Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Nem működik, egész délutánom ráment. AVC 2.0-át töltöttem le tegnap, azzal próbálkoztam. Ha van valami más program/mód, kipróbálom, csak elég idegesítő, h több mint 4 órát kidobsz, és semmi eredmény...

(#852) TheDragon007 válasza Kasumi (#851) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nekem Any Video Converter 2.6.7 Free van , a következő profilt szoktam beállítani rajta:
Customized AVI movie

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#853) .bableWes válasza Kasumi (#851) üzenetére


.bableWes
őstag

hát igen ez az idegesito de ot van amit TheDragon007 rakott ki én is azt találtam ma! sok sikert :)

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#854) Kasumi válasza TheDragon007 (#852) üzenetére


Kasumi
csendes tag

NAGYON-NAGYON-NAGYON KÖSZI!! Nekem más progim volt, csak azt találtam, vmien Unty AV Convertor 2.0. Mindent megtaláltam, most konvertálom. De ott fent van a profilnál, h *.avi, és mi lenne, ha én a telefonosra állítottam volna, ami .mpeg4 ? :U

(#855) Vtwo


Vtwo
senior tag

Már letölthető az Any Video Converter 2.71 is.És ez magyarul is tud.

(#856) TheDragon007 válasza Kasumi (#854) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ha a kodek és a többi beállítás megmarad, akkor .mp4, .3gp és más kiterjesztések is működhetnek, nemcsak az .avi ;) Gondolom én :DDD

Vtwo: kösz az emlékeztetőt :R A friss 2.7.2es verzió nálam alapból így nyílt meg telepítés után:
Tehát pontosan amilyen beállításokkal kell :C

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#857) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Siker! Nagyon köszi mindenkinek!! Csak úgy kicsit jobb lett volna, ha nem nyújtja felfele, hanem ott csík van, de az a lényeg, hogy meg van!

(#858) .bableWes


.bableWes
őstag

csak az a baj h pl alien1-2-3-4 nél berakom 240x320 ba és kockás, de eredetibe nem szoval, akkor ajánlott a progi ha nem jácca a telo, mert a sima film nem kockásodik be :U

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#859) Vtwo


Vtwo
senior tag

Tegnap leteszteltem a TV kimenetet egy LG plazmán(mi máson :D ).
Gyönyőrűek a képek,a színek szinte élnek(a zene is jól szólt).

(#860) TheDragon007 válasza Vtwo (#859) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hmm, nájsz. Honnan lett hozzá tv-out kábel?

Jé, senior lettem :B

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#861) Vtwo válasza TheDragon007 (#860) üzenetére


Vtwo
senior tag

A legszebb az egészben hogy az adatkábellel csináltam(a plazmán USB 2.0 volt) :DD

[ Szerkesztve ]

(#862) lexus88


lexus88
tag

Sikerült felvennem a kapcsolatot az LG márkabolttal. Garanciás készülékeknek ingyen szoftverfrissítés jár, melynek lefutási ideje 1-1,5 hét, mivel nem helybe csinálják, hanem beküldik a szervizbe. Azt viszont még nem sikerült kideríteni, hogy milyen szoftvert kap a telefon. Folyamatban van ez is. Olyan jó lenne, akinek van valami nagyon jó ismerőse az LG-nél!!! :D

(#863) .bableWes válasza lexus88 (#862) üzenetére


.bableWes
őstag

ennek nem sw frissétés kéne, hanem ha azt mondják karcállo kijelzö, akkor legyen az bazdmeg! a jobb zsebemben utazik a fone, és van benne 1 olyan mély karc, h beleakad a körmöm... ennnyit a "karcállo' kijelzöröl...

sw-t meg akkor kell frissiteni, ha haldoklik :DDD

szerk.: ja és kösz az infot :R :U

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#864) TheDragon007 válasza .bableWes (#863) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Sztem ebben a tekintetben gyenge/hibás példányt fogtál ki... ma direkt próbáltam karcolni egy-két kulcsommal az enyémet, de nem jött össze :DDD Aminek mondjuk örülök :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#865) Vtwo válasza .bableWes (#863) üzenetére


Vtwo
senior tag

Hát nem tudom,nekem lassan féléves de semmi karc.Lehet hogy vídiával próbáltad? :DDD

(#866) lexus88 válasza .bableWes (#863) üzenetére


lexus88
tag

Én is tegnap fedeztem fel egy apró karcot, és nekem is beleakadt a körmöm, de szerintem azért nem olyan mély, és mellesleg nem olyan vészes. Meg akkor karcálló, ha valaki rendeltetésszerűen használja. Jó, hogy a videón karistolják, meg hOzZÁb*SszÁk az asztalhoz, mint azt már belinkeltem nektek, de ha végighúzzuk a betonon, ne várjuk már el, hogy csillog-villog majd a kijelző, mert az nem rendeltetés szerű használat. Mellesleg, tennék rá, hogy ki is bírná.
A legújabb szoftver amire tudnak frissíteni, az a v10c.
Valaki össze tudná hasonlítani a v10b és a v10c szoftvert?
Próbálok kutakodni a neten, de addig is köszi!
Amúgy most már fontolgatom, hogy veszek inkább egy nokia 6300 vagy 5310-et...

(#867) lexus88


lexus88
tag

Ja, mellesleg nem a telefon haldoklik, hanem én a szar szoftvertől...:D :D

(#868) .bableWes válasza lexus88 (#866) üzenetére


.bableWes
őstag

semmi különbség nincs benne csak apro, kis fimomitás mint pl.: halk üzemmodban nincs zárhang...
de ugyan az a 2 majdnem

mondjuk a kijelzöt én is probáltam késsel ütögettem meg stb semmi baja, szombaton pakoltunk vasbetont, és ISKOLÁS ruhába voltam szal figyeltem is nehogy koszos legyen, erre meg venném elö a telot, és nézem h napfényben 1 nagy karc, mondom szép... de ez van :DDD lg arena lesz a kov telom akkor is:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#869) TheDragon007 válasza .bableWes (#868) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Azért megvárnám a Viewty Smartot is ;)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#870) lexus88 válasza TheDragon007 (#869) üzenetére


lexus88
tag

Nekem pont azokra a kis finomításokra van szükségem... :D
Csatlakozom én is megvárnám! :)
De nekem is az arena lesz a köv...

(#871) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

nah, updateltem a fw az Secreten, mivel arénára meg ilyenekre épp nin zsé :DDD
feltettem a 10e verziót (Win Vista alatt, a spéci kábellel) és so far so good...
állítólag a 10e verzió jobb képeket csinál, mint a többi, na majd meglátjuk :K

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#872) Vtwo válasza TheDragon007 (#871) üzenetére


Vtwo
senior tag

Az LG oldaláról töltötted le?

(#873) TheDragon007 válasza Vtwo (#872) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Az lg oldalán kb. semmi Secretesek számára használható fw-update cucc (se a progi, se a firmware, se leírás) nincs.

Itt található egy jó leírás (én ez szerint jártam el) meg a szükséges fájlokra mutató linkek is, amit kiegészítenék ezzel, mert a leírásban szereplő fw-update progi hiányos.

mod: Kinek van még 10e a telón? Akinek van, az esetleg elmondhatná, hogy van-e kamera zárhangja, zseblámpa-funkciója, meg hogy elindul-e neki a Google Maps.

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#874) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Ami változást a 10b fwhez képest eddig észrevettem a 10e-vel:
- a homescreenen megjelent az aktuális dátum, plusz nagyban az idő
- a homescreen jobb oldali kiválasztógombja nem a netre, hanem a Kapcsolatok közé visz
- főmenüben vannak számok az ikonok mellett (csinálnék képet, de csak ez a telefonom van :F)
- főmenüben a 7es ikon yahoo search helyett full-extra Google (Search, Mail, Maps, Blogger, Youtube)
- játékok: Grand Golf, SudokuPuzzle (gondolom nem kell magyarázni)
- gyorsabb a képgaléria
- használható beállításokkal indul a videókamera (VGA, S-Fine, Normal Duration)
- arcra fókuszálás fényképezőben (nem vagyok biztos benne hogy ez új, de abban sem, h nem :DDD)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#875) TheDragon007 válasza TheDragon007 (#871) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nah lőttem egy két képet ugyanarról a szobáról, ugyanolyan fényviszonyok mellett, ugyanabból a szögből, ugyanazokkal a beállításokkal.

Nem lett jobb a kép mint amit a 10bvel csináltam, sok rajta a zsizsik és nem is élesebb.

Szóval lehet kipróbálok inkább egy újabb fw-t, hátha azon majd megy legalább a gugli maps rendesen. Stay tuned :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#876) lexus88 válasza TheDragon007 (#874) üzenetére


lexus88
tag

Az általad felsorolt 8 "újdonsághoz" csak annyit tennék hozzá, hogy nekem is v10b-van, és a gyorsabb képgalérián kívül minden úgy van, ahogy azt te a v10e verzióhoz írtad...
Inkább azt mondd meg, hogy van-e némán zárhang, és hogy kettőt villan-e a vaku, ha vörösszem-csökkentésre van kapcsolva. Na meg persze, a hosszú * gombra, kigyullad-e a hátsó led...

(#877) TheDragon007 válasza lexus88 (#876) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ne félj, én is ezeket csekkoltam legelőször, és ha lett volna változás a régihez képest ezeket illetően, akkor leírtam volna.

Tehát: megvan a zárhang néma módban is, zseblámpa mód sincs. :(

A vörösszem csökkentés alatt mit értesz? Nekem még soha nem csinált vörösszemet a masina... Netán az arckövetés funkciót akartad mondani? :B

Amúgy most fent van a 10f verzsön, de a 10e-hez képest 0 különbséget vettem észre.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#878) Vtwo válasza TheDragon007 (#877) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nekem a V10c-n van zseblámpa,néma zárhang,dupla villantás,arckövetés,redeye.
Nem fagy,nem csinál hülyeségeket,rendesen műxik.
Ez az "e" verzió nem előrelépés szvsz.

(#879) lexus88 válasza TheDragon007 (#877) üzenetére


lexus88
tag

A vörösszem-csökkentés, az az, hogy a led először egy kicsit aztán gyorsan utána egy nagyobbat villan. Mint a xenon vakuknál...
Az arckövetés funkció az a v10b-ben is van...

(#880) TheDragon007 válasza Vtwo (#878) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Értem. Tehát kipróbálok egy 10c verziót is (vagy többet, meglátjuk h változik-e valami).

Felvetem ezzel a kérdést: Lehet h nem elég fw-t frissíteni hanem nálam a hwben is le lenne tiltva egy-két dolog (redeye, zseblámpa, néma zh)?
Nem lennék annyira meglepve, mivel gondolom a tiétek újabb vas mint az enyém (1 éves múlt).

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#881) Vtwo válasza TheDragon007 (#880) üzenetére


Vtwo
senior tag

Próba szerencse(speciel az enyém féléves és vodás).

(#882) lexus88


lexus88
tag

Gyermekeim, nem fogjátok elhinni mit találtam!!! :DD
[link]
Ha ezt megcsináljátok, nem lesz többé kamera hang.
Én ma délután megcsináltam. Működik! Nekem már normál profilban sincs hangja a kamerának.
Mellesleg aki nagy modder, talál még pár érdekes dolgot...
Szinte mindent meg lehet változtatni majd... :)
Jó hekkerkedést!

(#883) .bableWes válasza lexus88 (#882) üzenetére


.bableWes
őstag

jo tök izgalmas csak az a baj, h ma rádugtam a telora a logitec z 2300 at és kivitte a végfokot a cucc-ba, szal no hang de 1 tapasztalat NE KÖSS RÁ A FÜLESNÉL NAGYOBB CUCCOT A TELORA, MER KIVÁGJA :DDD :DDD

de nekem nincs zárhang, halk modban

szerintem semmi értelme uj sw-nek mer ha majd megáll a telo, akkor kell rá, addig felesleges, szerintem :DDD

az miért van, hogy tnap halgatom a zenét a telon, megy a zene és megnyomom a navi gombot és nem jön be a képernyö, kikapcsolni se akart, de a zene az ment tovább, el is váltotta a zenét mikor vége lett, de kijelzö sehol :W :C

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#884) .bableWes válasza TheDragon007 (#869) üzenetére


.bableWes
őstag

Azért megvárnám a Viewty Smartot is ;)

az mikor jön ki?:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#885) TheDragon007 válasza .bableWes (#884) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Már májusban asszem. :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#886) TheDragon007 válasza .bableWes (#883) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Érdekes. Én már kötöttem rá közvetve hifit, nem volt semmi baja, szólt ahogy kell.

Jó, neked felesleges az sw... Én meg már azt mondom, hogy nem segít rajta egy sw :DDD Kipróbáltam ma egy pár verziót, de a zárhang, zseblámpa, redeye, gugli maps dolgokkal nem boldogulok...

lexus88: Nekem is van bluesoleil (6.4.249es verzió), de valahogy nem találom a vidiben említett "2 papír" gombot. Melyik funkciót szolgálja az az ikon? Csak mert gondolom nálam is megvan, mindössze más ikonnal...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#887) lexus88 válasza TheDragon007 (#886) üzenetére


lexus88
tag

Azt hiszem File Transfer.
De nem értem, hogy neked miért nem változik semmi...
Független?
Ja, mellesleg, ezzel a BlueSoleil-lel ki is lehet függenítetleníteni...

(#888) TheDragon007 válasza lexus88 (#887) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ha működik benne mindenféle sim, akkor független, nem? :D
Anno 'Unlocked'-ként vettem...

Ezt a blueSoleiles trükköt XP-n vagy Vistán csináltad? A videóban XP megy, meg ráadásul régi bluesoleil verzió, szóval ezért kérdezem...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#889) Vtwo


Vtwo
senior tag

Óvatosan azzal a hekkeléssel,mert a gari ugrik.

(#890) TheDragon007 válasza Vtwo (#889) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ne félj, én is csak azért próbálkozok, mert már náne gari, a 12 hó bőven letelt. ;)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#891) Vtwo válasza TheDragon007 (#890) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ja,akkor mindegy :D (ha vodásat vettél volna lenne még egy év...)

[ Szerkesztve ]

(#892) TheDragon007 válasza Vtwo (#891) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ha Magyarországon tartózkodnék akkor lehet hogy olyat vettem volna :D

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#893) lexus88 válasza TheDragon007 (#888) üzenetére


lexus88
tag

Igen, akkor független.
Vistával nem megy, XP-vel viszont igen!

(#894) .bableWes


.bableWes
őstag

ha beviszem a telot, garanciába, h cseréljenek rajta 1 uj "karcállo kijelzö védöt vagy micsoda nem jut eszembe :DDD " akkor gariba full ingyen megcsinálják vajon? :DD

nekem picit belassult a telo (képek betöltése, zenék betöltése kb 5mp-vel többet kell várni) 2gb kingston kari-val megy... :((( :W

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#895) .bableWes válasza TheDragon007 (#886) üzenetére


.bableWes
őstag

jo neked nekem nem birta a hangcucc, majd megmondom a garinál, h a telo a hibás nem én... :DD :U

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#896) TheDragon007 válasza lexus88 (#893) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nah, ez már legalább sikerült. Köszi, nincs kamerazárhangom.

De lásd milyen a szerencsém: Gondoltam "lehalkítom" a videókamerát is, kitöröltem a camera_start meg camera_stop fileokat is (ugye telhetetlenség átka). Ez viszont kényes volt, mert most hiába nyomom az indítást a videófelvételre, nem csinál semmit. Próbáltam visszatölteni más wav filet (lemásoltam és átneveztem a Shutter 04 (silence) file-t), de abba a directoryba nem enged másolni, csak a Sounds-ba rakta amikor beillesztést nyomtam az Event sounds-ba :W

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#897) .bableWes válasza TheDragon007 (#896) üzenetére


.bableWes
őstag

akkor most nem tudsz videot csinálni :DD :F

grat hozzá, én ezért nem nyulok bele ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#898) TheDragon007 válasza .bableWes (#897) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hát legfeljebb átflashelem megint ha nem találok módot a videókamera visszaállítására. Nem ügy, pár perc alatt megvan, de:
- nem akarózik megint telepíteni az opera minit meg a gugli mapsot meg felmásolni a névjegyzéket meg beállítani a háttérképet, netet, start-stop videókat, ébresztőórát.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#899) .bableWes


.bableWes
őstag

nekem kezd el megint szorakozni az sw :W ma hajnalba, inditom el a zenét, erre bevillan 2-t a képernyö 1x full fekete utánna kék... és ujraindul... azota semmi baja... nem tudommér nem lehet 1 norma sw-t kitalálni komolyan... sek510-nél 1x nem volt ilyen 2 év alatt...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#900) TheDragon007 válasza .bableWes (#899) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ha gondolod passzolhatok pár sw verziót, de arra a spéci kábelre szükség van a frissítéshez.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.