Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) ikaros13 válasza imibogyo (#1) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Szia!

Teljesen jogos észrevételek, holnap módosítani fogom a linkeket (igen, sajnos azóta lezárták a topic-ot, de szerencsére mindent, ill. majdnem mindent, feltöltöttem OneDrive-ra) és a leírást is pontosítom.
A képernyőképek beillesztése felmerült bennem is, csak eddig még nem foglalkoztam vele; de ígérem szánok rá időt! :)

3.3 dd if=/sdcard/aboot4.img of=/dev/block/platform/msm_sdcc.1/by-name/aboot - ezzel pedig másoljuk a módosított aboot.img-et a jelölt helyre.Értelemszerűen a letöltött aboot.img-et át kell nevezni aboot4.img-re
Itt, ha egyszer nem az SD kártyára másoltuk az custom aboot.img-t, tehát nem akadhat össze a biztonsági mentéssel amit viszont odamásolunk, akkor miért kell átnevezni? És miért a "/sdcard" a "helye" a custom fájlnak, ha azt írtad nem az SD-re kell felmásolni a módosított fájlt?

Ezt azért írtam így, ami valóban megtévesztő, mert ez a kedves kis telefon a belső memóriára hol internal memory, hol SD_card néven hivatkozik, a külső mem.kártyára pedig External_SD-re...

u.i.: bocsi, hogy csak most válaszoltam, de nem kaptam értesítést, hogy hsz érkezett a bejegyzéshez.

[ Szerkesztve ]

lateralitási kvóciensem: -100

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.