Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Költözés

Hozzászólások

(#50) #41133696


#41133696
törölt tag

Ez egy remek ház, és az írás is az :R

Haveromnak mutattam a cikked, erre belinkeli nekem ezt: Cooler Master HAF 912 Plus, de én előtte rákerestem, és mondtam neki,hogy 32k és 45k közötti találatokat láttam amikor rákerestem, úgyhogy gyanús volt, hogy egy ilyen ház alig lenne drágább mint AC Hitech 7 PRO-m volt, és utána meg is néztem azonnal a Tied 932-es. Szóval jól láttam elsőnek félszemmel.

Szerintem is megéri ez a ház az árát, van benne igényes kábel menedzsment, porszűrők, felül 230-as hűtés és oldalt is. Szóval több konfigra lehet vele tervezni. No és ugye a normál ATX-es lap is aprónak tűnik benne van benne hely.

Ha most nagy házat vennék valószínűleg ilyet vennék, de az AeroCool Hi-Tech 7 PRO-val hosszútávon tervezek még, az új gépet is ebbe akarom beépíteni, a mostanit pedig mivel mATX-es egy ilyenbe szeretném: Kicsi az Aerocool Qs-202, de remekül szellőzik

Érdekes volt a műanyag távtartós segédlet. Erre nálam is szükség lenne majd ha új alapot teszek a régi helyére, de érdekes, mert a másik házamban ez megoldották A Jetmaster-nél olyan kis acél dombok vannak melyek szükségtelenné teszik a régi műanyag távtartók jelenlétét. Amúgy nekem is a Jetmaster ház 2005. decemberi :)

Szóval remek, ház, szépen színre is van fújva, használsz egészséggel és sok örömmel :R

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Költözés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.