Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Vtwo válasza .bableWes (#999) üzenetére


Vtwo
senior tag

Megpróbálhatod de szerintem erre nem vonatkozik a gari (külső behatás).
A Mammutban van az LG szervíz.
A gombok nekem hálistennek nem sztrájkolnak és karc sincs a házon.

(#1002) .bableWes


.bableWes
őstag

ma sikeresen kiejtettem a zsebemböl a telot ugratás közbe. csuszott kijelzövel a betonfele nézve a telo kb 10-15 métert. a johir h az on/off gomb rendesen müködik és a kijelzön nem lett 1 karc se, csak az oldalán meg tetején... a rossz h a C gombot izombol kell nyomni h müködjön, és kinyitott állapotban picit hajlik a telo. lehet ment alá vmi kis b*zi kavics... szal ha müködö gombokat akartok ne 'eljcsétek' le a telot ;]

Vtwo: tölem a mamut kb 270km-re van. majd keresek közelebb LG szervizt hátha van pl közelebb miskolcon, de kösz :R

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1003) Vtwo válasza .bableWes (#1002) üzenetére


Vtwo
senior tag

Akkor neked egyszerűbb a szolgáltatói szervizbe vinni,az kicsit tovább tart de adnak cseretelót.

[ Szerkesztve ]

(#1004) .bableWes


.bableWes
őstag

a szolg szerviz beküldi az lg szervizbe.
am a telo kamerája sneider kreuznach-vagy hogy kell leirni :U azt olvastam, hogy ilyen. ez mennyire igaz? :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1005) BlueBear


BlueBear
csendes tag

én most akarok ilyen telót venni (vodánál 2év hűség= 40k~) és azt szeretném kérdezni hogy ahogy itt olvastam egy pár hsz.-t volt rá (??) sw. frissítés és hogy az miben javult és hogyan lehet majd frissítenem....és a teszt nem lett leírva hogy:"A felső részen nincs semmi, jobbra a hangerőszabályzó páros alá további három gomb került, melyek közül az alsó a kamera exponálója." -a másik kettő mire való...

jah és még azt szeretném kérdezni hogy ilyen "fülest" vagy headsetet,tehát hogy tekerős hangerőszabályzó van rajta honnan lehet szerezni :DD vagy ehhez is olyan van??vagy pl ha tudok egy Wievty átalakítót szerezni az jó lesz ebbe is??(csatlakozója)

előre is THX a válaszokat :R

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#1006) .bableWes válasza BlueBear (#1005) üzenetére


.bableWes
őstag

sw frissités: beviszed a telot, és mondod nekik, h sw frissités kell, vagy alapbol ugy kérd a telot. hogy miben javul én nem tudom, csak sejtem. de mindenkinél más hibák vannak a telefonnal. - nyugi nem nagy hibák, csak picik -

gyári szétszedhetö fülest kapsz, agybadugos, 3,5mm, hangeröszabályzost

elvileg olyan a csati mint a wievty-n

szerk: nem fogod megbánni ;)

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1007) TheDragon007 válasza BlueBear (#1005) üzenetére


TheDragon007
senior tag

A ket gomb a "Touch media" (erintokepernyos multimedia alkalmazasok), ill. a gyorsmenu valtogatasara jo.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#1008) BlueBear válasza TheDragon007 (#1007) üzenetére


BlueBear
csendes tag

köszönöm a válaszokat :C :R

szóval akkor olyan fülest kapok mint egy Wievty-hoz kapnék?? az jó lenne:)

nah majd ha meg lesz(ez lesz) írok a tapasztalatokról:)

üdv.

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#1009) .bableWes válasza BlueBear (#1008) üzenetére


.bableWes
őstag

és a középsö gomba arra is jo, ha pl. elinditod a zenét, és utánna belépsz az érintésbe, majd amikor aba hagyod a zenét, fent lesz 1 kis ikon 4szog alakü vmi, azt a középsö gombal tudod kikaplcsolni, de majd meglátod. :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1010) Vtwo válasza .bableWes (#1009) üzenetére


Vtwo
senior tag

"1 kis ikon 4szog alakü vmi" az futó alkalmazást jelez(pl.zenelejátszó).
A középső gomb pedig megmutatja éppen mi van "nyitva".

[ Szerkesztve ]

(#1011) .bableWes válasza Vtwo (#1010) üzenetére


.bableWes
őstag

fáradt voltam bocsi :D
én tudom mit jelent. nállam igen belassitotta a telot, pl sms iráskor.
de köszz hogy kiegészitettél :R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1012) Endi88


Endi88
csendes tag

Sziasztok! Az a bajom, hogy nemrég leejtettem a telóm(bár puhára esett), és azóta ha megpróbálom USB-n csatlakoztatni a géphez, kapcsolódik a géphez, majd szétkapcsol, és ezt csinálja felváltva pár másodpercenként. :( Mi lehet vele? Vigyem szervízbe(esetleg mammut)? A másik gondt karácsonyra k, hogy a telóaptam ajándékba 2 év garanciával, de csak most néztem meg a papírokat, és arra elvileg 1 év garancia van írva. Tudnék még ezzel valamit kezdeni?

(#1013) .bableWes válasza Endi88 (#1012) üzenetére


.bableWes
őstag

hello!

1év szolgáltatoi és 1 év lg garancia van rá, valahol nemrég a forumon is irtuk, de nem tudom hol.
lehet, hogy puhára esett, de elmozdulhatott. vidd be oda hol vetted, vagy inkább ha az közelebb van, akkor márkaszervizbe. de vidd az összes papirt amit kaptál hozzá.

de ha felkapcsolodik, és szétbontja, nem lehet, hogy az op.rendszerrel van valami a gépen?
probáld meg 1ik haverodnál, ott hátha nem csinálja ezt.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1014) Vtwo válasza .bableWes (#1013) üzenetére


Vtwo
senior tag

"1év szolgáltatoi és 1 év lg garancia van rá, valahol nemrég a forumon is irtuk, de nem tudom hol"
Én voltam,direkt rákérdeztem a 1270-en mert hallottam ezt is-azt is.Mellesleg minden vodás telóra 2év a gari kb. 1éve. :D
A képet full auto-n csináltam és ez az egy lett enyhén lilás a 7-ből.,aztán játszadoztam az iso-fényerő beállításokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#1015) .bableWes válasza Vtwo (#1014) üzenetére


.bableWes
őstag

igen te irtad most utánna néztem :R

isoval én nem szoktam nekem 100-on van mindig, ha meg fényerövel játszok, akkor szemcsésedik a kép. de köszi még i1x :R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1016) csakaloki


csakaloki
csendes tag

Hi all!

Tegnap vettem egy ilyen telefont, szép is jó is igazából, de azért kicsit furcsa 4 sony ericsson után :D(t610-f500-v630-w910)
Egy néhány kérdés merült csak fel bennem:
1: a beépített 2 témán kívül (fekete, fehér) nem lehet többet rárakni?
2: az általam készített képek minősége még csak meg sem közelíti az itt a fórumon is látottatkét. nem igazán éles, a színek se a legjobbak, és úgy tűnik mintha túlzottan tömörítené legjobb módban is.(mielőtt elkészül egész jo de mire megcsinálja elvesznek a részletek..) szofverem: v10c vodás. mi lehet a gond szoftver v. maga a kamera? (saját hibát kizárnám, eléggé otthon vagyok a fotozásban :D)
3: miért nem hajlandó az opera minit telepíteni?? ez nálam nagyon fontos lenne, nem vagyok meg nélküle :D:D

elöre is köszi a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#1017) Vtwo válasza csakaloki (#1016) üzenetére


Vtwo
senior tag

1.Tudtommal lehet (üsd be a gugilba hogy kf750 flash).
2.Akkor valami nem kerek(sw,hardware),mert az egyik legjobb 5mp-es.
3.Passz.

[ Szerkesztve ]

(#1018) .bableWes válasza csakaloki (#1016) üzenetére


.bableWes
őstag

1.nem tudom
2.nekem is amikor mentem, eltünik a részlet. nekem is vodás. a kamerát tisztogasd meg, mielött lövöd a képet. apro ujjlenyomat nállam CA-hoz vezet.
3.ehez nem értek nagyon, de mivel zárt sw van benne, elvileg java alapon tudsz telepiteni ami java nyelven van irva. DE! ehez nem értek. ja és a secret internetben nem nyerö. :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1019) .bableWes


.bableWes
őstag

be voltam f0sva, hogy nem tudom kikapcsolni a telefont. ma lemerült, és sikerült bekapcsolni. de ki még attol nem akar kapcsolni :((( ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1020) .bableWes


.bableWes
őstag

ma vettem 16gb-s sdHC-t a telonak. c6os és gyönyörüen müködik! a 16gb böl 13 foglalt, kb 6giga zene, 3giga film, 2giga film, és egyébb, de 1 picit gondolkodik mikor belépek a zenébe/képek/vedokba, de utánna olyan mint volt. picit gondolkodik, 5mp kb

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1021) Vtwo válasza .bableWes (#1020) üzenetére


Vtwo
senior tag

Az igen! :C
Hivatalosan 4gb-ot bír.

(#1022) .bableWes válasza Vtwo (#1021) üzenetére


.bableWes
őstag

azért lassabb mint 2gb-val, de annyira nem észrevehetö. 2gb-s kártya is televolt, de az kb 3-4mp alatt nyitotta meg a zenét, 16gb-val 6-7 körül van. megéri megvárni ;]

ma reggel viszont nem látta, de kivettem vissza raktam és ujra müködött. ilyet a 2gigával is csinált :F

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1023) TheDragon007 válasza csakaloki (#1016) üzenetére


TheDragon007
senior tag

3. Az Opera Mininek fel kéne rá menni, nekem is fent van. Az alapböngiből próbáltad telepíteni vagy előre letöltött fajlból?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#1024) Juvi


Juvi
tag

Sziasztok!
Le lehet valahonnan tölteni az LG PC Suit-ot hozzá? A régi gépemre felraktam a gyári lemezről, minden OK volt, de már nincs meg az a gép, ezen a mostanin meg nem akar futni, azt mondja, nem megy át a Windows teszten, vagy mi, és ha mégis telepítem, csak a zene-része aktív, pedig én a kontaktokat szeretném lementeni. Vagy van esetleg más módja a kontaktok lementésének?
OperaMini: én a telefonnal töltöttem le, és fut.

(#1025) Vtwo válasza Juvi (#1024) üzenetére


Vtwo
senior tag

Hali,itt nézz szét!
http://www.filebuzz.com/findsoftware/LG_Kf750_PC_SUITE_Installer/1.html

[ Szerkesztve ]

(#1026) Juvi válasza Vtwo (#1025) üzenetére


Juvi
tag

Köszi!

(#1027) sdavid825


sdavid825
csendes tag

sziasztok az én LG KF750-es telefonomon teljesen elromlott az érintőgomb és az érintőképernyő nem tudjátok h mit tudok vele csinálni? :O :((

(#1028) Vtwo válasza sdavid825 (#1027) üzenetére


Vtwo
senior tag

Garis még?
Amúgy a szervíz a Mamut II-ben van.

(#1029) .bableWes válasza sdavid825 (#1027) üzenetére


.bableWes
őstag

de! szerviz! ;)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1030) olasz159


olasz159
csendes tag

.bableWes Ment üzenet!

IN GOD WE TRUST

(#1031) BlueBear


BlueBear
csendes tag

Sziasztok!

megkaptam a telómat:) végremár...:D és azt szeretném kérdezni hogy softvert hogy tudok rajta frissíteni (v10c-ről)??és hogy én például (lehet én vagyok hülye hozzá) nem leltem rajta böngészőt, csak Live!-ot ami ha jól tudom WAP és nem pedig "net"...és hogy hogy tudok leszedni rá!? most lehet hülyeséget beszélek de hátha nem:)

ha tudtok segítsetek létszi.

előre thx :R

üdv.: BlueBear

[ Szerkesztve ]

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#1032) .bableWes válasza BlueBear (#1031) üzenetére


.bableWes
őstag

hello

sw: nekem is vodás (10c) de holnap adom oda spanomnak és rárakja a legujjabat az talán 10e. de thdregon007 leirta nem rég, hogy rakta ujra az sw-t.

net: a secret nem igazán netre lett kitalálva. szedd le a netröl az opera-t rakd a telora (memoria kártyára másold, majd onnan telepitsd) de a sima böngészöje is. nekem a napiszar, meg a mobilarena bejött, 1x telorol irtam hsz. igaz 15perc volt, de... :DD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1033) .bableWes


.bableWes
őstag

holnap v10e sw lesz a telon. kiváncsi vagyok rá

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1034) olasz159 válasza .bableWes (#1033) üzenetére


olasz159
csendes tag

Nekem v10f-van.
Mondjuk amit te akarsz,az miben másabb,mint az enyém??

IN GOD WE TRUST

(#1035) BlueBear válasza .bableWes (#1032) üzenetére


BlueBear
csendes tag

Értem, értem és köszönöm :R :)

más: ugyan az a problémám mint Juvinak hogy a PC Suite nem megy fel rá rendesen...:S még jó hogy van egy kártya olvasóm és azáltal pakolgatok mindent most, de nem szeretném mindig lekapni a hátlapot, kiakasztani a kártya tartóját, ha csak egy számot is akarok fel rakni :)

egyénként most voltam fellépésen Balatonfüreden (Püspökladányban lakom,24óra20 perc volt a kis "fellépés" :DDD :DDD ), és odafele nah mondom meglesem mit tud a kicsike (jelzem friss feltöltés,kb 14órás volt még a teló :DD ),rá pakoltam a Csontdaráló című 1óra 40perces .AVI vidit(~700mega),amit hibátlanul vitt,előtte bő 4óra zene, megállás nélkül,aztán egy másfél óra mozgásérzékelős játék és CUPP! neki :D ennyit bírt:D de sztem elég:)

nah létszi segítsetek ha tudtok

előre THX :R

üdv.: BB.

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#1036) .bableWes válasza BlueBear (#1035) üzenetére


.bableWes
őstag

más: nekem se müködik a pc suite. de én átrakom mass storage - ha jol emlékszem adattár - modra és különállo hardvernénk látja a telo mem.kártyáját. és oda csak behuzol azt amit akarsz.

nekem huzosabb idö husvétkor volt. full töltés de szombat 12 kor. és hétfön este raktam töltöre. volt benne kb 20 fénykép, 4-5 ora zene, meg 2 ora telefon, plusz ismerösök "gyaa de szupi telcsi, mutiiiii" nekem a mozgás érzékelös játék csak buszon okoz gondot :DDD

mellesleg 800mAH-tol ne várj sokat. :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1037) .bableWes válasza olasz159 (#1034) üzenetére


.bableWes
őstag

nekem 10e lesz. angol. passz. nincs ithon a telo, spanom csinálja. hnap többet mondok! de elvileg elmegy a voda-menü, és rendes gyári menü lesz. nekem az jobban tetszik ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1038) Vtwo válasza BlueBear (#1035) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ne pöcsölj a PC suite-al.
Beállítások-kapcsolatok--usb kapcsolat módja-adattár.
Ezután külső meghajtóként érzékeli a PC.

[ Szerkesztve ]

(#1039) BlueBear válasza Vtwo (#1038) üzenetére


BlueBear
csendes tag

értem köszi, kb. az lesz :)

.bableWes:haha, nekem is tovább fogja bírni tuti csak most adtunk a lovaknak szépen :P :DD hát igen a mozgásérzékelős játékkal voltak ittis gondok "hopp egy fekvőrendőr,jajj elment a piros hal?? nem baj kövnek...." :DDD :DDD de jol van az:D:D

üdv.

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#1040) Juvi válasza Vtwo (#1038) üzenetére


Juvi
tag

Na ez szupi, működik, köszi!
Nincs valami ilyen frappáns megoldásod a telefonszámok lementésére is?

(#1041) Vtwo válasza Juvi (#1040) üzenetére


Vtwo
senior tag

Arra sajna nincs.
Illetve egy van : toll és papír :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1042) BlueBear válasza Juvi (#1040) üzenetére


BlueBear
csendes tag

nekem sajnos vmiért ez sem lett jó...először rendesen működött aztán szét kapcsolt....már meg is örültem hogy jujj ez jó lesz erre szét kapcsol...először azt hittem hogy azért mert nem dolgoztam rajta egy ideig ...
aztán ujra kapcsolódtam a két készülékkel egymáshoz,elkezdtem felrakni egy albumot aminek már a felét fel rakta amikor megint meg szakadt....hosszabb idő volt az tuti de akkor is vagy 3percet csak kibír tán nem??? :F és azóta ha össze dugom azt írja a Windows hogy ismeretlen eszköz...
vmi tipp?? :F

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#1043) Vtwo válasza BlueBear (#1042) üzenetére


Vtwo
senior tag

Én így használom mióta megvan a telóm és soha nem kapcsolt még szét(XP sp3),
Pedig zenét,képet,videót is pakolok oda-vissza.Sőt,tv-re is rákötöttem már.
Nem lehet hogy kontakthibás az USB portod a PC-n?

(#1044) olasz159 válasza .bableWes (#1037) üzenetére


olasz159
csendes tag

Szólj,ha meg van,és hogy milyen!!
Minden jót!

IN GOD WE TRUST

(#1045) .bableWes válasza olasz159 (#1044) üzenetére


.bableWes
őstag

visszakaptam a telot tegnap este.

ujj sw v10f. semmi különgség nincs csak annyi, hogy nem voda-s a menü, hanem a gyári, és szokni kell :D és angol, nincs magyar. mondjuk eddig is angol volt :D

a kamera beállitásnál tudok iso50et állitani, és nincs annyi CA a képeken. és a zenelejátszo nem akad, és tisztábban is játsza a zenéket - nem mintha eddig rossz lett volna -

de a legnagyobb bajom, ez az sw nem tudja kezelni a 16gb-s sdHC kártyát :W

eddig ennyit vettem észre, majd meglátjuk mi lesz még. :K

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1046) .bableWes válasza BlueBear (#1042) üzenetére


.bableWes
őstag

passz :(

én mikor még látta a 16gb-s karit, 6orán át pakoltam rá filmeket és 1x nem kapcsolt szét. pedig éjszaka volt és aludtam :DDD

mellesleg a játék, régi jofajta ikarus buszon is kva nehéz jáccani, föleg az itteni jofajta u :Y :( :DDD takon

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1047) BlueBear válasza .bableWes (#1046) üzenetére


BlueBear
csendes tag

értem...talán az lehet még hogy én eddig első USB portba dugtam be és lehet hogy azzal van vmi, mert én olvasgatom a Nokia 5800 fórumát is és ott mindig ez volt a probléma hogy nem ismerte fel az első USB a készüléket, aztán ha bele dugtál a hátsóba láss csodát jó volt...lehet rá próbálok én is... :)

egyébként én most nem vágom, ehhez micro USB csatlakozó van?? :U
meg azt sem tudtam hogy tölt miközben pakolgatok vmit telóra(azalatt a kis idő alatt figyeltem meg amíg volt kapcsolat a PC és a teló között... :((( )

jah és egyébként honnan és mennyiért vetted a 16gigás memókártyádat?? :DDD én 8ast terveztem bele eredetileg, aztán 4esre döntöttem de mivel nem volt sehol sem ezért vettem egy 2gigásat bele mert "szükség állapot vóóót' " :DDD :DDD

üdv.

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#1048) .bableWes válasza BlueBear (#1047) üzenetére


.bableWes
őstag

nem tudom, én azt nem értem, hogy miben különbözik az elölapu usb, a hátsotol? mert rá van integrálva 4-6-8db usb az alaplapra? nekem elöl van 2, oldalt 4 hátul 12+4 szvsz 22 van. ebböl 15be dugva is van. a telo kábele is állandoan a gépbe van, ELÖL. és annyiban klönbözik, az elölapi usb, hogy nem integrálva van az alaplapra, hanem az alaplabol lévö usb bizz-bazz ra van rádugva.
1 probát megér ;)

egyépként, szabvány LG csati van hozzá. microUSB nem nagyon terjedt el. 2011be fogják asszem véglegesiteni, hogy minden telo azzal jön ki
jaja tölti, nem olyan hatékonysággal mint a töltö, de tölti ;]

amugy bementem a számtek boltba és megvettem, de pl itt is lehet venni

de nekem is most már a 2gigással megy :(((

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1049) BlueBear válasza .bableWes (#1048) üzenetére


BlueBear
csendes tag

hallod..... :Y :Y kajak....bedugtam a hátsóba és mükszik....-.- anyám...-.- de nem az elsővel van a baj mert a kártya olvasóm(amivel eddig pakolásztam a cuccokat) rendesen működik rajta....-.- istenem :DDD :DDD

látom...most is tölti a cuccost..jó dolog az..:D és egyébként jól tudom hogy ezeket az aksikat már nem kell csontra lemeríteni hanem akár "rá is tölthetek"??

az jóóó.... :D nekem egy 8as is elég volna:D:D
és egyébként mért csak 2gigással megy? az SW frissítés miatt???:O

pedig nekem se lenne rossz sztem egy frissítés,de ha ilyen árak vannak akkor hagyom :P

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#1050) .bableWes válasza BlueBear (#1049) üzenetére


.bableWes
őstag

van ilyen :DDD

nem kell csutkára meriteni, a litium ion osoknak kifejezetten nem tesz jot ha csutkára merited. bármikor tölthetsz rá. én ugy szoktam, h este fel, reggel le.

4gb ig kezeli a kártyát. nem tudom miért nem látja. v10c vel ment 16gb val, most nem :(((

nekem spanom ingyen csinálta... :U ;] na jo nem 2doboz sör ;]

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.