Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Viktor0610 válasza CoolBoy323 (#4700) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen analógiát követve: akkor nem mindegy, hogy milyen a hátlap? ;]
A MIUI 8 legalább hoz(hat) újdonságokat, a hátlap nem. :P

Samsung Galaxy A54

(#4702) CoolBoy323 válasza Viktor0610 (#4701) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

KVt is fog fozni? :)) mar csak ez a funkcio hianyzik szvsz :)

Le lehet szallni a hatlapomrol! Fogtok még pislogni, ha kesz lesz a "sufnituning" :))

(#4703) trebrona válasza Viktor0610 (#4699) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem hivatalosan ők viszont valószínűsítik: [link] :)

Ők határozottan szimpatikusabb oldal. :D

Szerk: 10-én úgyis kiderül.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4704) macilaci78 válasza CoolBoy323 (#4702) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Eleinte, aztán szemünket töröljük, mert könnyesre röhögtük. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4705) Viktor0610 válasza trebrona (#4703) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

trebrona:
Azért is lepődnék meg rajta, ha nem érkezne rá MIUI 8, mert januári a kicsike, tehát nem régi darab...
Remélhetőleg ezért késik a heti dev. ROM. :C

CoolBoy323:
Kíváncsian várjuk a végeredményt! :) A ZTE V5 topikban is volt valaki aki a hiányzó fekete hátlapot megoldotta. Az is jó lett. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4706) KurtCobain válasza Viktor0610 (#4705) üzenetére


KurtCobain
őstag

Batonyo volt az elkövető. :K

Mmm'kay?

(#4707) Upo válasza KurtCobain (#4706) üzenetére


Upo
addikt

Aztán később amit találtam gyárilag fekete hátlapot, abból is rendelt. Vagy az más volt? :DDD
Amúgy V5-re is van príma friss dual simes miui, amiket itt írogatunk azok mind úgy vannak azon is, volt már hogy ott néztem meg a dolgokat mert a lányomtól igen nehéz megkaparintani a redmi3-at, imádja.

Azért egy levehető műanyag hátlapon könnyebb változtatni mint a redmi3 vékony alu hátlapján...

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4708) Liar


Liar
tag

Én egy ilyen tokot vettem hozzá.
Nem a 2 dolláros kategória, de tényleg prémium kinézete van tőle a telefonnak. Többen simán azt hitték, hogy nem is tok van rajta, hanem így néz ki a teló. Az előlapon meg egy NILLKIN 9H, így atombiztos. :)

Itt rendeltem.

(#4709) xhege válasza Liar (#4708) üzenetére


xhege
addikt

Jól néz ki! :K

(#4710) bebe159 válasza Liar (#4708) üzenetére


bebe159
aktív tag

Én is ugyanilyet rendeltem csak aliról kicsit olcsóbban :DDD
Most megerősítettél, hogy valóban jól néz ki. :)

Tapintása jó, nem csúszik?

[ Szerkesztve ]

(#4711) vornia válasza Liar (#4708) üzenetére


vornia
senior tag

Szuper kinézetre.Kár hogy a pro-ra nem jó,az ujj senzor miatt :(

[ Szerkesztve ]

(#4712) Viktor0610 válasza vornia (#4711) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

No para!
Odaadod CoolBoy323-nak, ő megoldja azt is! :D

;]

Samsung Galaxy A54

(#4713) CoolBoy323 válasza Viktor0610 (#4712) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Meg hát :)

Fem furoszar, es kesz. 8as lyuk kell, szemre.

Egy ilyen tokkal siman megoldom h ujjnyomatos legyen.

(#4714) bebe159 válasza vornia (#4711) üzenetére


bebe159
aktív tag

Van a pro-a is, én is arra rendeltem. :)

(#4715) vornia válasza CoolBoy323 (#4713) üzenetére


vornia
senior tag

"Egy ilyen tokkal siman megoldom h ujjnyomatos legyen."

Hát,ehhez azért nem kell segítség, simán telerakom ujjlenyomattal én is :) :)

(#4716) moordavid válasza Liar (#4708) üzenetére


moordavid
aktív tag

Egy ilyet én is berendeltem :-) Tudnál a telefonodról a tokjában egy pár képet készíteni és fellőni ide?

"Like tears in rain."

(#4717) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok, felmerült ez is az újoncok között számomra.

Kérdés milyen kijelzőidőket tudtok mondani kb a készülékre? :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4718) hevizms válasza Graphics (#4717) üzenetére


hevizms
addikt

6-7

(#4719) Viktor0610 válasza Graphics (#4717) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi? :P Te most tényleg ezt kérdezed? :P

És a kereső használata az smafu? :P

Nálam 8-10 óra szokott lenni a kijelzőidő, attól függően, hogy mennyire tekeri fel az automata fényerőszabályzó a fényerőt, ill. mennyit netezem wifin, mobilneten. ;)

Samsung Galaxy A54

(#4720) vornia


vornia
senior tag

Na rakjátok fel a Star trek -wrath of gems game-t.
Hm...na ott aztán van akksizabálás ,kiíváncsi vagyok azzal mennyi lesz az aksi időtök :P

(#4721) Graphics válasza Viktor0610 (#4719) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jóvanna' :D

Az úgy korrekt, akkor lehet kivárom a Pro-t, az is elég szimpatikus, a hardver kellően erős.

Nagyon nem tudok dönteni a Note 3 Pro, és a Redmi 3 Pro között :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4722) Viktor0610 válasza Graphics (#4721) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell kivárd a Prot, már kapható. Bár magyar garanciával azt hiszem, még nem. :)

A Note 3 Pro erősebb és jobb a kamera, a Redmi 3 erősebb akkuidőben és olcsóbb. Nagyon leegyszerűsítve a különbségek. Neked kell tudnon, mi a fontosabb.

Nálam a kisebb méret döntött. Az öt col már nagyon a kezelhetőség határa nálam. Tegnap nagyon sokszor kapcsoltam be az egykezes módot, mikor tömegközlekedtem. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4723) Surda- válasza Viktor0610 (#4722) üzenetére


Surda-
őstag

Kiváncsi lennék mennyivel jobb a kamerája a Note 3 pro-nak...
Nem hiszem,hogy nagy különbség lenne.
Viszont valószínűleg gyorsabb.
Meg is venném,csak hát az a fránya 5,5 :O
Hvaerom note 2-jét nézegetem mindig,valahogy az má nagyonnagy.
Aztán a fene tudja,lehet megszokás kérdése. Neked volt már 5,5 phableted?

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#4724) Viktor0610 válasza Surda- (#4723) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, egy céges G4-et használtam előtte, az már naaaagyon naaaaaaagy volt. :D

A kamerás kijelentést visszavonom. Én azt hittem, hogy a Redmi Note 3-ban 16 MP-s kamera van, de nem (legalábbis az MTK-verzióban nem).

Visszavonom a visszavonást. :D Kolléga a Redmi Note 3 Prot kérdi, abban tényleg nagyobb a megapixel szám. Ebből én azt gondolom, annak jobb a kamerája. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4725) gerii válasza Viktor0610 (#4722) üzenetére


gerii
addikt

Az egykezes mód itt is olyan mint a tegnapi MAtv-ben, hogy menügombtól jobbra húzod?

(#4726) Viktor0610 válasza gerii (#4725) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. Jobbra/balra húzol a menüről és jobbra/balra "kicsinyül" a kép.
Még egyszer ugyanez a mozdulat és visszaáll az eredeti állapot. :)

Samsung Galaxy A54

(#4727) bozarjoska válasza gerii (#4725) üzenetére


bozarjoska
őstag

Ha jobbra húzod akkor jobbra kivsinyíti le ha balra akkor arra.
Lassú voltam

[ Szerkesztve ]

(#4728) Penelophe


Penelophe
csendes tag

Sziasztok!

Főleg azokhoz lenne a kérdésem, akinek már megvan a Redmi 3. Megéri megvenni? Nem akadozik? Jól teljesíti feladatait?
Olvasgattam a fórumot és megakadt a szemem ezen a 3G-s dolgon. (Valami olyasmi volt, hogy ugye a telefont nem Magyarországra tervezték és itt lassabb az internet.) Ez akkor is érvényes ha WIFI kapcsolattal netezek, vagy csak akkor ha mobilnetről? Bocsánat ha hülyeséget kérdeztem, csak nem vagyok otthon ebben a témában.
A Samsung Galaxy A3 (2016) és a Redmi 3 között gondolkodom. Jelentős árbeli különbség miatt (is) a Redmi jobban tetszik, csak kicsit bizonytalan vagyok a kínai gyártó miatt.

(#4729) borsodika válasza Penelophe (#4728) üzenetére


borsodika
őstag

3G esetén csak akkor van eltérés ha nem a 811-es verzióst veszed. Főleg a kinti webshoposok küldenek olyat ami nem 811-es a 815-ösből hiányoznak bizonyos itthon használt 3g-s frekik ezt főleg akkor érzed ha vodafonos vagy. A wifi sebességet nem befolyásolja. Az a3-hoz képest ebbe jóval erősebb akku van, a kamera is jobb, ram is több és az android verzió is frissebb rajta. Maga a telefon elég gyors, 7-8 órás kijelző időket lehet vele produkálni és szerkezetileg is egyben van.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#4730) cossie023 válasza Penelophe (#4728) üzenetére


cossie023
csendes tag

Szia!

Nem belevau akar lenni. Volt már pár kínai mobilom. Kicsit mindegyikkel mókolni kellett. Ha ennyire bizonytalan vagy a telefont illetően, akkor nem ajnálanám a készüléket. Mint írtam, volt már több kínai telóm így nagyon várom, hogy a saját első Xiaomi-mat a kezembe vehessem, de nem félek hozzá nyúlni. Ha nagyon tetszik, akkor szerintem keress egy olyan simerőst, aki segít benne, ha valami felemerül a telefonnal kapcsolatban, mielőtt azt gondolod, hogy mert kínai, akkor szar.

Ez nem messze nem így van, csak nem erre a piacra készítették és néha elkél, hogy az ember kicsit megfésülja a szoftverét, ha teljes mértékben használni akarja!

Üdv: cossie

(#4731) borsodika válasza cossie023 (#4730) üzenetére


borsodika
őstag

Ha olyan helyről veszi ahol olyan szoftverrel értékesítik, hogy gyárilag tartalmazza a google playt és a magyar nyelvet akkor nem kell semmit mókolni és romozni csak használni.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#4732) Viktor0610 válasza borsodika (#4731) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hagyd.
Nem volt még Xiaomi készüléke, de már károg. :P :DD

Samsung Galaxy A54

(#4733) cossie023 válasza borsodika (#4731) üzenetére


cossie023
csendes tag

Persze, ez igaz, csak szerintem már eleve olyan prekoncepciókkal fordul a kínai mobilokhoz, hogy az biztos rossz. Persze az árelőnye sokat jelent, nem hiába használok én is azokat. Szerencsére ma már nem kell google translate-ben olvasott orosz és tajvani fórumok alapján boldogulni.

Csak arra akartam felhívni a figyelmét, hogy egy ilyen mobil nem a csillivilli Samsung shopokban megszokott vásárlást jelent, elképzelhető, hogy valamit kell vele csinálni.

Nekem sem jut eszembe Samsungokkal fogllakozni, hiszen a tudás számít, nem a márkanév, a dual sim-es okostelefonokban pedig a kínaiak a legjobbak.

Abszolút rosszindulat nélkül, ha a kérdező nem tud még különbséget tenni a Wifi adatforgalom és a mobil adatforgalom között, akkor egy esetleges felmerülő BÁRMILYEN probléma esetén nem tud bemenni egy szakboltba, ahol úgy-ahogy orvosolják a hibáját, mint egy Samsung szakszervíznél.

@Viktor0610: Már sajnálom, hogy írtam. Nem első kínai mobilom lesz, Alcatel, Zopo, Jiayu és volt már a kezemben Xiaomi is, pont ezért tettem én is emellé a garast. Csak mertem megjegyezni, hogy hosszabb távon néha előfordul, hogy hozzá kell piszkálni és az nem biztos, hogy neki magától értetődő lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4734) ORCA58 válasza cossie023 (#4733) üzenetére


ORCA58
addikt

Tök jó példát hozol fel! Pont a Samsung. Na az ismerőseimnek pont azzal gyűlt meg a baja. Míg új egy darabig jó, aztán lassul, lassul és lassul. Kivéve, ha csak telefonnak használod, mert akkor évekig is elmegy. Ilyen tulajt is ismerek.
Igaz nekem nincs Samum, és nem is lesz , csak okoskodok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4735) moordavid válasza Penelophe (#4728) üzenetére


moordavid
aktív tag

Két hete nyüstölöm. Jelentem: nem akad, munkáját jól végzi :-)
Ez a 4G mizéria (más néven : b20) már ki lett itt vesézve. A lényeg, hogy a 3G-t Wifi-t nem érinti, mindkettő hasít. A 4G sok helyen (vagy sehol) nem lesz. Ez sajnos ilyen, nem erre a piacra lett kitalálva. De ebben majd írnak az okosok, engem nem érint, lévén nincs 4G-m. De lényegében ez az egyetlen hátránya. Áráért kapsz egy gyors telefont ami nehezen fog lemerülni.

Amit viszont fontos tudni, hogy nem mindegy honnan rendeled. Ha fontos a magyar nyelvű stabil rom akkor vagy az eustock-tól, vagy a xiaomishop.hu-tól rendeld. Mindkettő magyar nyelvű, stabil rom-ot rak a telefonra. Én nem győztem várni a fekete/szürke színűre ezért egy másik boltból rendeltem, de az onnan jövő készüléken nincs magyar nyelv.

"Like tears in rain."

(#4736) Bpisti84


Bpisti84
tag

Spemall-nál az SF Airmail is vámmentes?

Nem talátam erről semmilyen infót az oldalon.

Rendelt már így valaki?

(#4737) cossie023 válasza Bpisti84 (#4736) üzenetére


cossie023
csendes tag

Én egy Pro verziót rendeltem a Spemall-tól. Mivel a fekete-szürke verziót, így jól elhúzódótt a rendelés. Viszont EU Express-t választottam ki a szállításnál. Az plusz 20 dolcsi és nincs tréfa. Más országban fizetik ki rá.

A sima airmail valószínű fennakad az itteni vámon, szerencse kérdése. Én inkább biztosra mentem.

(#4738) Penelophe


Penelophe
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

A félreértések elkerülése végett (bár már úgyis megtörtént), hozzátenném, hogy nem szándékoztam károgni, és nem is volt semmilyen rossz előítéletem a Xiaomival kapcsolatban. Csak most hallottam először a gyártó nevét és kicsit bizonytalan voltam, érdekelt pár friss vélemény.
Tény, hogy nem tudok sok mindent a telefonokról, ezért is kérdeztem azt meg, amit. Mint írtam, nem értek a számítástechnikához annyira, szóval bocsánat ha bárki is kiakadt a kérdésemtől. Bár sejtettem a választ, inkább nézzenek hülyének, minthogy megjárjam a készülékkel.
A közeljövőben remélhetőleg be fogom szerezni a Redmi 3-t a sok pozitív vélemény miatt, és nem hiszem hogy gond lesz a beüzemelésével (vagy bármivel), ha nem megy, kapok majd segítséget az ismerőseimtől.
Még egyszer köszi a válaszokat és sajnálom, nem állt szándékomban senkit sem felbosszantani vagy hasonlók.

(#4739) lacko6 válasza Bpisti84 (#4736) üzenetére


lacko6
senior tag

-3000 vagy +10000 lehet a vege.

(#4740) bebe159 válasza Bpisti84 (#4736) üzenetére


bebe159
aktív tag

Vámmentes igen.

[ Szerkesztve ]

(#4741) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Eustock-os ROM-ot le lehet valahonnan tolteni? Arrol azt hallottam, jobb forditas mint a SPEmall-os...

(#4742) menledge válasza vampire17 (#4741) üzenetére


menledge
senior tag

Nem lehet, nem adták ki.

(#4743) vampire17 válasza menledge (#4742) üzenetére


vampire17
addikt

Az kar...

(#4744) tom120514 válasza Penelophe (#4738) üzenetére


tom120514
őstag

Nem bosszantottál senkit, csak egymást zaklatják a kollégák :) Kapsz segítséget ha kell, emiatt ne aggódj, először kereső, ha nincs meg akkor kérdezz és nem lesz gond, jó a cucc, Telenor Bp. 4G OK, én erről tudok csak nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#4745) moordavid válasza Penelophe (#4738) üzenetére


moordavid
aktív tag

A kockákkal tömött fórumok már csak ilyenek :)) De kérdezni kell, mert abból tanulunk, és az értelmesebbje majd úgy is segíteni fog Neked. Bátran a Xiaomival, nagyon jó készülékeket gyártanak!

"Like tears in rain."

(#4746) vornia válasza Penelophe (#4728) üzenetére


vornia
senior tag

Hali!
Oroszlányi,Tatabányai,Környe,Budaörs nagy rêszén van 4g Telekommal.
Itthon árulja vállalkozókênt egy fórumtárs a pro verziót.65k.De csak angol+kínai rommal.Magyarosítani ez esetben neked kell(ene) idővel.

[ Szerkesztve ]

(#4747) Graphics válasza vornia (#4746) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyiert elég drága...

Akkor inkább Eustockot megvarom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4748) bebe159 válasza Graphics (#4747) üzenetére


bebe159
aktív tag

Beszerezheted olcsóbban is, ha nem félsz a külföldi rendeléstől. :)

(#4749) Graphics válasza bebe159 (#4748) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Én nem felek szerencsére, de mostansag ritkán rendelek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4750) CoolBoy323 válasza Graphics (#4749) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Talán rendeltel mar 1x? ;] :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.