Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) eat


eat
csendes tag

Sziasztok!Nekem ilyen telefonom van már rég óta és nekem eddig semmi gondom nincs vele!És nekem bejön az érintő képernyő :)

(#952) .bableWes válasza olasz159 (#947) üzenetére


.bableWes
őstag

hy
nekem 2hét és 3honapos lesz...
figyelj a garancia idö, álltalában 1 év, max 2 kisseb cuccokra, na azt tökéletesen kiszolgálja, de utánna... pl kenyérsütönk (LG) 2év gari volt rá, mikor lejárt a 2év gari másnap nem kapcsolt be... :D másik példa: philips monitorom 2003 ota van meg napi 12 orát megy (120Hz-n) nyáron megesik a 16-20is ha rajtam mullik :DDD és semmi baja pedi 5 éve nincs garija... készülék választja a garit ;]

eat: nekem is bejön az érntö kijelzö, mert kurva finoman müködik, nem ugy mint pl: samsung omnia amin nyomni kell a kijelzöt... :Y ezen hozzá érsz és megy, DE a menü mért ne lehetne érintös??? :F :W remélem jön ki 1 olyan sw (v10xyz :D) amin már a menü is érintés érzékeny, de nekem is teccik ;)

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#953) Vtwo


Vtwo
senior tag

Fél éve megvan,és no problémo,Kissebb-nagyobb hibái meg minden mobilnak vannak.
A gari lejárta után elromlana?Melyik gari után(gyári 1év,Vodafone 2év)?

(#954) olasz159 válasza Vtwo (#953) üzenetére


olasz159
csendes tag

HY.
Nekem ezt mondták,több boltot is végig jártam,igazából senki nem mondta,hogy az LG nagyon jól bírja.Egyikre sem,nem tudom,remélem nem így van.Már régen volt LG-m,de nem volt sokáig.Addig nem volt vele baj.
Szerintem tudnak valamit. :C :C :C

Viva Secret! :)

IN GOD WE TRUST

(#955) TheDragon007 válasza olasz159 (#954) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Az enyém már valamivel több mint 1éves... még működik, de már látszanak az öregedés jelei :DDD (korábbi hszekben taglaltam ezeket)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#956) olasz159 válasza .bableWes (#952) üzenetére


olasz159
csendes tag

Hy.
Hát igen érdekes dolgok ezek.Mondjuk laptoppoknál is van ilyen az egyik haveromnak is lement a gari róla,rá 3 napra bedopta magát.
Nekem is tetszik az érintö,pedig én is féltem töle kicsit,de megbarátkoztunk.
Az omnia igen érdekes telefon az egyik haveromnak van,de nem adnám oda érte a Secretet,igaz nem is az a kategória.
Az LG szerintem szinte mindenben jót gyárt.
Bravo LG :C
Különben egy másik telefont néztem ki elötte,de meggondoltam magam több dolog miatt is.LG KM-710.Ismered?
Nekem nagyon tetszik még mindig.

IN GOD WE TRUST

(#957) olasz159 válasza TheDragon007 (#955) üzenetére


olasz159
csendes tag

Akkor ok.
Remélem még akkor jó lesz jó sokáig.
Nem tudom mi lesz az utód,szerintem ebben az évben kellene kijönnie.
Szerinted?

IN GOD WE TRUST

(#958) .bableWes válasza olasz159 (#956) üzenetére


.bableWes
őstag

öszinte leszek :DD nekem nem tetszik. ne aggodj a telo miatt menni fog az, ameddig kell - kopp, kopp, kopp :D -
majd az lg gd900 re leszek kiváncsi még, de ahogy látom, az lg igen komolyra vette a figurát

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#959) olasz159 válasza .bableWes (#958) üzenetére


olasz159
csendes tag

Hát igen elég durva azt meg kell hagyni,meg szerintem az ára is elég durva,de majd....lesz olyan is.
Sok telefonod volt eddig?

IN GOD WE TRUST

(#960) jooker82 válasza olasz159 (#947) üzenetére


jooker82
nagyúr

Erről csak annyit,h egy valakinek lehetett valami baja a gari után a teloval és annyira berágott rá,h szétkürtölte mindenkinek.Nem kell mindenkinek mindent elhinni.Nekem van egy 7 éves lg hifim egy 5 éves lg házimozim és egy másfél éves viewtym,és semmi bajuk nem volt soha.
A motorola telefonomnak meg egyik napról a másikra elsötétült a képernyője/szerviz/
Most készülök cserélni a viewtyt v arenára v az smartra.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#961) TheDragon007 válasza olasz159 (#957) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Egyelőre a Viewty Smart és az Aréna a legesélyesebb, de mire rászánom magam lehet hogy valami okosteló is kijön hasonlóan előnyös tulajdonságokkal - amit meg azért próbálnék ki mert okostelóm még úgyse volt :)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#962) Vtwo válasza jooker82 (#960) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nekem Lg tévém van.És nagyon jóóóó.És jól is van árasítva,meg 2év a gari is... :D

[ Szerkesztve ]

(#963) .bableWes válasza TheDragon007 (#961) üzenetére


.bableWes
őstag

a smart ra én is kiváncsi vagyok, esetleg - ha van, nem tudom - 1 linket a tesztröl pls.
én az ég GD900 ra leszek nagyon kiváncsi, azon is s-class ui sw áá:D
de még a secret-nek menni kellene 19honapot, vagy eladni jo áron :DDD

olasz: volt1 siemens a35, SEt200, SEt290i, SEk510i, most secret, 2évente cserélem mivel akkor jár a hüségidö :C

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#964) TheDragon007 válasza .bableWes (#963) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Az új viewty rajtja még csak most május 27én volt, de gondolom hamarosan lesznek tesztek.
Összehasonlítás n97tel: [link]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#965) .bableWes válasza TheDragon007 (#964) üzenetére


.bableWes
őstag

köszi köszi :R

ez az lg crystal, hát ha tud annyit mint az arena, akkor veszek 1et :D

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#966) .bableWes


.bableWes
őstag

nem tudom, h ti észre vettétek-e, de pl nállam kihangositva, nem hallanak engem, pedig 20 cm-re volt a telo... és normálisan beszéltem... ez miért lehet vajon? :Y

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#967) eat


eat
csendes tag

bableWes:egyébként télleg lehetne érintős a menüje :D

(#968) olasz159 válasza .bableWes (#966) üzenetére


olasz159
csendes tag

Ciao.
Az kicsit durva,nah ezek azok a dolgok amit nem lehet megérteni.
szolgáltatótól vetted a telefont?
A vodafone-nál 2év gari van?

IN GOD WE TRUST

(#969) .bableWes válasza olasz159 (#968) üzenetére


.bableWes
őstag

Általános jótállási feltételek
1.A vásárlót a jótállás alapján a 151/2003 (IX. 22.) kormányrendeletben meghatározott jogok illetik meg.
2.A jótállás időtartama a vásárlástól számított 12 hónap. nállam 2009.03.19 17:25. vagyis nekem vodás és csak 12 honap... :F

most hogy megnéztem a jotállás, mit találok a szatyorba :DDD 2 gumit a füldugora :D 1 kisebett, meg 1 nagyobbat mint a gyári, hogy ezt hogy nem vettem észre?? :D :Y

ma még 1 kis apro hibát véltem felfedezni, az mp3 lejátszojába, nem egyformán számolja az eltelt idöt... tehát hol gyorsabban hol lassabban számolja, de van ugy hogy ki is hagy 1mp-t :W

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#970) Viktor0610 válasza .bableWes (#969) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az eltelt időt akkor szokta pontatlanul kijelezni MP3-zenénél akármi, ha az változó bitsűrűséggel (VBR) került konvertálásra.

Samsung Galaxy A54

(#971) Vtwo válasza .bableWes (#969) üzenetére


Vtwo
senior tag

Most hívtam fel a vodát.
2ÉV TELJESKÖRŰ GARI VAN A SECRETRE(1év LG+1év Vodafone).

(#972) .bableWes válasza Viktor0610 (#970) üzenetére


.bableWes
őstag

én hiszek neked, mert ehez annyira nem értek :N de a 320kbs-es zenében amibe nem nagyon változik a bit sürüség, na meg a youtuberöl leszedett 64kbs-es zenéknél is? engem nem zavar, mert a zenében nem hallom, csak feltünt :F

vtwo: végülis nekem mind1 hogy 1 vagy 2 év a gari, ugy is menni fog - kopp, kopp, kopp - és akkor keresem az ujjann lg fone-t, de a többiek nevében is kösz az infot :R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#973) Viktor0610 válasza .bableWes (#972) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez esetben passzolom a témát.
Én programoknál, telefonokban az általam írt esetben találkoztam a téves időkijelzéssel. :D

Samsung Galaxy A54

(#974) .bableWes válasza Viktor0610 (#973) üzenetére


.bableWes
őstag

a gépemen nem akadozik csak a telon, de mindedjik, video amit én vetem fel, zene, hangfelvétel, most kprobáltam, de nem zavar meg észrevehetetlen csak ugy szembetünt de köszi a help-et :R ;)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#975) marcell1993


marcell1993
tag

Ilyen szép teló nincs mégegy mint ez goldban! Nekem olyan van! Nagyon jól kezelhető szerintem! És a kamerája nappal gyönyörű képet lő! Nagyon szeretem kiváló teló!

[ Szerkesztve ]

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#976) lexus88


lexus88
tag

Számomra annyira megdöbbentő, hogy mindenki meg van elégedve ezzel a telóval. Ennyire szar lenne a v10b sw, és ennyivel jobb a "c"??

(#977) Vtwo válasza lexus88 (#976) üzenetére


Vtwo
senior tag

Lehet,mert én se nagyon akarom lecserélni(V10c) :D

(#978) marcell1993


marcell1993
tag

igaz hogy full jó!?

[ Szerkesztve ]

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#979) .bableWes válasza marcell1993 (#975) üzenetére


.bableWes
őstag

lehet hogy jo képek, söt nem vitatkozok vele, csak ha pl: a képen van ég is és tegyük fel nem ég be. tehát nappal háttal lövöd a képet, olyan szép elszinesedések leszek, (ha jol tudom ez a kromatikus aberácio, de nem biztos) hogy nekem a kék égbolt, (ami a fokusz-on kivül esett) az komplettem LILA :W
de amugy tényleg szépek a képei. csak legyen elég fény, és akkor le a kalappal elötte :R
a telo is jo.
azt nem tudja valaki (v10c) hogy a flipp billzet világitását, hogy kapcsoljam ugy be, hogy közbe az érintö gombok ne világitsanak? vagy nem lehet? :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#980) .bableWes


.bableWes
őstag

nem tudom, hogy ti "probáltátok-e" rohadt nagy essöben, használni a telot? hát nekem ma sikerült, a telefonbol szoszerint folyt ki a viz, de én telefonáltam rajta, és most is müködik. vizet birja :DD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#981) kaller1 válasza .bableWes (#980) üzenetére


kaller1
veterán

és most is müködik
Amíg meg nem indul a korrózió a belsejében.... :U

.::> <::.

(#982) TheDragon007 válasza kaller1 (#981) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Áá, semmi az annak. Én Dániában használtam, most pedig az UKban használom - egyik se a száraz időjárásáról híres :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#983) .bableWes válasza kaller1 (#981) üzenetére


.bableWes
őstag

akkor majd kap 1 szervizt, és csodálkozok, hogy mi lehet a baja :U ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#984) kaller1 válasza .bableWes (#983) üzenetére


kaller1
veterán

Három hónap múlva már szemmel látható jelei lesznek pl. az alaplapon is a korróziónak.csodálkozni meg nem kell,mert a szervízben azonnal levágják a dolgot,és megvonják a garit,ha volt még rajta.

.::> <::.

(#985) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!
Valaki árulja már el, hogy zenében mit tud a készülék, gyári fülese mennyire szól jól vagy egy komolyabb fülessel mennyire jó a minőség...olyan telefont szeretnék ami zenében is erős. Előre is köszi!

(#986) Vtwo válasza Daffchy (#985) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nálam is a zene volt az egyik fő szempont(a kamera és a minőségi ház mellett).
És nem csalódtam,persze nem egy SE W.
Jól szól gyári fülessel is(agybadugós),én egy Panasonicot használok azzal se rossz... :D
A rádió RDS,az MP3 mindent mutat,nekem bevált zeneileg(is).

[ Szerkesztve ]

(#987) marcell1993


marcell1993
tag

jó a gyári fülese a telónak kettészedhető agybadugós és elég jól szól és jól is néz ki! Zenei téren a teló mindent tud külső hangszórón is tisztán szól csak a hangerő nem a legütősebb!
De ez a teló a legszebb eddig amit legyártottak!

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#988) Daffchy


Daffchy
őstag

Köszi szépen a válaszokat!: :R

(#989) Daffchy


Daffchy
őstag

Még annyit áruljatok el légyszíves, hogy elég hangosan szól? Utcazaj nem nyomja el?

(#990) Vtwo válasza Daffchy (#989) üzenetére


Vtwo
senior tag

Szerintem elég hangos és az agybadugós füles elég jól "hangszigetel".

[ Szerkesztve ]

(#991) Daffchy válasza Vtwo (#990) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#992) Vtwo


Vtwo
senior tag

Szívesen. :)

(#993) .bableWes válasza Daffchy (#989) üzenetére


.bableWes
őstag

nagyon jol szol, én lecseréltem az mp3 lejátszot, erre. ami nekem a fülessel van, - nem tudom nektek van-e ilyen probléma - sokat bicajozok (bicajos uton :D ) és nekem csuszik ki a fülembül a kis füles, és elég zavaro, mert nem adja a mélyet rendesen olyankor
de aludni nagyon jo vele

a léptetése olyan hogy 20 "szint" van, pluszba van kis hangerö tekergetö a fülesen.

nem bánod meg ;)

vtwo: szerintem felvesz az SE Wxxx-el a versenyt. sőt, hallgattam már SE W705 öt és hát mit ne mondjak, nekem jobban bejön az LG. de mindenkinek van saját véleménye :)

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#994) Vtwo válasza .bableWes (#993) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nem jobb az SE W ,hanem más.
Nekem is jobban bejön a Secret,azért is vettem ezt és nem SE-t. :)
És ami "különösen aggaszt" : nem is akarom lecserélni :D

[ Szerkesztve ]

(#995) Daffchy válasza .bableWes (#993) üzenetére


Daffchy
őstag

Na úgy látom megvan a következő telefonom... :))
Köszi szépen! :R

(#996) .bableWes válasza Vtwo (#994) üzenetére


.bableWes
őstag

én sem akarom lecserélni, mert imádom!!!! :B
csak 1 féle képpen cserélném le, ha tudnék szerezni 1 arenát ingyen, de akkor is megtartanám ;]

neked a 3gomb (hivásfogado, C, és on/off gombsor) nem csinál/t olyat, h - nekem a C és az on/off - alig akar müködni, nagyon erösen kell nyomni hogy érzékeljen valamit? a fogado gombbal semmi baj, csak azzal a kettövel, és elég zavaro. pl nem merem kikapcsolni a telot :F :D
vagy lehet nem tett neki jöt, h a multkor leesett és még rá is tapostam véletlenül...? :U

Daffchy: nagyon szivesen! de Vtwo-nak is köszönd, de ezt már megtetted :)

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#997) Vtwo válasza .bableWes (#996) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nem,bár a nyomáspontjuk furcsa.

(#998) Daffchy válasza .bableWes (#996) üzenetére


Daffchy
őstag

Megköszöntem neki is aha...
Köszi még egyszer nektek! :R :)

(#999) .bableWes válasza Vtwo (#997) üzenetére


.bableWes
őstag

hát igen az.
nekem a C-t izombol kell nyomni, az on/off-ot pedig a legszélén jobb oldalt.
van 1 kis karc a kijelzön, a közepén a tetejénél, na az ma tovább repedt. :W ha beviszem a boltba, h gariba cseréljék ki, akkor kicserélik? :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#1000) .bableWes


.bableWes
őstag

1000hsz 0:00 kor <---- kb ;] :U

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.