Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) fornettisuti válasza ClioRS (#3949) üzenetére


fornettisuti
veterán

Anomália

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3952) ollie válasza ClioRS (#3949) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Esetleg próbálj ki egy gyári visszaállítást.

***

(#3953) ClioRS válasza ollie (#3950) üzenetére


ClioRS
őstag

Semmi mod, full gyári az egész, root sincs.

Már csináltam kétszer... Az a baj, hogy navigálni sem navigál, szóval valóban van valami gebasz vele.... :U

(#3951) fornettisuti
Mivel nem navigál, ezért annál kicsit több.

[ Szerkesztve ]

(#3954) pusszycat válasza ClioRS (#3953) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Előfordul az ilyesmi. Nekem még megvan pl. egy samsung wave s8500 telefon, annak is süket a gps csak úgy egyik napról a másikra. Valami antenna érintkezés hiba lehet.
Nem írtad milyen a tableted mert tele van a youtube a "how to fix/repair gps problem ...." :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3955) Feri1990 válasza ClioRS (#3947) üzenetére


Feri1990
tag

Ez az alkalmazás nekem se működik viszont IGO val tegnap navigáltam szóval a GPS tuti jó. Amúgy eltart egy ideig míg műholdat talál (5+ perc)

(#3956) DJ. Ru$y válasza pusszycat (#3954) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

G PAD 8.3 topikba biztos Samsung Tablettel kapcsolatban jön kérdezni nem? :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3957) pusszycat válasza DJ. Ru$y (#3956) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"Nemreg vettem egy tabot" - ha szerepelne az "ilyen" akkor igen, de így nekem kétséges a tablet gyártója. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3958) f(x)=exp(x) válasza pusszycat (#3957) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Csak alatta ott egy kép.... :)

(#3959) ClioRS válasza pusszycat (#3957) üzenetére


ClioRS
őstag

Azért ide írtam, mert ilyet tabot vettem, nem gondoltam, hogy ezt külön ki kellene emelni, ha a témájába írok :)

(#3955) Feri1990
Köszi.

(#3960) pusszycat válasza ClioRS (#3959) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sok topik-szédelgő van, főleg egy ilyen sikeres topikban mint ez is. Amúgy megoldódott vagy el sem romlott. :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3961) ClioRS válasza pusszycat (#3960) üzenetére


ClioRS
őstag

Egyelőre ugyanaz a szitu, wifi alapján belövi a helyet, amúgy meg semmi. Szerviz lesz belőle, úgyis be kell mennem, mert a G2-őm is szórakozik, csak annál legalább gyenge jel van, bár sokra nem megyek vele mert gyorsan eldobálja.

(#3962) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok, szeretnk venni én is egy ilyen tabot, de normális boltban nem találtam. Szerintetek lesz még valamikor? Vagy már leállt a gyártása?
Tapasztalatok a kijelzőn sárgásodást, vagy sárga foltokat?

(#3963) fravik válasza csmat (#3962) üzenetére


fravik
tag

Szia,

igazad van, nem látom a tabot egyik áruháznál sem, ahol én nézegettem anno... néhány hete vettem a sajátomat, akkor még volt egy csomó helyen. Ilyen sufni-GSM boltokban meg nem érdemes szerintem venni, mert a gari az necc.
Én kijelző sárgásodásról ennél a tabnál nem is hallottam, egy ideje követem a topicot és nem rémlik, hogy ilyesmi történt volna valakinél. Az utóbbi időben szerintem csak a kijelző megvilágításával volt problémája valaki(k)nek, ezen kívül semmi különös.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#3964) orrlyuk válasza csmat (#3962) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

nekem viszont az a véleményem / tapasztalatom, hogy sok a galiba a kijelzővel, kicsit végig kell a topikot böngészni. A színei elsőre nekem is kicsit furcsák voltak, a kelleténél sárgásabbnak, melegebbnek éreztem, főleg az új G-tabokkal összevetve.

Mivel nekem is előjött pontszerű bevilágítási hiba, hivatalos LG garival cseréltettem a kijelzőt, és bizony a színek is jobbak lettek!

Szóval én sem ajánlok mást, csak hivatalos forgalmazót. Ebben a méretben és felbontásban sajnos továbbra sem nagyon van olcsóbb alternatíva.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#3965) csmat válasza orrlyuk (#3964) üzenetére


csmat
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, sufni boltból semmi képp nem akarok venni. Csak most fogyott el vagy nem is gyártják már??Amiben van 3g, annak mi a pontos típusa?

(#3966) fravik válasza csmat (#3965) üzenetére


fravik
tag

Azt hiszem, hogy az VK810, de Európában nem kapható, csak az USA-ban, ha jól tudom. Verizon-os SIM megy bele és LTE képes.
Lehet, hogy véget ért a forgalmazás, de azt jelezni szokták, ez most így eltűnt mindenhonnan egy csapásra.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#3967) golyani válasza fravik (#3966) üzenetére


golyani
addikt

edigital is azt írja, hogy már nem forgalmazzák

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3968) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van máshol.

[itt]

[itt]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3969) randras válasza pusszycat (#3968) üzenetére


randras
veterán

Normális boltban

(#3970) Jannn válasza randras (#3969) üzenetére


Jannn
senior tag

A 2. helyen 2 év gyári gari ír

(#3971) csmat válasza fravik (#3966) üzenetére


csmat
senior tag

Akkor ezekben nincs is 3g??

(#3972) ollie válasza csmat (#3971) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs. Az USA-n kívül sehol nincs olyan verzió, amibe tudnál tenni SIM kártyát, ha erre gondolsz.

***

(#3973) fravik válasza golyani (#3967) üzenetére


fravik
tag

BestByte Allee-ban még volt ma fehér bemutató darab, azt nem tudom, hogy van-e készleten, de az biztos, hogy ott 85ezer és a webshopban már nem elérhető.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#3976) csmat


csmat
senior tag

Véletlen

(#3977) crissprivat


crissprivat
senior tag

Hali.
Telepítettem mind a két epson appot a 8.3-ra. Az epson iprintet és az epson print enablert is. A gépen a nyomtató menünél hozzáadtam a nyomtatót. Idáig sima ügy. De ha valami iratot szeretnék kinyomtatni,rányomok a megosztásra és az epson iprintre akkor csak egy üres fehér lap fogad. Nem tölti be a kijelölt szöveget. Mi lehet a hiba?
Pl. gmailböl meg simán nyomtat. Ezért mindig ha nyomtatni akarok,elöször el kell magamnak köldeni emailben a dokumentumot,csak az után tudom nyomtatni. Ezt szeretném kikerülni.
Valaki megoldást?

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#3978) mukisrác válasza csmat (#3962) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Az expansys oldalán van még

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#3979) pusszycat válasza mukisrác (#3978) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ritka jó ár érte. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3980) csmat válasza mukisrác (#3978) üzenetére


csmat
senior tag

Köszi, mennyire megbízható bolt? Garancia hogy működik?
( megéri még megvenni? Nem túl régi már?)

(#3981) fornettisuti válasza pusszycat (#3979) üzenetére


fornettisuti
veterán

érdekes, hogy februárban lesz egy éves az enyém, 84-ért vettem, ahhoz képest nem sokat ment le az ára.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3982) pusszycat válasza fornettisuti (#3981) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert ez a legjobb abból a sorozatból amit az Lg kiadott, most is ezt választanám. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3983) mukisrác válasza csmat (#3980) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Elvileg rendben van a bolt, többen vettek onnan nexus 5-öt,
valahol azt írja az ASZF, hogy ha van az adott országban márkaszerviz, akkor ott is lehet érvényesíteni a garanciát [link], ami ha jól tudom 2 éves náluk

Nekem pont 1 éves a Tab, nem tartom réginek, tökéletesen ellátja feladatát, meg sem fordult a fejemben hogy lecseréljem

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#3984) csmat válasza mukisrác (#3983) üzenetére


csmat
senior tag

Ha most vennél, most is ezt választanád? Vagy van már jobb? Bár ebben a kategóriában nem nagyon találtam más 2 gb-ost. Még gondolgozom az lg gpad 8.0án, vagy az alcor 0819m-en. Wifi erős?

Mennyire szokott garanciális probléma lenni a tabbal?

[ Szerkesztve ]

(#3985) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Nincs valakinek egy V20d kdz-s linkje ami működik (le lehet tölteni) mert innen: [link]
nem indul a letöltés...

(#3986) DJ. Ru$y válasza Keraa (#3985) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megnyitod ezt az oldalt, az "=" után elkezded bepötyögni a CSN számot (dobozon, beállításokban megtalálható), majd kidob egy oldalt találsz benne egy linket, amit ha kimásolsz eléred a saját gépedre szánt SW-t.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3987) mukisrác válasza csmat (#3984) üzenetére


mukisrác
aktív tag

szerintem most is ilyet vennék, nem is feltétlenül a hardver miatt, hanem a méret miatt is, meg úgy egyben az egész nagyon ott van. Nagyon eltalálták számomra ez a 8,3"-t.

garanciális kérdés: nekem 1-szer volt szervizben, a kijelzőn megjelent egy fehér folt, bal felső sarokban egy sárgásodás, és alul a bevilágítás sem volt tökéletes, így cserélték a kijelzőt

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#3988) Keraa válasza DJ. Ru$y (#3986) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszönöm szépen DJ. Ru$y :R ! Sikerült letölteni :-)

(#3989) csmat válasza mukisrác (#3987) üzenetére


csmat
senior tag

Köszi, újra ez van az első helyen, bár kijelző sokaknál szarakodik, de akkor ha az expansysnál veszem, és nekem is gondom lenne a kijelzővel, vihetem pl a váci úti szervizbe, vagy pl az akácfa utcaiba? A.legtöbb boltból csak elfogyott, vagy nem is gyártják már?

[ Szerkesztve ]

(#3990) mukisrác válasza csmat (#3989) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Sztem dobj egy mailt az expansys-ra, hogy milyen számlát és jótállási jegyet adnak és azt elfogadják-e a MO-i LG központi szervízben, ez a tuti.

A nexus 5-öknél úgy tudom nem volt gond a garanciáztatással. Az expansys nem egy sufni bolt.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#3991) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Hogyan tudom előhozni a korábban megnyitott alkalmazásokat? :S
Elvileg a jobb oldali dedikált gombnak kellene lennie nem?

(#3992) mukisrác válasza z123456789 (#3991) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Home gombot nyomd hosszan

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#3993) z123456789 válasza mukisrác (#3992) üzenetére


z123456789
addikt

Bakker! :D Köszönöm! :)

(#3994) DJ. Ru$y válasza z123456789 (#3991) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az 3 vonal, az barátok közt is az opciókat jelenti :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3995) z123456789 válasza DJ. Ru$y (#3994) üzenetére


z123456789
addikt

Úgy értettem hogy ott lenne a helye.

(#3996) DJ. Ru$y válasza z123456789 (#3995) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem feltétlen, az LG ezt a kiosztást használja itt, G3-on meg mondjuk úgy variálható egyesével, ahogy akarja az ember.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#3997) randras válasza DJ. Ru$y (#3996) üzenetére


randras
veterán

Itt is variálható nem?

(#3998) pusszycat válasza randras (#3997) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kijelző -> Előlapi érintőgombok. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3999) f(x)=exp(x) válasza randras (#3997) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

De nem annyira mint a G3-ban. :)

(#4000) DJ. Ru$y válasza randras (#3997) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Előre beállított sémák vannak G3-omban megfogok egyet és áthúzom a másik oldalra, oda húzom ahova akarom és az előre megadottakból oda teszek be egyet ahova akarok. Kicsit fejlettebb lett ez a része.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.