Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Hááát, tuti nem azon gondolkodtak, hogy teknőt vegyenek, vagy egy szárítós mosógépet.... :)
A Harvard tandíjának előteremtése se tűnik égető problémának....

Grat, egérke, ezen van mit töprengeni... :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) Narasim


Narasim
aktív tag

:D

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#3) Vakegérke válasza moonlight115 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Töprengenek is napszámba. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) moonlight115 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


moonlight115
tag

Ja, Mariska vagy Riska???? :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) Vakegérke válasza moonlight115 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az mán vót. Most azon töprengenek, hogy min kéne töprengeniük. :)

Azért elképzelem, hogy az öreg mennyi gyengédséggel gondol a Riskára... :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) moonlight115 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Öregnek Riska, fiatalnak Mariska! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7) endib


endib
tag

:C

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) walkmanboy


walkmanboy
tag

Kemény :D

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#10) Vakegérke válasza walkmanboy (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak az a kérdés, hogy ez dicséret, vagy negatív kritika.

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Armahun


Armahun
addikt

Erre korcinhatunk.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#12) Vakegérke válasza Armahun (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ez a szóvirág nem jutott eszembe. Ha eszembe jutott volna, beleszőttem volna mesémbe. :K

Köszönöm, hogy elolvastad, és köszönöm, hogy jót nevethettem megszólalásod olvastán. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) gbors


gbors
nagyúr

ó, ez remek volt - gratulálok a szerzőnek :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#14) Armahun válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Armahun
addikt

Én köszönöm a lehetőséget :) .

Szeretem az ilyen hangulatú elvont történeteket.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#15) Vakegérke válasza gbors (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Vakegérke válasza #00784640 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtisztelsz, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) AusWolf


AusWolf
őstag

Épp az általad parodizált "atmoszféra" az, amit nem vagyok képes elviselni ebben az egyébként általam igencsak szeretett országban. Nem az alkohol a probléma, hanem a tudatlanság, és az élethez való rossz hozzáállás. Egyébként remek írás, élmény volt olvasni. :R

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#19) Vakegérke válasza AusWolf (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó kis iromány. Jókat mosolyogtam. :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#21) Vakegérke válasza V.Stryker (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örülök, hogy tetszett. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

:C

(#23) Vakegérke válasza -secret- (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Véleményed tömör, velős. Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem éleszteni akarom a topicot, csak mondok valamit.

Hasonló szellemi állapotú, felfogású emberekkel találkoztam "minapában", ahogy Hofi mester mondaná.
A bevásárló központ parkolójában azon vitatkozott két figura, hogy kockás mintájú nadrágban menő, vagy sem bemenni az interspuriba.
Mit mondjak, jót röhögtem, bár ezt igyekeztem eltitkolni.

Már sajnálom, hogy nem követtem figyelemmel a két szellemi titánt. Biztos jó alapot szolgáltattak volna egy új meséhez.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) moonlight115 válasza Vakegérke (#24) üzenetére


moonlight115
tag

Látod, látod....(vagy mégsem?:-)) a téma az utcán hever. Vagyis a parkolóban. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26) Vakegérke válasza moonlight115 (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szívemmel is látom, hogy tényleg így van. :K

Csuda tudja. Ha rájuk tapadtam volna, lehet, hogy egy jó kis mese kerekedett volna ki a dologból.
Elszalasztottam. :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.