Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) .bableWes válasza TheDragon007 (#650) üzenetére


.bableWes
őstag

pont ezt akartam kérdezni :DDD

akk csak szoftver hiba, bocs a megfogalmazásért magyar paraszt vagyok :DD :DD

kösz:D :R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#652) TheDragon007 válasza .bableWes (#651) üzenetére


TheDragon007
senior tag

magyar paraszt vagyok - Ami azt illeti, én szlovákiai magyar fődmívelő famíliábú gyüttem :DD

Szóval nem csoda, hogy felfogtam a gondod :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#653) .bableWes válasza TheDragon007 (#652) üzenetére


.bableWes
őstag

lool akkor közel laksz hozzám :DD

de ma rájöttem h mi a gondom, mer ezt csak akkor csinálja a lejátszo benne, ha le van véve rola a hang, de hangos üzemmodban van akkor meggyedzi a hangeröt :D

este tölteni kellet a telot :(((

2nap intenzív használat és nyekk neki :W :O

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#654) TheDragon007 válasza .bableWes (#653) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nálam szinte állandóan csendes módban van, szóval érdekes.
Bár az enyém független angol verzió ebayről :DDD

2nap intenzív használat és nyekk neki - Így van, ezért hordok magamnál inkább egy plusz akksit is.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#655) Cheater666


Cheater666
csendes tag

Hello a telo aksija ugyebár alapból 800mAH-s és láttam boltokba ilyet meg 900-ast is és oda volt irva hogy jó secrethez ez igaz a 900-asra? mert akkor azt vennék plussz aksit természetesen gyári lg-s . az áruk 800 5e 900 6e. sokat utazgatok és jó lenne ha lenne plussz aksi ehhez a telomhoz is :D

[ Szerkesztve ]

(#656) Cheater666


Cheater666
csendes tag

eszembe jutott mégegy kérdés XD az http://secret.lgmobile.com/hu/hu/ oldalon jobb alul ugye van az hogy műszaki adatok és ha rákattintok be is jön de alatta rálehet menni hogy kiegészitők és ott nyomban az első egy bőrtok ugy néz ki mint a telo hátulja szinben azt hol lehet venni? nagyon fontos lenne. bocs a buzgoságomért csak örölök nagyon a telonak ha végre kedden a kezem között lessz :D

[ Szerkesztve ]

(#657) konorti válasza .bableWes (#653) üzenetére


konorti
csendes tag

Hát igen az, hogy két csík maradt rata az még túl sok mindent nem jelent.
Nekem is volt, hogy megnéztem 2 csík van még rajta mondom tök jó, erre kb 10perc múlva kiírta, hogy akku lemerült és kikapcsolt mindenféle előzetes jelzés nélkül. :((

(#658) .bableWes


.bableWes
őstag

az biztos... :((( nekem 3-2 csikkal birt ki 2 napot mikor hivtam tnap reggel anyámat 2 csik, 3 perc besz után 1 csik lezárom bill zár ra azt kiirja h akku lemerült :O :W

hol tudok venni hozzá potakut?? :DD ( mondjuk nem is keresgettem eddig ) :))

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#659) TheDragon007 válasza .bableWes (#658) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Én eBayen vettem 2pótakkut töltővel együtt, valami nevetséges összegért. Erősen HongKongból származnak, amit csak alátámaszt az a tény, hogy az egyik pótakksival 2 perc működés után már magától kikapcsol a telcsi, hiába töltöm fullosra :DDD
Viszont kb. 9hónapig az a pótakksi is jól ment.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#660) Juvi


Juvi
tag

Térerővel hogy álltok? Mostanában tapasztalom (7 hónapos múlt) hogy ránézek és 0 térereje van, vagy ismerős mondja, hogy nem voltam kapcsolható. :(
Más: mostanában az is előfordult, hogy amikor gyorstárcsázóval hívok, koreai karakterekkel írja ki a nevet. Először azt hittem, képzelődtem, de már 4-5-ször is előfordult. Lehet, hogy megérett egy sw-frissítésre? :U

(#661) .bableWes válasza Juvi (#660) üzenetére


.bableWes
őstag

lehet nem ártana neki 1 frissités, habár nem tudom nekem egyik telom se volt frissitve mégis ment/mennek frissétés nélül 2 év után

téreröt tekintve nekem mindenhol 7es, még ott is ahol az SKk510 nél nem volt, a koreai karaktert nem tudom, nekem a kijelzövel annyi bajom van h a kis ablakok also fele elmosodik, tehát pl ha befejezem a hivást a kis ablak also fele ilyen csikos ami nagyon ingerlö tud lenni :(((

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#662) TheDragon007 válasza .bableWes (#661) üzenetére


TheDragon007
senior tag

.bableWes + Juvi: Ezek gondolom mind SW hibák, mivel nálam nem fordulnak elő angol O2ős firmwarrel

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#663) jooker82 válasza Cheater666 (#655) üzenetére


jooker82
nagyúr

NEMRÉG NYILT EGY LG MOBIL MÁRKABOLT A MAMMUTBA,SZERINTEM OTT ÉRDEKLŐDJ,AKSI ÜGYBEN. SORRY

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#664) McCartman


McCartman
senior tag

heh.:)
még tavaly nyár végén ruháztam be egy secretre , akkoriban hiába keresgéltem szinte egy topic sem volt róla sehol ,(nemugy mint a kb hasonlo (ar)kategoriaban levo samsung u900asokrol) ez is kihalófélben volt sokáig.
Most meg véletlen visszanézek és lám.. :)
A telefon azota is rendesen birja a strapát , a karcálló üveg (lekopogom :)) még olyan amilyennek neve szerint lennie kell.
Egyedül az vágott mellbe egy kicsit , hogy tűző napsütésben nem lehet látni a kis kék érintőgombokat , dehát rutinos secret tulajok ugyis tudják hogy találják.. :DD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#665) .bableWes


.bableWes
őstag

hát lehet h sw hiba de zavar... de ez van... :DD

mccartman: most az h karcálo v sem nekem már van rajta karc, pedig csak zsebben hordtam és nem dobáltam, igaz g pici karc és csak fényben látod, de elvileg karcállo, szal nem tudom...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#666) TheDragon007 válasza McCartman (#664) üzenetére


TheDragon007
senior tag

rutinos secret tulajok ugyis tudják hogy találják

Jah, én is tudom, hogy hol vannak, ami elég hasznos dolog, mivel a napokban tűnt el a felfelé kurzor kis pöttye közülük :DDD Úgy néz ki már nem is fog visszajönni :N
Azért a gyűrűk még látszanak körülötte, ha valami történik :D

Tehát lett egy rejtett, top-Secret gombom :))

Illetve még így is dizájnos a telcsi, mivel nem az egyik oldalsó pötty tűnt el :K

.bableWes: Biztos,hogy ugyanarról az LG modellről beszélünk? Nekem mint már mondtam, majdnem egy éve utazik a zsebben, kulcsok, csavarhúzó, stb. társaságában :DDD Még mindig nincs rajta nyoma sem a karcoknak.

Jéé, enyém a 666os hsz ;]

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#667) direkt-x


direkt-x
tag

Ma voltam bent a vodánál, hogy vegyek 1 ilyen telót.
Természetesen elfogyott, és nem is lehet rendelni se, de a csaj azt mondta, hogy beszélt az illetékessel, és azt mondta neki, hogy lesz teló, még az akció idején. :DD
Tehát csak várni kell :C (remélem nem sokat)
Gondoltam, hogy megosztom ezt veletek. :))

(#668) Danielsson válasza direkt-x (#667) üzenetére


Danielsson
tag

Én is felhívtam ma egy boltot, és azt mondták a héten bíznak benne hogy lesz teló, de az árát nem tudják előre megmondani, mert az mindig a szállításkor derül ki.

(#669) Deark


Deark
csendes tag

Üdvözletem!

Én pénteken fölháborodtam azon, hogy egy hete töltöttem 3 rugóval a mobilom és már nincs rajta pénz, pedig alig beszéltem tíz percet. Ekkor döntöttem úgy, hogy előfizetéses leszek. Régebben voltam már előfizus és a 3 rugó bőven elég volt egy hónapban. És most nem beszélek többet, mint akkor. Végignéztem a mobilokat neten. A secret-re esett a választásom. Viszont én is azzal a problémával szembesültem, amivel itt néhány ember. Hogy a vodánál jelenleg nincs raktáron. (a pannonnál meg a t-mobile-nál sincs amúgy) Gondoltam, akkor lesz egy k660. Na ebből sem volt. Ma szegeden végigjártam az üzleteket. Volt, ahol azt mondták, hogy lesz még. Volt, ahol azt, hogy nem tudják, de a pesti raktárban jelenleg nincs, ezért rendelni sem tudnak. A modellje viszont kint van még több üzletben is, szal remélem, hogy lesz még. Az egyik helyen a nő fölírta a mobilszámom és azt mondta, hogy szólnak, ha lesz. Benéztem a pannonhoz. Ott azt mondták, hogy náluk már nem lesz, mert kifutó modell. Aztán gondoltam egyet. Használtkereskedésben lehet találni nulla perces meg egy hónapos secret-et 40-50 rugóért. Beszéltem az egyik fickóval. Azt mondta, hogy egy k770-est beszámítana 25-be, így csak 15ezer lenne a teló. Vodánál b-s előfizuval 1 Ft a k770. Vagyis csak lenne, mert egész szegeden nincs belőle. Egyik ismerősöm délután körülnéz pesten, hátha van még valahol. Ha nincs, akkor várunk és reménykedünk, hogy lesz még. De tök fura, hogy mennyire jó telefon, mennyire nem reklámozták és mennyire nincs belőle egy darab se. =)
Nah csak gondoltam megosztom veletek, hogy mire jutottam. =)

(#670) TheDragon007 válasza Deark (#669) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Szlovákiában elég sokat reklámozták január környékén, ha van kedved átruccanni a szomszéd országba, akkor lehet hogy ott még találsz.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#671) Danielsson válasza Deark (#669) üzenetére


Danielsson
tag

Elég baj ha ez a teló már kifutó! Nincs egy éve hogy piacra dobták! Vagy nem jól tudom? Én minden esetre bízom benne, hogy lesz még Vodában, mert hiába olcsó, a cégnek csak jó, mert kötsz hűségnyilatkozatot mellé! Szóval ebben reménykedem. Ha visszateszik az árát esetleg, akkor én mondjuk nem veszek ilyet, akkor inkább Nokiát. :))

(#672) .bableWes válasza TheDragon007 (#666) üzenetére


.bableWes
őstag

full ugyanaz a telo, legalább is rem h nem basztak át a boltban mer akk kiverem a hisztit... ;]
de nem az hogy nagy karcok, mert nem láthato, csak sajnos a szemem ilyen kis hibákat is észrevesz, tehát ha pont rásüt a nap, 1 ici pici karcot láttam rajta, de az nem vészes, apro hiba de attol tökéletes :DD

a multkor kérdeztem, h hol van a lámpa funkcio, nos megtaláltatam a mai angol orámon :B
nyomjátok hosszasan meg a "csillag"********** gombot a bekapcsolásához (kb 5mp) és bekapcsol a vaku, mint ellemlámpa, a kikapcshoz, pedig a ugyan azt a billt. lehát a csillagot, igaz itt más csak meg kell nyomni a lámpa off-olásához... ( nem értem miért nincs 1 menü a lámpának :( de mükszik :C )

Danielsson: ki irta/mondta ezt a hülyeséget h kifuto a telo???? :Y a vodánál épp készlethiány van az ára miatt ( 10k ami sztem 1 ilyen teloért még ajándék is) :K

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#673) Deark válasza .bableWes (#672) üzenetére


Deark
csendes tag

Nekem mondták ma a pannonnál, hogy kifutó.

(#674) TheDragon007 válasza .bableWes (#672) üzenetére


TheDragon007
senior tag

nyomjátok hosszasan meg a "csillag"********** gombot a bekapcsolásához
Szétnyitom a telót majd lenyomva tartom a csillag gombot, de nekem nem ír több csillagot a telefon, és nem kapcsol be a lámpa sem :(

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#675) Brutális eb válasza .bableWes (#672) üzenetére


Brutális eb
addikt

Köszi működik a fény. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#676) .bableWes válasza TheDragon007 (#674) üzenetére


.bableWes
őstag

nem tudom, én lenyomom a csillagot hosszan 1x és bekapcsol a lámpa (aminek örülök) de nem tudom h neked mért nem müködik :((( :W

10c-s a sw rajta??

deark: lehet h a pannonnál kifuto, de vhol olvastam ma számtekon h az egész országban készlet hiányvan a SECRET-böl :N, mondjuk meg is értem mert pl vodánál 10k ért ajándék, söt még40-50k ért is függetlenben... ;] sztem ennyinél többet ér de én leszarom mer nekem már itt van a zsebemben :B de hajrá, kitarto keresgélést, és ajánlom a 0perces készülékeket :))

szerk: végre 1 ember akinél megy :DDD hajrá a többieknek is:)

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#677) TheDragon007 válasza .bableWes (#676) üzenetére


TheDragon007
senior tag

10c-s a sw rajta??
Nem, KF750-V10b, a fene egye meg :DDD Hol találok frissebb fw-t?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#678) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Apa megkérdezte, hogy meddig lesz 10.E, és azt mondták, nem tudnak semmit, de valószínüleg nem változik, mer minek változna? (mondták) Csak az az egy dolog aggaszt, hogy van ugye az a készülékáras papír, ahol van két ablak:Valentin napi ajánlataink 2 az 1 áráért 6, alatta Valentin napi készülék ajánlataink °. Én úgy gondolom, az a kis kör is 6os akart lenni, de mindet félrenyomtatták (4 különböző dátumút néztünk meg). Nade a 6os hoz az van, h márc 31.ig, az akció keretében két előfizetés egy előfizető nevére kerül stb... A neten viszont nincs olyan külön akció, amiben a secret most olcsóbb... Szal mi van most? :D Mert ha marad az ár, a héten jön Mórra (azt mondták), és akkor kapok. Váá!

(#679) .bableWes válasza Kasumi (#678) üzenetére


.bableWes
őstag

szia!

rem lesz olyan "szerencséd" :DDD h megjön a vodábol mert nekem még most se jött sms h megjött volna-e ahonnan rendeltem, de miért is változna? mondjuk a változtatási joga megvan, de ha megrendelted márc31. elött akkor pont benne vagy a 10k-s értékben :)
reméljük h megjön amikorra kell, és annyi lesz amenyit álitanak tehát 10k ;)

thedragon007: nem tudom, keress utánna, de lehet h az lg központi oldalán rajta van az ujjab sw frissités lásd(ati:amd szerveren mindig ott az ujj driver, hátha ide is felküldték a 10c-t) reméljük, de utánna nézek én is ;)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#680) Lee83


Lee83
csendes tag

Hello!
Videót be lehet állítani hívóképnek? Ha nem akkor ha képet állítok be azt mekkorába rakja ki?
Előre is köszi a válaszokat! :)

(#681) Danielsson válasza Kasumi (#678) üzenetére


Danielsson
tag

Pécsen azt mondta egy vodás csaj, hogy a március 31. az valószínűleg egyes akciókra vonatkozik, plusz a netes rendelésre! MErt ott most kapsz headsetet meg ilyenek. De Secretet nem csak valentin-napi akcióban adnak, hanem per pillanat minden B-s előfizetéssel 10k!

(#682) TheDragon007 válasza Lee83 (#680) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Be lehet állítani videót hanghívásra meg videohívásra is.

.bableWes:
A firmware update cuccok az LG oldalán támogatják az összes telefont, kivéve a Secretet. Rákerestem "alternatív" (értsd: hekkelős) megoldásra is, de az eléggé macerásnak tűnik, meg valami spéci kábel is kell hozzá :( A legjobb, hogy az LG PC Suite sem települ fel a 64bites Vista Home Premiumomra, tehát backupolni sem tudom a fontos dolgokat... Majd csekkolom mi a helyzet XP32biten, hátha több szerencsém lesz :D

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#683) Kasumi


Kasumi
csendes tag

Thx a válaszokat, megnyugodtam :) Akkor lesz ilyen telóm! Fél éve várok, és a héten elvileg jön Mórra Tatabányáról. Ha nem jön, akkor felmegyünk Tatabányára.

(#684) Vtwo válasza .bableWes (#672) üzenetére


Vtwo
senior tag

Na,ez a lámpa dolog jó ötlet volt :C

(#685) Danielsson


Danielsson
tag

A durva egyébként az, hogy semmilyen Lg nincs a vodánál, szóval nem csak kp500, hanem Cookie sincs! Ahhoz képest, h mennyire reklámozzák elég ciki! :)

(#686) Mario88


Mario88
tag

Na és függetlenül van/volt valahol akciósan mostanában? Fukar, MM, EW, Auchan, Cora, stb. ???

(#687) Danielsson válasza Mario88 (#686) üzenetére


Danielsson
tag

Én MM-ban nem láttam itt Pécsen.

(#688) Nabukin


Nabukin
tag

Nekem nem sikerült működésre bírnom a lámpát, pedig V10c van az én telómon is. :((( Lehet, hogy valamit elrontottam? a csillag folyamatos nyomva tartás 5, 10 15, 20 másodpercig nem használt... :F

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ki lehet valahogy kapcsolni a fényképező hangját? Engem nagyon tud idegesíteni, ha valakinek a telefonja fényképezéskor hangoskodik... Ennél fogva az meg még jobban idegesít, ha az enyém is hangot ad... :((

(#689) Brutális eb válasza Nabukin (#688) üzenetére


Brutális eb
addikt

Vodka c szoftvernél csendes üzemmódban nincs hang.

Itt van pár occóóó.:[link]

Jobban megézve mégse olyan occóóóóóó...k :(

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#690) Nabukin válasza Brutális eb (#689) üzenetére


Nabukin
tag

Hát nekem sajna nem akar ez se összejönni... vagy lehet, hogy nekem túl jó a hallásom... :((( De még mindig van hang... (A Sagememnél be lehetett állítani, hogy nincs hang... )

(#691) Vtwo válasza Nabukin (#690) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nekem is vodás C az SW.És van lámpa,néma üzemmódban nincs zárhang.
Vidd be SW frissítésre szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#692) .bableWes válasza TheDragon007 (#682) üzenetére


.bableWes
őstag

az komoly kis cucc... :D :F az alternativ cuccot értem, mer magam is a tört dolgok hive vagyok :DD de elvileg kéne vista alatt futni, mert csinál a vista x32-es mappát a pr.files ben,

azért komoly h lg hivatalos honlapján nincs sw hozzá, az elsö nagy baki az LG részéröl, és pont a secret, hez pff :F

nekem ez a sw van rajta KF750-V10c-01082008 tehát elég régi... de sok sikert az sw frissitéséhez, ha sikerül kérlek oszt meg velünk is, ha lehet :B mer kiváncsi vagyok már rá :U

nem értem a többi vodánás secretnél mért nem megy a lámpa???? :Y vkinek megy, vkinek nem :F sok sikert hozzá ;) nekem sincs kamera hang :D de mondjuk mikor megvettem a telot akkor volt elsönek és utoljára hangos üzemmodban :DD

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#693) lexus88


lexus88
tag

Ha ez a Mammutos, új LG márkabolt megnyílt, akkor érdemes lenne bepróbálkoztatni a telót egy sw frissítésre. Ha arra jár valaki pls kérdezze meg, mert én messze lakom Pesttől, és nem tudok berohangálni, de ha tudnak vele érdemileg csinálni valamit, akkor megéri a frissítés és bemegyek. Nekem le sem lehet venni a hangot, a képek sem olyan jók, ez a lámpás dolog sem megy, pedig marha jól jönne...
Láttam ezen az oldalon, v10o-ról és v10e-ről is volt szó...
Remélem valaki valamit tud lépni, hogy nekünk Secret tulajoknak jó legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#694) TheDragon007 válasza .bableWes (#692) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Asszem holnap elnézek a közeli O2 boltba, ők ugyanis árulnak Secretet, hátha tudnák occsóért frissíteni...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#695) TheDragon007 válasza TheDragon007 (#694) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Biztonsági mentés már megvan :C Remélem nem kerül többe a firmware frissítés a boltban mint az a spéci kábel (8ojró+szállítás) amivel magam is buherálhatnám...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#696) lexus88 válasza TheDragon007 (#694) üzenetére


lexus88
tag

kíváncsian várjuk...

(#697) Nabukin


Nabukin
tag

Jajj, tényleg. Hogy működik ez a szoft. frissítés pontosan? Bemegyek valamelyik vodás boltba és ott megcsinálják nekem? Vagy nem ilyen egyszerű a dolog? :F

És most, hogy így mondjátok a másik gond meg a PC Suite. Nincs semmi mód rá, hogy vista x64-en működésre bírjam a progit? :(

(#698) .bableWes válasza TheDragon007 (#695) üzenetére


.bableWes
őstag

hát hajrá :DDD én ameddig nincs baja az sw-nek addig nem nyulok hozzá, mer nincs pénzem ilyen dolgokra :DDD ha megy 2évet ezzel az sw vel tudnak vmit az lg-nél :C

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#699) TheDragon007 válasza Nabukin (#697) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nekem eddig nem sikerült - hibával elszáll a telepítés... :U

.bablaWes: Ha nagy számot mondanak a boltban, akkor én vagy rendelek olyan spéci kábelt, vagy egyszerűen csak ezentúl is kibírom a lámpahiányt + a kamera zárhangját :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#700) .bableWes válasza TheDragon007 (#699) üzenetére


.bableWes
őstag

öö :U sztem az a kábel lesz kb 5k és semire nem fogod használni, max 1-2x ujra rakni a sw-t

a boltban nem tudom menyiért pakolják át az sw-t de ott elvileg várni kell 2hetet legalább is ittt ezen a területen, beküldik a boltbol a nagyszervizbe és ehez jön a utiköltség+szerelés+sw dij... de reméljük mind 2 olcso:D :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.