Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) zitrone88 válasza fatpingvin (#250) üzenetére


zitrone88
aktív tag

+1

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#252) qnadam válasza Somatom (#249) üzenetére


qnadam
veterán

akkor én is vakíthatom őt attól rettegve, hogy hátha nem vesz észre?
aki tompítottal nem látja meg, refivel se fogja.

fatpingvin: +1, meg a lemattult, halogénre tervezett lámpatestbe rakott szar aliexpresses xenon meg led.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#253) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Apple matrica a kocsi hátuljára ragasztva.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#254) pontazire


pontazire
csendes tag

Hogy benne hagyja a blokkot a visszatolt, visszaláncolt bevásárló kocsiban a parasztja. Engem meg szemétszedőnek vettek fel a Lidlhöz, mi?!

(#255) qnadam válasza pontazire (#254) üzenetére


qnadam
veterán

úgy egyáltalán a blokk maga. lehetne már papír (még ha papír lenne...) nélküli megoldás rá.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#256) tope válasza qnadam (#255) üzenetére


tope
addikt

Lidl appban pont van rá digitális blokk, szóval aki lehúzná az appot, annak ne nyomtasson papír alapon.

(#257) Viktor0610 válasza tope (#256) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt én is így gondolom, de hiába van appom, amibe bekerül a blokk digitálisan, attól még megkapom papír alapon is. (Amit kb. azonnal dobok a kukába, mert nem gyűjthető szelektíven. :( )

Samsung Galaxy A54

(#258) Tomasz72


Tomasz72
tag

Gyerek, csomag a karodon. Szarakodsz a bevásárlókocsival, hogy visszaküzd a helyére, és végignézi, ahelyett, hogy "jó napot kívánok, milyen érme van benne?" kérdést feltenné...
Rühellem ha egy étteremben letegeznek...
Melóhelyen csak a talpam látszik ki a gépből, de odajön, hogy Tomi ráérsz...?
Meg nyári esténként, nyitott ablaknál hallom milyen drága a benzin. Állítható, üvöltő kipufogóval tudatja mindenkivel, hogy mekkora gizda, vett egy 100000 lóerős szart, amivel a két lámpa közötti 60 métert 1.4 sec alatt meg tudja ugrani...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#259) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A gyerek angol könyvéhez 2022-ben CD-t adnak :W
Még szerencse, hogy az ezer éves laptopomban még van optikai meghajtó, és át tudom másolni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#260) vince


vince
őstag

Ha a gépjárművezető nem használ irányjelzőt, vagy csak az utolsó pillanatban indexel.
Tompított fényszóró helyett ködlámpával közlekedők, különösen esőben!
Mikor a leheletnyi ködben ködlámpát és ködzárófényt kapcsol az embör és az utóbbit nem képes lekapcsolni, mikor közel érsz hozzá és akár percekig mögötte haladsz.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#261) zitrone88 válasza vince (#260) üzenetére


zitrone88
aktív tag

+ amikor totál el van állítva a tompított magassága, és vakít, mint az istennyila, és soha de soha a büdös életben nem merül fel benne, ha valaki mögé áll a piros lámpánál éjszaka, hogy az nem normális, ha megvilágítja az előtte álló oldaltükrét, neadjisten a középsőt :D
korom sötétben, szemből persze még finomabb, ha gondolkodna, ott is feltűnhetne neki az útszéli fákon.. De miért foglalkoznának másokkal, miért tennének két szalmaszálat is keresztbe a másikért. És itt elérkeztünk az offtopichoz, hogy nem apróság, és felcseszi az agyam, hogy az egész emberiség szarik a másikra. (Tisztelet a kivételnek. Én pl vagyok olyan előzékeny barom, hogy városon belül lejjebb állítom a tompítottat, valamint, ha valaki előttem parkol sötétben, átnyomom helyzetjelzőre, hogy lásson valamit szerencsétlen, és egyebek..)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#262) pontazire


pontazire
csendes tag

Én még ipszilonozás közben is visszaveszem a tompítottat helyzetjelzőre, hogy ne világítsak be a házakba.
Meg amikor rámpán jövök fel egy parkolóból, akkor is, mert szemben tízemeletes van, és belőnék a másodikig.

És amikor megállnak (nem forgalmi okból), de bekapcsolva hagyja a tompítottat. Én meg találgathatom, hogy mire készül, mikor fog kivágni elém keresztbe. (amúgy erre van is KRESZ-szabály: tilos.)

(#263) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Mobilos alkalmazások ahol a funkciók nagyrésze csak egy webes wrapper és csak átdob a böngészőre.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#264) Kergeboci


Kergeboci
tag

Ugyan nincs ra kulon szabaly, de gyakorlati alapon gyalogosan is a jobb oldali kozlekedest preferaljuk. Kiveve Te. Neked csakazert is szembe kell menned mindenkivel. :(((

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#265) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Android alkalmazások amik csak egy web wrapper és semmi hasznuk nincs.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#266) pozsoka


pozsoka
aktív tag

Amikor látok egy filmrészletet a tiktokon, ami tetszik, és megnézném, de tíz filmből kilenc egyik streaming szolgáltatónál sincs fönt, pedig négyre is előfizetek.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#267) kraftxld válasza pozsoka (#266) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Pedig tuti meg lehet őket találni valahol :)

Mai duplázás:
Snooker verseny döntő van, és az Eurosport nem adja. Valami hajókergetőzés szerintük fontosabb.
Úgyhogy az itv4-en nézem stream-elve, itt meg köhécsel a közönség ezerrel, plusz a frame-k közötti reklámok mindegyikében van egy kötelező néger :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#268) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Streaming szolgáltatók fizetett bújtatott reklámcikkei a hírportálokon.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#269) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Lejáró hűségpontok

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#270) kraftxld válasza tope (#256) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Most betonozták be mindenhol az önkiszolgáló kasszáknál, hogy csak a blokk vonalkódjára enged ki.

Ugyanitt apróság ami felcseszi az agyam:
Az önkiszolgáló pénztár kijáratnál a béna vonalkódolvasó, a bénázás mindennel amiért a segéderőt kell hívni, vagy a folyamatos "vegye el a cuccait" bemondás még akkor is ha pakolok és változik a súly a mérlegen. :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#271) pontazire válasza kraftxld (#270) üzenetére


pontazire
csendes tag

A kiengedő kapu vonalkód-olvasójánál gyülekező vásárlók...
"Beolvasta már törzsvásárlói kártyáját?", miután már lepittyent a SuperShop (Interspar).
Lidlben 5 tételnél kétszer akad el, díszfaszként ácsorogni, amíg odaér egy eladó.

Gyerekcipőben jár még a dolog, na.

(#272) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Rendkívül b.ssza az ocd-m a wc-be akasztható basz (abba bele se menjünk, hogy nincs egy neve, amivel normálisan lehet rá hivatkozni), hogy van benne többféle hatóanyag vagy nemtom, vegyük a 4 golyósat. Van két rózsaszín és két kék benne. A két kék kékre festi a vizet, látod, hogy működik. Aztán elfogy, de csak a két kék, a rózsaszín meg még hetekig nem, amikor a kék elfogy, akkor ezek szinte ugyanakkorák, mint új korukban. Most akkor cserélni kell? Vagy így is hatékony? Egyáltalán melyik mit csinál a budimmal? Miben különböznek? És tökmindegy, milyen fajta, ha több részből áll, akkor az egyik biztosan mindig sokkal később kopik el :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#273) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A reptéren securitys morcos norvég hölgy aki elvette a lekvárt mert folyadék..... :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#274) pozsoka


pozsoka
aktív tag

Kanyargós hegyi úton lefelé gázt nyomó autósok.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#275) UnA válasza kraftxld (#273) üzenetére


UnA
Korrektor

Szerintem csak meg akarta enni :)

(#276) kraftxld válasza UnA (#275) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hát lehet...
De a Ferihegyi reptérn is megérne itt egy bejegyzést, a szar közlekedéssel, a taxismaffiával, okádék bagó szaggal, hitványnál hitványabb kajáldákról nem is beszélve, legalább egy lángosos /pörköltes stand simán lehtne ha már ungraische folklór van :D Busszal utasokat szállítunk leszállás után, lassú csomagozáson keresztül, pökhendi vámosokon át.... mindegy, balkán legalja

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#277) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Ezek az új tejes / üdítős üvegek, a kupakokat nem lehet teljesen lecsavarni és ott fityeg :W

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#278) zitrone88 válasza kraftxld (#277) üzenetére


zitrone88
aktív tag

+1
hazánk kincse? :D
pepsinek lejön rendesen!

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#279) kraftxld válasza zitrone88 (#278) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Át kell állni sörfogyasztásra ;)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#280) zitrone88 válasza kraftxld (#279) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Én tegnap átálltam, most megint a tejet kellett választanom :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#281) pozsoka


pozsoka
aktív tag

Írok a hirdetőnek, hogy megvenném a termékét, de nem válaszol, és továbbra is fent van a hirdetés hetekig.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#282) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A budai arborétum ami hétköznap 8 és 18 között van nyitva, hétvégén amikor mentem volna akkor nincs :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#283) Tomasz72


Tomasz72
tag

Közös járda/kerékpárút. Ha elmész mellette ( nem szaguldok, kb 8 km/h-val ) akkor a kurv@ anyámat, ha csengetek, 50 méterről, akkor mit csengetsz, a kurv@ anyád!? Ugyanitt, négyen mennek egymás mellett, csing-csing...
Párosával összeütköznek, széthullott a narancs, a kurv@ anyámat megint...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#284) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Karácsonyi reklámok és boltok fullon tolva mikulással / szaloncukorral November közepén :W

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#285) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A sok hülye aki ilyen időben is helyzetjelzővel, vagy hozzá még esetleg első ködlámpával megy csak az autópályán.
Gondolom ők nem tudják, hogy így nincs hátsó világításuk :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#286) kenwood


kenwood
veterán

Az normalis, ha az alson mas az ido. Kozelebb van a fold kozeppontjahoz,ott picit mashogy gorbul a terido.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#287) kovy79 válasza kraftxld (#284) üzenetére


kovy79
őstag

Németországban már szeptember végén voltak a T€di és társaiban... :DDD :W

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#288) stevve


stevve
nagyúr

Rolleres, aki az egy darab balra kanyarodó sávban is mellém jön és jobbról előz miután már a kanyar közepén járok. Úgy látja, mintha álló sor lenne, ami 20-szal kanyarodik? :U

(#289) totron válasza fatpingvin (#250) üzenetére


totron
addikt

Ha biciklivel vagy a csomagtartónak meg is van a feladata: kamion akksival kell felvértezned magad, hogy a xeonparty méltó résztvevője lehess. 10/7 baszik kijönni reflektor üzemmódból ha közeledtek, nem baj, ha nem látsz lófaszt sem, őt nem zavarja...

(#290) kraftxld


kraftxld
nagyúr

5000Ft-os iparkamarai védelmi pénz

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#291) kraftxld válasza kraftxld (#214) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az általam látogatott pár Lidl-ben megjelentek néhány hónapja a kézi kosarak, úgyhogy ezt a morgást visszavonom :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#292) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Mai dörmögés:
Hogy a Wise nem minősül belföldi pénzforgalmi számlának.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#293) pontazire


pontazire
csendes tag

A rutinszerűen a bevásárlókocsiban hagyott blokk. Mert nem kell az már.
Én a következő vásárló vagyok, nem takarító, hogy más szemetét kotorjam ki a bolti szekérből! Ha szemét, akkor dobd ki, tahókám.

(#294) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Greenwashing a föld napján...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.