Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Vtwo válasza gizda (#199) üzenetére


Vtwo
senior tag

Szívesen.

(#202) gizda válasza Vtwo (#201) üzenetére


gizda
senior tag

és a kijelző láthatósága lehet állítani kontrasztot vagy fényerőt ?

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#203) Vtwo válasza gizda (#202) üzenetére


Vtwo
senior tag

A fényerőt tudod mauálisan is,és van benne automata fényérzékelő is.És van képjavítás is.

(#205) Birtokeno válasza zsoltika86 (#204) üzenetére


Birtokeno
csendes tag

na jó képeket csináltál, nekem is ilyen telóm van már szeptember óta..akkor még elég ritkának számított, most már azért többknek van..gondolom sokakat meggyőzött az 5mp-s kamera..vagy a giroscope :C

(#207) nagyadam77 válasza Birtokeno (#205) üzenetére


nagyadam77
csendes tag

és még mennyi embernek lesz! a vodafonnál elvileg 0 forintért lehet elvinni! öcsém is ezt kapja tőlem karácsonyra.

(#208) Vtwo válasza Birtokeno (#205) üzenetére


Vtwo
senior tag

Engem a zene is meggyőzött.És ugye a minősége se semmi.

(#210) nagyadam77 válasza zsoltika86 (#209) üzenetére


nagyadam77
csendes tag

na muti! öcsém bmx-ezik, szóval engem inkább a strapabírósága győzött meg!

(#211) Vtwo válasza nagyadam77 (#210) üzenetére


Vtwo
senior tag

Végűl is minden téren meggyőző a jelek szerint :D

(#212) Vtwo válasza zsoltika86 (#209) üzenetére


Vtwo
senior tag

Dobd fel őket

(#214) nagyadam77 válasza zsoltika86 (#213) üzenetére


nagyadam77
csendes tag

neked ilyen szőrös a kezed???:D amúgy tényleg nem rossz, de azt hittem izgalmasabb képeket raksz fel:D

(#216) Birtokeno válasza zsoltika86 (#215) üzenetére


Birtokeno
csendes tag

elvileg automatikusan el kéne, hogy forduljon, mikor képeket nézegetsz, hasonlóan az iPh***-hoz ;)

(#217) nagyadam77 válasza Birtokeno (#216) üzenetére


nagyadam77
csendes tag

annyi para van benne hogy részegen nem lehet könnyű kezelni :)) :)) :))

(#218) Vtwo válasza zsoltika86 (#215) üzenetére


Vtwo
senior tag

Az automatikus.

(#220) Vtwo válasza zsoltika86 (#219) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ja,másfél héttel :DD

(#221) nagyadam77 válasza Vtwo (#220) üzenetére


nagyadam77
csendes tag

másfél hét sok idő, a trónörökösök sokszor apelláltak ilyenekre :K

(#222) Kasumi válasza Vtwo (#200) üzenetére


Kasumi
csendes tag

Köszi a választ :) Szerintem nekem már él, mivel kb 25 hónapos a telóm. Még persze érdeklődünk, de azt hiszem az még nem most lesz, mivel perpill várok, hogy lejjebb menjen az ára. Eddig csak annyira jutottam, hogy az Új feliratot levették róla.

(#223) lexus88 válasza Vtwo (#193) üzenetére


lexus88
tag

Lehet, hogy spéci... :)
Mert én meg a kezemben fogtam és volt rajta. De a többi igaz nem?
A voda meg valóban ratyi, de csak annyira mint a többi szolgáltató. (meg még annál is jobban.) :)
:DD

(#224) Vtwo válasza lexus88 (#223) üzenetére


Vtwo
senior tag

Az enyémen sehol semmi logo :D
A Live! pedig csak mint net menűpont van jelen,amúgy teljesen gyári LG a menű.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#225) Vtwo


Vtwo
senior tag

Amúgy másnak is feltünt hogy alig van eladó Secret,míg a Viewty hegyekben áll a placcon?

(#226) Viktor0610 válasza Vtwo (#225) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilkván azért, mert egyrészt a Viewty elterjedtebb és régebbi típus.

Samsung Galaxy A54

(#227) Juvi


Juvi
tag

Sziasztok, tudom, buta kérdés, de (samsungos múlt után >> arra ugyanis csak nagy kínnal-keservvel trükkel kóddal lehetett) hogy lehet erre játékot telepíteni? Próbáltátok már? Nem vagyok egy vakmerő kísérletező típus, viszont van még az előző SE-os időmből 2 kedvenc játékom, ha nem problémás, feltenném erre is. :K Köszi!!!

(#228) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Hello! Szerintetek érdemes ilyen apróhirdetős oldalakról venni Secretet? 39.900-ért árulnak egy teljesen új Vodafonosat... És amúgy az 0 ft-ért elvihető dolog ugyebár részlet fizetős, vagy tévedek? Mennyit kéne fizetni, mert nálunk max az jönne szóba még.

(#229) gizda válasza Kasumi (#228) üzenetére


gizda
senior tag

kártyafüggetlenül 2év garral 49000 akkor vodásan 39000 ért reális bár ők jóval drágábban árulják vitamax cs.-ban

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#230) Dzsánni


Dzsánni
csendes tag

Sziasztok:
Hamarosan én is Secret tulaj leszek vonánál veszem 40 e-ért.
Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet hozzá pesten tokot venni, eredetit, vagy valami vékonyat, zsebben akarom hordani,és nem akarom, hogy baja legyen.
A válaszokat előre is köszönöm.
Szép napot!

(#231) Vtwo válasza Dzsánni (#230) üzenetére


Vtwo
senior tag

A Vaterán láttam 1000-ért .

[ Szerkesztve ]

(#232) Balthasar válasza Dzsánni (#230) üzenetére


Balthasar
csendes tag

Szia,

szerintem nem kell azt annyira tokozni... Az előlap edzett, a hátlap meg karbon :DD

(#234) Vtwo válasza #00508928 (#233) üzenetére


Vtwo
senior tag

Lásd #170-es videó.

(#235) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Jajj, a videókon az asztalhoz verik meg kulccsal ütik és semmi baja sincs, max a karbon sérülhet (azt hiszem a cikkben olvastam). Amúgy én 2 kérdéssel jöttem:

1.Ha én készüléket vásárlok a Vodánál, akkor a legmagasabb előfizetéses árat kell fizetnem, vagy esetleg az előfizetésem típusától függ?

2. Ez igazán hülye kérdés, vagy nem tudom... Szerintetek mikor lesz pénzkímélő ára a Secretnek? Úgy 30.E-re gondoltam talán, vagy az nagyon álom? :D Nekem mondtak 1-2 hónapot (és ezt nagyon kétlem) vagy hogy karácsony után megy le az ára. Pl a Shine nélhány hét alatt 23.E-ről 19-re lett leárazva a T-mobilnál. Kíváncsi leszek a véleményetekre, és ha nagyon hülye kérdés vagy nem való ide stb, akkor bocsi és légyszi nem szóljatok le :)

[ Szerkesztve ]

(#236) Dzsánni válasza Kasumi (#235) üzenetére


Dzsánni
csendes tag

A vodánál attól függ, hogy az előző hónapban mennyit beszéltél, neteztél, úgy leszel A B C D kategóriába( azt még az ügyfélszolg. se tudja, hogy pontosan mennyit kell beszélni, hogy jobb kategóriába csússzál). Így veszem én is B kategóriába a mobilt.

Más. A cikkben azt írják a karbon rész sérülékeny, azért akarok valami vékony tokot. pl ilyet: [link]
Valaki hasonlót tud nekem ajánlani?

(#237) N-vidi-A válasza #00508928 (#233) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Az biztos, hogy kell ra tok, marcsak a karcok elkerulese miatt is..
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#238) Vtwo válasza Kasumi (#235) üzenetére


Vtwo
senior tag

Szerintem elérte azt az árszintet ahonnan már nem fog sokat lemenni.Én is arra vártam hogy leessen az ára,de ez már lassan beáll erre a szintre.
Azért kb.40-45e(0percesen,2év garival) egy ilyen tudású és minőségű telóért ajándék(szerintem).

(#239) N-vidi-A válasza Vtwo (#238) üzenetére


N-vidi-A
őstag

EZ teljesen igy van, enne lejjeb mar csak evek alatt fog lemenni az ara!
stilusis, okos telo!

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#240) Kasumi válasza Dzsánni (#236) üzenetére


Kasumi
csendes tag

Köszi a választ :) A jobb kategória az a drágább ugye, vagy csak nekem nem jó a szövegértésem? :D Amúgy én alig szoktam valamit beszélni, max két hívás meg 1 sms...

A többieknek: ok, értem, köszi, majd lesz valami :) Tényleg azért nem drága egy ilyen telefonhoz képest. Mint pl a Pradát még mindig egy 100-asért árulják aztán nem is éri el ezt a szintet szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#241) Dzsánni válasza Kasumi (#240) üzenetére


Dzsánni
csendes tag

"A" kategória az alap, sok beszélgetéssel, smsel, nettel "B" -s lehetsz, s így tovább. A secret "A" ba 50 ezer, "B"-be csak 40. :) Az ügyfélszolg. tudja megmondani, hogy melyikben vagy ebben a hónapban.

(#242) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Jó, akkor tényleg nem megy a szövegértés xD Bocsi ezért az idióta hozzászólástól csak már péntek van! De köszi, akkor beszélgetek majd sokat! :)

(#244) Dzsánni válasza Kasumi (#242) üzenetére


Dzsánni
csendes tag

Semmi baj, nálam is péntek van. De hamarosan indulok Pestre, és átvehetem végre a telót, már várom! :) :) Enyi pénzért hasonló tudású telót nem találtam a vodánál.

(#245) Kasumi válasza Dzsánni (#244) üzenetére


Kasumi
csendes tag

Mázlista! Köszi mindenkinek a választ, most okosnak érzem magam! :D Szerintem hasonló idióta kérdésekkel nem bombázok senkit sem :) Amúgy van valakinek még fényképe a telóval, mert megnézném. Már láttam párat, de érdeklenek újabbak is, ha vannak :)

(#246) Juvi válasza Kasumi (#245) üzenetére


Juvi
tag

(#247) Balthasar válasza Kasumi (#245) üzenetére


Balthasar
csendes tag

Parancsolj, itt a szépség :D

(#248) Vtwo válasza Juvi (#246) üzenetére


Vtwo
senior tag

Hali!
Automatán használod,vagy eljátszogatsz a beállításokkal?

(#249) Kasumi válasza Juvi (#246) üzenetére


Kasumi
csendes tag

Váó köszi! Mit ne mondjak régen láttam ilyen jó képeket egy telefon által! Csak a legnagyobb méreten kinagyítva látszik, hogy telefonos! Főleg a TV-s tetszik, mert eddig még a fényképezőnk se tudta jól lefényképezni a TV-t.

Balthasar:nagyon tetszik, ezzel teljesen megnyertél, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#250) Vtwo válasza Kasumi (#249) üzenetére


Vtwo
senior tag

Látnád a videóját :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.