- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- Rap, Hip-hop 90'
-
LOGOUT
LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó
Új hozzászólás Aktív témák
-
hito
nagyúr
-
hito
nagyúr
válasz
Bodagreg #2457 üzenetére
Sikerult
alfa156: fotozas kozben elegge fel tud forrosodni, de szerintem ettol fuggetlenul sem tartozik a huvos telefonok koze. Es azzal sem tudlak biztatni, hogy azonnal visszahul. Van hogy percekig meg ugyanolyan forro, ha egyszer valamiert felmelegedett. Es megeloznem a kerdest, meg mielott valaki feltenne: nem, nincs semmi baja az enyemnek.
-
lela
aktív tag
válasz
Bodagreg #2287 üzenetére
Az első két képet hogyan kell csinálni hogy ne látszódjon semmi csak a fény, illetve a háttér?
Beállítod 30 másodpercre a záridőt és az isot meg leveszed amennyire lehet?
Látszik picit hogy egy kocsi megy el ott van az A oszlop körvonala. A második képen pedig egy zseblámpával hadonászik vki? -
xabolcsy
aktív tag
válasz
Bodagreg #2038 üzenetére
Nem lehet vele
De ha lenne manuális beállítás akkor lehetne.
Nem mondtam h jobb a g2 kamerája.Vasi89:
Én g4 használok, és olya alap dolgok hiányoznak belőle,
Értesítési hang külön állitása.
Galéria: mappa elrejtése, képek szerkesztése.
Kamera: felbontás (csak 16megapixel) nincs állítás.
És azért még ezeket tudja a g2Attilasd:
Próbáld ki!Mindenkinek ajánlom ezt a telót! ( főleg akinek van rá pénze) De aki kevés pénzből él, az gondolja át.
G2 G3 váltást + 60-100e (megéri-e)
Csak tanács, javaslat. -
-
gergo5991
őstag
válasz
Bodagreg #1364 üzenetére
lehet hogy ez most eléggé negativ jellegü lessz, a fénykép jó meg minden, de szerintem a minőség egy picit gyenge. A fókusz szerintem össze vissza van, van ahol élesebb a kép van ahol kevésbé az, a kép közepén a virág éles, aztán alatta lévő virág teteje meg az alja éles, a méh/darázs nem tudom mi az, annak meg a potroha eléggé elmosódott. Ezenkívül eléggé zajos is a kép, a háttérből ítélve nem volt ragyogó napsütés, de elég fény volt szerintem, hogy ne legyen ennyire zajos
Lehet nekem rossz a szemem, de yt videón a g4-től erősebb macro élességet láttam. Tényleg nem leszólni akarom, nem is vitázni, de szerintem lehetne jobb
-
Benex
senior tag
válasz
Bodagreg #1020 üzenetére
Hearthstone, EA UFC ,Real Racing 3, Asphalt 8, Mortal kombat x, nfs Most Wanted és gta san andreas , ezekkel játszottam már a G4-en , nem volt gond
Viszont a melegedéshez tegyük hozzá, hogy a bőr valamiért hamarabb átveszi a kéz melegségét, a műanyag hátlappal másabb volt.SZERINTEM!! De nem beszélhetünk olyan melegedésről mint pl a nexus 4-emen , mire elindul a hearthstone, addigra már forró.
Jah és direkt teszteltem , hogy játékot hátterbe le másik indit kicsit játszani vele majd vissza az előző játékba , és igen , mind gondolni lehet , itt se volt semmiféle problémája a telefonnak.
Új hozzászólás Aktív témák
ma A dél-koreaiak csúcsmodellje nagyon jól teljesít, kiváló képeket készít a 16 megapixeles kamera, szép a Quantum IPS kijelző, és a rendszersebesség is szinte hibátlan.
A topikban tilos hozzászólásokban hirdetni!
Használjátok Hardveraprót erre!
A hirdetések linkjének megosztása is tilos!
- HyperX Cloud Alpha Wireless + HyperX Cloud Alpha 2 Olvasd el
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 38GL950G-B - Ívelt Nano IPS / 3840x1600 / 175hz 1ms / G-Sync Modul / FreeSync / HDR 400
- Samsung Galaxy A8 2018 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest