Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 45 éve

Hozzászólások

(#1) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Lieutenant Szablya on the bridge, Captain!

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#2) danih


danih
addikt

Nyehehe.
Kedvenc sorozatom/fiktív univerzumom.
TNG-n nőttem fel, azóta követem. A hardcore fan-ek ezért lemészárolnak, de bevallom hogy egy TOS részt sem láttam.
Az összes többit viszont igen :)

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Kedvencek a DS9 és a Voyager. :K

Mikor ment a Viasaton a sorozat az egész család azt nézte minden este. :K

Meg is van mind két sorozat. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Lenry válasza danih (#2) üzenetére


Lenry
félisten

TOS nekem is a végére van időzítve, egyszerűen rombolja a mítoszt, annyira gagyi :N

(#3) EczkE DS9-ból minden részt láttam. kétszer. :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) danih válasza Lenry (#4) üzenetére


danih
addikt

Nekem is :)
Bár Shatner az SHATNER :)

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Nagy respect neki! Nem kis dolgot teremtett.
A múltkor mondták egy erről készült dok. filmben, hogy hány ember választott tudományos szakmát köszönhetően a sorozatnak.
Meg persze kulturálisan is igen nagyot alkotott.

Én is láttam az összes a DS9 kivételével. Abból csak pár részt láttam. Valamiért nem jött be. Már talán nem u.a.
A TOS-t viszont láttam :D Nagyon komoly. Érdemes megnézni, jó röhögni legalább egy jót. Meg hát azért a történet ott is érdekes tud lenni, csak a megvalósítás igen gyengusz még.
De mondjuk a mai filmekhez képest a TNG is nagyon gyenge. De nálam mondjuk az a favorit.

(#7) Иван


Иван
őstag

Múltkor volt egy ilyen érdeks infós gyűjtemény róla grapgjamen. Pl hogy minden népszámláláskor nemtom hány tízezer amerikai írja be nemzetiséghez, h Vulcan vagy Klingon :))

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#8) oriic válasza Иван (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden filmet és sorozatot láttam, kivéve a TOS-t. Inkább a halál mint az... :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) Akos96


Akos96
senior tag

Az összes filmet láttam, a sorozatok közül még van bepótolnivalóm. TNG a legjobb, de én a TOS-t is szeretem, lehet rajta jót röhögni (meg az első pár filmen). Ja, és persze a TOS-nek köszönhetjük minden idők legrosszabb verekedős jelenetét: [link]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#10) danih válasza Akos96 (#9) üzenetére


danih
addikt

Hahaaa tudtam hogy Gorn-t fogod linkelni :DDD

(#11) Akos96 válasza danih (#10) üzenetére


Akos96
senior tag

Mi mást? :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#12) nem_tom


nem_tom
őstag

Nem szeressem. Faterom viszont hétvégente folyton nézi. Meg minden más hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#13) Destructo


Destructo
aktív tag

Én már mindet láttam :D Csak annyit tudok mondani/hozzáfűzni:

MIÉRT NINCS TÖBB? :d :R :R

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 45 éve
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.