetére


.bableWes
őstag

persze. venni kell bele egy sd kártyát. az egyébb mappába vannak a telefon dolgai. ha meg van benne sd kártya akkor meg rakd át a cuccost a kártyára és állitsd be, hogy a kártyára mentse a dolgokat ne telefonra

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2019) heniii15


heniii15
csendes tag

Sziasztok.

Nekem LG Secretem van és vodafone-s de nem jó rajta az internet. :( nemtudom mi van vele de nem működik. nem próbáltam még bevinni szaküzletbe, mert használtan vettem és az előző tulajdonosa kifüggetlenítette, így most T-mobile kártya van benne és gondoltam hátha tud itt valaki segíteni?
Vagy inkább vigyem be? szóljon már valaki ha ő tudja hogy ilyenkor mit kell csinálni légyszives :$ :( :O

(#2020) fogtunder válasza heniii15 (#2019) üzenetére


fogtunder
nagyúr

gondolom a vodás profilbeállítások benne még mindig, elég az ügyfélszolgálat, de lehet a honlapon is fent vannak.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#2021) .bableWes válasza heniii15 (#2019) üzenetére


.bableWes
őstag

esetleg nincs letiltva a telefon menöjében? beállitások, kapcsolatok és ott valahol. nem emlékszem pontosan merre. lehet ott van gubanc.
ha beviszed és nem garis akkor pénzért megcsinálja. de ha esetleg van vodás kártya akkor meg kell nézni, hátha megy-e vele

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2022) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Üdv mindenkinek! Van nálam egy LG Secret(KF750), és néha magától lefagy. Utána kilehet kapcsolni az akku kivétele nélkül is, de nem tudom mi lehet a baja. :F
T-s szoft van a telon(A telo is T-s). Szoftver csere megoldaná a problémát? :U
Ha igen akkor azt hogy kell ezen a telon megcsinálni?
Segítséget előre is köszönöm! :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#2023) .bableWes válasza Gabi 8906 (#2022) üzenetére


.bableWes
őstag

ment a pü! rá :)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2024) Vtwo


Vtwo
senior tag

3 éves lett a Secret.Nálam ez sci-fi kategória :DDD
Az aksi még az eredeti és 2-3 napot elmegy vele.
A V10C sw stabilan fut újkorától..Szerintem marad is.
A kijelzőjén egy hajszálkarc sincs,pedig már esett aszfaltra is.
Úgy néz ki végelgyengülésig megtartom. :K

[ Szerkesztve ]

(#2025) .bableWes válasza Vtwo (#2024) üzenetére


.bableWes
őstag

én meg gondolkodok rajta, hogy veszek egyet használtan. hiányzik.

grat a tiédhez!:)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2026) Vtwo válasza .bableWes (#2025) üzenetére


Vtwo
senior tag

Kószi a Secret nevében is :)

(#2027) .bableWes válasza Vtwo (#2026) üzenetére


.bableWes
őstag

:R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2028) Blast87


Blast87
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy tudna-e valaki segíteni nekem, hogy mi lehet a kf750-esem baja, jól működött, egyszer amikor bekapcsoltam, a következőt láttam, hogy a képernyőjét megfelezte, és 2-be mutatja a képet.
Kép róla: http://kepfeltoltes.hu/view/120110/K_p_003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Bárhova lépek, mindig 2 képernyőn mutatja, minden működik rendesen, még az érintőképernyő is, csak ugye ott egynek kezeli a képernyőt.
Lenne valakinek ötlete, hogy miért csinálja ezt? Mi baja lehet?

Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#2029) .bableWes válasza Blast87 (#2028) üzenetére


.bableWes
őstag

hello!

szoftver hiba sajnos, frissiteni kell :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2030) pirintgabor

helo mindenki! van 1 KF750-em és amikor töltőre teszem hátul világít a piros led---mást nem csinál illetve ha bekapcsolom elkezd villogni a kijelző! mintha S.O.S-t villogna----van esetleg valami ötlet h mi baja lehet?

Válaszokat köszönöm! üdv! :R

Üdv.: Gábor

(#2031) Vtwo válasza pirintgabor (#2030) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ezt az AF fény villogást 1x nekem is előadta.Aksit vedd ki,utána tedd vissza töltőre.

[ Szerkesztve ]

(#2032) pirintgabor válasza Vtwo (#2031) üzenetére

hy! így is világít a led de ennyi mert villog továbbra is... :S

Üdv.: Gábor

(#2033) Vtwo válasza pirintgabor (#2032) üzenetére


Vtwo
senior tag

Akkor egy sw frissítés lesz a megoldás.

(#2034) pirintgabor válasza Vtwo (#2033) üzenetére

az a gáz h így a gép sem ismeri fel...

Üdv.: Gábor

(#2035) Vtwo válasza pirintgabor (#2034) üzenetére


Vtwo
senior tag

Szervíz.

(#2036) pirintgabor válasza Vtwo (#2035) üzenetére

...logikusan akkor nem tettem volna fel a kérdést fórumon...ha lenne pénzem a javíttatásra..

Üdv.: Gábor

(#2037) Vtwo válasza pirintgabor (#2036) üzenetére


Vtwo
senior tag

Mivel a számítógéppel nem tudod összekötni nincs sok variáció.

(#2038) bullapo válasza Vtwo (#2037) üzenetére


bullapo
tag

Sziasztok!
Nekem is van egy lg kf750 em kb egy éve már nem használom mert ha rálépek a kamerára , valamikor 5 ,10 másodpercig lehet látni a képernyőn amit fényképeznék és lefagy, ha rányomok a fotózásra még amíg nem fagyott le, akkor japán vagy kínai betűket ír ki a fényképre , és fekete a fénykép. Azt szeretném kérdezni hogy szoftverfrissítés meg e oldaná a gondot? És azt hogy kell? Mert feltettem az usb drívert win 7 re , Úgy csináltam ahogy le volt írva csak driver után csatlakoztattam a telót . de nem látja, nincs kapcsolat, Van egy másik gépem azon xp van az se látja.

(#2039) McCartman válasza bullapo (#2038) üzenetére


McCartman
senior tag

Adatkábellel sosem tudtam csatlakoztatni egy géphez , op. rendszerhez se valamiért , még új korában sem , csak bluetoothszal.
Sikerült megoldani a szoftverfrissítést? Az enyém is szórakozik az utóbbi időben , például sokszor minden ok nélkül kikapcsol vagy hónapokig nem működött a 'hívás' gomb (megoldottam a középsővel) azt hittem , hogy mechanikai , érintkezésbeli gondja van , aztán letettem a telefont , pihent kikapcsolt állapotban jó 2 hetet és mikor újra bekapcsoltam varázsütés-szerűen újra működött rajta minden. :D
Tehát ez is szoftveres gikszer volt , újra kellene húzni akkor minden helyreállna szerintem.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.