Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 2012

Hozzászólások

(#8) Lenry válasza DeFranco (#5) üzenetére


Lenry
félisten

ez hosszú, úgyhogy te kapsz egy saját hsz-t

sok helyről megkaptam, hogy takarékoskodni kell, de ha 20 éven keresztül mindenre azt hallod, hogy "nincs rá pénz", akkor akaratlanul is költeni fogsz, amikor úgy látod, hogy stabilan van miből. én pedig úgy gondoltam, hogy kiköltekezem magam az első 1-2 évben, utána jöhet a nagy dolgokra való gyűjtögetés. ez most jött el.

különösebb módszerem nincs. a gép és a TV vásárlásakor szerencsém volt, mert a boltos, akinél vettem őket ideadta kamat meg papír meg mindenmentes részletre, így néhány hónap alatt 30-40ezresével fizettem ki ezeket. biztos nagyon megbízható fejem van :D esetleg közrejátszhatott az is, hogy a céges alkatrészbeszerzéseket mindig nála intézem és így otthagytam 1-2-3 milliót az elmúlt 2 évben :B
persze össze is gyűjthettem volna, de én már csak ilyen türelmetlen típus vagyok.

mostanra annyi változott, hogy nyáron kértem és kaptam fizuemelést, illetve átsoroltak egy kedvezményes adózásba, így most ~30%-al többet kapok, mint 1 éve, és mivel a sem az árak sem a pénzköltési szokásaim nem változtak jelentős mértékben, így ez a többlet egy része megmarad.

Steam BPM: még mindig használhatatlannak tartom, az elsődleges monitorozás miatt, de ez nem is igazán a Steam, hanem inkább a Windows (vagy a VGA driverek) meg a játékok hülyesége. plusz nekem a TV az NVIDIA baromsága miatt a prociban lévő IGP-re van kötve, az meg nem egy játékos vadállat, szóval nálam a BPM miatt sokmindent át kellene szervezni, és ehhez nem annyira fűlik a fogam, de még a fene tudja mit hoz a jövő...
azért gamepadon gondolkoztam már ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 2012
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.