Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) TheDragon007 válasza .bableWes (#700) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Majd holnap beszámolok hogy mire jutottam :DDD De ha két hetet várnom kellene sw frissítésre, akkor valszeg nem hagyom ott a telcsit.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#702) Danielsson


Danielsson
tag

Ezt a Voda most komolyan gondolja????? 65ezerért adják mától a telót! Nekem egy eladó azt mondta eddig 39ezer volt előfizetéssel...most meg megduplázták az árát? Hát bolondok ezek? :N Mellesleg ettől még továbbra se rendelhető neten...

Azt meg nem vágom, hogy most meg átkerültem C-kategóriába, pedig B-ben voltam eddig...

[ Szerkesztve ]

(#703) direkt-x válasza Danielsson (#702) üzenetére


direkt-x
tag

Hát ez nem igaz! :W
Berakják azt a tetves telefont, 10K-ért, és nem is lehet kapni. :W
Ilyenkor hol van a fogyasztóvédelem????
Ekkora szánalom szolgáltatót.
Ebből már elegem van!!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#704) TheDragon007 válasza TheDragon007 (#701) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nah, elmentem az O2 boltba, mondtam hogy firmware upgradet szeretnék, lehetséges-é. Erre az egyik - amúgy még csak nem is szőke - kisasszony elém rakta a magasabb havidíjas csomagok prospektusait :N Miután megértettem vele, hogy az én problémám a telefon szoftverével kapcsolatos, kiderült, hogy ilyesmiben ők nem tudnak segíteni, nézzek szét az LG oldalon, esetleg hívjam fel az LG ügyfélszolgálatot... Szóval Great Success :DDD

mod: direkt-x: Biztos a válság miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#705) direkt-x


direkt-x
tag

És ami a lényeg, 1 másik normális telefont nem akcióznának le. :W
Csak húzzák az ember agyát ilyen hülyeségekkel. :W
Erre még a LG KP500 is feljebb megy. :W

(#706) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Tuti mgtámadta a vodkát az április 1 manó.........

Függetelenűl kevesebbért lehet venni. :((

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#707) direkt-x


direkt-x
tag

Ja, és mégvalami, hogy had eresszem ki a dühömet:
4 éve van előfizetéses telóm , és ebből 1 évig céges volt.
Megcsináltuk a papírokat, hogy át legyen írva az én nevemre, de a vodafon még mindig nem ért rá átírni.
Végülis még csak 3 éve.... :W

Ez nem nagyon tartozik ide, úgyhogy bocs mindenkitől, akit zavar. :))

[ Szerkesztve ]

(#708) Danielsson válasza direkt-x (#707) üzenetére


Danielsson
tag

Nem, igazad van, engem is felhúzott ma a Voda ezzel! Basszus már több mint 4 éve vagyok előfizetőjük és semmi komolyabb kedvezményt nem kapok! Ugyanolyan ügyfél vagyok, mint az új ügyfél. Akkor miért maradjak náluk??? Köcsögök.

Ez az LG akció meg tényleg az lehetett h volt pár darab nekik raktáron és akciósan(mert h milyen jófejek) kiszórták!

(#709) Vtwo válasza Danielsson (#708) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ezért vagyok Vitamaxos...

(#710) TheDragon007 válasza Vtwo (#709) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Én is szedek vitamint... jah, hogy nem erről van szó? :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#711) lexus88 válasza Danielsson (#708) üzenetére


lexus88
tag

Teljesen igazatok van, valóban kaksi szolgáltató, engem is a 4 év alatt nem egyszer basztak át, de ezt a Vodafone topicban... :))

(#712) .bableWes


.bableWes
őstag

nem tudom, nekem bejön a voda ;]

anyám 10 éve elöfizetö, apám, 7, én most irtam alá a második hüség nyilatkozatot, elött 4 évig vitamax-os voltam, nekünk bejött :B

thedragon007: vannak ilyen hülye eladok ;) nekem olyan volt, h bementem kb 3 hete a boltba, megrendelem a telot meg minden, felirják a nevem, telo szám stb meg h MILYEN TELO KELL! ( férfi csinálta ) és rá 3 napra jön az sms h megjött az LG kf750 secret a sátoraljauhelyi vodafone boltba, reggel 9 orakkor, vert az ideg h kedd volt és 9 orám (15:45 ig) alig vártam h menjek a teloért (szembe szél, szakado essö, bicajjal ;] ) leérek megyek be nagy megviselten erre, kezembe nyomnak 1 se k770i-t, mondom ezekkel mi van, lg-t rendeltem, jajj elnézést stb, és azota semi üzenet ;] :W szal vannak hülye emberek a világon még...:D

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#713) TheDragon007 válasza .bableWes (#712) üzenetére


TheDragon007
senior tag

leérek megyek be nagy megviseltem erre, kezembe nyomnak 1 se k770i-t
Oh. My. God. :))

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#714) .bableWes válasza TheDragon007 (#713) üzenetére


.bableWes
őstag

hát de nem?! :DDD lg és se nem 1 porondon vannak, plána h a k770i elég butácska fone lett :DDD :(

de megvan a telo, és szeretem nagyon :B :C

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#715) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Ajj mekkora mázlista! Amikor megláttam, hogy mostanában nem lesz az árak miatt, bőgtem :D Aztán körbe néztem, és használtan vesszük meg 3x. K-ért! (van 10 eddig, még gyűjtök :D) De lesz, ezt mondtam apának is, hogy akkor is csak ilyet akarok hamarosan! Valaki nem tud valami gyors pénzszerzési módot? :D

(#716) .bableWes válasza Kasumi (#715) üzenetére


.bableWes
őstag

szia!

de tudunk! Provident, gyors kölcsön készpénzben, már online is! :DD :U

de ha használtan veszed, akkor ügyelj az érintö gombokra, a telefon hangszorojára, esztétikai hiba nem igen lesz rajta ;) jajj igen meg a kijelzö, h nem-e pixeles esetleg

szerintem ha ez a 3 müködik rajta akkor rosz már nem lehet, jajj igen és kapcsoljon be+ az aksi (de azt lehet kapni hozzá) de várom a többi tulajt is a véleményekkel! :K

de addig is vagy provident, vagy kitartás! én szurkolok neked :) :B

hajrá :))

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#717) Lee83


Lee83
csendes tag

Hello!
Én nem tudok beállítani videót sem általános "csengőhangnak", sem emberkéhez, pedig azt a választ kaptam, hogy lehet...
De akkor hogyan? :F
Ja és a PC suite nekem se akar működni, már kipróbáltam minden beállítást, bedugtam előre-hátulra :DDD és vagy csak a zene ikonra lehet kattintani vagy mindenre, de kiír utána valami hibát... :S
Ja és a lassított videó nálam is "besötétedik" ...
Amúgy nagyon jó a teló és sokkal könnyebb kezelni mint gondoltam... :) csak ajánlani tudom...

(#718) .bableWes válasza Lee83 (#717) üzenetére


.bableWes
őstag

szia! nállam se lehet beállitani, de felesleges sztem mer ugyse nézed h ki hiv (én legalább is)
pc suite csak arra jo h felrakd, ha beolvassa 123x re az olvaso, álitsd a telot, zene ill kép szinkronizálora, vagy adattárra és müködni fog...
ha zeneszinkrozinálora rakod a cuccot, akkor a sajátgépben vmi lgkf75x ikon jön meg, és abba belemés ott lesz az infernal memory
ha képszink: akkor pictbride modban látja a gép a telot, ha pedig nem látja igy se, akk kapcs ki a telot, be és menni fog, itt legalább is
nekem is eltekintve a napi 1-2 elnyomást elég könnyü :DD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#719) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Bakker mindenkinek ocsmány a lassú videó?
Vagy SW frissítés?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#720) Vtwo válasza Brutális eb (#719) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nem,nekem pl.hibátlan(mint minden :D )
SW gond lehet

[ Szerkesztve ]

(#721) Nabukin válasza Brutális eb (#719) üzenetére


Nabukin
tag

A lassú videó nekem is besötétül megszemcsésedik, ha nem szikrázó napsütésben videjózok... v10c sw van rajta szóval nem tudom... Vagy még a c-sekből is van több verzió? :F

És nekem a lámpa se akar még mindig működni, meg fényképező hang is van hiába teszem néma módba. Már mindenféle lehetséges beállítást ki-be kapcsoltam ami valahogy hangmentességet jelenthet, de így is hangoskodik a fényképező. :((

(#722) TheDragon007 válasza Nabukin (#721) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Én csak normál videókat szoktam csinálni, az is beszemcsésedik meg besötétül a sötétebb helyeken... eddig azt hittem ez normális :DDD

A neten a 10e verziójú firmwaret dicsérik, ha tudsz arra frissíteni lehet hogy segít ezeken a dolgokon :U

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#723) .bableWes


.bableWes
őstag

nállam semi gond a videokkal, sötétben sötét, világosban világos :DDD lasitottnál és gyors meg normálnál is perfect :))

csak a lasiitott, tulságosan is világos néha :(

TheDragon007: dicsérhetik, ha nem tudjuk frissiteni :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#724) TheDragon007 válasza .bableWes (#723) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hát, én már lehet hogy inkább megspórolom a fwfrissítő kábel árát és majd belefektetem egy új telóba (Arena vagy az üvegbilles GD900, esetleg egy samu), ha majd lesz rá keret ;)

Szerintem már az sem rossz teljesítmény, hogy egyáltalán egy évig elmegy különösebb gond nélkül egy telefon, főleg nálam, szlovákiai magyar palóc parasztgyereknél :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#725) .bableWes válasza TheDragon007 (#724) üzenetére


.bableWes
őstag

Szerintem már az sem rossz teljesítmény, hogy egyáltalán egy évig elmegy különösebb gond nélkül egy telefon, főleg nálam

:DDD és én mit mondjak? :D nekem az sek510i-met horgásztam ki a wc-böl, fürdökádbol, balatobol nagy essözésben nyáron elázott, vágtam földhoz suliba, le az emeletröl és máig müködik tökéletes nagyimnak, és 25 honapos a telo! és 1 sw frissétés nem volt, meg semmi

ha az lg, is megéli ezeket (tnap fürdött velem) akkor ez is telefon

de te se vagy semmi :DD :DD :C

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#726) Nabukin


Nabukin
tag

Egyre szomorúbb vagyok... Vakuhang van, lámpa meg nincs, ráadásul még a turbo sim se akarja a tutit.
Az alapból vodás Secretet akarom pannonos kártyával használni. Vettem hát egy turbo simet, amivel vágni sem kell a sim kártyát. Beraktam a sim alá a turbo simet, bekapcsoltam, kéri a pin kódot, okés. Másolná a simról a telefonba a számokat (nem engedem :) ). Hurrá, a turbo sim működik. Aztán látom, hogy nincs hálózat. Mondom, majd akkor én beállítom kézzel, akarom az elérhető hálózatokat keresni, de nem tudom, mert kiírja, hogy "Hiba!" és kidob vissza a menübe. :(( Átállítottam a hálózat típusát GSM 900/1800-ra, így már annyi haladás volt, hogy a Nincs hálózat helyett azt írja ki, hogy Keresés. De nem találja a pannont és a kézi keresésnél ugyan úgy kidob. Mi lehet a gond? Használja valaki még ezt a telót turbo simmel? :F

Ja és másik telefonnal simán működik, hálózatot is talál...

[ Szerkesztve ]

(#727) TheDragon007 válasza Nabukin (#726) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Függetlenítve van a telefon?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#728) Juvi válasza TheDragon007 (#727) üzenetére


Juvi
tag

Asszem pont az lenne a turbo sim lényege, hogy függetlenítse.

(#729) Nabukin válasza TheDragon007 (#727) üzenetére


Nabukin
tag

Alapból vodás a telefon. A turbo simmel akartam elnyerni a függetlenségét. :) De nem akar sikerülni... Ezért kérdezem, hogy valaki használja e turbo simmel ezt a telót?

(Gyorsak voltatok ám. :C )

(#730) TheDragon007 válasza Nabukin (#729) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hát, ha a turbó sim nem függetleníti, még mindig elviheted a vodához függetleníteni, nem? Mondjuk az már pénzbe kerül...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#731) Nabukin válasza TheDragon007 (#730) üzenetére


Nabukin
tag

Igazából éppen ez a fura, mert a turbo sim gyakorlatilag függetleníti, mert a telefont be tudom kapcsolni, tudom használni a pannonos simmel, csak éppen a fő funkcióját nem lehet használni mivel hálózatot meg nem talál... Más is így járt? :F

(#732) TheDragon007 válasza Nabukin (#731) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ez a szívás ha magadnak buherálsz dolgokat, vagy sikerül, vagy nem... Lehet hogy a vodka szervizesek is így jártak volna vele?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#733) .bableWes válasza Nabukin (#731) üzenetére


.bableWes
őstag

olvastam valahol a forumon, hogy használják turbo simmel, és müködik... nem tudom nállad mi lehet a gond, hiába a voda, zárhang, lámpa, lehet itt müködne:D
de sok sikert hozzá ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#734) Lee83 válasza .bableWes (#718) üzenetére


Lee83
csendes tag

Hello!
Beállítottam adattárra, képre hangra is, sehogy se az igazi... :(
Ha képszinkronizálásra állítom akkor a nyomtatóm programja lementi a képeket, ha hangra vagy adattárra, akkor beletudok lépni a zenékbe (igaz felrakni nem sikerült zenét pedig van szabad kb. 20 mega, de amikor 2 megás zenét akartam felrakni akkor is azt írta ki, hogy nincs elég hely a telefonon).
Ha pedig modemre állítom a telót akkor elvileg rá tudok kattintani mindenre, de ha rámegyek a tartalomra, ezt írja ki:

Ez mit jelenthet?
Viszont az elején amikor bedugom a telót ezt is kiírja:
Nagy sebességű USB-eszköz van nem nagy sebességű USB-hubhoz csatlakoztatva.
Lehet, hogy ez az alapvető hiba, hogy nem 2.0 ás a gépem USB-je?
Amúgy a videókra rájöttem, hogy azokat lehet beállítani amiket a telón szerkeztettem, de tök jó így is! :)

[ Szerkesztve ]

(#735) TheDragon007 válasza Lee83 (#734) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Az a régi USB probléma lehet. A 20mega helyet mire érted, a kártya vagy a telefon belső memóriájára? Mondjuk mindkét esetben elég kevés...

1. Mass storage módban kb. mindent (hangot, képet, videót, progikat, stb.) kellene hogy tudj másolgatni, törölni, stb. a telefonon
2. Képszinkronizálás az a PictBridge ugye? Azt még sosem próbáltam, de neked megy ezek szerint...
3. Hang szinkronizálás beállításhoz elég elindítani a Windows Media Playert vagy más lejátszót, de a PC Suitetal is működnie kell
4. Adat szerviz beállítást csak akkor használok ha mobilinternet kell vagy le akarom menteni a telefonkönyvet, üziket, stb., tehát a telefon belső memóriáját.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#736) Lee83 válasza TheDragon007 (#735) üzenetére


Lee83
csendes tag

A 20 mega a telefon belső memóriája, nincsen még memóriakártyám bele...
Ezek szerint azt a telefon dönti el, hogy mi fér rá és mi nem, nem a tényleges kapacitástól függ?
1.Mass storage mód az nem tudom mi... :)
2.PictBridge igen, megy, de csak a képek, videók nem :N
4. Nem működik adattáron
de szerintem is az USB lesz a hibás...
Köszi a választ!

(#737) TheDragon007 válasza Lee83 (#736) üzenetére


TheDragon007
senior tag

1. Mass Storage a magyar menüben az Adattár, nálam angolra van állítva a menü, bocsika :B Amúgy sztem a magyar menü tök sz*r, egy csomó szó le van rövidítve, egy-egy menüpont elég értelmetlen így :DDD
2. Videót nem szokás nyomtatni :))

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#738) Lee83 válasza TheDragon007 (#737) üzenetére


Lee83
csendes tag

2. Ja hát igen, erre nem gondoltam, hülye vagyok :))
Amúgy most jutott eszembe, hogy kéne venni bele micro SD-t, szerintetek milyet érdemes?
4GB-nál akadozik már? Nekem elég lenne a 2 is, ha azzal jobban megy, de árban meg már a 4 jobban megérné.
Sandisk, Nokia, Kingston vagy Kingmax? Én az első kettőn gondolkoztam...
Ja és micro SD HC is jó bele ezt nem vágom, hogy hogy van?
Ja és érdemes még a memóriakártyának valami tulajdonságát nézni mielőtt megvenném?

(#739) TheDragon007 válasza Lee83 (#738) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nekem 4gigás van benne, de állítólag 8gigással (microSDHC) sincs problémája.
A memóriakártya sebessége lehet fontos paraméter, de az is csak akkor, ha tudod hogy ki fogod szedegetni a telefonból (hogy ne limitálja a telefoncsatlakozó sebessége - ami nekem kb. 1MB/s ha Adattár módban másolok a telefonra vagy róla).

mod: Most csekkoltam, 33MB/s a karira írás és 17MB/s a karira olvasás, ha a noti olvasójába rakom az SD adapterrel :B Az én karim SanDisk microSDHC 4GB.

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#740) Mario88


Mario88
tag

Még pár kérdés:

- bejövő hívás, sms, stb. esetén az erre figyelmeztető szöveg/ikon végig a kijelzőn marad, amíg meg nem nézem vagy csak az esemény pillanatában jelzi?

- a fénykép az exponálógomb lenyomásakor készül vagy várni kell pár mp-et?

- a rádió képes sztereóban venni az adást?

(#741) TheDragon007 válasza Mario88 (#740) üzenetére


TheDragon007
senior tag

- bejövő hívás, sms, stb. esetén az erre figyelmeztető szöveg/ikon végig a kijelzőn marad, amíg meg nem nézem vagy csak az esemény pillanatában jelzi?

Igen, ott marad egy kis ikon a kijelző felső részében ami mutatja az elmulasztott üziket

- a fénykép az exponálógomb lenyomásakor készül vagy várni kell pár mp-et?
A fényképet a gomb lenyomásakor kezdi készíteni a telcsi, néhány tizedmásodpercig tart neki - ezért könnyen előfordulhat, hogy bemozdul a kép. Ezután már csak a mentésre kell várni másodperceket.
mod: saját tapasztalatom szerint gyorsabban elkészül a kép, ha a nagy kurzorgombot nyomom le, mintha a kamera exponálót nyomnám, tehát kisebb az esélye a kép bemozdulásának

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#742) TheDragon007 válasza Mario88 (#740) üzenetére


TheDragon007
senior tag

- a rádió képes sztereóban venni az adást?
A telefonhoz kapott sztereó füles mindkét fülembe ad hangot :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#743) Mario88 válasza TheDragon007 (#742) üzenetére


Mario88
tag

Köszi a gyors választ!

Korábbi telóim másodpercekig váratták magukat, ha csak pár tized, az rendben van :)
Rádiónál az a gondom, hogy a tesztfotókon nem láttam a sztereó vétel ikonját, ezért a kérdés, mert ugye a dupla mono nem sztereó :D

[ Szerkesztve ]

(#744) Mario88


Mario88
tag

Ja, még 1 van:

VGA 30fps és/vagy QVGA 120fps videóhoz milyen gyorsaságú kártyára van szükség a folyamatos rögzítéshez?
Class 2 / 4 / 6 ?

:R

(#745) TheDragon007 válasza Mario88 (#744) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nekem Class 2 van és rögzít arra is ;)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#746) Vtwo válasza Mario88 (#743) üzenetére


Vtwo
senior tag

Sztereó és RDS a rádió.

(#747) .bableWes válasza Lee83 (#734) üzenetére


.bableWes
őstag

ez hülyeség, hogy usb 2.0 al nem megy! a 2.0 az egy csatlakozo felület, az meg, h nem nagy sebességű v ilyenek az is hülyeség. ha rá tudod dugni a telot akkor müködni-e kell...
nekem is ilyen bajom volt, felraktam a pc suite-t és megy minden, igaz a pc suite-s progival nekem sincs szabad hely rajta, de sajátgépböl pedig van...
ahogy látom vista-d van, lehet az a baja... de télleg ezt nem tudom :(

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#748) TheDragon007 válasza .bableWes (#747) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Vista64re nekem nem ment fel az LG PC Suite sem, Vista32vel viszont ez is problémamentes...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#749) .bableWes válasza TheDragon007 (#748) üzenetére


.bableWes
őstag

hát nem tudom, nekem 1x volt vista home-m kb 15 percig és utánna formáztam a gépet :DD
xp 4 ever ;)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#750) Lee83 válasza .bableWes (#749) üzenetére


Lee83
csendes tag

XP-m van és nem megy sehogyse, sajátgépbe sem mutat semmit vagy ha véletlenül igen, akkor megint csak a fényképeket mutatja, semmi mást...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.