Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3/3 Pro

Nem 3S! 3S topik erre: [link]

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Chaser válasza Viktor0610 (#4050) üzenetére


Chaser
titán

ez idővel fog elválni
kinti fórumokon már láttak ;] note1-nél sem egyből kezdtek sárgulni a kijelzők

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4052) hevizms válasza Viktor0610 (#4050) üzenetére


hevizms
addikt

Én nem láttam,de voltak itt képek amiken látni vélték hogy rosszabb az EBBG kijelző.
Mivel hibát kérdeztek itt,ezt nem szabad elhallgatni,hogy van ilyen probléma.
Vagy inkább hallgassunk?

(#4053) ORCA58 válasza -KP- (#4036) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem más készülékem van, de semmi előnye a világításnak. Mikor hozzáérek a gombhoz felkapcsol. Mit nyertem vele? Utólag, ha olyan hülye vagyok és nem veszem észre a telefonon, hogy mi történt, ellenőrizhetem a gombot. És, JÉ tényleg azt nyomtam meg amit akartam! Örülhetek. :C

(#4054) Chaser válasza ORCA58 (#4053) üzenetére


Chaser
titán

egy olyan "extra" ami sokaknak hiányozhat, este ha csak egyszer is kell tapogatni már olyan izé feeling, nálam biztos
- valszeg pont ezért nem veszek r3-at, amúgy korrekt telefon, legjobb redmi eddig, pláne a pro -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4055) -KP- válasza Chaser (#4054) üzenetére


-KP-
addikt

nem elég bekapcsolni a kijelzőt? máris van fény.

(#4056) mike1334 válasza Chaser (#4051) üzenetére


mike1334
veterán

Ha a pro amoleddel jönne, nem is lenne kérdés mit válasszon az ember :) mondjuk úgy még durvább üzemideje lenne...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4057) suste válasza Chaser (#4054) üzenetére


suste
veterán

De este is csak akkor világítanak azok a ledek, amikor már hozzáértél....ahogy az előbb is írtak mar....
Szóval tényleg nem létszükséglet. Előző telom olyan volt, tudom miről beszélek :).

(#4058) Viktor0610 válasza -KP- (#4055) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hagyjad. Ő most az ügyeletes lebeszélő ember.

Sebaj. Legalább még kisebb az esélye, hogy szembejön a teló az utcán. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4059) ottoyes válasza Viktor0610 (#4040) üzenetére


ottoyes
senior tag

Köszi..aranyos vagy.. :) Nah rámegyek..hátha más is belefutott.. :K

Ottoyes

(#4060) trebrona válasza ottoyes (#4059) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kikapcsolt állapotban sem tölt?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4061) Chaser válasza -KP- (#4055) üzenetére


Chaser
titán

jah, a kijelzőn:D

mike1334 jó lenne persze :)) így is bestbuy gyanús

suste az rendben van, most benyomtam a note oldalsó gombját, pilács is világít egyből
na most vak sötétben látom, ha nincs megvilágítva nem látom
xiaomi vonalat r1-gyel kezdtem, nagyon nem tetszett hogy nincs pilács - igazából az volt az első értelmes okostelóm', előtte egy lumia 520 volt talán, de csak nyomkodtam néha aztán fiókban landolt, meg pár beugrós lenovo, azokat meg sima droid miatt használni se kezdtem:) -

ez teljesen szubjektív, én szeretem ha van pilács és sokan vannak ezzel így

Viktor0610
segítenél kérlek, kit beszéltem le 3-ról, mikor/hol?
mondtam pro/kontra tényeket

vegyük kinti spemallos rendelést
r3 kb 46k mi4c 54k 2/16
+8k-ért type c, ogs fhd, elvileg sokkal jobb kamera, dual led, mi vonal feeeeeeling':) - és van pilács:D -
van duplakoppincs!!négy44négy
erősebb soc

kisebb akku, kisebb üzemidő, nem fém ház, nem bővíthető

na most +8k-ért hát izé, részemről mi4c eddig, r3 pro pár k-val több talán, de akkor megint pár k és 3/32-es mi4c, amin fpr továbbra sincs, de a fentebbiek adottak
- viszont ha lenne gomb pilács már rég r3 lenne nekem is, de sejtem hogy nagyon hiányozna így nem ugrottam bele, amit jól is tettem mert mi4c nemrég még sokkal drágább volt -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4062) Surda- válasza Viktor0610 (#4058) üzenetére


Surda-
őstag

Imadom mikor megjelennek a:
-ha amoled lenne...
-ha világítanának a gombok...
-ha lenne zöldben...
-ha szebb lenne a hátlapja... emberek :D
Lehetőleg mindent tudjon max 20 ezerért magyar garival.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#4063) ottoyes válasza trebrona (#4060) üzenetére


ottoyes
senior tag

Sajna nem.. :( Na majd holnap megoldom.. :F

Ottoyes

(#4064) -KP- válasza Surda- (#4062) üzenetére


-KP-
addikt

kihagytad a béhuszat. :DDD

(#4065) Chaser válasza Surda- (#4062) üzenetére


Chaser
titán

nem, ez teljesen korrekt ennyiért, sőt
viszont ha pár k-val van olyan ami sok mindenben jobb - cserébe pár dologgal rosszabb - akkor azért érdemes elgondolkodni rajta sztem, csak ennyi, más volt amikor +20k volt a 2/16-os mi4c, már nem annyi

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4066) SirRasor válasza Biluxzsolt (#3965) üzenetére


SirRasor
őstag

A névjegyeknél bárkire kattintva kifagyott.
Tehát lényegében csak telefonálni nem lehetett vele :D

Make Love not war!

(#4067) mike1334 válasza Surda- (#4062) üzenetére


mike1334
veterán

Csak azért írtam az amoledet, mert ezt a telót és az A3-at nézem. Mindkettő tetszik, ott az amoled és a kompaktabb külső jön be, itt a nagyobb akksi és a 2gb Ram (pro esetén 3 gb). Így nyilván, ha ez amoled lenne, akkor nem is lenne kérdés. Így filózik rajta az ember. De jövőre lehet minden amoleddel jön és 4 collal, mert az iPhonenál most az lesz a menő :)

(amúgy vicc nélkül, egy XiaoMini-t el tudnék képzelni elegáns kűlsővel 4 colon, mondjuk munka telónak....)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4068) Surda- válasza mike1334 (#4067) üzenetére


Surda-
őstag

Tökéletes telefon sosem lesz. Pláne 50ert, ki venne akkor premium készülékeket?
Mindig lesz valami, ami lehetne jobb és jövőre mindig kijön egy jobb. Varhatsz az örökkévalóságig. :)

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#4069) suste válasza Chaser (#4061) üzenetére


suste
veterán

És akkor minden egyes tapigomb megnyomás elött megnyomod a fizikai bekapcs gombot, hogy legyen világítása a tapigombnak :F :)
Én inkább megjegyzem melyik oldalon melyik van, pedig az előző telón pont fordítva volt.
Értem amit írsz, de valós élethelyzetben nem sok haszna van...

(#4070) SirRasor válasza Surda- (#4068) üzenetére


SirRasor
őstag

Ja asszem tavaj adott 50k-ért samsung olyat, amiben 512 ram volt :))

Make Love not war!

(#4071) mike1334 válasza Surda- (#4068) üzenetére


mike1334
veterán

A pro nyilván drágább...és nem az örökkévalóságig, csak a prémiumomig, mert a fizetés nem ilyesmire van :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4072) Chaser válasza suste (#4069) üzenetére


Chaser
titán

ez most komoly?:)
ha hozzáérek a kijelzőhöz van pilács világítás egyből, csúnya is lenne ha nem lenne
de amikor zárva van a képernyő nyilván kénytelen vagyok feloldani az oldalsó gombbal, onnantól viszont bármit nyomkodok világítanak a pilács gombok bármilyen kijelző érintésre, sztem pont hogy sok haszna van, mert nem kell találgatnom hogy éppen hova nyúljak és filléres tétel
ettől független oké, ez középkat., mindent nem tudhat
viszont a fentebbiek alapján ha pár k+ egy mi4c akkor igen, erősen elgondolkoztató mert sok dologban jobb, és cserébe nem sok dologban rosszabb
innentől meg mindenki maga tudja mi fontosabb neki
senkit nem volt szándékomban lebeszélni/rábeszélni, puszta tények

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4073) maximilian4


maximilian4
addikt

Én úgy döntöttem redmi 3 lesz. Nekem semmi felárat nem ér meg az erősebb hardver, meg a nagyobb felbontású kijelző. Volt telefonom snapi 615-tel és számomra bőven elég volt, sőt még a játékokkal sem volt különösebb problémám (pedig ott "fúhádé" volt a kijelző). Tehát nekem sokkal fontosabb a nagyobb akksi, a microSD és a jó minőségű ház (persze ez is szubjektív, de számomra a fém a nyerő). Emellett ahogy írtam nekem a snapi 616 elég lesz és a 720p is. Tehát ennek függvényében egy forint felárat sem ér meg nekem bármelyik telefon, főleg úgy hogy ennek kedvezőbbek a tulajdonságai számomra.

Maxi

(#4074) Chaser válasza maximilian4 (#4073) üzenetére


Chaser
titán

ennyi:) r3-at neked találták ki
a fhd engem csak az ogs miatt "vonz", bőven jó lenne hd is, 5,5"-on is az van most, semmi gondom vele

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4075) sagem válasza Viktor0610 (#4058) üzenetére


sagem
addikt

Nemtom mennyit rendel egyszerre pl. az EUstock de eléggé gyorsan elkapkodják a készletüket mindig, szóval fogy ez bátorítás nélkül is :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4076) Surda- válasza SirRasor (#4070) üzenetére


Surda-
őstag

Amiket itthon kapsz 50ert,az vicc kategória...
512ram,te jóóó ég..

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#4077) Maximum1 válasza Chaser (#4061) üzenetére


Maximum1
őstag

Szerintem ezek nem tények hanem adatok, mindenki eldönti belőle mi az amire szüksége van..
Arra a Mi vonalra kíváncsi lennék milyen, annyit írod már, kicsit szégyellem már hogy csak egy Mi-m van vonal nélkül. ;]
Az a Type C meg minek? 2 éve nem dugtam telefont gépre csak download módban. :DDD

(#4078) Chaser válasza Maximum1 (#4077) üzenetére


Chaser
titán

facts are facts...:)
mintha én is azt mondtam volna, ki-ki dönt neki mi a fontosabb... - értelmezési problémák?:) -
vess egy pillantást a kamerájára pl, kijelző, hagyjuk a type c-t - bár nekem tetszik -
dupla koppos megoldás is, gomb pilács is
ha minden igaz gearbestről eu raktárról 60k a 3/32-es, akkor nálam el is dőlt a kérdés
sokan hiányolták a quick chargeot is, apróság, de ott az is van
a mi vonal xiaominál a csúcs, nem én találtam ki...pereld be őket ha nem tetszik:)

szerk: és a soc is erősebb, nem mintha 10 évre terveznék vele

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4079) Surda- válasza Chaser (#4078) üzenetére


Surda-
őstag

Viszont gearbestes garancia, ami meg kb sejthető mennyit ér.
Kíváncsi lennék mennyivel tud többet a kamerája,eleinte követtem az 4C topikot,semmivel sem csinált szebb képeket,mint ez.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#4080) Chaser válasza Surda- (#4079) üzenetére


Chaser
titán

annak utánanézek :R
kamera passz, nekem nem az a lényeg, de rosszabbnak biztos nem rosszabb, többi ficsör' meg adott

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4081) Biluxzsolt válasza SirRasor (#4066) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Jaa,hogy Te még telefonálni is akarsz vele? :D
Hát az elég gáz az biztos. :W
Szerencsére nekünk (2 db Redmi3)ilyen gondunk még nem volt.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#4082) calamites válasza Surda- (#4079) üzenetére


calamites
őstag

Én MI3-ról jöttem, és nagyon elégedett vagyok.

(#4083) CSorBA


CSorBA
őstag

A google settingsnél van egy 1-es szám, mint értesítés. Mikor megnyitom eltűnik, de utána kis idő múlva újra megjelenik. Nem látom, hogy mire vonatkozhat, ötletek? Valaki találkozott már ilyennel?

(#4084) CashGetLow


CashGetLow
újonc

Sziasztok! Egy olyan kérdésm lenne, hogy a készülékház másnak is recseg? Tegnap érkezett meg a telefonom az EUStocktól, azonban ha a képernyőt lezáró/feloldó gomb alatt fogom meg a telefont érezhetően mozog kicsit a készülék hátulja és erőteljes műanyag recsegés hangot hallatt magából.Eléggé idegesítő az az igazság.... :((

(#4085) Ereshkigal válasza CashGetLow (#4084) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nálam nem recseg.

(#4086) hevizms válasza CSorBA (#4083) üzenetére


hevizms
addikt

Ien.Néha nekem is megjelenik az 1-es és én sem látok benne semmit ha rányomok.

(#4087) SirRasor válasza CashGetLow (#4084) üzenetére


SirRasor
őstag

Lehet nincs rendesen összenyomva? Rést nem látsz? Amúgy szintén eustockos és nem recseg.

Make Love not war!

(#4088) trebrona válasza CSorBA (#4083) üzenetére


trebrona
nagyúr

Google kártya, Google now szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4089) -KP-


-KP-
addikt

vajon a redmi3 proban levő +1gb ramot érezném mindennapos használat alatt? játszani nem szoktam, szinkronizálni is csak viber és face üzenetet szoktam, mást nem. appok terén is elég lightos user vagyok.

(#4090) Chaser válasza -KP- (#4089) üzenetére


Chaser
titán

ártani biztos nem árt
én bőven elvagyok a 2gb-os notetal, nem sűrűn reccen meg, de rambó' sose elég:)
amilyen kicsi az árkülönbözet +16 vs 32 gb, fpr, sztem már simán a pro-t érdemes venni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4091) tom120514 válasza -KP- (#4089) üzenetére


tom120514
őstag

Erre a felhasználásra szerintem pénzkidobás többet fizetni.

Never go full retard.

(#4092) CSorBA válasza trebrona (#4088) üzenetére


CSorBA
őstag

Ilyet sajnos nem találtam ott.

(#4093) Soká válasza tom120514 (#4091) üzenetére


Soká
senior tag

Szerinted akkor is felesleges, ha úgy veszi az ember, hogy 2-3 évig is szeretné használni a telót? Vagyis, hogy a leendő alkalmazások (nem a hardverigényes játékokra gondolok) előbb-utóbb megkövetelik a több RAM-ot?

Én nem értek ehhez a témához de én is azon töröm a fejem, hogyha a Redmire esik a választásom, akkor inkább a 3Pro lesz az.. Miközben használok egy rém egyszerű 1Gb rammal bíró mezei telefont és tk. nincs vele semmi bajom (mert nem használok olyan applikációkat).
A több RAM mennyivel növeli a fogyasztást? ha növeli... mondom, nem értek ehhez, nagyon laikus vagyok.

(#4094) trebrona válasza CSorBA (#4092) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mikor megjelenik a szám, húzd le az értesítősávot, onnan meg tudod nyitni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4095) Maximum1 válasza Soká (#4093) üzenetére


Maximum1
őstag

Szerintem is felesleges, előbb fogy el a gpu ereje mint hogy több ram keljen, emailezéshez, 10 oldalnyi böngészéshez és folyamatos Viberezéshez simán elég a 2GB.
Teljesen jól kezeli ezeket a Miui rendszer.
2-3 év alatt az android nem fog akkorát változni hogy keljen a 3GB, sokkal több az átlag telefon mint a csúcshardveres szörnyeteg, egyszerűen nem tehetik meg.
Ha valaki csúcsgépre vágyik akkor ez nem lesz az 3GB rammal.
Mondjuk aki torrentezik rajta és laptopként akarja használni annak a 3 is kevés lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4096) Soká válasza Maximum1 (#4095) üzenetére


Soká
senior tag

Köszi!
Nem redmi specifikus a kérdésem, de azt esetleg meg tudjátok mondani nekem, hogy egy ilyen telefonnál hány applikációt lehet feltelepíteni, amit még elvisel a rendszer? Akár darabszámban, akár Mb-ban mérve.

(#4097) tom120514 válasza Soká (#4093) üzenetére


tom120514
őstag

Amit írsz, ha megduplázod is elég lesz szerintem. Nekem pl. megy a Viber, email folyamatosan szinkronizál 3 fiókot, Chrome-ban kb. 90 lap van megnyitva (tudom, állat vagyok :) ), WiFi és adat folyamatosan megy, néha MindigTv, MiBand cuccok, Shazam, naptár alkalmazásban napi 20 emlékeztető nyüzsög, Telenor és mobilbank, Duolingo app. Játszani nem szoktam, a fentiekhez tökéletes ez a telefon.

Never go full retard.

(#4098) tom120514 válasza Soká (#4096) üzenetére


tom120514
őstag

Nem a darab, a tárhely a limit. Nekem full belakva, sok leszedendő fotóval (de lusta vagyok mert elfér) van majdnem 4 gigám még :)

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#4099) tom120514 válasza tom120514 (#4097) üzenetére


tom120514
őstag

Ja, ami fontos ugye: kicsit több mint 2 napja indítottam újra a telefont, kb. 600 mega szabad Ramom van most :)

Never go full retard.

(#4100) hevizms


hevizms
addikt

Felesleges a sok ram.Nekem a mai napig elég a Hongmi 1Gb ramja.Csak a 4G és az akku miatt váltottam.Nem ereztem sosem hogy kevés lett volna.Mondjuk én nem is vagyok az a fajta aki felszisszen ha 2mp-et kell várni esetleg egy lapozaskor vagy bármikor. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.